Kafashian under investigation

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
Apparently Kafashian office was searched by an unnamed organization/office. The ettelaati guy, Hasani-khoo (Alikhani) who is considered by many as the man behind the curtain in Iran's sport with more power than the sport minister has acknowledged the investigation.

[h=1]حسنی خو: اگر لازم بود، اسم نهادی را که مامورانش به اتاق کفاشیان رفته اند، می گفتم![/h]
ورزش > مدیریت ورزش - مدیرکل حراست وزارت ورزش می***گوید: هنوز نمی توانیم بگوئیم کفاشیان متهم است یا نه.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خبر این بود؛ ماموران یک نهاد نظارتی وارد دفتر کفاشیان شدند و تمام مدارک و اسناد موجود در دفتر او را ضبط کردند. نام این نهاد نظارتی فاش نشد و حتی اصرارها برای گفتن نام این نهاد از زبان رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش بی نتیجه ماند: «اگر می توانستم و نیاز بود، نام این نهاد را حتما می گفتم.» حتی اصرارها برای گرفتن یک «بله» یا «خیر» درباره این ادعا که نهاد مذکور، همان سازمان بازرسی است، نتیجه بخش نبود. بی شک اگر این نهاد همان سازمان بازرسی بود، مسئولان برای گفتن نام آن، هیچ مانعی نداشتند و نکته دقیقا همین جا بود.
هر چند علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال این خبر را به طور کامل تکذیب می کند و می گوید، اما حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش با تائید آن به خبرآنلاین می گوید: «خبرهایی که مطرح شده، درست است.» او در پاسخ به این سوال که کفاشیان این خبرها را تکذیب کرد و می گوید صحت ندارد، جواب می دهد: «خیر، این موضوع درست است. این اتفاق افتاده ولی ما هنوز اطلاعات کافی در این زمینه نداریم.» حسنی خود همچنین در پاسخ به این سوال که شما در مصاحبه ای گفته اید نفیا یا اثباتا چیزی را رد یا تائید نمی کنید و چطور در این مصاحبه می گوئید خبرها صحبت دارد، توضیح می دهد: «نه منظور من اصل خبر نبود. اصل خبر کاملا درست است. منظور من این بود که هنوز نمی توانیم بگوئیم آقا کفاشیان متهم هست یا نیست. درست نیست که ما پیش از بررسی پرونده ها، بخواهیم با آبروی کسی بازی کنیم.» او همچنین درباره نهادی که مستقیما به پرونده ورود کرده است، می گوید: «اگر لازم بود که اسم این نهاد را می گفتم.» حسنی خود در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان همان سازمان بازرسی کشور است یا نه، جواب می دهد: «من نمی توانم اسم سازمانی را که این کار را کرده، بگویم.»

Last edited:

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
It's noteworthy that federation election is in few months and this might have to do with it given that Asadi (sport ministry guy) is also running against Kafashian.