Iran U-19 fail to advance from AFC U-19 Championship qualification group

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
Shame! After a huge success by U-17 and only few weeks after, that is a shocking news, they got 2 draws(Syria and Jordan) and a win against Palestine(which didn't count anyway). Only one team advanced from each group plus a second best team. Also they were in probably toughest group of all 10 groups, but that doesn't justify such a failure, specialy when our U-19 made it to last time WC and this time around they even fail to advance to the final round of AFC U-19 Championship.

https://en.wikipedia.org/wiki/2018_AFC_U-19_Championship_qualification

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
تکرار سناریوی تلخ تیم ملی امید برای تیم جوانان / حذف زودهنگام جوانان از رقابتهای قهرمانی آسیا

تکرار-سناریوی-تلخ-تیم-ملی-امید-برای-تیم-جوانان-حذف-زودهنگام-جوانان-از-رقابتهای-قهرمانی-آسیا
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی جوانان نتوانست در جمع بهترین تیم های دوم هر گروه قرار گیرد و از گردونه رقابتها خارج شد.

به گزارش وب سایت نود، تیم ملی جوانان که در ۲ دیدار نخست مرحله گروهی توفیقی برابر سوریه و اردن نداشت و با ۲ تساوی از زمین خارج شده بود چشم امید به آخرین دیدارش برابر فلسطین داشت.

تیم ملی ایران در صورت پیروزی برابر فلسطین این فرصت را داشت که در جمع بهترین تیم های دوم گروه قرار گیرد و به مرحله بعد صعود کند هر چند که تیم ملی در این دیدار موفق شد که حریف را با ۴ گل بدرقه کند ولی این پیروزی پر گل برای صعود به مرحله بعد کافی نبود.

ایران که برای صعود باید در جمع ۵ تیم برتر دوم گروه ها قرار می گرفت در بین ۱۰ تیم دوم ،***ششم شد و حذف شد.

حذف ایران در حالی است که جوانان ایران سال گذشته توانستند با صعود به مرحله نیمه***نهایی قهرمانی آسیا صعود کنند و مجوز جام***جهانی را به دست بیاورند اما این دوره برای تیم ملی جوانان ناکامی محض بود

این در شرایطی است که تیم ملی امید سال گذشته با وضعیت مشابه حذف شد.با حذف تیم ملی امید و تیم ملی جوانان از رقابت***های قهرمانی آسیا تاکنون دو ناکامی بزرگ برای فوتبال ایران در رده***های پایه ثبت شده است.

[
/B]

http://90tv.ir/news/425174/تکرار-سن...-حذف-زودهنگام-جوانان-از-رقابتهای-قهرمانی-آسیا

homaie

Elite Member
Mar 1, 2003
5,061
1,218
NY/NJ in USA
It seems Qatar qualified with 4 points.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران گفت: از قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا درحیرتم و شوکه شده***ام.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی پس از دیدار ایران مقابل فلسطین عنوان کرد: قبل از هر چیز از تلاش بازیکنانم*** در این مسابقات تشکر می***کنم. آنها با همه وجود بازی کردند و تلاش خود را انجام دادند. برابر فلسطین، در شروع بازی تمام سعی***مان را کردیم که به حریف فشار بیاوریم و به گل برسیم. در رختکن به بازیکنان متذکر شدم که در برابر این تیم***ها می***بایست در دقایق نخست گل زد، چون در این شرایط کار در ادامه راحت***تر می شود و پس از آن می***توانیم تمرکز کنیم. خوشبختانه در برابر فلسطین این اتفاق افتاد و به گل رسیدیم.
وی ادامه داد: در برابر فلسطین با تغییر سیستم بازی به میدان آمدیم. بچه***ها در این مسابقه عملکرد خوبی داشتند و توانستیم در نیمه نخست به سه گل برسیم. در شروع نیمه دوم بچه***ها با انگیزه بودند و گل چهارم را زدیم. پس از آن فلسطین رو به خشونت آورد و دو بازیکن اخراجی داد. در حین بازی به بازیکنان گفتم که این تیم***ها همیشه از این حربه ها استفاده می کنند که جو را متشنج کنند. متاسفانه یکی از بازیکنان ما وارد همین فضا شد و یک کارت قرمز گرفت. پس از آن با هر برخوردی بازیکنان فلسطین روی زمین می***افتادند. به هر حال ما به نتیجه مطلوبی رسیدیم. بچه ها بازی روان و خوبی را انجام دادند.
سرمربی تیم جوانان ایران افزود: تیم ما در دو مسابقه اول مقابل سوریه و اردن هم عملکرد خوبی داشت. در برابر اردن، در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ایران بود و حریف فقط دفاع می***کرد. در آن دو بازی فرصت های بالای 90 درصد به دست آوردیم که گل نشدند. کاش تلویزیون بازی***های جوانان ایران را پخش می کرد تا همه می***دیدند با چه شرایطی مقابل حریفان به میدان می رویم.

پورغلامی تصریح کرد: قبل از بازی ها، اعلام شد که ۱۰ تیم نخست هر گروه به همراه ۵ تیم برتر دوم که امتیاز بیشتری دارند راهی مرحله نهایی می شوند اما در کمال ناباوری اتفاقات دیگری رخ داد و حقیقتا از قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا درحیرتم و شوکه شدم. تیمی با 5 گل زده، یک گل خورده و 5 امتیاز حذف می شود و یک گروه دیگر تیم دومی با 4 امتیاز صعود می کند. این رویه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای من جای تعجب دارد. در کمال ناباوری تیم قطر فقط با 4 امتیاز بالا می آید. از فدراسیون فوتبال می خواهم این موضوع را با جدیت پیگیری کند چون به نظرم حق مسلم ما ضایع شده است. تیم ما با 5 امتیاز در جمع بهترین تیم های دوم گروه***ها بود اما از صعود بازماندیم.
انتهای پیام

http://www.isna.ir/news/96081810486/پورغلامی-از-قوانین-AFC-در-حیرتم-و-شوکه-شدم

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
It seems Qatar qualified with 4 points.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران گفت: از قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا درحیرتم و شوکه شده***ام.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی پس از دیدار ایران مقابل فلسطین عنوان کرد: قبل از هر چیز از تلاش بازیکنانم*** در این مسابقات تشکر می***کنم. آنها با همه وجود بازی کردند و تلاش خود را انجام دادند. برابر فلسطین، در شروع بازی تمام سعی***مان را کردیم که به حریف فشار بیاوریم و به گل برسیم. در رختکن به بازیکنان متذکر شدم که در برابر این تیم***ها می***بایست در دقایق نخست گل زد، چون در این شرایط کار در ادامه راحت***تر می شود و پس از آن می***توانیم تمرکز کنیم. خوشبختانه در برابر فلسطین این اتفاق افتاد و به گل رسیدیم.
وی ادامه داد: در برابر فلسطین با تغییر سیستم بازی به میدان آمدیم. بچه***ها در این مسابقه عملکرد خوبی داشتند و توانستیم در نیمه نخست به سه گل برسیم. در شروع نیمه دوم بچه***ها با انگیزه بودند و گل چهارم را زدیم. پس از آن فلسطین رو به خشونت آورد و دو بازیکن اخراجی داد. در حین بازی به بازیکنان گفتم که این تیم***ها همیشه از این حربه ها استفاده می کنند که جو را متشنج کنند. متاسفانه یکی از بازیکنان ما وارد همین فضا شد و یک کارت قرمز گرفت. پس از آن با هر برخوردی بازیکنان فلسطین روی زمین می***افتادند. به هر حال ما به نتیجه مطلوبی رسیدیم. بچه ها بازی روان و خوبی را انجام دادند.
سرمربی تیم جوانان ایران افزود: تیم ما در دو مسابقه اول مقابل سوریه و اردن هم عملکرد خوبی داشت. در برابر اردن، در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ایران بود و حریف فقط دفاع می***کرد. در آن دو بازی فرصت های بالای 90 درصد به دست آوردیم که گل نشدند. کاش تلویزیون بازی***های جوانان ایران را پخش می کرد تا همه می***دیدند با چه شرایطی مقابل حریفان به میدان می رویم.

پورغلامی تصریح کرد: قبل از بازی ها، اعلام شد که ۱۰ تیم نخست هر گروه به همراه ۵ تیم برتر دوم که امتیاز بیشتری دارند راهی مرحله نهایی می شوند اما در کمال ناباوری اتفاقات دیگری رخ داد و حقیقتا از قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا درحیرتم و شوکه شدم. تیمی با 5 گل زده، یک گل خورده و 5 امتیاز حذف می شود و یک گروه دیگر تیم دومی با 4 امتیاز صعود می کند. این رویه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای من جای تعجب دارد. در کمال ناباوری تیم قطر فقط با 4 امتیاز بالا می آید. از فدراسیون فوتبال می خواهم این موضوع را با جدیت پیگیری کند چون به نظرم حق مسلم ما ضایع شده است. تیم ما با 5 امتیاز در جمع بهترین تیم های دوم گروه***ها بود اما از صعود بازماندیم.
انتهای پیام

http://www.isna.ir/news/96081810486/پورغلامی-از-قوانین-AFC-در-حیرتم-و-شوکه-شدم
The whole format is stupid, there are groups of 3(Qatar), 4 and 5 teams, and the our last match vs Palestine was not counted, as you probably noticed in the table which i have posted, but this is something IFF and their stupid coach should have known from the beginning. This is the basic!!!

Bache Tehroon

Elite Member
Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
From time to time, the collective level of incompetence can be astronomical thanks to the coincidental gathering of extremely incompetent individuals in one group.

In Iran, this phenomenon happens much more frequently than what's dictated by the laws of probability.

A well-funded study into this matter could potentially save humanity from an early demise. Hope it happens.

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,254
5,472
From time to time, the collective level of incompetence can be astronomical thanks to the coincidental gathering of extremely incompetent individuals in one group.

In Iran, this phenomenon happens much more frequently than what's dictated by the laws of probability.

A well-funded study into this matter could potentially save humanity from an early demise. Hope it happens.
loooool!