Just came in ...

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,248
5,460
دیواری به نام دوستت دارم یا عشق در محله ی مونمارت پاریس وجود دارد که از عاشقانه ترین مناطق پاریس است. روی این دیوار ۳۱۱ بار به ۲۵۰ زبان زنده ی دنیا نوشته شده تو را دوست دارم! به زبان فارسیم هست ...
A55A17F8-F2C0-4320-A99E-411C4158CB96.jpeg

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
سنگ پا قزوین باید جلوی اینها لنگ بندازه

تازه برای نظارت به انتخابات ونزوئلا هم یه تیم پنج نفره فرستادن تا بهشون یاد بدن با خس و خاشاک چیکار کنن

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,248
5,460
یه برنامه برای گوشیم دانلود کردم که وقتی موبایل
کامل شارژ میشه بهت خبر میده ...
مام اینو نصب کردیم رو گوشی و شب زدیمش
به شارژ و گرفتیم خوابیدیم ...
ساعت 3 نصفه شب یهو دیدم صدای فریاد یکی میاد میگه :
«بکــــــش بیروووووون!
بکــــــــــش بیروووون!»
ریدم به خودم سریع پریدم از شارژ کشیدمش
کل خانواده پریدن تو اتاق من
الان استرس دارم میترسم شارژش تموم شه نصفه
شب داد بزنه:
" بکن توووو!
بکن توووووووووو !

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
طرف با لباس توی رودخونه شنا میکرد...
میگن : چیکار می کنی :
میگه : لباسامو می شورم!!!
میگن : مگه لباسشویی ندارین؟
میگه :

داریم ولی توش سرم گیج میره!!! 😂😂

Feb 4, 2005
25,248
5,460
روزی مردی عرب از کنار جنده خانه ای عبور می کرد که از آنجا صدای ناله های فاحشه ها شنیده میشد، مرد عرب حشری شد در گوشه ای خلوت ایستاد و شروع به زدن نمود
کارش که تمام شد هنگام رفتن، صاحب جنده خانه که مردی جاکش بود گفت : تو از صدای ناله های فاحشه های من استفاده کردی و باید پولش را بدهی کونی خان!
مردم جمع شدن.. مرد عربِ بیچاره بهلول را دید که از آنجا می گذشت، از بهلول درخواست قضاوت کرد.. بهلول به آن مردِ جاکش گفت : آیا این مرد کُص فاحشه هایت گذاشته؟
مرد گفت: نه ولی از صدای ناله های آنها استفاده کرده و در گوشه ای خلوت کف دستی زده
بهلول گفت بسیار خب لاشی، چند سکه نقره از جیبش در آورد و به مرد نشان داد و به زمین ریخت و سریع برشان داشت و در جیب گذاشت و گفت: بیا جاکش صدای پولت را تحویل بگیر
صاحب جنده خانه با کمال حیرت گفت: هووو کیری خان این چه طرز پول دادن است؟
بهلول گفت: مرتیکه کصکش، مطابق عدالت است کسی که صدای فاحشه ها را بفروشد در عوض باید صدای پول دریافت کند مادرجنده...

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
روزی مردی عرب از کنار جنده خانه ای عبور می کرد که از آنجا صدای ناله های فاحشه ها شنیده میشد، مرد عرب حشری شد در گوشه ای خلوت ایستاد و شروع به زدن نمود
کارش که تمام شد هنگام رفتن، صاحب جنده خانه که مردی جاکش بود گفت : تو از صدای ناله های فاحشه های من استفاده کردی و باید پولش را بدهی کونی خان!
مردم جمع شدن.. مرد عربِ بیچاره بهلول را دید که از آنجا می گذشت، از بهلول درخواست قضاوت کرد.. بهلول به آن مردِ جاکش گفت : آیا این مرد کُص فاحشه هایت گذاشته؟
مرد گفت: نه ولی از صدای ناله های آنها استفاده کرده و در گوشه ای خلوت کف دستی زده
بهلول گفت بسیار خب لاشی، چند سکه نقره از جیبش در آورد و به مرد نشان داد و به زمین ریخت و سریع برشان داشت و در جیب گذاشت و گفت: بیا جاکش صدای پولت را تحویل بگیر
صاحب جنده خانه با کمال حیرت گفت: هووو کیری خان این چه طرز پول دادن است؟
بهلول گفت: مرتیکه کصکش، مطابق عدالت است کسی که صدای فاحشه ها را بفروشد در عوض باید صدای پول دریافت کند مادرجنده...
Fantastic joke :D

tajrish

Elite Member
Oct 18, 2002
3,037
197
57
San Diego, California
وزارت بهداشت لیست اولویت واکسن آنفولانزا و واکسن کرونا رابدین ترتیب اعلام نمود:

1-خانم های باردار بالای 65سال
2‌‌- دختران باردار زیر ۵ سال
3-مردان باردار