Is General Parsaian in Syria defending the shrines?

Status
Not open for further replies.

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
I have not seen general around here for a while. Does anyone have any news on him? From some semi reliable sources I have heard that he is in Syria trying to protect the shrines? :)

artavile

IPL Player
Oct 18, 2002
3,660
2
MD, USA
Well if your semi reliable sources are semi accurate then this will be the last shrine general will ever defend!
https://in.news.yahoo.com/eight-iranian-killed-syria-174552855.html

Eight Iranians, two of them Revolutionary Guards forces, have been killed in Syria in recent days after Tehran increased its advisory missions to help Damascus, a guards spokesman said Friday.

"Two guards forces, Abdollah Bagheri and Amin Karimi, were killed yesterday and today on a mission in Syria," General Ramezan Sharif was quoted by Fars news agency as saying.

Bagheri, 33, was former president Mahmoud Ahmadinejad's personal bodyguard and was killed in the northern city of Aleppo.

General Sharif said five or six volunteers were also killed, according to the Youth Journalist Club, a state television website.

General Sharif also rejected rumours on social media that 15 Iranians were killed recently in Syria.

Shiite Iran is a key ally of Syrian President Bashar al-Assad, standing by him since an uprising against his regime broke out in 2011.

Iran provides him with financial aid and military advisors against a range of opposing forces in a civil war that has that has killed more than 250,000 and displaced millions.

Deputy Foreign Minister Hossein Amir-Abdollahian said this week that Tehran has increased the number of its military advisors in Syria.

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
خوب ما باس قبل از اینکه راجب داش ژنرال بینویسیم یه چی رو حکما بگیم واون اینه که یه چند سال پیش یه اتفاقی افتاد که ما تصمیم گرفتیم توبه کنیم که با دهنمون کسی رو آلوده نکنیم حتی تو اوج عصبانیت هم کنترل کنیم این راه خالی کردن خودمونو - آسون نبوده باس بگیم مخصوصا وقتی که با بیسوادهای نفهمی که فکر میکنن خیلی میفهمن در میفتی .. خلاصش اینکه تو این جمع کوچیک بی سواد باد دار ای اس پی -تنها کسی که مرام نشون داد و به حلالیت گرفتن ما جواب داد همین داش ژنرال بود - کار نریم که عقیدش چیه ولی یه ثانیه هم فکر نکرد این بابا کیه اصن - داش ژنرال مرد برا خودش هر جا هست پاینده باشه

اینم باس بگیم که تنها یک مرد دیگه تو این جا هست که چون دوست نره اسمش با داش ژنرال یه جا بشینه -اسمشو نمی بریم ولی خیلی آقاست و هر چی که می کشه از فهم زیادشه و کوته بینی ما سایر ایرونیها

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
AFRIRAN,

I guess you weren't around when General first appeared on ISP and with his lies and multiple faces. Yes I agree that at various points he said things that made you think he has logic and can debate. But those of us who remember this dalghak from many years back did not fall for his words.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Yes I agree that at various points he said things that made you think he has logic and can debate.
I dont even agree with this part. He never made sense. The only situations inwhich he didnt completely make a fool of himself or didnt sound like a complete senseless ramaal, it was when things were absolutely clear like grass is green. He really just stopped short of calling grass blue and we were happy even with that. That clown really started an epic thread about mojezaat ghoraan o mohamad, and that says it all. That actually should be enough to know what a person is made of upstairs and it was just one case out of so many that proved that he was just a bache shia bisavaad with no sense for logics, no sense for truth, no sense for anything except for veghaahat o bisharmi.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
جناب تیمسار یکی*** از با سواد***ترین افرادی بود که من تا به حال دیده بودم.فردی که معلوم است کتاب***های زیادی خوانده بوده است با اخلاقی*** سر شار از محبت .هر وقت که مخالفتی با حرف***های ایشان میشد بدون هیچ توهین و حرف***های ناسزا در جواب بر می***آمد که نشان از قدرت فکری و اعتماد به نفس سر شار او بود.اگر هم صد بار مخالفت با او میشد به دون هیچ توهینی جواب میداد که نشانهٔ قدرت فکری و مقام بالای او بود.جایش خالیست امیدوارم که هرچه زودتر بر گردد و من را مستفیض از معلومات سر سارش بکند.من واقعا دلم برایش تنگ شده است.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خنده داره و در عین حال جالب. اینکه مردم چقدر دیدگاه های متفاوتی دارن وقتی از "سواد" حرف میزنن. من فکر میکنم مثلا یک بیسواد هم دید خودش رو از "سواد" داره ولی چون بیسواده, ممکنه یه بیسواد دیگه رو هم پروفسور بدونه.

راستی ملا های ایران هم همیشه میخندن, فحش هم اصلا نمیدن, ولی از اول تا آخر گفته هاشون جفنگیات و مهملات و دروغ و هرزه بوده و هست. مثلا جالبه که برای یک سری کافیه طرف فقط فحش نده, اونوقت میشه والا مقام , عالم و پروفسور. شاید واسه همینه بیشتر اون گوسفندا تو ایران میشینن پای این ملا ها با اون لبخند های مکارشون و حرفای اینارو باور میکنن, شاید چون واقعا برای اینا فحش ندادن یعنی نمونه عالم و دانا بودن.

حالا برای من محتوای حرف مهمه, نه اینکه اون حرف چه جوری زده بشه. یکی میاد با لبخند و خنده کلی کس و شر و جفنگ و دروغ بار مردم میکنه, یکی هم هست رفتارش با هر ازگلی ملایم نیست, ولی تو کار کس و شر و دروغ و جفنگ هم نیست. حالا هرکی نسبت به سطح درک و هوش خودش انتخاب میکنه کدوم اینها بیشتر شبیه آدم باسواد هستن.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
جناب تیمسار یکی*** از با سواد***ترین افرادی بود که من تا به حال دیده بودم.فردی که معلوم است کتاب***های زیادی خوانده بوده است با اخلاقی*** سر شار از محبت .هر وقت که مخالفتی با حرف***های ایشان میشد بدون هیچ توهین و حرف***های ناسزا در جواب بر می***آمد که نشان از قدرت فکری و اعتماد به نفس سر شار او بود.اگر هم صد بار مخالفت با او میشد به دون هیچ توهینی جواب میداد که نشانهٔ قدرت فکری و مقام بالای او بود.جایش خالیست امیدوارم که هرچه زودتر بر گردد و من را مستفیض از معلومات سر سارش بکند.من واقعا دلم برایش تنگ شده است.
Bebin kasra, you joined the forum here in December 2011. I don't know where you were before that but you weren't here. I mean you can't possibly have been here.
If you knew GP for the years before and remember his antics with Hezb Mehr and many many other lies and stories then you would have formed a completely different opinion.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Bebin kasra, you joined the forum here in December 2011. I don't know where you were before that but you weren't here. I mean you can't possibly have been here.
If you knew GP for the years before and remember his antics with Hezb Mehr and many many other lies and stories then you would have formed a completely different opinion.
I strongly believe even if he was here before 2011, he would still consider that clown baasavaad, vaalaa maghaam, kholase the whole package. I base my belief on what this guy himself had to offer so far on this site and what he his understanding of savaad o daanesh is. I am pretty much sure, 4paa is just his cup of tea and on his own level in a lot of regards because even after 2011, 4paa was all about ridiculous lies, deception, maghlate o safsate o rammaali, if he had a sense for all those fucked up stuff 4paa was throwing at people, he wouldnt have called him baasavaad o vaalaa maghaam. He has read 4paas jafangiaat for 4 years and still came to that conclusion

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
خوب شوما درست میگین ما اصلان سابقه چندانی تو این سایت نداریم و فقط برداشت شخصیمونه , چی بدی ندیدیم خودمون, واقعیته , ولی خوب اگه شوما میگین ... هر چی تو دیگه میاد تو ملاقه یه روزی ...حکما هم خورشید پشت ابر نمیمونه

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
آفری جان, امیدوارم بدونی من شخصا الان در مورد تو صحبت نمیکنم. تو حرفام منظورم تو نیستی

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
هرچه باشد این نظر من است.بسیار قابل احترام و با دانش.بسیار درس خونده.حداقل از اون چاله میدونیهای توی این سایت که یک عمر در منیریّه و پایین شهر زندگی میکردند سوادش بهتر است.البته از اون چاله میدونیها نیز بیشتر از این نمیتوان انتظار داشت.متعلق به همون پایین شهر هستند.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من که گفتم, معلومه اون بیسواد واسه بیسوادی مثل تو پروفسوره. کسی که به حلنیو هررا میگه هلموت هررا, به کسی که هیچوقت ایتالیایی نبوده میگه ایتالیایی و با وقاحت ۵۰ صفحه از یه همچین کس و شعری دفاع هم میکنه, باید هم همدم و رفیق بیسوادی مثل ۴پا باشه. اینا فقط یک قطره از دریایی از کس و شره که تو به این سایت ارائه دادی. اگه تو اون بابا رو باسواد ندونی کی بدونه؟

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
دقیقا عین سرکار که در باره تیم*** آلمان غربی در جام ۱۹۷۴ نظر دادی که موچ شما را گرفتم.باز هم بهت گفتم و برایت سایتش را فرستادم که ایشون ایتالیایی هم بوده،اما کوو گوش شنوا.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
هرچه باشد این نظر من است.بسیار قابل احترام و با دانش.بسیار درس خونده.حداقل از اون چاله میدونیهای توی این سایت که یک عمر در منیریّه و پایین شهر زندگی میکردند سوادش بهتر است.البته از اون چاله میدونیها نیز بیشتر از این نمیتوان انتظار داشت.متعلق به همون پایین شهر هستند.
راستی بیسواد, بیشتر همون فوتبالیست هایی که تو اینجا به صورت مسخره بهشون میگی اسطوره بچه های همون جنوب شهر بودن. همون حجازیتون بچه جنوب شهر بود. از منیریه تا محله حجازی دو قدم راه بود. از منیریه مینداختی تو معبری , میرفتی تا خیابون کمیل از اونجا ها یه راست میرفت محله حجازی. با ماشین ۱۰ دقیقه هم نمیشه. اکثریت غریب به اتفاق فوتبالیستا و کشتی گیر های خوب تهران بچه های جنوب شهر بودن و اینکه چنین چیزی رو من باید به تو گوشزد کنم بازم همون بیسوادیتو نشون میده.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
دقیقا عین سرکار که در باره تیم*** آلمان غربی در جام ۱۹۷۴ نظر دادی که موچ شما را گرفتم.باز هم بهت گفتم و برایت سایتش را فرستادم که ایشون ایتالیایی هم بوده،اما کوو گوش شنوا.
خود خودشی. دقیقا همون چیزی که گفتم. یعنی اگه تو موجودی مثل ۴پا رو رو سرت نظری حلوا حلوا کنی, کی اینکارو بکنه آخه؟ عین ملا دروغ میگی و وقیحی. همش ها تو روز روشن. همه جا پوزت زده شد. بیسوادیت رو تو هر بحثی که انجام شد ثابت کردم. هررا هم هیچوقت ایتالیایی نبود, طوری که انقدر پافشاری کردی که یه سری دیگه هم اومدن گفتن بابا جان این آقا ایتالیایی نبوده و هیچوقت هم نبوده. تو صحبت جام جهانی ۷۴ هم کاملا کس و شر میگفتی و درستت کردم. ولی چه کنیم که شیعه گری و دروغ و وقاحت تو خون شما هاست. نمیتونید, به هیچ وجه نمیتونید با واقیعت کنار بیاید, واسه همون رو دروغ و بیسوادیتون پافشاری میکنید. تو اینجا واقعا نخودی حساب میای. در هیچ زمینه ای حرفی واسه گفتن نداشتی و نداری.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
خودت میدونی*** چطور پوزت را اینجا زدم،جلو یک مشت آدم بارها کنفت کردم،از فوتبال ایران صحبت کردی،فهمیدم هیچی*** حالیت نیست،از فوتبال جهان که اصلا حالیت نیست،بدش بند کردی به سیاست که همین و همان،که اون جناب تیمسار هم پوزت را چند بار زد.منتهی چون کم میاری شروع به فحش دادن میکنی***.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خودت میدونی*** چطور پوزت را اینجا زدم،جلو یک مشت آدم بارها کنفت کردم،از فوتبال ایران صحبت کردی،فهمیدم هیچی*** حالیت نیست،از فوتبال جهان که اصلا حالیت نیست،بدش بند کردی به سیاست که همین و همان،که اون جناب تیمسار هم پوزت را چند بار زد.منتهی چون کم میاری شروع به فحش دادن میکنی***.

تو آخه ابزار کارشو نداری که بخوای پوز کسی رو بزنی. خنده داری. یه سری از دوست و رفقای خودتم تو دلشون بهت میخندن منتها نمیتونن بروز بدن پدر جان. به هر حال رو در واسی وجود داره. تو کاملا بیسوادی, تو مثلا یا واقعا متوجه نیستی, یا از رو وقاحت چشم پوشی میکنی تو همین تردی که داریم صحبت میکنیم, پوزت خیلی راحت زده شده , حرف از جنوب شهری زدی بدون اینکه بدونی همون اسطوره های پوشالیه خودت هم جنوب شهری بودن, حالا دیگه چه برسه تو اون صحبت هایی که اصلا نباید شرکت میکردی چون تو عمرت از اون مطالب بیخبر بودی. دانش فوتبال تو اندازه یه بچه ۱۵ ساله هم نیست بابا بیسواد. این اینجا خیلی راحت آشکار شده. من حالا یه شانس دیگه بهت میدم, میگم اگه دوست داری برو همون ترد هایی رو که فکر میکنی توشون حرفی واسه گفتن داشتی, بیار بالا, با هم ببینیم چه جفنگیاتی بار مردم کردی و کی آدمت کرده.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
حالا چرا به دست و پا افتادی و ناراحت شودی.خوب از این به بعد کاری نکن تا اینطور پوزت را به زمین بزنم که با اسم مستعار و داستمال انداختن به مدیر این سایت با اسم جعلی تهل و داستان مسخرهٔ ا س میلان به سایت بیایی این دیگه برای همهٔ بچه***های این سایت دیگه شده جوک،همه به ریشت میخندند،می***گویند این آقای تهل با داستان قلابی تهل.برای همین میگم چند بار خودم پوزت را اینجا به خاک مالیدم.

Status
Not open for further replies.