Iran Persian Gulf Pro League 2019-2020 Fixtures , News, Transfers, Match Updates [R]

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
Houman, please stop posting just facebook links. They're truly useless considering how much overhead is involved in loading a facebook page. Please include a sentence about what the link is about.
dude they are highlight of the game.. link directly to Facebook video. what are you talking about..

we can remove the embeded crap and let it open directly in Facebook..

ajaba..

dude they are highlight of the game.. link directly to Facebook video. what are you talking about..

we can remove the embeded crap and let it open directly in Facebook..

ajaba..
They're horrible to click on. First it loads a stupid facebook page and then just as you think you can click on the "play" button, they suddenly load a whole new frame with the same video embedded in it. And now you have 2 horribly slow pages loading at the same time while the video is trying to load itself. Then at some point one of the video frames starts playing. This is due to facebook's garbage design.

That's why I say you should include a sentence about what the link is about. Sometimes they're not worth clicking on. Sometimes people have already seen them. Other times it's interesting enough to endure the pain I just described above.

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
looool

باشگاه استقلال ‍۱۱ شرط آنده‌آ استراماچونی برای بازگشت به جمع آبی پوشان و پاسخ خود به شروط مربی ایتالیایی را منتشر کرد:

▪️بند اول: کاهش مدت قرارداد، از دو ساله به یکساله، یعنی تا ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

👈پاسخ باشگاه: قبلا با این شرط به دلیل خواست هواداران موافقت شده است.

▪️بند دوم: مبلغ قرارداد جدید باید ۴۷۰ هزار یورو باشد. که از این مبلغ ۴۳۷/۵۰۰ یورو بابت پرداخت حقوق، مطابق با قرارداد کاری قبلی، ۱۲/۵۰۰ یورو بابت بلیت‌های کنسل شده یا استفاده نشده و ۲۰ هزار یورو برای هزینه وکیل خواهد بود.

👈پاسخ باشگاه: مانده مبلغ قرارداد قبلی با جمع مبالغ واریزی باشگاه دارای مغایرت است.

▪️بند سوم: بلافاصله بعد از امضای نهایی قرارداد، کل مبلغ فوق الذکر باید به صورت یکجا، به شیوه‌ای مشابه و به شماره حساب آخرین پرداخت واریز شود. استراماچونی و دستیارانش تا زمانی که کل مبلغ فوق را دریافت نکنند، به تهران نخواهند آمد.

👈پاسخ باشگاه: سوای اختلاف اساسی با عرف معمول در جهان فوتبال، باشگاه استقلال اعلام می‌نماید همانگونه که تاکنون مبلغ قابل توجهی از حق‌الزحمه استراماچوونی و همکارانش را پرداخت کرده، از این پس نیز حقوق ماهیانه به صورت مرتب و در موعد مقرر به حساب واریز خواهد شد.

▪️بند چهارم: هزینه اجاره آپارتمان‌های سرمربی و دستیارانش تا خرداد ۱۳۹۹ به طور یکجا توسط باشگاه پرداخت شود.

👈پاسخ باشگاه: همچنان که قبلا مشکلی در این مورد وجود نداشته، هزینه اجاره آپارتمان ایشان از شش ماه قبل تا پایان آذر ۱۳۹۸ پرداخت شده بود و در ادامه هم این روال انجام خواهد گرفت.

▪️بند پنجم: تا پایان قرارداد (۵ ماه دیگر) چهار بلیت رفت و برگشت بیزینس برای سرمربی و خانواده‌اش تهیه شود.

👈پاسخ باشگاه: جهت حسن نیت باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با این شرط موافقت می‌شود.

▪️بند ششم: تا پایان قرارداد چهار بلیت اکونومی برای دستیاران استراماچونی تهیه شود.

👈پاسخ باشگاه: مثل پاسخ به بند پنج

▪️بند هفتم: باید مبلغ خالص ۹۰۰ هزار یورو از سوی باشگاه استقلال برای انتقال بازیکنان جدید در نقل و انتقالات زمستانی سرمایه‌گذاری شود.

👈پاسخ باشگاه: همان طور که بارها در جلسات حضوری به استراماچونی تاکید شده بود، بودجه باشگاه برای جذب بازیکنان جدید خارجی حدود ۵۰۰ هزار یورو خواهد بود.

▪️بند هشتم: پرداخت حقوق بازیکنان در موعد مقرر و تعهد برای پرداخت دستمزدها آنها در ادامه فصل توسط باشگاه

👈پاسخ باشگاه: همان طور که از ابتدای فصل باشگاه تلاش کرده تا تمام مطالبات گذشته بازیکنان را پرداخت کند، اکنون هم نسبت به تعهداتش پایبند است و همه تلاش خود را در این مورد انجام خواهد داد.

▪️بند نهم: تعهد باشگاه برای دریافت ویزای کار مربیان

👈پاسخ باشگاه: ویزای کار ایشان مدتها قبل صادر شده است.

▪️بند دهم: کادر ایتالیایی در صورت سفر برای ترک تهران مشکلی نداشته باشند.

👈پاسخ باشگاه: مشکلی بابت ورود و خروج ایشان وجود نداشته. به عنوان مثال حتی ایشان بدون اطلاع باشگاه دو هفته قبل تهران را ترک کردند.

▪️بند یازدهم: همه مفاد و شرایط قرارداد کاری قبلی که اخیرا خاتمه یافته است با مفاد و شرایط جدید تنظیم و تعدیل خواهد شد.

▪️در پایان این نامه با حروف درشت تاکید شده: «شروط فوق قابل مذاکره نبوده و تنها از طرف ما قابلیت اصلاح خواهد داشت. ضمنا این شروط تنها در صورتی دارای اعتبار است که مراتب موافقت با آن، از سوی باشگاه استقلال تا ۲۴ ساعت آینده از طریق ایمیل به ما ابلاغ شود.»

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
حمله استراماچونی به مدیران استقلال در استوری اینستاگرامش، مربی ایتالیایی به سیم آخر زد

آنها به من و بازیکنان دروِغ گفتند!
استوری جدید استراماچونی علیه مدیران باشگاه استقلال

استوری استراماچونی به شرح زیر است:

🔸از روز اول برای ما مشکل درست کردند

🔸در بازی اول من رو بدون مترجم به کنار زمین فرستادن.

🔸آنها هرگز پول من را منظم پرداخت نکردند و همین امر علیرغم هشدارهای رسمی، باعث مشکلات سریالی زیادی برای من با مقامات ایتالیایی شد.

🔸آنها به من و بازیکنان دروِغ گفتند.

🔸آنها به من گفته بودند کرایه خانه را تا آخر مدت حضورم پرداخت کرده اند اما تا ماه نوامبر پرداخت کرده بودند.

🔸آنها هرگز مدارک لازم در مورد تیم و بازیکنان را در اختیارم نگذاشتند.

🔸آنها بازیکنی که نمیخواستند را به خارج از کشور فرستادند اما یک روز بعد او را برگرداندند.

🔸آنها درخواستی برای تعویق بازی ما با اینکه بازیکن در تیم ملی داشتیم به فدراسیون فوتبال ندادند اما بازی‌هایی را به تعویق انداختند که به نفع رقبای ما بود.

🔸زمانی که من تصمیم به ترک ایران گرفتم آنها جشن گرفتند و خوشحال شدند.

🔸جلوی مردم می گفتند که نمی خواستند من بروم اما 5 ماه گذشته بود و مشکلات وجود داشت.

🔸آنها میگفتند من برای پیشنهاد جدید و پول تیم را ترک کردم که اینها درست نبود.

🔸آن‌ها بسیار عصبی و گیج شدند وقتی برخی تلاش‌های بالادستی سعی در بازگرداندن من داشتند، آن‌ها فردی را از داخل باشگاه مستعفی اعلام کردند، در حالی که هنوز در تمامی تعاملات رسمی باشگاه با وکلای من حضور دارد.

🔸آن‌ها اعلام کردند من خانه دیگری خواسته‌ام و صحت ندارد، آن‌ها اعلام کردند من پول بیشتری خواسته‌ام و واقعیت ندارد، آن‌ها اجازه دادند وکیل من به‌خاطر رفتار متقلبانه‌شان استعفا دهد،

🔸آن‌ها هر کاری کردند و می‌کنند تا نگذارند من به آن‌جا برگردم و تلاش می‌کنند شخصیت من را نزد هواداران و مردم تخریب کنند، همچون کاری که با همکارانم و به تازگی برخی بازیکنان انجام داده‌اند.

🔸من بارها درخواست کردم که با هم یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی داشته باشیم تا برای مردم حقایق را توضیح دهم و آن‌ها هربار مخالفت کردند.

🔸حالا یکی به آن‌ها نشان دهد یک راه منطقی برای پرداخت وجود دارد و ما از تمام این مشکلات عبور می‌کنیم و آماده‌ام برای همراهی بازیکنان قبلی و بازگشت به هواداران،

🔸آن‌ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند.

🔸آن‌ها نمی‌خواستند آن‌جا باشم و نمی‌خواستند برگردم.
من نمی‌دانم مربی خوبی هستم یا نه، اما یقین دارم فرد صادقی هستم.»

Feb 4, 2005
25,246
5,458
Check footballitarin every day geryat migireh. No need to read the detail just the headline:

1. In doroogh migeh
2. Oon doroogh migeh
3. Shan Esteghlal/Perspolis balatar az in harfast
4. Penalty gerefteh boodan ma mibordim
5. Vazir perspolisieh
6. Rayis heyat davaran zan dayi morrabi sabegh esteghlal ro yekbar gayideh

Last edited:
Check footballitarin every day geryat migireh. No need to read the detail just the headline:

1. In doroogh migeh
2. Oon doroogh migeh
5. Vazir perspolisieh
Kesafat khooneh. Iran is truly a shithole with its shittiest, least qualified people having a path to every top position available.

It has become a downright dangerous country for normal human beings. For unfortunate reasons I'm feeling this danger, deceit and incompetence first hand these days.

Feb 4, 2005
25,246
5,458

1. In doroogh migeh
2. Oon doroogh migeh
5. Vazir perspolisieh
Mosht nemooneyeh kharvaar.

Capture2.PNG