Just came in ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
کشتی مردی در یک طوفان عظیم غرق شد اما این مرد به طرز معجزه آسایی نجات یافت و توانست خود را به جزیره ای برساند و با هزاران زحمت برای خود یک کلبه ساخت
روزی برای تهیه آب به جنگل رفته بود؛ وقتی به کلبه برگشت در کمال ناباوری دید که کلبه در حال سوختن است، به بخت کیری خود لعنت فرستاد و بعد شروع به گله کردن از خدا کرد که تو مرا در این جزیره زندانی کرده ای و حالا که من با این بدبختی توانسته ام این کلبه را برای خودم درست کنم باید اینگونه بسوزد که مرد با همین افکار به خواب عمیقی فرو رفت ...

صبح روز بعد در پوزیشن داگی استایل بیدار شد، چون بر اثر دود آتش دزدان دریایی پیدایش کرده بودند و داشتن نوبتی کونش میزاشتن

همونجور که میبینید هیچ کار خدا بی دلیل نیست
این مرد رو از طوفان نجات داد تا دل چند تا دزد دریایی رو شاد کنه ، حالا شما باز کفر بگو

هل تفکرون نحن خلقناکم بیضه و بیضا
فکر می کنید ما شما را همین طور تخمی تخمی آفریدیم؟

فردی از افلاطون پرسید :
روی نگین انگشترم چه حک کنم
که وقتی شادم به آن بنگرم
و هر وقت که غمگین هستم
به آن نظر کنم ...

گفت حک کن: به کیرم
I say that phrase so many times a day these days it's actually quite worrying, but then again, be kiram.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,474
2,231
ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻗﺰﻭﻳﻨﯽ :

ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺁﺭﻭﻣﻪ،ﻛﻮﻧﺖ ﺭﻭ ﺯﺍﻧﻮﻣﻪ،ﻣﻦ ﭼﻘﺪﺭ
ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ،ﻛﻮﻥ ﺗﻮ ﺩﺍﺭﻭﻣﻪ،

ﺗﺸﻨﻪ ﺭﻭﻧﺎﺗﻢ،ﻣﻨﻮ ﺳﻴﺮﺍﺑﻢ ﻛﻦ،ﻣﻨﻮ ﺑﺎ ﻻﭘﺎﯾﯽ،ﺑﻴﺎ ﻭ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﻛﻦ ،

ﺑﮕﻮﺍﯾﻦ ﻻﭘﺎﯾﯽ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﭘﺎﺑﺮﺟﺎﺳﺖ، ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺑﺮﻕ ﮐﻮﻥ ، ﺯﯾﺮﺷﻠﻮﺍﺭ ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ😂😂😂

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
شخصی به مادرزنش گفت

مادر جان این همه دعا و عبادت میکنی، چند درصد دعاهاتون مستجاب میشه؟
میگه: 50 درصد
میگه از کجا فهمیدین؟
مادرزنش با تبسم گفت: از خدا خواستم ، دامادم خرپول باشه،
دامادم خر هست، اما پول نداره

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
. ترياک تو خونه معتادا نقش مدرسان شريف رو داره

دندونت درد ميکنه…
ترياک
معده ت درد ميکنه …
ترياک
جاييت زخم شده…
ترياک
درس داري؟
ترياک
بي خوابي؟
ترياک
چي ؟ ترياک
کي؟ ترياک
کجا؟ ترياک
دبليو دبليو بافور دو تا سيخ انبر زغال دات کام

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
زن و شوهری مشغول تماشای فیلم سوپر بودن، وسط فیلم هنرپیشه زن میگه : فاک می سان آف دِ بچ!
زنه میگه: حاجی این چی گفت؟ شوهرش میگه : اینا به نقطه ای از شهوت رسیدن که فحش هم بهشون حال میده!

شب که میشه زنه وسط کار میگه حاجی حاجی؟ مرده میگه : جونم عزیزم؟
زنه میگه : حاجی ریدم وسط کله ی پدر پدرسگ کصکشت ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
ازدواج کردن مثل یه بشکه گوهه که سرش یه خورده عسل ریختن

تو دوران نامزدی داری از عسله میخوری
ولی وقتی عروسی کردی،گوه خوری شروع میشه
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,474
2,231
حاج آقا داشت به یارو تيَمم یاد میداد،

وقتی دو دستش را روی زمین زد يهو گوزید! 💨

ولی به روی خودش نیاورد، وقتی تمام شد از قلی پرسید : 😐

متوجه شدی؟ 🤔

یارو گفت :
ببخشین حاج آقا فقط یه جاش حالیم نشد، اول دست میزنی زمین میگوزی؟!
یا اول میگوزی بعد دستت میزنی زمین؟!!! 😂😂