Islam the most disgusting thing ever to happen to Iran

IranZamin

IPL Player
Feb 17, 2006
3,367
2
You're wasting your time, Flint.

Google Pedophilia and read some of the diagnostic criteria.

The most common trait among Pedophiles is the incapacity/unwillingness to understand the reasons why their perversion is harmful to minors. They go to great lengths to rationalize their illness, usually using excuses which either portray the children as willing participants or shift the blame to society for making children feel dirty and ashamed about sex. You will see one or both of these two lines repeated by just about every child molester. The real shame here is that this kesafat is allowed to advertise his pedophilia on this site with complete immunity.

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
گروهبان جان، موقعی یک چیز توهینه که حقیقت نباشه. حقیقت که توهین نمیشه.

بزار حرفایی رو که زدم بر رسی کنیم. اول گفتم که شما دروغگویی. هر کس که روی این سایت بیشتر از یک هفت بوده، از تمام دروغ ها و افسانه های بالا بلند شما مستفیض شده. دوم گفتم که شما مریضی مالیخولیا داری. اینم ،اونایی که پیام های دو صفر هفتی شما رو به خاطر دارن و یادشون میاد چطور میخواستی تو استادیوم آزادی مردم رنگ ارغوانیه مایل به زرشکی بپوشن که به اسم جنرال زرشکیان انقلاب راه بندازن خوب قبول دارن. آخرش گفتم شما درد روحی بچه بازی داری ، که معمولا با بچه بازی مشکل جسمی و جنسی میاد، که اونم خودت قبول داری

من بهت پیشنهاد میکنم که این ناراحتی ها رو هر چه زود تر با یک روانپزشک و یک دکتر یورالوجی در میون بزاری. پس همینطور که میبینی، توهینی تو کار نبوده

در ضمن، اگه ملکه انگلیس در سن ۱۲ سالگی هر کاری کرد و یا حافظ هفتصد سال پیش هر حرفی زاده، اجازه نده که یه بار دیگه مرض مالیخولیات اینو به تو باور بده که این ربطی به تو داره. ملکه انگلیس ملکه انگلیسه و حافظ گنجینه فرهنگی ایرانه. تو رو جز مستراح کویت جای دیگه رات نمیدن و جز بچه های ده دوازده ساله هیچ زنی آدم حسابت نمیکنه. واسه همینه که سالها وقت خودتو صرف افسانه های جنرال فلانیان و حزب زرشک و آیات مکی و مدنی میکنی و مشکل زندگی کردن در واقعیت رو داری

اون "ز" تو"مرز" منم به تموم چرندیات و مزخرفاتی که در طی سالها به انگلیسی گفتی در

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
خفرال
مسخره ترین دروغی که گفتی این بود که قرآن معجزه است چون پیشبینی کرده که اثر انگشت هر کسی مختصر به فرده!!!! بگذریم که ان آیه که آوردی اصلآ چنین معنی نداشت. خوب این از بیچارگیت بود.
بگذریم که چینی ها ۳۰۰۰ سال پیش از اثر انگشت رو مدارک استفاده میکردند. این هم از بی سوادیت بود.
در هر دو صورت، از خنده روده بر شدیم. مرسی

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
خیر جناب
شما بروید و از دها ملیون ایرانی سئوال کنید ببینید چه جوابی به شما می دهند
شما دیدید که جنبش سبز به این خاطر از بین رفت که رژیم زیرکانه در روز عاشورا کف زدها و سوت زدنهای یک عده را به جنبش ربط داد
و به همین خاطر بعد از ان روز هیچ تظاهراتی انجام نگرفت
البته بجز ده بیست نفر بروند وسط مردمی که برای خرید امده اند و شعار بدهند یک نفر هم برود فیلم بگیرد که بله هزاران نفر تظاهرات کرده اند
فکر نکن باورهای همه مثل تو و دوستانت است
شما اعتقاد دارید که اسلام بدترین حادثه ای بوده که اتفاق افتاده خوب این تنها نظر شخصی شماست
ولی بیش از یک ملیارد با این نظر مخالف هستند

بله جانم
وای چه قد تو زر زر میکنی
آدم از دست این پست های تو دیوونه میشه
همینطور یک ضرب مزخرف

راست میگه دیگه مرتیکه عکس پورن ستار رو ور دار دیگه

nobody wants to know what you do in your private time for fuck sakes

May 9, 2004
15,167
179
General, we live in the present, not Hafez time. They used to burn witches too. Should we burn them now? Besides, the criterion is the age of consent. A 14 year old is in no position to freely express her wishes to a 50 year old man any more than you can wrestle a 300lb wrestler.
جناب فلینت
الان هم در هر کجا از دنیا را نگاه کنید انسانهای بیگناهی کشته می شوند مگر امریکا یا فرانسه یا طالبان و رژیم ایران کم ادم بیگناه را به دلایل واهی می کشند
که کمتر از کشتن به دلیل جادوگر بودن نیست
اگر بخواهیم حرف دوستمان
بنا بر اینکه علاقه یک دختر 17 ساله با یک مرد سی ساله را مرض بدانیم
پس همه گذشتگان و نیاکان ما مریض بوده اند
من این را قبول ندارم
و مثالی را هم که زدید بسیار بی جا است و ربطی ندارد
این ساخته جامعه امروزی است نه فطرت انسان اگر من از فطرت انسانی کج رفته بودم انوقت می توانستید انتقاد کنید
ولی وقتی که در گذشته این چنین چیزی عادی بوده پس نشان دهنده این است که نه فطرت انسانی بلکه جامعه معیارها را تغییر داده
الان اگر من همجنس باز بودم برای شما هضم امر اسانتر بود
تا اینکه ابراز علاقه به یک دختر 17 ساله کنم
به این می گویند شستشوی مغزی
هالیوود شما را شستشوی مغزی داد
در طی سالهای داراز این کار را کم کم انجام داد
شما اگر فیلم برباد رفته را دیده باشید می بیند که رت باتلر ( کلاک گیبل) چهل و چند ساله با
اسکارلایت (ویوین لی ) شانزده هفده ساله یک زوج ایده ال را تشکیل می دهند
و لی پنجاه سال بعد این چنین فیلم هایی تابو می شود و رت باتلرها پدوفایل می شوند
چرا؟
در اینجا فطرت تغییر کرده یا جامعه معاییر را بنا به خواست خود تغییر داده ؟
یک مثال دیگر از هالیوود
فیلم تایتانیک
رابطه خارج از رابطه زناشویی ارزشمند نشان داده می شود و عشقی که در سالها سی و چهل باعث تنفر بینندگان می شد
انها را به شوق وا می دارد و با ان همدردی میکنند!!!ا
این فرهنگی و طوفانی است که من در مقابل ان ایستاده ام و شما را با خود برده است و فکر می کنید که من از شما دور شده ام
در صورتی که این شما ها هستید که از نقطه اصلی دور شده اید

متشکرم

May 9, 2004
15,167
179
خفرال
مسخره ترین دروغی که گفتی این بود که قرآن معجزه است چون پیشبینی کرده که اثر انگشت هر کسی مختصر به فرده!!!! بگذریم که ان آیه که آوردی اصلآ چنین معنی نداشت. خوب این از بیچارگیت بود.
بگذریم که چینی ها ۳۰۰۰ سال پیش از اثر انگشت رو مدارک استفاده میکردند. این هم از بی سوادیت بود.
در هر دو صورت، از خنده روده بر شدیم. مرسی
تو خودت هم خوب می دانی که در ان ترید تو ودوستانت شکست خوردید
و من با دلایل منطقی برایتان ثابت کردم حتی اگر در ده هزار سال پیش چنین امری وجود داشته مکیان از ان با خبر نبوده اند
حالا هی بیا برای دلخوشی خودت حرف مفت بزن

بله جانم

حاجی یادته من اون ترد حزب مهر را گذاشتم، و تو به ته ته پته افتاده بودی، بعدش پی ام فرستادی که چون من اون ترد رو باز کردم دو نفر باید کشته میشدن ؟؟؟؟!!!!! جریان چی بود بالاخره کشتی؟ حالا کی بودن ؟

Exoma

Ball Boy
Jul 15, 2005
472
0
As a Muslim, this thread is offensive to me.

However, I feel Church and State should be separate, and I do not agree with State Law governed under Islamic Jurisdiction.

Let's not bash the religion, please.

I'm not asking you guys to convert into Islam. I'm not asking you guys to stop believing in what you do. I'm just asking you not to attack my religion, for I will never attack yours.

Please don't hate me because of my religion and philosophy.

Exoma jan, nobody is trying to bash the religion here ! what we are talk is the other way around ! I respect your belief, however you may want to take your frustrations back to what you believe, since islam promotes exact opposite of what you said !
" However, I feel Church and State should be separate, and I do not agree with State Law governed under Islamic Jurisdiction"

May 9, 2004
15,167
179
اکسوما جان
همانطور که دوستمان ضد انقلابی گفت
کسی اینجا توهین به اسلام نمی کند و به عقاید دیگران هم احترام می گذارند
حالا اگر شما دیدید کسی توهین کرد حتما منظور چیز دیگری بوده و شما متوجه نشده اید
مثلا عنوان همین ترید اصلا کجایش توهین به اسلام و مسلمین است ؟!!آ
حالا چرا به شما برخورده و اینطور برداشت کرده اید را

عاقلان دانند

حاجی باز امدی قد قد کردی ؟؟؟؟ جواب سوال رو بده

حاجی یادته من اون ترد حزب مهر را گذاشتم، و تو به ته ته پته افتاده بودی، بعدش پی ام فرستادی که چون من اون ترد رو باز کردم دو نفر باید کشته میشدن ؟؟؟؟!!!!! جریان چی بود بالاخره کشتی؟ حالا کی بودن ؟

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1

بنا بر اینکه علاقه یک دختر 17 ساله با یک مرد سی ساله را مرض بدانیم
پس همه گذشتگان و نیاکان ما مریض بوده اند
من این را قبول ندارم
و مثالی را هم که زدید بسیار بی جا است و ربطی ندارد
این ساخته جامعه امروزی است نه فطرت انسان اگر من از فطرت انسانی کج رفته بودم انوقت می توانستید انتقاد کنید
ولی وقتی که در گذشته این چنین چیزی عادی بوده پس نشان دهنده این است که نه فطرت انسانی بلکه جامعه معیارها را تغییر داده
الان اگر من همجنس باز بودم برای شما هضم امر اسانتر بود
تا اینکه ابراز علاقه به یک دختر 17 ساله کنم
به این می گویند شستشوی مغزی
هالیوود شما را شستشوی مغزی داد
You live in an up side down world. What are you talking about 17? The picture in your avatar is far from 17. Also, you don't know Islam better that Imam #13. In his book he says that you can take pleasure from rubbing against an infant. This is what it says. Truth cannot be an insult. This is your religion according to your Imam #13.

Many of those criticizing your religion here were born in a Muslim family and grew up in a Muslim society, and were bombarded by all the garbage that you believe in. Talk about 1,400 years of brainwash that they overcame, and have enough courage to say what's right.

May 9, 2004
15,167
179
You live in an up side down world. What are you talking about 17? The picture in your avatar is far from 17.
این که می گویند همسایه مدعی شده که خانه را از صاحب خانه بهترمی شناسد
اینجاست بفرما

:--biggrin
Also, you don't know Islam better that Imam #13. In his book he says that you can take pleasure from rubbing against an infant. This is what it says. Truth cannot be an insult. This is your religion according to your Imam #13.
Many of those criticizing your religion here were born in a Muslim family and grew up in a Muslim society, and were bombarded by all the garbage that you believe in. Talk about 1,400 years of brainwash that they overcame, and have enough courage to say what's right.
من در مورد هر چیزی تحقیق می کنم
والا مثل جنابعالی ایات مکی را از مدنی تشخیص نمی دادم
شما هی بدون تحقیق بیا و چرت و پرت پست کن از نامه یزدگرد تا تحریر الوسیله خمینی و بهار الانوار را گیر بیار و برای ما
:rolleyes:پست کن

بله جانم

Exoma

Ball Boy
Jul 15, 2005
472
0
I know what my religion promotes, and I know what the Quran promotes.
You guys make it seem like all Muslims are evil. I think I'm harmless to be honest...

May 9, 2004
15,167
179
حاجی باز امدی قد قد کردی ؟؟؟؟ جواب سوال رو بده

لطفا در این مورد چیزی در این ترید ننویسید
چه ربطی به موضوع دارد که شما هی می ایید ودر مورد اموری که مرتبط با موضوع ما نیست پست میکنید؟

عجب

اه، حاجی باز زیر آبی رفتی !!! تو خودت گفتی که بخاطر ترد "حزب مهر" دو نفر کشته میشن. حالا چرا اینقدر عشوه میای، خوب بگو کیا بودن. و یا اگر دلت میخاد یک ترد جدید "حزب مهر" باز کنم ...... چطوره که اصلا همون ترد رو باز بیرم بالا و یادی از قدیم بکنیم

Exoma jan, thats awesome and I'm so glad you know what your religion promotes, as well as what quran promotes (Dont they promote the same thing or are there any differences between islam and quran???). Once again no one here disrespected you or your belief, and you are absolutely right, there are good and bad people everywhere ! a very good example is our own "haji" ! Now I leave that to you to say if he is bad or rotten !!

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
I know what my religion promotes, and I know what the Quran promotes.
You guys make it seem like all Muslims are evil. I think I'm harmless to be honest...
Dear Exoma,

Muslims are not evil, but Islam does include teachings that are inhumane. Those that also believe in the inhumane teachings are not harmless.