Just came in ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
داشتم اخبار ایرانو از صدا وسیما نگاه میکردم، چقدر مردم امریکا و فرانسه و انگلیس مورد ظلم واقع میشن و درعوض ما چقدر مردم شاد وخوشبختی هستیم
امید به زندگیم داشت افزایش پیدا میکرد که برق رفت

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
داستان ما عین داستان اکبر آقا تک تخمه!

هواپیمایی که اکبر تک تخم داخلش بود داشت سقوط میکرد که خلبان گفت: اگر یک نفر کم بشه هواپیما سقوط نمیکنه.
قرعه کشی میکنن بعد قرعه به اسم اکبر تک تخم میافته، اکبر بیچاره خواست یکبار شانسش رو امتحان کنه بلکه زنده بمونه! گفت بشرطی میپرم پایین اگر به سوالم درست جواب بدین.
دست پسر بچه ای رو میگیره و بلندش میکنه و میگه اگر گفتید من و این پسر بچه روی هم چندتا تخم داریم؟!
همه میگن معلومه چهارتا.
اکبر تک تخم با خوشحالی میگه نه و شلوارشو در میاره میگه من یک تخم دارم واین پسر دوتا، اما شلوار پسرو که درمیاره متوجه اعجاز خلقت میشه، پسرک سه تخم داشت و بگا میره!

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
اصفهانیه آلزهایمر میگیره. کنار خیابون تو فکر بود دوستش میرسه بش میگه دادا چرا تو فکری؟ طوری شدس؟ میگه یادم نیس پل وحید با آذر قرار دارم یا پل آذر با وحید.

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
IMG_20200923_213202_684.jpg
سالها برای آزادی هندوستان مبارزه کردم و در زندانها شکنجه شدم و دهنم گاییده شد؛

و حالا که به آن روزها فکر میکنم میبنیم در زندگی هیچ چیز مهم تر از کص کردن نیست

مهاتما گاندی

Pooya

Administrator
Staff member
Sep 23, 2004
35,398
1,454
Vancouver, Canada
www.IranSportsPress.com
من موندم حتی تمساح هم حاضر میشه اینو بکنه ؟
LOL I was having a similar discussion with a buddy of mine. LOTS of IR supporters now in Vancouver, so the other day I was at the gym, and few of them came, with PANTS, full Manto, and MAGHNAE and starting walking around, 2 treadmill down, this chick, with beautiful ass and boobs, one that just make your blood flow stop to your brain!
I was like yeah, you know, I am so happy you are covered or else I had to look at you and not her ... lol