Orumiyeh & Tabriz

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
.واقعا نهایت وقاحت تو را می رساند که به مرده هم توهین میکنی
من به کسی توهین نمیکنم ولی تو وقاحت را به انجا رسانده ای که حتی به مرده هم توهین میکنی
اشکال ندارد
اینجا ادمین ها خواب هستند؟!!!!!!!ا
\

خود یابو پرستت مگه نگفتی جنرال تریاکی خودتی؟ چرا ننه من غریبم بازی راه میندازی؟ وقیح اون خودفروشیه که واسه ساندیس و "فراری" کون عربا و ملا هارو میلیسه و آخرشم جز گاری و تی پا چیزی گیرش نمیاد. حالا چرا خجالت میکشی تو کار واش کار میکنی؟ .

ما هنوز منتظر اینیم که بفهمیم سرنوشت حزب آب انار و رهبر تریاکیش چی شد!

آره قوچعلی​

Last edited:
May 9, 2004
15,167
179
\

. حالا چرا خجالت میکشی تو کار واش کار میکنی؟ .

ما هنوز منتظر اینیم که بفهمیم سرنوشت حزب آب انار و رهبر تریاکیش چی شد!

آره قوچعلی​
از یکی مثل تو که فراری و لامبرگینی را فقط تو تلویزیون وسینما و کار واش کنار هم میبینه
توقع ندارم که باور کنی
حالا من فراری و لامبرگینی دارم تو خیال کن ندارم
:2:
راستی ضد انقلاب پیداش نیست
:4:

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
از یکی مثل تو که فراری و لامبرگینی را فقط تو تلویزیون وسینما و کار واش کنار هم میبینه
توقع ندارم که باور کنی
حالا من فراری و لامبرگینی دارم تو خیال کن ندارم
:2:
راستی ضد انقلاب پیداش نیست
:4:

حالا اگه من لامبورگینی و فراری رو تو فیلم میبینم یا نه، توی بدبخت لجن نشین تو عمرت نمیفهمی. ما هنوز میخایم بدونیم سرنوشت اسمال شوفر و جنرال به درک پیوسته و حزب خران چی شد؟

مغلطه بسه قوچعلی، جواب بده!​

Feb 4, 2005
25,249
5,464
Dear friends of ISP please either stop posting in a thread or follow the rules of ISP. Insulting other members is not tolerated at ISP. If you don't like what someone has posted there are many options you have:

1. Use ignore function to avoid seeing certain member's posts
2. Read the posts but don't reply
3. Reply but don't insult

Just my 2 cents

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
بعد از این همه مغلطه و چاخان، گماشته اخرشم کم آورد و گریه کنان رفت سراغ مادریتور محترم. اینه سرنوشت تک تک ساندیس خوران جمهوری اسهالی در آینده نه چندان دور.

خدا رو شکر​

Arian

Elite Member
Oct 28, 2004
9,621
2
Seattle
There have been incidents where members tend to hijack threads and make it personal, just because they can't ignore or have a personal agenda.
The ISP rules are very simple, just like any other community:

if something is bothering you, ignore!

Our admins (thank you guys) have enabled the ability to ignore in multiple ways:

- ignore a member completely (add to ignore list and you will never a see a post of that member again)
- ignore a particular thread and it will disappear from the forum for u

These are tools to help members increase the quality of forum to their own needs, rather than bringing their own level down and go dahan-be-dahan with other members.

Let's respect each other, even if it's through ignoring the ones who boil your blood.

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
Let's respect each other, .
While I fully agree with the notation of using ignore button of totally ignoring someone here ( as I mentioned it above), I don't understand the concept of " RESPECT" here !!

Why should a member be automatically given the respect of the other members here ? Shouldn't respect be earned? If someone chooses to act like a Clown over years, spread lies and unsubstantial lies and ... be an advocate of hate and ... Should this person be given the respect of others ?? Why should I respect him when he does not respect himself by creating multiple online persona and ...

Or maybe should we all be respected here because we are a member of this internet community ?

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
با عرض معذرت از تمام دوستان خوب و محترمم در ای اس پی، باید بگم که، آره، با آدم های مءلوم الحال نباید دهن به دهن شد.

اما، یک مشکلی ما اینجا داریم. اونم اینه که، با "ایگنور" کردن اینا، ما هم "تسیتلی" داریم با اینا موافقت میکنیم. نه تنها من، خیلی های دیگه این یارو رو برای ماه ها ایگنور میکنن، اما نهایتن، انقدر مزخرف و دروغ گفته و میگه که، خداییش، بعضی وقتا نمیشه جوابشو نداد. حالا مزخرفات راجب حزب آب دوغ خیار و ارتش آزادی بخش در اسراییل و جنرال تریاکی و چرندیات اسمال شوفر و مزخرفات راجب ای کیوی هشت هزار و بچه بازی و بلغور کردن ملا ها رو هم اگه بشه نادیده گرفت، دیگه حمله به گنجینه های تاریخی و فرهنگی رو، من یکی نمیتونم نادیده بگیرم.

دعوا از اول سر این بود که این بابا به دریاچه ارومیه و تمام مقدسات ما داشت دوباره میخندید. واگه نه، به من چه که بنیان گذار حزب زرشک به درک اصفل پیوست و ، چه میدونم، این یارو "فرار" یه و روز سیزده بدر ماشین از سر کارش "قرض" میکنه و، به "یات" میگه "یخت" و، از این حرفا.​

While I fully agree with the notation of using ignore button of totally ignoring someone here ( as I mentioned it above), I don't understand the concept of " RESPECT" here !!

Why should a member be automatically given the respect of the other members here ? Shouldn't respect be earned? If someone chooses to act like a Clown over years, spread lies and unsubstantial lies and ... be an advocate of hate and ... Should this person be given the respect of others ?? Why should I respect him when he does not respect himself by creating multiple online persona and ...

Or maybe should we all be respected here because we are a member of this internet community ?
Shahinjan,

Let's say we go by your logic and forfeit the respect unless it's earned. What do you think the outcome will be? Do you honestly enjoy it when threads turn into childish arguments? Do you enjoy seeing posts filled with verbal insults? Where do we draw the line and apply a minimum level of maturity to every post we make even if it's in response to "clowns"?

If I were to live with a brainless donkey in one room, I'd make sure I don't follow its act or else I'd be a ...

Sorry for being rude. Most people who fall into these pointless wars are highly educated individuals with a lot to offer, but HEIF.

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
Shahinjan,

Let's say we go by your logic and forfeit the respect unless it's earned. What do you think the outcome will be? Do you honestly enjoy it when threads turn into childish arguments? Do you enjoy seeing posts filled with verbal insults? Where do we draw the line and apply a minimum level of maturity to every post we make even if it's in response to "clowns"?

If I were to live with a brainless donkey in one room, I'd make sure I don't follow its act or else I'd be a ...

Sorry for being rude. Most people who fall into these pointless wars are highly educated individuals with a lot to offer, but HEIF.
Thank you for your response which by the way I don't think was rude.
Now, as far as where the line being drawn, I think it is quite clear here in ISP. If you look at most incidents that happens here then you can see it is mostly , over 95% , involves the one individual who intentionally likes to act like a clown and disrespect others and what is dear to the rest of community.
Yes, there are occasional unfortunate incidents among other members but since the new system has been in place, that has been reduced significantly.
Also if you look at well respected members of the board such as Deerouz, Motori, Biazar, Fole_Penalt and yourself, you can see no one has granted them respect. They earned it with their maturity, integrity and class over the years.
Again, I think the best action is to ignore but respecting a clown is a hard concept for me to accept. But on the other hand, you maybe right and there is no better way to deal with this issue at this moment. so just consider this my little vent on this issue.

حاجی، بابا وقتم بده، چی*** هی*** بلغور میکنی***، کجا رفت، کجا رفت، همه که مثل توی جیره خور رژیم نیستن. حاجی میخوای بگم کجا بودم ........................... داشتم بر عکس تو، شرافتمندانه کار می***کردم در حالی*** که تو هنوز داری ساندیس تو میک میزنی !!!!

حاجی تو حالا برو هزارتا عکس بنداز و اسم منو بذار روش !!!! آخرش چی*** ؟؟؟؟؟ حاجی دروغ گفتن که مالیات نداره و حناق هم نمیگیری ....... تو اگه فکر میکنی*** که با این عکس***ها اینجا کسی*** فکر میکنه که تو داری راست میگی*** ...... اینو بگم که کور خوندی !!!! حالا هی*** بیا عکس بذار و چرت و پرت بگو. به قول خودمون داری مثل سنگ دروغ میگی***. بیا بگو استیکر کجاست و چی*** روش نوشته واگر نه طبق معمول داری دروغ میگی***
.

May 9, 2004
15,167
179
با عرض معذرت از تمام دوستان خوب و محترمم در ای اس پی، باید بگم که، آره، با آدم های مءلوم الحال نباید دهن به دهن شد.

اما، یک مشکلی ما اینجا داریم. اونم اینه که، با "ایگنور" کردن اینا، ما هم "تسیتلی" داریم با اینا موافقت میکنیم. نه تنها من، خیلی های دیگه این یارو رو برای ماه ها ایگنور میکنن، اما نهایتن، انقدر مزخرف و دروغ گفته و میگه که، خداییش، بعضی وقتا نمیشه جوابشو نداد. حالا مزخرفات راجب حزب آب دوغ خیار و ارتش آزادی بخش در اسراییل و جنرال تریاکی و چرندیات اسمال شوفر و مزخرفات راجب ای کیوی هشت هزار و بچه بازی و بلغور کردن ملا ها رو هم اگه بشه نادیده گرفت، دیگه حمله به گنجینه های تاریخی و فرهنگی رو، من یکی نمیتونم نادیده بگیرم.

دعوا از اول سر این بود که این بابا به دریاچه ارومیه و تمام مقدسات ما داشت دوباره میخندید. واگه نه، به من چه که بنیان گذار حزب زرشک به درک اصفل پیوست و ، چه میدونم، این یارو "فرار" یه و روز سیزده بدر ماشین از سر کارش "قرض" میکنه و، به "یات" میگه "یخت" و، از این حرفا.​

جناب
چرا حرف ناحق می زنی من امدم و به مقدسات شما خندیدم ؟
کجا کی ؟
اگر در مورد دریاچه رضائیه می گویی بروید و پست من را در این خصوص نگاه کنید
من فقط گفتم نه تنها رژیم بلکه طبیعت هم در این خشک شدن سهم داشته همین و بس نیا اینجا و دروغ بگو تا دیگران را بر علیه من بشورانی
یک جوری حرف می زنی که انگار دریاچه رضائیه فقط و فقط متعلق به توست
عجب

حالا در مورد اینکه می گویی من ماشین را روز سیزده بدر کرایه کرده ام و از این حرفها
این عکس همان لامبورگینی می خواهی دفتر ماشین را هم برات پست کنم ؟
اون قسمتی را که سانسور کردم چون عکسم افتاده توی بدنه ماشین و سانسورش کردم
اگر این ماشین را کرایه کرده بودم الان باز توی گاراژ خونه ام بود ؟یا اینکه بخاطر یک عکس رفتم و دوباره دویست دینار
یعنی چیزی بحدود ششصد دلار کرایه کردم ؟
هرچند که این نوع اتومبیل را اکرایه نمی دهند

بله جانم

Attachments

May 9, 2004
15,167
179
حاجی، بابا وقتم بده، چی*** هی*** بلغور میکنی***، کجا رفت، کجا رفت، همه که مثل توی جیره خور رژیم نیستن. حاجی میخوای بگم کجا بودم ........................... داشتم بر عکس تو، شرافتمندانه کار می***کردم در حالی*** که تو هنوز داری ساندیس تو میک میزنی !!!!

حاجی تو حالا برو هزارتا عکس بنداز و اسم منو بذار روش !!!! آخرش چی*** ؟؟؟؟؟ حاجی دروغ گفتن که مالیات نداره و حناق هم نمیگیری ....... تو اگه فکر میکنی*** که با این عکس***ها اینجا کسی*** فکر میکنه که تو داری راست میگی*** ...... اینو بگم که کور خوندی !!!! حالا هی*** بیا عکس بذار و چرت و پرت بگو. به قول خودمون داری مثل سنگ دروغ میگی***. بیا بگو استیکر کجاست و چی*** روش نوشته واگر نه طبق معمول داری دروغ میگی***
.
چکارت کنم که هنوز باور نمیکنی
حق داری چون این نوع ماشینها را سال تا سال می بینی
در مورد استیکری که میگی منظورت کدوم استیکر است ان یکی که کنار موتور ماشین است اسم سازنده ماشین و تاریخ اتمام و اینجور چیزها روش حک شده
یا ان یکی که داخل ماشین است و روش تاریخ های قهرمانی فراری در فورمولا وان
را نوشته ؟
یا استیکری که روش رنگ و رقم شاسی و اینجور چیزها را نوشته
بگو تا برات عکسشون را بگیرم و بفرستم یا اصلا مثلا بگو از هرکجای ماشین خواستی برایت عکس بفرستم تا این همه جوش نخوری
عجب
من گفتم فراری و لامبرگینی دارم تازه تو فکر خریدن اوانتادور یا انزو هستم اگر اوانتادور خریدم انوقت چی میگی ؟
خوبه گه نگفتم هواپیمای شخصی دارم
;)

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
دوستان راست میگن. جواب ابلهان خاموشیست. اما، خداییش، کارتو نگه دار. مثل این که خوب ماشین عربا رو میشوری.

اره قوچعلی​

:)

May 9, 2004
15,167
179
دوستان راست میگن. جواب ابلهان خاموشیست. اما، خداییش، کارتو نگه دار. مثل این که خوب ماشین عربا رو میشوری.

اره قوچعلی​

:)
جناب
اگر تو یه کم اطلاعات در مورد ماشینهایی مثل فراری و لامبرگینی داشتی می دونستی که کسی این گونه ماشین ها را دست کسی نمیده بشوره

:4::dehati:

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
جناب
اگر تو یه کم اطلاعات در مورد ماشینهایی مثل فراری و لامبرگینی داشتی می دونستی که کسی این گونه ماشین ها را دست کسی نمیده بشوره

:4::dehati:
YAH, you are right, they have a self-clean mode.