Iran Persian Gulf Pro League 2018-2019 Fixtures , News, Transfers, Match Updates [R]

Status
Not open for further replies.
Feb 4, 2005
25,247
5,458
Perspolis vs Esteghlal this Friday!

1 vs 2

Its been long time since the game would have matter in deciding the champion.
More important because Sepahan tied yesterday and both EsEs and PP will have to play Sepahan too. This season title will go down to last 1-2 weeks. Standing after Sepahan game on March 31 (last match of week 23) will be:

Esteghlal, Sepaha, Tractor: 46 points
Perspolis: 45 points

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
davare kise kesh kos kesh...

HT
1 - 0 Perspolis

haghe dayouse kos keshesh bod chip bezane zaye she. dahanetono servive mikonim nime dovom..

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
سطح بازی به صورت وحشتناکی پایینه ولی رپورتر ها همشون دارن به به چه چه میکنن و از بازی جذاب زر میزنن!!! واقعا هم مشکل همینه, برای اونا این بازیه دیمی و بی در و پیکر که هیچکدوم از دو تا تیم ۳ تا پاس سالم نمیتونن به هم بدن جذابه, یعنی سطح انتظارات همین قدره. چند ده هزار بیکار هم دارن اونجا وقت تلف میکنن تخمه میشکونن ....واسه همینم الان اینا تا مقابل یه تیم نیمه درست حسابیه عربی قرار میگیرن, لوله میشن, ۹۰ دقیقه دفاع میکنن, یا میبازن, یا به زور مساوی میگیرن یا شانسکی میبرن

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من سال ها بود دیگه این کس و شر ها رو تموشا نمیکردم. امروز اینکار رو کردم و از خودم خجالت کشیدم. میتونستم برم یه قدم دور دریاچه بزنم یه ناهار تر و تمیز کنار آب بخورم, به جاش نشستم دو ساعت وقتم رو واسه یه بازی در حد محلات تلف کردم.

Finally

Elite Member
Oct 18, 2002
3,871
899
چیزی از ارزش باخت استقلال کم نمیشه کلا باختهای استقلال ارزشمنده

Finally

Elite Member
Oct 18, 2002
3,871
899
استقلالیا بهتره این مثلث آفریقایی رو بندازید بیرون یه ذوزنقه بیارید تعداد اضلاعش بیشتره اسمش هم قشنگه

Status
Not open for further replies.