Iranian girl made it to the PP game

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
women in Iran growing some testies.

http://www.varzesh3.com/news/1483690/عملیات-پیچیده-شبنم-برای-حضور-در-ورزشگاه-غدیر

یک دختر جوان با گریم و لباس پسرانه و پرچم پرسپولیس بود که در بین هزاران طرفدار مرد حاضر در ورزشگاه برای تماشای بازی تیم محبوبش به غدیر رفته و با آرامش کامل از خودش یک سلفی گرفت. همین سلفی خیلی زود تبدیل به یکی از مهمترین اخبار ورزشی در فضای مجازی شد.
این دختر جوان و 24 ساله نامش شبنم و اهل اهواز است و خودش را شبنم پرسپولیسی می نامد.

" هدفم این است که فعالیت های ما باعث شود ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه ها لغو شود."

من برای اینکه بتوانم طبیعی باشم از یک هفته قبل تمرین پسر بودن می کردم. ریش و کلاه گیس پسرانه می گذاشتم و حتی راه رفتن و حرکات پسرانه را تمرین کردم.»

*شما تنها دختر حاضر در این مسابقه بودید...
.

نه اینطور نیست واقعیتش این است که در این بازی 4-5 دختر دیگر هم در جایگاه های دیگر حضور داشتند که عکسی از خودشان منتشر نکردند.

*حالا از این اتفاق حس خوبی دارید؟

دقیقا حس خوبی دارم. من خیلی وقت بود دوست داشتم به ورزشگاه بروم. من عاشق بازی علی آقا کریمی بودم؛ اما متاسفانه ایشان از فوتبال خداحافظی کردند و نتوانستم بازی ایشان را از نزدیک ببینم.

Last edited:

Kian Pars

Elite Member
Dec 9, 2005
2,557
362
من اگه جای لیدر بودم تو هر بازی با بلندگو به دروغ میگفتم ما به احترام خانومایی که با هزار زور وارد ورزشگاه شدن از گفتن حرفهای رکیک سر میزنیم که هم بهانه رژیم قطع بشه هم ماموران قاطی کنن که اینا چطور امدن داخل.