Just came in ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
راز موفقیت همسرداری ملانصرالدین

ملانصرالدین را گفتند: چگونه چهل بهار بدون مرافعه و جدال با عیال سر کردی؟

او در پاسخ جماعت گفت: ما با هم عهدی بستیم و آن اینکه اگر من آتش خشمم زبانه کشید او برای انجام یک امری نیکو به جای جدل به مطبخ رود تا کشتی طوفان زده من به ساحل آرامش و سکون برسد

و اگر رگ غضب او متورم شد، من به طویله روم و کمی ستوران را رسیدگی کنم و وارد بیت نشوم تا عیال خونش از جوش بیافتد.

و اینک من، شکر خدا، چهل سال است که بیشتر عمر را در طویله زندگی می کنم...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
روزی شخصی از کودکی خردسال پرسید: مسجد این محل کجاست فرزندم؟

کودک گفت: انتهاى همين كوچه به چپ برويد ، آن جا گنبد مسجد را خواهی دید!

کودک را گفت: احسنت بر تو اى فرزند؛ من هم اکنون در آنجا مجلسى دارم، بيا و بر سخنانم گوش فرا ده.
کودک پرسید: مجلس بحث تو چه باشد؟

گفت: راه بهشت را بر مردم نشان دهم.
کودک خندید!
شخص گفت کیرخر واسه چی میخندی؟!

کودک گفت: کص نگو مادرجنده، تو راه مسجد را ندانى چگونه راه بهشت را به مردم نشان میدهی!

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
پلیس اومده بود تو خیابون و به ماشینایی که خلاف پارک کرده بودن توی بلندگو تذکر میداد :

پیکان!!!.... راننده پیکان!!... حیف گواهینامه که به تو دادن!!!!!
پراید!!!!!! پراید!!!!!!پراید زودحرکت کن، آخه تو توی کدوم آموزشگاهی گواهینامه گرفتی؟!؟!؟
راننده مینی بوس!!!اینجا جای پارک کردنه؟!؟!
وتا اینکه رسید به یه پورشه!!!!

تن صداش رو آورد پایین و با یه لحن خیلی مهربون گفت: پورشه......!!!!! تو دیگه چرا گل من ؟!؟

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
"when I was born, I thought I was born into a rich family, coz I had a fur coat around my neck"

يه ضرب المثل چيني هست.......

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
پادشاهی در زمستان به نگهبان گفت:
سردت نیست؟
نگهبان گفت: کیرته، عادت دارم
پادشاه: میگویم برات لباس گرم بیاورند

و فراموش کرد...

صبح جنازه نگهبان را دیدند که خایه چسبونده بود و روی دیوار نوشته بود:
من به سرما عادت داشتم لاشی کون، اما وعده لباس گرمت منو بگاد داد

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
یارو پسرشو میبره واسش کلاه بخره، هیچکدوم اندازه سرش نبودن، یه پس گردني محکم به پسرش میزنه!
فروشنده میگه: چکارش داری تقصیر خودش نیست!

باباش میگه: از وقتي اين کله کیری بدنيا اومد ما یه کص تنگ نکردیم

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
روزی مردی عقربی را دید که درون آب دست و پا میزند، او تصمیم گرفت عقرب را نجات دهد اما عقرب انگشت او را نیش زد. مرد باز هم سعی کرد تا عقرب را از آب بیرون بیاورد، اما عقرب بار دیگر او را نیش زد!

رهگذری او را دید و پرسید: برای چه عقربی را که نیش میزند نجات میدهی؟ مرد پاسخ داد: این طبیعت عقرب است که نیش بزند ولی طبیعت من این است که عشق بورزم! رهگذر گفت : آنقدر عشق بورز تا ننت گائیده شه

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
زمانی که گاندی به بریتانیا رفت، روزنامه نگاری از او پرسید چرا لباسی ‌را پوشیده اید که بدن شما را کامل نمی پوشاند؟

گاندی پاسخ داد: "خایه مالیش به هیچ کصکشی نیومده"
خدا بیامرز آخرای عمرش خیلی زودرنج شده بود

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
داستان ما عین داستان اکبر آقا تک تخمه!

هواپیمایی که اکبر تک تخم داخلش بود داشت سقوط میکرد که خلبان گفت: اگر یک نفر کم بشه هواپیما سقوط نمیکنه.
قرعه کشی میکنن بعد قرعه به اسم اکبر تک تخم میافته، اکبر بیچاره خواست یکبار شانسش رو امتحان کنه بلکه زنده بمونه! گفت بشرطی میپرم پایین اگر به سوالم درست جواب بدین.
دست پسر بچه ای رو میگیره و بلندش میکنه و میگه اگر گفتید من و این پسر بچه روی هم چندتا تخم داریم؟!
همه میگن معلومه چهارتا.
اکبر تک تخم با خوشحالی میگه نه و شلوارشو در میاره میگه من یک تخم دارم واین پسر دوتا، اما شلوار پسرو که درمیاره متوجه اعجاز خلقت میشه، پسرک سه تخم داشت و بگا میره

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
کسانیکه راه اختـلاس را میدانند وبه ما نشان نمیدهند

کسانیکه راه کانادا وامریکارا میدانند وبه ما نشان نمیدهند

چطور امکان دارد راه بهشت را بلد باشند وبه ما نشان بدهند؟؟
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌