Just came in ...

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
تو تاپیک بورس دیدم، یکی نوشته : وام ازدواجمو آوردم تو بورس حالا هم پولم رفت هم زنم آخه این درسته؟؟!!
یکی جواب داده باز از یه جهت راحت شدی زنت رفته من که پولم رفته اما زنم مونده چیکار کنم؟ 😂

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
‏کار صدا و سیما واقعا سخته، فکر کن تو خبر اول بخوای بگی ترامپ مسئول کشته‌های کرونا تو آمریکا ست؛ تو خبر بعد بگی مردم ایران ماسک نمیزنن، برای همین میمیرن

Feb 4, 2005
25,248
5,459
مشهديه میبینه مردم تو میدون جمع شدند...از پلیسه میپرسه:
يره موگوم بری چی مردم اينجه لوكه رفتن
پلیسه میگه:
مشهدی هایی که لهجه دارن رو اعدام میکنند
مشهديه میگه:
اوه مای گاد واسه چی گلم؟

Feb 4, 2005
25,248
5,459
با هر کی میخوام لاس زدنو شروع کنم میگه تو پسر خوبی هستی از تو بعیده

تو غلط کردی که از من بعیده، از آدمی که کیر داره هیچی بعید نیست

یه دوست دختر هم نداریم یکم
برامون پیانو بزنه
بعد بغلش کنیم ببریمش تو تخت بکنیمش
حالا پیانو هم نزد نزد.

Feb 4, 2005
25,248
5,459
دیشب رفتم خونه، به بابام سلام کردم زد تو گوشم، گفتم دیر اومدم؟ گفت نه، گفتم با کفش اومدم رو‌ فرش؟ گفت نه، گفتم بو سیگار میدم؟ گفت نه، گفتم سلام هم که کردم، دیگه چرا میزنی؟ گفت گاییدی مارو ، شما خونه تون واحد بغلیه

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,248
5,459
ﺭﻭﺯﯼ ﻣﻠﺨﯽ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ رو ﺩﯾﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ : ای ﻣﻮﺭﭼﻪ ﭼﺮﺍ ﻫﻤﻪ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎنِ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺻﺮفِ ﺟﻤﻊ ﮐﺮﺩﻥ ﺁﺫﻭﻗﻪ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﮔﻔﺖ : کُسکش ﻣﻦ ﺟﻤﻊ ﻧﮑﻨﻢ ﺑﺎﺑﺎى ﺟﺎﮐﺸﺖ ﺧﺮﺝ ﻣﺎﺭﻭ ﻣﯿﺪﻩ؟ خارﺗﻮ ﮔﺎﯾﯿﺪﻡ ، ﺷﺎﺧَﮑﺎﻡ ﺗﻮ کُس ﻧﻨﺖ، لاشیه دراز، ﺩﺍﺭﻡ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ، کُسکشی ﺧﻮﺍﻫﺮﺗﻮ كه ﻧﮑﺮﺩﻡ. ﮐﺎﺭ ﻧﮑﻨﻢ ﺑﯿﺎﻡ ننتو ﺑﮕﺎﻡ؟!

بخاطر پاندمی یکم اعصاب مورچه ها بهم ریخته عصبی شدن

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,248
5,459
آمار فوت شدگان از کرونا طبق گفته‌های وزارت بهداشت به چهارصد نفر در روز رسیده.
این آمار همچنان تا آذر ماه بالا می‌رود سپس از دی‌ماه روند نزولی طی می‌کند و در بهمن ماه به صفر می‌رسد و حتی در بیست‌ و دو بهمن تمام فوت شدگان در اثر کرونا زنده شده و در راهپیمایی بیست‌ و دو بهمن شرکت خواهند کرد