Iran Persian Gulf Pro League 2019-2020 Fixtures , News, Transfers, Match Updates [R]

من نمیدونم شما چه جوری این لیگ کیری رو نگاه میکنید. من حتی خلاصه ی بازیها رو هم هی میزنم جلو! گاییدن با این فوتبالشون و اون فیلمبرداریشون و او گزارش تخمیشون و اون حرکات کثافت گونه ی بعد از گل زدنشون و اعتراض به داورشون و نیمکت های لش و لوششون و هزار مزخرف دیگه

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من بعد چندین و چند سال تازه شروع کردم دوباره نگاه کردن اونم صرفا فقط واسه دیدن نساجی که از قدیم طرفدارشون بودم و تراکتور سازی که همه چیزش از بقیه تیم های ایران استاندارد تره و چون خودشون رو از بقیه کشور ریاکار دور نگه داشتن, هم تو زمین هم بیرون از زمین منسجم تر و درست تر از بقیه به نظر میان. اون حالت قرون وسطایی بیشتر تیم های ایران رو ندارن و به همین دلیل هم بقیه ایران اینها رو با برچسب جدایی طلب باهاشون بدن. چیزی که ولی خوشم میاد اینه که انقدر از درون با هم متحدن که به کیرشون هم نیست و بهترین فوتبال ایران رو هم بازی میکنن. جدا از این حرفا, حرفت کاملا درسته, اون فوتبال غیر از یکی دو تا تیم که پرسپولیس استقلال هم جزوشون نیستن, دیدن نداره.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Hajsafi kollan a’saab nadaareh
نه این اینجوری نبود, یه مدت تو دسته دو آلمان بازی میکرد, یه بازیشو رفتم دیدم, سر بزیر بود, اصلا پر حرف نبود. الان میبینیش کاملا مثل روانیاست. هر صحبتش با دور غیر نرماله قشنگ بوی کارت قرمز میده چون تو سر و صورت داور پرخاش میکنه اونم همیشه موقعی که تیمش اصلا به وقت کشی و تنش احتیاج نداره چون عقبه! تراکتور در دقیق آخر سراسر حمله بود که بازی رو به مساوی بکشونه, این بابا اونوقت اومد سر یک خطای عادی بازیکن نفت رو یه تراکتوری اونم نه تو زمین حریف در موقعیت خطرناک , بلکه تو زمین خود تراکتور , خطای که داور هم گرفت, شروع کرد انقدر به داور پریدن که همبازیش اومد کشیدش کنار که قرمز نگیره واسه هیچ و پوچ. یعنی این آدم خیلی راحت از یک موقعیت مثبت برای تیمش , میاد یه موقعیت منفی میسازه و بازی رو در مراحل حساس یه تنه برات میبازه. اصلا رفتار کاپیتانی نداره, بیشتر رفتار یک روانی رو داره که کاپیتان تیم باید آرومش کنه.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خیلی جالبه, دو تا تیم رژیمی یعنی استقلال پرسپولیس, شدن نون دونیه اختلاس گران و دزدا, یکی از یکی پر رو تر و وقیح تر, مدیر ها و رئیس هاشون همه از دم دزدان رژیم, اونوقت نساجی ۹۰ دقیقه رو دروازه فولاد تو اهواز توپ میریزه, دقیقه ۸۷ بازی رو میبازه. امروز دوباره یه بازیه جوندار مقابل نفت آبادان انجام میده ولی فقط مساوی میکنه, جاشون هم تو جدول بد نیست با بضاعتی که دارن, اونوقت مربیشون میاد استفا میده میگه من شرمنده این هوادارا شدم, نمیدونم چطور جوابشون رو میدادم اگه امروز میبختیم, کاش بهم فحش میدادن تا دلم خنک شه ولی اینا با اینکه نتیجه نمیگیریم, تا نیم ساعت بعد بازی بازم تو ورزشگاه هستن و تشویق میکنن. میخوام بگم که تو این شهرستان ها, گاهی اوقات باز معرفت و خلوص نیت دیده میشه, چیزی که تو اون گرگ خونه تهران دیگه دیده نمیشه و تو استقلال پرسپولیس که اصلا دیده نمیشه.

استقلال رو که داور بازی باخته مقابل پارس جم رو واسشون برد, کک هیشکی هم نگزید, امروز هم دآور اومده بود سر ماشین سازی رو ببره و یه پنالتی بیخود به پرسپولیس داد منتها نتونستن ازش استفاده کنن. امیدوارم تراکتور فردا اون یکی تیمه دزدانه رژیم رو تو تبریز ببره.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
علیپور هم مثل ترابی یه پاچه خوار بچه بسیجیه. حق ماشین سازی نبود ببازه و خوب شد نباخت. این شهرستونی ها خداییش خیلی بهشون ظلم میشه دستشون هم به جایی بند نیست.

Feb 4, 2005
25,248
5,460
خیلی جالبه, دو تا تیم رژیمی یعنی استقلال پرسپولیس, شدن نون دونیه اختلاس گران و دزدا, یکی از یکی پر رو تر و وقیح تر, مدیر ها و رئیس هاشون همه از دم دزدان رژیم, اونوقت نساجی ۹۰ دقیقه رو دروازه فولاد تو اهواز توپ میریزه, دقیقه ۸۷ بازی رو میبازه. امروز دوباره یه بازیه جوندار مقابل نفت آبادان انجام میده ولی فقط مساوی میکنه, جاشون هم تو جدول بد نیست با بضاعتی که دارن, اونوقت مربیشون میاد استفا میده میگه من شرمنده این هوادارا شدم, نمیدونم چطور جوابشون رو میدادم اگه امروز میبختیم, کاش بهم فحش میدادن تا دلم خنک شه ولی اینا با اینکه نتیجه نمیگیریم, تا نیم ساعت بعد بازی بازم تو ورزشگاه هستن و تشویق میکنن. میخوام بگم که تو این شهرستان ها, گاهی اوقات باز معرفت و خلوص نیت دیده میشه, چیزی که تو اون گرگ خونه تهران دیگه دیده نمیشه و تو استقلال پرسپولیس که اصلا دیده نمیشه.

استقلال رو که داور بازی باخته مقابل پارس جم رو واسشون برد, کک هیشکی هم نگزید, امروز هم دآور اومده بود سر ماشین سازی رو ببره و یه پنالتی بیخود به پرسپولیس داد منتها نتونستن ازش استفاده کنن. امیدوارم تراکتور فردا اون یکی تیمه دزدانه رژیم رو تو تبریز ببره.
I understand what you say but Tracktor is/was Sepah’s team

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ببین تراکتور تیمیه که اینا خیلی سعی میکنن کنترلش کنن چون واسه رژیم خطرناکه. طرفدار هاش گرایش های پان ترکی دارن, ولی خیلی پایبند به تیم هستند و این تیم ریشه سر سختی میون ترکا داره. تو تلویزیون ترکیه بار ها برنامه در مورد تراکتور سازی گذاشتن و مشخص شده, بزرگتین تیم ترک جهان با بیشترین طرفدار, نه گالاتاسرای نه فنرباغچه نه بشیکتاشه, بلکه تراکتور سازیه. این تیم الان تنها تیمیه که هنوزم تماشاچیاش "مرگ بر دیکتاتور" فریاد میزنن. سپاه فقط و فقط برای کنترل اینا دخول کرده. نه به درد این میخورن که به این تیم کمک کنن, نه لابی کاری واسشون میکنن. فقط کنترل سیاسی میکنن. تراکتور الان دو ساله از پدیده, سپیدرود, پرسپولیس,.....شکایت کردن به کمیته انضباطی, هیشکی اصلا جواب اینا رو نمیده. این اشتباه رو نکن. سپاه کمک تراکتور نیست, سپاه فقط به عنوان لولو و آقا بالا سره که بتونن از درون کنترلشون کنن. این تیم حکومتی نیست مثل پرسپولیس استقلال و یه نون دونیه بی حساب کتاب واسه یه مشت لاشخور رژیم هم نیست.

Feb 4, 2005
25,248
5,460
ببین تراکتور تیمیه که اینا خیلی سعی میکنن کنترلش کنن چون واسه رژیم خطرناکه. طرفدار هاش گرایش های پان ترکی دارن, ولی خیلی پایبند به تیم هستند و این تیم ریشه سر سختی میون ترکا داره. تو تلویزیون ترکیه بار ها برنامه در مورد تراکتور سازی گذاشتن و مشخص شده, بزرگتین تیم ترک جهان با بیشترین طرفدار, نه گالاتاسرای نه فنرباغچه نه بشیکتاشه, بلکه تراکتور سازیه. این تیم الان تنها تیمیه که هنوزم تماشاچیاش "مرگ بر دیکتاتور" فریاد میزنن. سپاه فقط و فقط برای کنترل اینا دخول کرده. نه به درد این میخورن که به این تیم کمک کنن, نه لابی کاری واسشون میکنن. فقط کنترل سیاسی میکنن. تراکتور الان دو ساله از پدیده, سپیدرود, پرسپولیس,.....شکایت کردن به کمیته انضباطی, هیشکی اصلا جواب اینا رو نمیده. این اشتباه رو نکن. سپاه کمک تراکتور نیست, سپاه فقط به عنوان لولو و آقا بالا سره که بتونن از درون کنترلشون کنن. این تیم حکومتی نیست مثل پرسپولیس استقلال و یه نون دونیه بی حساب کتاب واسه یه مشت لاشخور رژیم هم نیست.
True but it is the same story. Owners are dowlati but fans are not. Same is true with almost every team. I don't think PP/SS fans are mostly regime supporters but probably not as vocal as Tracktor fans.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
تراکتور دیگه مال سپاه هم نیست. خصوصیه.

من از سرکشیه تراکتور خوشم میاد. فحششون میدن, اینا باز بهترین و بیشترین طرفدار ها رو دارن. هرچی بیشتر بهشون فحش میدن, اینا بیشتر همبستگی نشون میدن. این چیزیه که بقیه ایران نمیفهمه چون نفهمن, اون جامعه نفهمه به جای اینکه بیشتر باهاشون رفاقت کنن, مرتب بیشتر بهشون توهین میکنن, و از این طریق اینا رو بیشتر هول میدن تو آغوش برادران ترکشون از کشور های دیگه. اینا قبل از جمهوری اسلامی به بقیه ترک های منطقه فخر میفروختن, با افتخار میگفتن ترک ایران هستن, حالا ببین این ملت رو به چه روزی انداختن که همین ترک هایی که با افتخار ایرانی بودن, رفتن تو لاک خودشون و دنبال همزبون های خودشون میگردن. اینها تو خودشون دارن سازندگی میکنن, باشگاهشون از همه استاندارد تره, به ورزشگاهشون میرسن, به زمین هاشون میرسن و مردم هم بهشون کمک میکنن. برو تبریز. من چند سال پیش رفتم. تمیز ترین شهر بزرگ ایرانه. تنها شهر بزرگیه که فکر کنم توش گدا نمیبینی. بهشون بر میخوره, میرن کمکش میکنن که گدایی نکنه. بقیه ایران کلی چیز میتونه از اینا یاد بگیره, اینکه به همنوع و همزبون کمک کنن, اینکه به شهرشون برسن, انقدر فقط دنبال کس کلک بازی و جک ساختن نباشن, پرنسیپ داشته باشن.... ولی به جاش نشستن به اینا میگن اشک و هر هر میخندن در صورتی که خودشون هم هیچ پخی نیستن.

Last edited:

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
Their club is owned by a Sepahi even if it not owned by Sepah, Also they are not the most "standard" club even if there is one in Iran. They don't even have a youth team FFS.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Look if you go by International standards, no ir team is run well. Every single so called owner of any team in that league has ties to regime otherwise he wouldn't become an owner. Tractors owner is not a sepahi, to be accurate, he is an ekhtelasgar, again, like every other motherfucker running a team there. Esteghlals Rais heyat modiriye khalil zadeh as example is ekhtelasgar, chaaghoo kesh, kheft gir.. It's the same story in all the other teams. So you either take a huge dump on everything in that country or you have nothing to cherry pick. Btw, tractor has youth teams. It's just their site is still under construction.
http://tractor-club.com/categories/تیم-پایه-فوتبال