Just came in ...

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
سلام دختری ۱۹ساله هستم، چند روز پیش خونه عمم تنها بودم و داشتم تو اتاقِ پسر عمم با خیار خود ارضایی میکردم که عمم رسید خونه. منم سریعا خیارو انداختم رو میز پسر عمم و اومدم بیرون. بعد نیم ساعت پسر عمم رسید و رفت تو اتاقش وقتی رفتم تو اتاقش دیدم داره خیار میخوره. چشمش افتاد به من دیدم قیافش یه جوری میشه ولی به روی خودش نیاورد یا اینکه اصلا مزه نداشت یا نفهمید و خیارو کامل خورد. امروز عمم داشت تلفنی به مامانم میگفت که ناصر بیمارستانه و مسموم شده. ینی ممکنه بفهمن؟ اصلا از اون بوده یا نه؟ واسه یه پسر 18 ساله مضره ؟

کامنت های مردم همیشه درصحنه :

- دکتر سمیعی : من از طرف شما از خانواده ی عمت عذر میخام که پسرشونو کصخور کردی اگه بمیره میخای چی جواب بدی ؟!
- من ديگه تا خيار رو خودم نچينم نميخورم.
- نتیجه ی اخلاقی داستان (آب کس با خیار نمی‌سازه) مثل (خربزه با عسل)
- لاش کون داشتم خیار میخوردم :|
- با موز میکردی خو... اینطوری پوستش رو میگرف مریضم نمیشد
- احتمالا کصت بهش نساخته!
- نکنید این کارو ما با خیار سالاد درست میکنیم

#مشکلات_جنسی

Feb 4, 2005
25,246
5,458
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ
ﻣﻦ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﻣﯿﮕﻦ ﻭﻗﺘﯽ ﭘﺮﺩﻩ ﯼ
ﺑﮑﺎﺭﺗﻮ ﻣﯿﺰﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺧﻮﻥ ﻣﯿﺎﺩ
ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺁﺏ؟😶
ﭘﺴﺮﻩ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ :
ﻋﻤﯿﻖ ﺑﺰﻧﯽ ﻧﻔﺘﻢ ﺩﺭ ﻣﯿﺎد.

Feb 4, 2005
25,246
5,458
حکایت شیر و خر
شیری با خری در بیشه تنها مانده و از سرمای هوا و نداشتن زوجه کلافه شده بودند. فشار زیر شکم باعث شد تا سلطان جنگل به خر پیشنهاد دهد که با یکدیگر معاشقه کنند. خر بیچاره چاره ای جز تسلیم نداشت.
قرار گذاشتند که شیر بعنوان سلطان جنگل اول مشغول شود. جناب شیر شیشه ای از جیب بیرون آورده و مشغول چرب کردن معامله خود شد.
خر پرسید: این چیست و چه می کنی؟
- وازلین است، برای اینکه دردت نیاد.
شیر کار خود را کرد و نوبت به خر رسید که علاوه بر وازلین، پماد دیگری به وسط معامله، نوع دیگری به ختنه گاه و بالاخره چند قطره روی نوکِ نوک معامله می ریزد.
شیر با نگرانی می پرسد: این ها چیست؟
- وازلین برای اینکه دردت نیاد. ویکس برای اینکه سینه ات نسوزه. آموکسیلین 500 میلی گرم برای پیشگیری از ناراحتی گلو و چند قطره چشمی برای جلوگیری از ریزش اشک.

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
داشتم تو خیابون راه میرفتم یه خبرنگار اومد جلو پرسید اگه یک دفعه بفهمی هفت روز بیشتر زنده نیستی چیکار میکنی؟
گفتم سریع میرم تایلند پولامو خرج میکنم یهو یکی داد زد کااات آقا ریدی به ویژه برنامه ماه رمضون

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
حسن روحانی
دی۹۷: هرچه درخت بیشتر باشه ابر بیشتر میباره.ابر نگاه میکنه به پایین‌اش، میبینه خبری نیست،کویره،خب برای چی بباره؟میره جای دیگه

اردیبهشت۹۹: اگر کسی روحیه داشته باشه کرونا زود عبور میکنه،اگر خودش رو ببازه کرونا پررو میشه.خودتون رو ببازید ول نمیکنه،بانشاط وایسید درمیره

پشمهای دانشمندان علوم هوافضا و ویروس‌شناسی همزمان ریخت

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
‌ ﭼﺮﭼﻴﻞ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ ﺭﻭﺯﻱ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐﺴﻲ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺩﻓﺘ
ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻲﺭﻓﺘﻢ ﻫﻨﮕﺎمی ﮐﻪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺟﺎ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﮔﻔﺘﻢ: ﺁﻗﺎ ﻟﻄﻔﺎً ﻧﻴﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﻴﺪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﺑﺮﮔﺮﺩﻡ.بی‌ بی‌ سی‌

ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ : ﻧﻪ ﺁﻗﺎ ! ﻣﻦ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺳﺮﻳﻌﺎً ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﻭﻡ ﺗﺎ ﺳﺨﻨﺮﺍﻧﻲ ﭼﺮﭼﻴﻞ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﺩﻳﻮ ﮔﻮﺵ ﺩﻫﻢ! ﺍﺯ ﻋﻼﻗﻪﻱ ﺍﻳﻦ ﻓﺮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻭ ﺫﻭﻕ ﺯﺩﻩ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻳﮏ ﺍﺳﮑﻨﺎﺱ ﺩﻩ ﭘﻮﻧﺪﻱ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺍﺩﻡ، ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﺩﻳﺪﻥ ﺍﺳﮑﻨﺎﺱ ﮔﻔﺖ: کص خارِ ﭼﺮﭼﻴﻞ، ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﺪ ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﻫﻢ ﺍﻳﻦﺟﺎ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻣﻲﻣﺎﻧﻢ!

Last edited: