How to fool a nation and then brag about it:

Status
Not open for further replies.
Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
[h=1]کی روش: هر کس در فوتبال ایران بود، یا کلاهبردار شد یا مجرم[/h] [h=2][/h] سرمربی تیم ملی ایران می گوید: "فوتبال ایران اگر در همین مسیر بماند، شانسی برای آینده نخواهد داشت. موفقیت در چنین شرایطی مانند این است که کسی بدون تخم مرغ، املت درست کند."
تیم ملی ایران که چهار دهه در کسب جام ملت های آسیا ناکام بوده، روز ۲۱ دی در نخستین بازی اش مقابل بحرین قرار خواهد گرفت. این مسابقه در ملبورن برگزار می شود.
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، یادآور شد: "از جام جهانی که برگشتیم اردوهایمان لغو شد و فقط یک بازی انجام دادیم. بعضی افراد مسئول هم می گویند هیچ عملکردی غیر از رسیدن به فینال قابل قبول نیست، این برای من خنده آور است."
سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران، بروز حاشیه های اخیر را هدفمند دانست و تاکید کرد: "یک رهبر پشت این ارکستر ایستاده. دوستان ما کتابی را می خوانند که من ۳۰ سال پیش خوانده ام. به چند نفر از اعضای ارکستر ماموریت دادند و وینگادا را برداشتند. دقیقاً همین داستان را برای من در جام ملت ها در نظر گرفته اند."
کی روش با نامناسب دانستن جو پیرامون تیم ملی گفت: "بازیکنانی در اختیار دارید که دستمزدشان را از باشگاه ها دریافت نمی کنند. پاداش هایشان را در تیم ملی نمی گیرند. ملی پوشانی داریم که پاداش قبل از جام جهانی را هم دریافت نکرده اند. کادر فنی هم شش ماه است حقوق نگرفته ."
او در ادامه به فضای پر تنش و بازداشت های اخیر در فوتبال ایران هم اشاره کرد: "در هفت ماه گذشته، هر که در فوتبال فعالیت داشت تبدیل شد به مجرم، کلاهبردار و سوءاستفاده گر! این طوری با ایجاد فضای غبار آلود و شبهه انگیز، هر کس در فوتبال حضور دارد آدم بدی است."
اظهارات توام با نارضایتی کی روش در خبرگزاری های داخلی بازتاب یافته. تیم ملی ایران برخلاف جام جهانی نمی تواند از پژمان منتظری، بختیار رحمانی و احتمالاً خسرو حیدری استفاده کند. به خاطر ممانعت مقامات نظامی هم تاکنون مجوز بازی مهرداد پولادی، سروش رفیعی، احمد عبدالله زاده و حسین ماهینی در تیم ملی صادر نشده.
کی روش وضعیت رقبای ایران را مطلوب می داند. زیرا "بازی های دوستانه متعددی انجام داده اند. در جراید این کشورها نمی بینید بازیکنی مشکل مالیاتی داشته باشد یا او را بفرستند سربازی. ده بازیکن امارات از سربازی مرخص شده اند تا در خدمت تیم ملی باشند. قطر هم بازیکنان جدید و چند ملتی آورده."
سرمربی پیشین رئال مادرید راه برون رفت از این وضعیت را ورود متخصصین به فوتبال دانست و گفت: "اگر اختیار با من بود دوست داشتم شخصیت هایی مانند دایی، مهدوی کیا، علیرضا منصوریان، یحیی گل محمدی و کریم باقری فعالیت بیشتری داشته باشند. اما شاهد حضور افرادی هستیم که پیشینه فوتبالی نداشته و هیچ افتخاری به دست نیاورده اند."
مربی سابق منچستر یونایتد پیشنهاد داد بازیکنانی که او نام برده، همراه با تیم ملی به عنوان سفیر در استرالیا به عنوان "نماینده ملت، تاریخ و کشور ایران" حضور یابند و در جایگاه ویژه، کنار دیگر مفاخر فوتبال دنیا بنشینند.
او گفت: درخواستی محترمانه از مقامات ایرانی داشتم تا راهکاری برای بازیکنان سرباز پیدا کنیم. نخواستم قانون را زیر پا بگذاریم اما متاسفانه این خواهش محترمانه من نادیده گرفته شد. برایم غیر قابل درک است که فدراسیون و مقامات، تعهد لازم را برای جام ملت ها ندارند.
او در توصیف این وضعیت گفت: فضای غالب اطراف تیم ملی، حاکی از بی تفاوتی و عدم اتحاد است.
اظهارات کی روش در حالی منتشر شده که همزمان برخی مربیان و پیشکسوتان، حضور در فینال را "انتظار فوتبال ایران" از کی روش عنوان کرده اند. در حالی که تیم های برخی از آنها در لیگ برتر با شرایطی نامناسب مواجه است.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
[h=1]کی روش: هر کس در فوتبال ایران بود، یا کلاهبردار شد یا مجرم[/h] [h=2][/h] سرمربی تیم ملی ایران می گوید: "فوتبال ایران اگر در همین مسیر بماند، شانسی برای آینده نخواهد داشت. موفقیت در چنین شرایطی مانند این است که کسی بدون تخم مرغ، املت درست کند."
تیم ملی ایران که چهار دهه در کسب جام ملت های آسیا ناکام بوده، روز ۲۱ دی در نخستین بازی اش مقابل بحرین قرار خواهد گرفت. این مسابقه در ملبورن برگزار می شود.
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، یادآور شد: "از جام جهانی که برگشتیم اردوهایمان لغو شد و فقط یک بازی انجام دادیم. بعضی افراد مسئول هم می گویند هیچ عملکردی غیر از رسیدن به فینال قابل قبول نیست، این برای من خنده آور است."

پس میشه همون حرفی که من سال پیش زدم و اینجا تکرار هم کردم.
برات خنده آوره؟
تو که این شرایط رو میشناختی, گه خوردی دوباره اومدی شدی مربی همین تیم و همون فدراسیون مرتیکه سیاه باز. اگه آدم بودی اصلا نمیومدی, حالا میگیم شرایط رو نمیشناختی, اومدی و دیدی, دیگه دوباره قرار داد بستنت چی بود؟ خودت یه پا سیاه باز و مجرم و کلاه برداری دادا.

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com

برات خنده آوره؟
تو که این شرایط رو میشناختی, گه خوردی دوباره اومدی شدی مربی همین تیم و همون فدراسیون مرتیکه سیاه باز. اگه آدم بودی اصلا نمیومدی, حالا میگیم شرایط رو نمیشناختی, اومدی و دیدی, دیگه دوباره قرار داد بستنت چی بود؟ خودت یه پا سیاه باز و مجرم و کلاه برداری دادا.

آخه اگر هم میخواست با این شرایط کار کنه و پولشو بگیره هم راه بهتری بود. باید میومد میگفت "فوتبالتون بدرد عمتون میخوره. من میرم چند تا بازیکن جوون رو درست تربیت میکنم برید حالشو ببرید. از قهرمانی و این حرفها هم خبری نیست." اگر این کار رو میکرد من به شخصه همه جا ازش دفاع میکردم

خیلی وقیحه. عین خود سردمداران فوتبال ایران

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
پنجشنبه 4 دی 1393 - 17:48:46 چاپ

ا

[h=1]کارلوس کروش خطاب به فوتبالی های منتقد:خودتان را ارزان فروختید!/سناریوی شان قربانی کردن من است[/h]ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی می گوید گروهی سناریو چیده اند تا بعد از جام ملتهای آسیا نسخه اش در تیم ملی را بپیچند.

مهدیه جباری: کارلوس کروش متهم می کند. او این بار جریانی را متهم می کند که دیگر همه لیدرهای فکرشان را می شناسند. همان جریانی که دنبال تغییر در مدیریت فوتبال و تیم ملی است. او رئیس این جریان را «رهبر ارکستر لقب می دهد و می گوید:«خیلی شفاف می گویم. همه هم آن را می دانند. یک رهبر پشت این ارکستر هست. ارکستری دارد هماهنگ کار می کند که حتما پشت سرش رهبری قرار دارد. این مساله به تازگی شروع نشده. از قبل وجود داشته است. دوستان ما دارند کتابی را تازه می خوانند که بنده این کتاب را سی سال پیش خوانده بودم و دیگر آن را فراموش کرده ام.آنها تازه این کتاب را باز کرده اند تا بخوانند. همین اتفاق هم برای آقای وینگادا و تیمش افتاد. بازیکن نداشت، آماده سازی نداشت، از تیمش حمایت مالی نشد، بازی دوستانه نداشت. وقتی این اتفاقات دست به دست هم داد چند نفر از این ارکستر را صدا کردند و آقای وینگادا را برداشتند. این دقیقا همان داستانی است که برای من در جام ملتها در نظر گرفته اند. این فیلم نامه ای که برای من در نظر گرفته شده بسیار شناخته شده است. با این حال دقیقا مثل جام جهانی تلاش می کنیم بهترین عملکرد را انجام بدهیم. بدون هیچ گونه توجیه و بهانه ای. »
گفته ها کاملا شفاف هستند. مروری بر اخبار تیم ملی در ماه های گذشته مشخص می کند چه کسی درست بعد از ماجرای لباس های تیم ملی قبل از جام جهان خواهان رفتن هرچه زودتر کارلوس کروش از فوتبال ایران بود. کسی که در جام جهانی با نمایش تیم توانست نظر مردم را دوباره با خود همراه کند و این فشار افکار عمومی بود که مرد پرتغالی را به طور مشروط و تا پایان جام ملتها در ایران ماندگار کرد. جریان منتقد کروش البته نتایج را مبنا رار می دادند می گفتند تیم فقط در جام جهانی یک امتیاز گرفته و دلیلی برای خوشحالی از باخت یک برصفر دقیقه 90 برابر آرژانتین هم وجود ندارد. مسابقه ای که در آن یک پنالتی مسلم ایران گرفته نشد. اتفاقی که اگر می افتاد شاید جریان بازی را به رنسانسی در فوتبال ایران بدل می کرد.
انتقادهای یک نهاد تصمیم گیر از کروش به وضوح پیش رفت و مصاحبه های مشخصی در نقد او در تاریخ مطبوعات ایران ماندگار شد . یک جست وجوی جزئی نشان می دهد حالا کروش چه کسی را رهبر این ارکستر منتقدان خود می داند اما او در دل حرف هایش طعنه ای به مربیانی می زند که با این نوای منتقد همراهی می کنند. بزرگانی از فوتبال که نام های شان البته خیلی راحت پیدا می شود. فقط کافی است بزرگان فوتبال مان را از نام چند نفری که کروش به عنوان حامیان فوتبال ایران نام برده کم کرد. آنهایی که مثل منصوریان ، باقری ، دایی ، یحیی ، مهدوی کیا و ... کارلوس می خواهد برای حمایت از تیم ملی همراه شان در استرالیا باشند.. او دیگر فوتبالی ها که به زعم سرمربی تیم ملی پشت تیم فوتبال ایران را خالی کرده اند متهم می کند به ارزان فروشی:«صحبتهای من خیلی شفاف و روشن است اما این حرفها را نمی زنم که بخواهد بهانه ای باشد مثل بعضی افراد که همیشه دنبال توجیه و بهانه هستند. بعضی اعضای این ارکستر دیگر خنده را روی لبان من نمی آورند به خاطر اینکه آنها به لحاظ شخصیتی ضعیف هستند. موسیقی آنها در این ارکستر خیلی ضعیف است. خودشان را دارند ارزان می فروشند.»

کارلوس می گوید گروهی که قصدشان زمین زدن تیم ملی در جام ملتهاست ، آب را به روی تیم ملی بستند و نمی گذارند در این محاصره ، توانی برای ملی پوشان بماند:«شما بازیکنانی را در اختیار دارید که دستمزدشان را در باشگاههایشان دریافت نمی کنند. حتی پاداشهایشان را در تیم ملی نمی گیرند. بازیکنانی در تیم ملی داریم که پاداشهایشان که به قبل از جام جهانی مربوط می شده را با وجود قولهایی که داده شده دریافت نکرده اند. اعضای کادر فنی و کادر تیم ملی برای پنج یا شش ماه هیچ حقوقی دریافت نکرده اند. فکر می کنید منصفانه است که از آنها تقاضای خاصی داشته باشیم وقتی که هیچ گونه حقوقی دریافت نکرده اند؟ برای شخص من خیلی مایوس کننده و اضطراب انگیز است. واقعا این شرایط را درک نمی کنم. مخصوصا وقتی که باید مقابل تیمهای عربی کشورهای حاشیه خلیج فارس برای اعتبار موقعیت و وجاهت کشور ایران بجنگیم. این مسائل برای من بسیار عجیب و غیر قابل درک است.شش، هفت ماه گذشته به یکباره اتفاقی که افتاد این بود هر که در فوتبال فعالیت داشت تبدیل شد به مجرم، کلاهبردار و دنبال سوءاستفاده و این طور شده که هر کس در فوتبال حضور دارد شده "آدم بد". ما خودمان می دانیم فوتبال کامل نیست. مشکلاتش را هم می دانیم اما چیزی که به دنبالش هستیم، راهکار است. چون این فضا به فوتبال کمک نمی کند. به جای محکوم کردن یکدیگر به اعتقاد من باید ما فوتبالیها به عنوان اولین نفر دستمان را بالا ببریم و بگوییم بله مشکلاتی وجود دارد و همه کار ما درست نبوده ولی باید دست به دست هم بدهیم و راهکاری را ارائه کنیم تا بتوانیم روند را بهبود ببخشیم.ایجاد چنین فضای غبار آلود و شبه انگیزی کمکی به فوتبال نمی کند. چه چیزی دارد اتفاق می افتد؟ با این شرایط هیچ کس منفعتی به دست نمی آورد. آیا آنهایی که می خواهند بعدها به راس فوتبال بیایند با تزلزل شرایط می توانند موفق شوند؟ الان زمانی هست که باید به جام ملتها برویم و بازی کنیم. تلاش خواهیم کرد که طبق روال همیشه بهترین عملکرد را ارائه کنیم. ولی شک نداریم در گروه ما تیمهایی که شرایط بهتری دارند و مدعی به حساب می آیند در حال حاضر امارات و قطر هستند. بیاییم سعی کنیم تا شرایط را تغییر بدهیم.»او می گوید در زمان اعزام ، تیم حتی از قطر و امارات ضعیف تر است اما با تمام توان می روند و با غیرت می جنگند. کارلوس رو به جلو بازی کرده و مردم را به کمک خواسته. او این بار صریح تر از همیشه اعلام جنگ داده است و در شرایطی که تقریبا مطمئن است تیم نتایجی بهتر از همیشه می گیرد ، خطی میان تیم ملی و منتقدان کشیده تا اگر تیم نتیجه نگرفت ، او دست بالا را داشته باشد و نتوانند اعدامش کنند ، اگر هم موفقیتی بدست آمد جایی برای مصادره کنندگان افتخارات وجود نداشته باشد.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ببین چه ننه من غریبم بازی راه انداخته مرتیکه سیاه باز. همه مرتب واسه این آقا دام و تله میزارن, ولی ملیون ملیون هم بهش پول میدن, این آقا نه هم نمیگه. خیلی وقیح تر و سیاه باز تر از این حرفاست.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

آخه اگر هم میخواست با این شرایط کار کنه و پولشو بگیره هم راه بهتری بود. باید میومد میگفت "فوتبالتون بدرد عمتون میخوره. من میرم چند تا بازیکن جوون رو درست تربیت میکنم برید حالشو ببرید. از قهرمانی و این حرفها هم خبری نیست." اگر این کار رو میکرد من به شخصه همه جا ازش دفاع میکردم

خیلی وقیحه. عین خود سردمداران فوتبال ایران

نه دیگه اینجوری نون دونییش تخته میشد. تو ایران اگه بیای بگی من اومدم جوون گرایی کنم و از جام و مقام خبری نیست, یعنی وقتی بیای صادق باشی و حقیقت رو بگی, میزنن در کونت. باید بیای چیزایی رو بگی که اونا میخوان بشنون, بیای اه و ناله کنی, از زمین و زمون و شرایط گله کنی ولی هراز گاهی هم دم از موفقیت بزنی, حالا جام و مقام هم نبردی نبردی, ولی جارشو باید گاهی اوقات بزنی, وقتی هم که چیزی نبردی باید بگی: قبل از جام که گفته بودم فلانی و بساری نمیخوان ما موفق بشیم, من که گفته بودم تو فوتبال ما همه کلاه بردارن, من که گفته بودم واسمون برنامه چیدن...این آقا هم قشنگ قلق جریان رو در آورده.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231

برات خنده آوره؟
He had no offers. My question is if Iran was so great in these 3 games as some of our members claim why didn't CQ get any offers.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
He had no offers. My question is if Iran was so great in these 3 games as some of our members claim why didn't CQ get any offers.
Because he was a coward and good teams dont need cowards to be their coaches. They simply pass. Coaching an underdog actually is a great opportunity to show what you can do with limited talent and Queiroz didnt show anything worthy of being hired for a better job somewhere else. He atleast had to show something nearly as good as Costa Rica or Algeria. They both had limited talent but they both played football, costa rica a smile island even with great success. I mean what do you have to lose as an underdog. The german commentator aswell the swiss commentator called iranian effort against Nigeria the worst they have ever seen in WC history. What is so great about such a 0-0?

من فقط یک سوال دارم ، چه چیزی توی ایران درسته که فوتبال باشه ؟ چه کسی*** تو ایران سر جاش هست که مثلا مربی ایران باشه ؟ من این رو ۱۰ ساله دارم میگم ولی*** متهم میشم به غیر ایرانی*** بودن و پس چرا کشورهایی آفریقایی موفّقند ؟ مشکله ما اینه که ما فکر می***کنیم همش هی*** می***خواهیم معجزه بشه ، منتظر معجزه هستیم برای همه چی*** . آره کشور آفریقایی اعتبارش از ما بیشتره که بره با ۴ تا کشور درست حسابی*** حد اقل یه بعضی*** تدارکاتی کنه ... ۴ تا بازیکن این ور و نوار داریم فکر می***کنیم الان دیگه فوتبال ما سر جاشه ،،،، پس آمریکا چی*** بگه که بالای ۲۰۰ تا بازیکن تو لیگ***های مختلف دنیا داره ؟؟؟

حالا هی*** بگید این مربی*** خوبه اون خوبه ، آره همه خوبن ولی*** این فوتبال نیست ، اینطوری فوتبال مدیریت نمی***شه ... هزاران چیز دیگه باید درست شه تا به فوتبال برسه .... حالا هی*** شیپور دست بگیرم بگیم کی*** روش خدا فلانی*** پیغمبر

اون ژاپن و کره رو که میبینید دیگه از جنبه*** اجتماعی و اقتصادی به حدی رسیدن که بتونن تو دنیا قطبی باشن ، حالا هم تصمیم گرفتن فوتبالشونو رو نق بدن که دادن .. آره ما هم کره رو بردیم ولی*** مساله بردن نیست بلکه زیر بناست

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
khodayeesh ghabl az jamejahani shoma fekr mikardi ba Nigeria va Argantine chand chand mishim ? fekr mikardi in team inghadr confidence va ability dashteh basheh keh oon hamleh haaro roo darvazeyeh argantine bokoneh ? agar oon davareh naamard oon penalty ro gerefteh boob chi mishod ?

I am not aware nor read much about side issues like why he took Iran offer after world cup or if he had any other offers or not , I see what I see on the football pitch and comment .

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من فقط یک سوال دارم ، چه چیزی توی ایران درسته که فوتبال باشه ؟ چه کسی*** تو ایران سر جاش هست که مثلا مربی ایران باشه ؟ من این رو ۱۰ ساله دارم میگم ولی*** متهم میشم به غیر ایرانی*** بودن و پس چرا کشورهایی آفریقایی موفّقند ؟ مشکله ما اینه که ما فکر می***کنیم همش هی*** می***خواهیم معجزه بشه ، منتظر معجزه هستیم برای همه چی*** . آره کشور آفریقایی اعتبارش از ما بیشتره که بره با ۴ تا کشور درست حسابی*** حد اقل یه بعضی*** تدارکاتی کنه ... ۴ تا بازیکن این ور و نوار داریم فکر می***کنیم الان دیگه فوتبال ما سر جاشه ،،،، پس آمریکا چی*** بگه که بالای ۲۰۰ تا بازیکن تو لیگ***های مختلف دنیا داره ؟؟؟

حالا هی*** بگید این مربی*** خوبه اون خوبه ، آره همه خوبن ولی*** این فوتبال نیست ، اینطوری فوتبال مدیریت نمی***شه ... هزاران چیز دیگه باید درست شه تا به فوتبال برسه .... حالا هی*** شیپور دست بگیرم بگیم کی*** روش خدا فلانی*** پیغمبر

اون ژاپن و کره رو که میبینید دیگه از جنبه*** اجتماعی و اقتصادی به حدی رسیدن که بتونن تو دنیا قطبی باشن ، حالا هم تصمیم گرفتن فوتبالشونو رو نق بدن که دادن .. آره ما هم کره رو بردیم ولی*** مساله بردن نیست بلکه زیر بناست

این حرفا درست منتها من دقیقا نمیدونم با کی داری حرف میزنی. چون اینجا دو گروه مشخص هستند. یه گروه میگه این بابا یه نابغه است که باید گذاشت رو سر حلوا حلوا کرد. یه گروه (من جمله خود بنده) میگه این مرتیکه وقتی میدونه اون مملکت به اون شکله و بدون دروغ و دغل و پارتی بازی و کلنجار ...هیچ چیزی پیش نمیره و کلا سیستم بسته ومافیایی و غیر قابل تغییره, پس گه میخوره میاد دوباره قرار داد میبنده و با همون جونورای که ازشون گله میکنه کار میکنه. این مرتیکه اگه شخصیت داشت و برای خودش احترام قائل بود, دیگه پاشو تو اون خراب شده نمیزاشت. خیلی جالبه که یه نفر علنا بگه که تو ایران چیزی رو نمیشه تکون داد و درست کرد, ولی باز بدون هیچ هدف مشخصی بمونه و خودشو قاطی اون حیوونات و گرگهای ایران کنه, که هیچ, خودشم یه پا دروغ گو و روضه خون و سیاه باز شه. هیچ نتیجه و نموداری از وجود این بابا در فوتبال آینده ایران دیده نخواهد شد.

این حرفا درست منتها من دقیقا نمیدونم با کی داری حرف میزنی. چون اینجا دو گروه مشخص هستند. یه گروه میگه این بابا یه نابغه است که باید گذاشت رو سر حلوا حلوا کرد. یه گروه (من جمله خود بنده) میگه این مرتیکه وقتی میدونه اون مملکت به اون شکله و بدون دروغ و دغل و پارتی بازی و کلنجار ...هیچ چیزی پیش نمیره و کلا سیستم بسته ومافیایی و غیر قابل تغییره, پس گه میخوره میاد دوباره قرار داد میبنده و با همون جونورای که ازشون گله میکنه کار میکنه. این مرتیکه اگه شخصیت داشت و برای خودش احترام قائل بود, دیگه پاشو تو اون خراب شده نمیزاشت. خیلی جالبه که یه نفر علنا بگه که تو ایران چیزی رو نمیشه تکون داد و درست کرد, ولی باز بدون هیچ هدف مشخصی بمونه و خودشو قاطی اون حیوونات و گرگهای ایران کنه, که هیچ, خودشم یه پا دروغ گو و روضه خون و سیاه باز شه. هیچ نتیجه و نموداری از وجود این بابا در فوتبال آینده ایران دیده نخواهد شد.
I bet you my life he had no better offer ...

هیچ گربه***ای در راه رضای خدا موش نمیگیره

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خوب ما هم داریم همینو میگیم. این آدم اومده بتیغه و بره, اینا اومدن کردنش یه نابغه , یه حسین مظلوم که یه عمر حق به گردن ما داره

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com

منم فقط یه سوال دارم. تو این فوتبالی که خودت به درستی توصیف کردی یه نفر مثل این کیروش میاد و با تمام وقاحت قبول زحمت میکنه. خوب! حالا تو اگه خودت جای کیروش بودی و این وضعو میدیدی و به خاطر نداشتن پیشنهادهای بهتر یه جورایی مجبور به موندن بودی چکار میکردی؟

همین کاری که این کرده؟ یا یه کار وجدانا درست که حداقل تا چند سال بعد یه ثمری بده؟ نمیومدی بگی "آقا این تیم تا شش ماه دیگه هم بدرد نمیخوره چه برسه تا جام جهانی یا جام ملتها. بهتره کلا تیم رو جوون کنیم و یه ذره اساسی جلو بریم. مثل خیلی از مربیهای دیگه که اینکار رو در آفریقا و ترکیه و عمان و قطر و امارات و ژاپن و غنا و عربستان و اردن و کره کردند. مگه تا حالا ندیدی میگن فلان تیم از فلان کشور درحال پوست انداختنه و ازش انتظار نتیجه گیری نیست ولی تیم آینده داری میشه؟ چند بار این نظر رو در مورد عربستان و کره و ژاپن دادیم؟ حتی تیم تایلند هم این کارو کرد. حتی اون مالدیو بدبخت که یه زمانی از ایران 17 تا گل خورد هم همین کارو کرد. خوب مگه این جناب "نابغه" عقلش به این چیزا نمیرسید؟

میرسید جانم. میرسید. ولی حال و حوصله و وجدانشو نداشت. اومد با همون سیستم کفاشیان مادرقحبه خودشو وفق داد و تبدیل شد به یه برانکوی دیگه . از برانکو چی مونده جز حرص و جوش و موی سفید برای مردم ایران؟ هیچی. مطلقا هیچی. از کیروش هم خیری به هیچکس نمیرسه. این از اول معلوم بود

منم فقط یه سوال دارم. تو این فوتبالی که خودت به درستی توصیف کردی یه نفر مثل این کیروش میاد و با تمام وقاحت قبول زحمت میکنه. خوب! حالا تو اگه خودت جای کیروش بودی و این وضعو میدیدی و به خاطر نداشتن پیشنهادهای بهتر یه جورایی مجبور به موندن بودی چکار میکردی؟

همین کاری که این کرده؟ یا یه کار وجدانا درست که حداقل تا چند سال بعد یه ثمری بده؟ نمیومدی بگی "آقا این تیم تا شش ماه دیگه هم بدرد نمیخوره چه برسه تا جام جهانی یا جام ملتها. بهتره کلا تیم رو جوون کنیم و یه ذره اساسی جلو بریم. مثل خیلی از مربیهای دیگه که اینکار رو در آفریقا و ترکیه و عمان و قطر و امارات و ژاپن و غنا و عربستان و اردن و کره کردند. مگه تا حالا ندیدی میگن فلان تیم از فلان کشور درحال پوست انداختنه و ازش انتظار نتیجه گیری نیست ولی تیم آینده داری میشه؟ چند بار این نظر رو در مورد عربستان و کره و ژاپن دادیم؟ حتی تیم تایلند هم این کارو کرد. حتی اون مالدیو بدبخت که یه زمانی از ایران 17 تا گل خورد هم همین کارو کرد. خوب مگه این جناب "نابغه" عقلش به این چیزا نمیرسید؟

میرسید جانم. میرسید. ولی حال و حوصله و وجدانشو نداشت. اومد با همون سیستم کفاشیان مادرقحبه خودشو وفق داد و تبدیل شد به یه برانکوی دیگه . از برانکو چی مونده جز حرص و جوش و موی سفید برای مردم ایران؟ هیچی. مطلقا هیچی. از کیروش هم خیری به هیچکس نمیرسه. این از اول معلوم بود

مساله اینجاست که کسی*** از کی*** روش ایراد نمیگیره بالاخره این هم کار اونه ، حالا اینکه مربیه خوبه یا نه اون مسئلش جداست شایدم خیلی خوبه ، مساله اینه که اون رو از اون چه که هست بیشتر نشونش میدان ... هم اونو هم تیمو ،، شرط اول پوست انداختن همین قبول ضعف هست که البته اگر اون***هایی*** که تو ایران هستن و دست آن در کا ران هم قبول کنن ماها که تو خارجیم میگیم نه شما اشتباه می***کنید .. ما همه چیز فوتبالمون درسته

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
khodayeesh ghabl az jamejahani shoma fekr mikardi ba Nigeria va Argantine chand chand mishim ? fekr mikardi in team inghadr confidence va ability dashteh basheh keh oon hamleh haaro roo darvazeyeh argantine bokoneh ? agar oon davareh naamard oon penalty ro gerefteh boob chi mishod ?

I am not aware nor read much about side issues like why he took Iran offer after world cup or if he had any other offers or not , I see what I see on the football pitch and comment .
I didn't see anything special against Nigeria at all. We played one good game against Argentina but the world doesn't look at one game in a tourney. They look at all 3 games. CQ didn't get a single offer.

Dec 30, 2014
899
355
Oghab jan, I will answer your question. No, nobody thought that Iran would play well. The fact is that in the Arg game, Iran had more CLEAR CUT scoring opportunities than Arg did. That is a fact. Period.

This whole thread is pretty presumptive in its title and various posts. First, everyone claims, so matter of factly, that he had no offers as though they are his agent. Fact is they do not know, but like most of their other statements, they take their opinion and state it as a fact.

It is inconceivable that a person with the resume of CQ could not get another offer. Coaches with much less experience and accomplishment are plying their trade everywhere.

His accomplishments in Iran are a topic of legitimate debate. However, when the debaters start by these ridiculous presumptions about CQs agenda or thoughts, then the whole debate becomes what it has become, a pissing contest, more of personal taste and opinion, than legitimate debate.

I am also surprised that CQ continued in Iran knowing all the problems. But I am not going to pretend that I know him or his agent personally. I am also not going to pretend that I can read his mind and know exactly what he is thinking.

The fact is that he is here and that is better than the alternatives we had, such as MK who seems to be lurking around every corner and is a candidate for every coaching post in Iran.

This poor Iranian nation, who seems to have so many spokes-persons, seems to be happy with the results. But hey, according to the very "intelligent" and "ba-savaad" spokes-persons here, it is because Iranians by nature are stupid. In fact, if you listen to the spokes-persons here, there is not a whole lot of redeeming qualities of Iranians.

To me what is more puzzling than CQ staying in Iran, is why some of the members here bother visiting this site. Oh, I know, it is to teach us, the ignorant masses and enlighten us with their never ending wisdom.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
Oghab jan, I will answer your question. No, nobody thought that Iran would play well. The fact is that in the Arg game, Iran had more CLEAR CUT scoring opportunities than Arg did. That is a fact. Period.

This whole thread is pretty presumptive in its title and various posts. First, everyone claims, so matter of factly, that he had no offers as though they are his agent. Fact is they do not know, but like most of their other statements, they take their opinion and state it as a fact.

It is inconceivable that a person with the resume of CQ could not get another offer. Coaches with much less experience and accomplishment are plying their trade everywhere.

His accomplishments in Iran are a topic of legitimate debate. However, when the debaters start by these ridiculous presumptions about CQs agenda or thoughts, then the whole debate becomes what it has become, a pissing contest, more of personal taste and opinion, than legitimate debate.

I am also surprised that CQ continued in Iran knowing all the problems. But I am not going to pretend that I know him or his agent personally. I am also not going to pretend that I can read his mind and know exactly what he is thinking.

The fact is that he is here and that is better than the alternatives we had, such as MK who seems to be lurking around every corner and is a candidate for every coaching post in Iran.

This poor Iranian nation, who seems to have so many spokes-persons, seems to be happy with the results. But hey, according to the very "intelligent" and "ba-savaad" spokes-persons here, it is because Iranians by nature are stupid. In fact, if you listen to the spokes-persons here, there is not a whole lot of redeeming qualities of Iranians.

To me what is more puzzling than CQ staying in Iran, is why some of the members here bother visiting this site. Oh, I know, it is to teach us, the ignorant masses and enlighten us with their never ending wisdom.
Solid statement dude , you are a bright spark on the site ,happy you joined us and look forward to reading more of your posts ...

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

To me what is more puzzling than CQ staying in Iran, is why some of the members here bother visiting this site.
Oh, I know, it is to teach us, the ignorant masses and enlighten us with their never ending wisdom.
Well, we forget the fact that you are one of those cheap bisavaad who have been here before and are now crawling back under a new name. I may be willing to forget the fucked up way you reintroduced yourself with your moronic first, second,third.....15th, ...20th post with your new nick yesterday, but now after two days of reregistration, you bisavaad, GOH MIKHORI, wonder why people who have been here for 15 years are visiting this site. Mafhoom shod bisavaad? GOH MIKHORI. You sit down and respect the site and everyone who have been here for such a long time. If you bisavaad have anything usefull to say, you do it but you stick to topic. You feel like you have to talk about your IR team? do it. You feel like you have to talk about CQ? Do it but you stick to topic.

And yes, there are members here who are here to enlighten bisavaads like you but who am i talking to? you as someone who have been here before must know it by now.

Status
Not open for further replies.