Just came in ...

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
‏آموزش پرورش در آخرین بیانیه خودش گفته که قراره "آموزش جنسى پنهانى" به بچه ها بديم!

خو آموزش پنهانی ینی چی الان؟مثلاً بچه گوشه حياط وايساده داره نون پنيرشو ميخوره، معلم ميره كنارش ميگه پيس پيس، کُص ميدونى چيه؟ بگم بهت؟

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
IMG_20200630_180449_819.jpg

میخواستن بنویسن "مصرف بیش از حد روغن مث کیری میمونه که میره تو کونِ آدم" ولی روشون نشده
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
مردی خسیس و کون نشور تمام دارایی‌اش را فروخت و طلا خرید و آنها را در گودالی در حیاط خانه‌اش پنهان کرد و هرروز به طلاها سر می‌زد

روزی یکی از همسایگانش به او شک کرد و مخفیانه به گودال رفت و طلاها را برداشت. روز بعد مرد خسیس به گودال سر زد اما چیزی نیافت و شروع به شیون و زاری کرد. رهگذری او را دید و پرسید چه اتفاقی افتاده است؟

مرد حکایت طلاها را بازگو کرد. رهگذر گفت: این که ناراحتی ندارد. سنگی در گودال بگذار و فکر کن که شمش طلاست. تو که از ریدن پرهیز میکنی تا گشنه نشوی و از طلا استفاده نمی‌کنی، سنگ و طلا چه فرقی برایت دارد؟
ارزش هر چیزی در داشتن آن نیست بلکه در استفاده از آن است. فردی که اطرافش صدها کص وجود دارد ولی خودارضایی میکند چه تفاوتی با یک جقی بالفطره دارد؟

مرد خسیس لحظه ای به فکر فرو رفت و سپس همه ی حرف های غریبه را به تخمانش دایورت کرد و به او شک کرد که شاید او طلا هایش را دزدیده است؛ سپس غریبه را کون لخت کرد و او را وارونه درون گودال قرار داد و به تعداد طلاهای گمشده، پوزیشن هایی از کشورهای آفریقایی بر رویش اجرا کرد تا دیگر برای کسی که مالش به گای سگ رفته، کصشر فلسفی تفت ندهد

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
شیخی بر منبر گفت: ﺩﺭ بهشت شراب ﻫﺎیی هست، ﮐﻪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻣﻮﻣﻨﺎﻥ ﻣﯿﺨﻮﺭﻧﺪ ﻣﺴﺖ ﻧمی شوند.
ﻣﺮﯾﺪﯼ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﭘﺲ ﭼﺮﺍ می خورند؟
شیخ سر خود را خاراند ، دست به ریشش کشید،ﻓﮑﺮﯼ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ:
والا میگن سی کُلیه خوبه

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
بیاین یکم اصفانی یاددون بدم😍!

(بیزینس)=وقتی دوچرخه یه اصفانی زین نداره!
(دنی مارچیارا)=دهن مارهای کوچک رو ببین!
(پساکاتوکو)= پس ساک های تو کجاست؟!
(بهم نَزوکین)=باهم دعوانکنید!
(پکوکو آماکو)=پس کوکوهای ماکجاست!؟
(تاگلاماسا)=شبیه گل های ما هست

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
شب عروسی، داماد سرشو میزاره رو شونه عروس و گریه میکنه
عروس میگه عزیزم چرا گریه میکنی؟

داماد میگه تالار پر از دخترای قشنگ بود، منه کصخل خیلی عجله کردم , خاک بر سرم

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,246
5,458
کبوتر لب تنگ ماهی نشست و گفت :
سقف قفست شکسته چرا فرار نمیکنی ؟!

ماهی با چشم های معصومش نگاهی به کبوتر کرد و گفت :
...کیرم تو اون مغزت کسخل

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,246
5,458
احمدی نژاد در کتاب خاطرات دوران ریاست جمهوری خودش نوشته .در فرودگاه ساری میخواستم سوار هواپیما بشم که دیدم پسری در گوشه سالن مشغول فروختن واکس است.دلم سوخت خواستم ازش خرید کنم.رفتم جلو بهش گفتم چنده .پسرک گفت 700 هزار تومن.گفتم مگه این واکس ها از چی ساخته شده .پسرک گفت ریدم تو اون قیافه ات اینا خاویاره واکس نیست

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
احمدی نژاد در کتاب خاطرات دوران ریاست جمهوری خودش نوشته .در فرودگاه ساری میخواستم سوار هواپیما بشم که دیدم پسری در گوشه سالن مشغول فروختن واکس است.دلم سوخت خواستم ازش خرید کنم.رفتم جلو بهش گفتم چنده .پسرک گفت 700 هزار تومن.گفتم مگه این واکس ها از چی ساخته شده .پسرک گفت ریدم تو اون قیافه ات اینا خاویاره واکس نیست
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL