ISP Fosho Fosh Kaari Corner!

Status
Not open for further replies.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
beshin rooosh to , gohe ziadi ham nakhor

man sherwin nistam didi ke NANATO GAEDAM...
تا اینجاش که قشنگ مشخصه کی داره زیر کلفتی شهید میشه. آخه تو بچه کون سوسول و چی به این حرفا آخه

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Bebin dayyos,
man mesle to bikar nistam welfare begirm.
karo o zendegi daram.
shashidam heykal khodeto o nane babat ke ye tokhme haromi mesle to valede zena ro pas andakhtan

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Bebin dayyos,
man mesle to bikar nistam welfare begirm.
karo o zendegi daram.
shashidam heykal khodeto o nane babat ke ye tokhme haromi mesle to valede zena ro pas andakhtan
خار کسه زن جنده, الان تازه یادت افتاده بیکار و علاف نیستی؟ حروم لقمه الان دو ساعته داری کیر میخوری و آب منی قورت میدی, الان فهمیدی بیکار نیستی؟ خوب بیکار هم نیستی, کارو زندگیت همینه که بشینی کیر بخوری و کون بدی و زیر همون کیرم شهید شی.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
خواستم به تو حروم زاده بگم که هارت و بورت الکی نکنی،
تو این قدروقیح هستی که به دوست دختر این بدبخت شروین که اصلا به تو بی ناموس چیزی هم نگقت فحش میدی.
خواستم به حروم زادت بگم که من صد تا مثل تورو به گه خوردن انداختم توی مادر به خطا که عددی نیستی

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خواستم به تو حروم زاده بگم که هارت و بورت الکی نکنی،
تو این قدروقیح هستی که به دوست دختر این بدبخت شروین که اصلا به تو بی ناموس چیزی هم نگقت فحش میدی.
خواستم به حروم زادت بگم که من صد تا مثل تورو به گه خوردن انداختم توی مادر به خطا که عددی نیستی
برو کس کش کون سفید به تمنا افتادی حالا دنبال دوست و رفیقی؟ من مادرتو میگم خار کسه. اون صد نفر دیگه باید چه اوا خواهر هایی باشن که جلو یه سنده کلفت کیر خور مثل تو به گه خوردن بیوفتن. شهیدت میکنم حروم زاده, تازه اولشه

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Beghole colonel eshtiagh khan,
Why u dont take this kooni to the mental hospital
فکر خوبیه, به این میگن جنده ای که فکر اقتصادی داره. میرم, اونجا هم میرم, اتاق جور میکنم زن و ننه و خودتو میبرم اونجا هم کس و کونتونو کرایه میدم.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بدبخت روانی،
تو کارت از تیمارستانم گذشته ابنه ای
حالا صبر کن با اون کون و کپل خودت و کس ننت کلی کارا واسه انجام دادن دارم. ابنه ای ها و تیمارستانی ها رو هم میکشم روتون.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
از این عقب مونده ذهنی هر چی بر میاد.
اما نه من خاااارشو گاییدم بعیدم دیگه یادش بره😆
حالا کجاشو دیدی, با هم دست مامانتو میگیریم میریم پیش عقب مونده ها, اونجا رو هم میدم آباد کنید. شعبه پشت شعبه, کون و کس شما ها خونوادگی پر برکته

Nov 24, 2002
27,860
1,466
حالا کجاشو دیدی, با هم دست مامانتو میگیریم میریم پیش عقب مونده ها, اونجا رو هم میدم آباد کنید. شعبه پشت شعبه, کون و کس شما ها خونوادگی پر برکته
اخه خار کسه توی جاکش ابجیتو از زیر اینو اون بکش بیرون.
بعدم تو اون خراب شده ای که تو هستی باغ وحش ندلره؟
چون بعید میدونم تیمارستان روانی یه ابنه ای فجیع مثل تورو قبول کنن

Nov 24, 2002
27,860
1,466
خواستم بگم از این به بعد سرت و برگردونی تا دسته چبوندم توت خار کسده..
تا دیگه گه زیادی نخوری اینجا
خودت بیای بگی گه خوردم
با بد کسی در افتادی.
کون وارونه برا من یکی نده عوضی دیگه
هررررریی یابو

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
اخه خار کسه توی جاکش ابجیتو از زیر اینو اون بکش بیرون.
بعدم تو اون خراب شده ای که تو هستی باغ وحش ندلره؟
چون بعید میدونم تیمارستان روانی یه ابنه ای فجیع مثل تورو قبول کنن
باغ وحشم خوبه کون سفید. شعبه باغ وحشم واستون میزنم منتها اونجا دیگه به خر و الاغ باید مجانی بدید. اون روزایی که تو شعبه تیمارستان و ابنه ای ها کار کمه و کم روتون تلمبه میزنن, میبرمتون شعبه باغ وحش که کالیبرتون رو فرم بمونه. مادرتو من میگام زن جنده, تو اینکاره نیستی, قشنگ معلومه دنبال یه راهی میگردی گه خوری کنی ولی من نمیزارم, یه گهی خوردی, حالا دیگه من کس و کون واست نمیزارم

Status
Not open for further replies.