Iran Persian Gulf Pro League 2019-2020 Fixtures , News, Transfers, Match Updates [R]

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران انجام شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند:
پرسپولیس- صنعت نفت آبادان
شهرداری ماهشهر- استقلال ماهشهر
نود ارومیه- تراکتور تبریز
سپاهان اصفهان- پیکان تهران
ذوب‌آهن اصفهان- مس کرمان
شاهین شهرداری بوشهر- سایپا تهران
شهرخودرو مشهد- نفت مسجدسلیمان
استقلال تهران- فجرسپاسی شیراز
نام تیم‌های میزبان ابتدا آمده و مسابقات این مرحله در روزهای ۲۴ و ۲۵ مهرماه برگزار می‌شو

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
There are some people like Parvin who are intelligent and they suck up to whichever regime to make an easier life in whatever the circusmtances, but to me it looks like this guy is just stupid. He actually believes this stuff on his t-shirt

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
There are some people like Parvin who are intelligent and they suck up to whichever regime to make an easier life in whatever the circusmtances, but to me it looks like this guy is just stupid. He actually believes this stuff on his t-shirt
نه این اشتباه رو نکن. این گوز بچه دست چپ و راستشم نمیتونه از هم تشخیص بده، این اصلا به رهبر مهبر کاری نداره. اینا اتفاقا ژنراسیون های بعدیه نون رو به نرخ روز خورا هستن. این مادر قحبه رو این دفعه تیم ملیشون دعوت نکردن داره پاچه خواری میکنه که دعوت شه و میشه. ببین کی اینو بهت گفتم جای این بابا تو تیم جمهوری اسلامی از این به بعد تضمینه.

Feb 4, 2005
25,246
5,458
نه این اشتباه رو نکن. این گوز بچه دست چپ و راستشم نمیتونه از هم تشخیص بده، این اصلا به رهبر مهبر کاری نداره. اینا اتفاقا ژنراسیون های بعدیه نون رو به نرخ روز خورا هستن. این مادر قحبه رو این دفعه تیم ملیشون دعوت نکردن داره پاچه خواری میکنه که دعوت شه و میشه. ببین کی اینو بهت گفتم جای این بابا تو تیم جمهوری اسلامی از این به بعد تضمینه.
exactly

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
if you look at the highlights, only 1 player celebrated with him after the goal. Not even the coaching staff came near him. I think they knew about this shirt before the game and stayed away. what a clown.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من این اواخر یه چند تا بازی رو تموشا کردم. باید بگم عجب تیم قلدر و خوبی داره این تراکتور سازی تبریز. بهترین و ارگانیزه ترین تیم ایرانه. من نساجی قائمشهر رو دوست دارم و تو یک ساعت اول نساجی جانانه و پا به پای تراکتور جنگید و بازی کرد ولی بعد خوردن گل اول از هم پاشیدن و عجب بازی معقولانه ای ارائه دادن این تبریزی ها. یه سر و گردن سطح فوتبالشون از بقیه تیم های ایران بالا تره. شاید فقط سپاهان تا حدودی به پاشون برسه ولی من فکر کنم این تیم بهترین فوتبالی رو بازی میکنه که من تو لیگ ایران بعد انقلاب دیدم.

He is also after getting his Mo'afi. A very typical Iranian regardless.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,151
2,674
behbahan
حمایت بسیج ورزشکاران از شادی "سیاسی" مهدی ترابی

سازمان بسیج ورزشکاران با انتشار بیانیه‌ای از حرکت مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با تیم پیکان حمایت کرد. ترابی در این بازی که روز یکشنبه ۲۸ مهر برگزار شد‌، پس از زدن گل در نیمه اول، به هنگام ابراز شادی پیراهن خود را بالا زده و زیرپیراهنی‌اش را به نمایش گذاشت که روی آن به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشته شده بود: «تنها راه نجات کشور =اطاعت از رهبری»

به گزارش دویچه وله، سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه خود این اقدام بازیکن پرسپولیس را "ارزشمند" خوانده و تأکید کرد: «این حرکت پسندیده ترابی نشان داد نخبگان ورزشی نیز همسو با آحاد مردم پشتیبان ولایت و رهبری هستند و نسل جوان کشور با وجود تهاجم‌های فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب به پختگی لازم رسیده‌اند.»

ترابی بعد از پایان بازی به رسانه‌ها گفته بود: «من آدم سیاسی نیستم و خوشحالی بعد از گلم یک کار دلی بود.»

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به این حرکت مهدی ترابی واکنش داده و او را با وریا غفوری، بازیکن تیم استقلال مقایسه کردند. کاربری در توییتر با انتشار عکس ترابی در کنار عکسی از وریا غفوری که پیراهنی با عبارت دختر آبی را به تن دارد‌، نوشت: «میان ماه من تا ماه گردان، تفاوت از زمین تا آسمان است

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
علیرضا حقیقی دروازه‌بان ملی پوش سابق پرسپولیس با عقد قراردادی یک ساله به تیم نساجی مازندران پیوست

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
نساجی امروز دوباره خوب و قدرتی بازی کرد و فولاد رو تو اهواز به توپ بسته بود ولی دقیقه ۸۶ گل خورد و به فولاد ۱-۰ باخت , بازیه تراکتور مقابل نفت آبادان رو هم دیدم. نفت آبادان بازی رو ۲-۱ برد, ولی نکته جالب اینه که تو ایران من بازی های تراکتور و ماشین سازی رو میتونم تا آخر تموشا کنم بدون اینکه بالا بیارم. اتفاقا ماشین سازی هم خوب بازی میکنه منتها نتیجه نمیگیره. بازیه تراکتور با نفت جالب بود, نفت مثل همیشه ریزه کاری میکرد ولی تراکتور فوتبالش استاندارد تره و بیشتر به فوتبال مدرن شباهت داره. نفت ولی عالی کار کرد امروز و مقابل یه حریف قدر چند شانس گل خوب ایجاد کرد و به حق برد.تراکتور لحظه آخر توپ میریخت رو دروازه نفت ولی کافی نبود. اینا از نظر بدنی هم روشون کار شده, یه تیم قلدر و ضربتی هستند و نسبت به استاندارد های ایران با سرعت بالایی بازی میکنن.

یه چیز دیگه ای هم که باید گفته شه این است که یکی باید پیریز این یارو حاج صفی رو بکشه. این آدم جدی جدی مشکل روحی روانی داره و این خجالت اوره برای هر تیمی که اینو تا موقعی خودش رو درمان نکرده اصلا بفرسته تو زمین چه برسه بخواد کاپیتانش کنه. دقیقا همون بساطی رو که تو بازی با بحرین پیاده کرد رو به عنوان کاپیتان تراکتور تو بازی با نفت هم تکرار کرد. تیمش ۲-۱ عقبه, نفت خطا میکنه, دآور هم بدبخت خطا رو میگیره, این دوباره مثل هیولا هیچی نمونده بود از سر و کول دور بالا بره, اصلا معلوم نبود, چی میخواد این مرتیکه, خطا بود, داور هم برات گرفت دیگه چی میخوای. واقعا این مشکل داره, به هیچ عنوان دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه. یکی از بازیکن های خودش اومد هلش داد کشیدش از تو سینه داور بیرون که بهش قرمز نده. بابا اینا مایه خجالت هستند. اینا رو کاپیتان ماپیتان نکنین. عزلش کنید که شاید به خودش بیاد.

Last edited: