Hasani speak on hippies of today and yester years

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
امام‌‏جمعه اروميه گفت: من در انتخابات رياست‌‏جمهوري به آيت‌‏الله‌‏العظمي هاشمي رأي خواهم داد ولي اين هم ناز مي‌‏كند؛ من مي‌‏‏گويم بيا و بگذار تمام بشود.

به گزارش ايلنا، حجت‌‏الاسلام "غلامرضا حسني", امام جمعه اروميه با بيان اين مطلب در مراسم 22 بهمن افزود: من در عين حال كه به بقيه احترام قائلم ولي مي‌‏گويم هاشمي از همه بهتر است و در نماز جمعه هم خواهم گفت و مي‌‏دانم كه صدا و سيما پخش نخواهد كرد ولي نكند به جهنم! ولي باز خواهم گفت.
وي در ادامه با اشاره به تهديدات آمريكا عليه ايران، افزود: اگر آمريكا بخواهد قدمي به سوي ايران بردارد بايد از روي جنازه 80 ميليون ايراني بگذرد.
حسني با بيان اينكه من خودم اكنون قادر هستم 600 فشنگ با خود حمل كنم و به سربازان آمريكا و اسرائيل بزنم، تهديد كرد: آمريكا بداند اگر كوچك‌‏ترين قدمي بردارد به محوريت عالم تشيع آمريكا را داغان خواهيم كرد.
وي در ادامه با اشاره به مقام معظم رهبري افزود: امام خامنه‌‏اي؛ ما امروز با تمام جان و مال خود به فرمان تو آماده از بين‌‏بردن آمريكا هستيم و حتي نوكرهاي پيرت هم آماده هستند.
امام‌‏جمعه اروميه با اشاره به جوانان دوران حضرت امام(س), گفت: امام خميني(س) هيپي‌‏ها را چنان كرد كه در جنگ از انقلاب دفاع كردند ولي امروز متأسفانه هيپي تربيت مي‌‏كنند و مي‌‏گويند "آزادي! آزادي!". مردك برو دنبال كارت.
وي گفت: جوانان! برويد ريش بگذاريد و زيبا شويد و هيپي‌‏گري را كنار بگذاريد.

Saeedb

Bench Warmer
Jul 7, 2003
2,397
36
You know I really don't wish between US and Iran but if any of those bombs come
close to this Emam Khamenei, Rafsanjani and ... I would like to see if he is so confident.
And If the regime changes I do want see them on TV to see if they are as brave as they clame to be. Take the number of victimes in Iran Iraq war. How many mullah deadth? How many totured prisoned in Shah's prison's. Very few. Close to none.

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
LOL@80mil Irani!! hatman 10mil ezafashan bachehaye khodeshan!;)

If(God forbid) U.S attacks Iran, Hasani will be the first person to change his looks to hippies(as he calls it!).