please post a photo of someone you find to be attractive

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
I think you're more correct than my point was, however 'attractive' commonly is used for describling opposite sex.. yes haghighi and more than him I enjoyed abedzadeh as well.

Still think naser khan had haybat more than looks, guy like him you'd emphasize and stress higher qualities which he had plenty.

All good, now back to the :shocked: (boobs) discussion here.

well if the title of the thread was " name someone you find sexually attractive" then you were right .

Attractive is what makes you attracted to someone because of their skill , attitude ,personality and charisma and this case (Hejazi) an aura about him , of course his looks was the icing on the cake .

But it wasn't just his looks ,Alireza Haghighi is also very handsome but no one here is posting his picture.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
naser hejazi34.jpg

دوستان عزیز،شما می***گویید چرا عکس ناصر خان را می***گذارید؟من در زمان قبل از انقلاب نوجوانی بودم که در اون زمان ناصر حجازی یک تیپ بسیار خوشتیپی داشت،تیپی*** که باعث میشد که همه******جا و با هنرپیشه***های مختلف عکسش باشد.این را من نمی***گویم،بلکه تمام روز نامه***هایی*** که عکس ناصر خان را در اون روزها مینداختند را می***گفتند.او تنها فوتبالیستی بود که عکسش در همه جای روزنامه***های اون زمان چاپ میشد.شما تقصیری ندارید یا مال اون زمان نیستید یا اینکه اصلا توی این باغ***ها نبودید.

در باره دیگر فوتبالیستا،میتوان از ئعلچگر نامبرد که بسیار خوشتیپ بود ولی*** چون به انقلاب می***خورد زیاد روی مجلّات عکسش نمیاد.

چهره عابدزاده که یک چهره صد در صد بازاری،بساز و بفروشی،که به نظر من اصلا زیبایی نداشت.گفتم،کاراکتر یک بزن بهادر،با اون چهره بازاریش.

خوشتیپ***های فوتبالی ما :

۱)ناصر حجازی با تیپ اروپایی

۲)رضا ئعلچگر

۳)هادی نراقی

۴)اکبر کارگرجم

۵-محمود خوردبین،که به محمود ایتالیایی معروف بود.دختران به باشگاه عبدو میآمدند تا فقط خوردبین را ببینند،عجیب سوکسهیی داشت

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,121
2,600
Strawberry field
View attachment 39858

دوستان عزیز،شما می***گویید چرا عکس ناصر خان را می***گذارید؟من در زمان قبل از انقلاب نوجوانی بودم که در اون زمان ناصر حجازی یک تیپ بسیار خوشتیپی داشت،تیپی*** که باعث میشد که همه******جا و با هنرپیشه***های مختلف عکسش باشد.این را من نمی***گویم،بلکه تمام روز نامه***هایی*** که عکس ناصر خان را در اون روزها مینداختند را می***گفتند.او تنها فوتبالیستی بود که عکسش در همه جای روزنامه***های اون زمان چاپ میشد.شما تقصیری ندارید یا مال اون زمان نیستید یا اینکه اصلا توی این باغ***ها نبودید.

در باره دیگر فوتبالیستا،میتوان از ئعلچگر نامبرد که بسیار خوشتیپ بود ولی*** چون به انقلاب می***خورد زیاد روی مجلّات عکسش نمیاد.

چهره عابدزاده که یک چهره صد در صد بازاری،بساز و بفروشی،که به نظر من اصلا زیبایی نداشت.گفتم،کاراکتر یک بزن بهادر،با اون چهره بازاریش.

خوشتیپ***های فوتبالی ما :

۱)ناصر حجازی با تیپ اروپایی

۲)رضا ئعلچگر

۳)هادی نراقی

۴)اکبر کارگرجم

۵-محمود خوردبین،که به محمود ایتالیایی معروف بود.دختران به باشگاه عبدو میآمدند تا فقط خوردبین را ببینند،عجیب سوکسهیی داشت
Nasrollah Abdollahi 's nick name was " Nassi Khoshgeleh " ....

I couldn't find a picture of Fardin ...he was born to be a movie star before becoming a world class wrestler ...

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
mahmood khordbin.jpg mahmoodkhordbin2.jpg

محمود خوردبین متولد 2 مهر 1327 ( تهران ) فوتبال را همچون همدوره هایش در کوچه پس کوچه های محل زندگی , آغاز تا آنکه با گروهی از هم محله ای هایش تیمی بنام شهپر را تشکیل و زیر نظر اولین مربی خود ابوالفضل مقدم گامهای اول را در راه پر پیچ و خم دنیای توپ گرد برمیدارد .

سپس با همان تیم در یک دوره مسابقات تحت نام - کاپ محلی شاهین - شرکت میکند حضور محمود خوردبین هفده ساله در این دوره مسابقات نظر دکتر عباس اکرامی بنیانگذار باشگاه شاهین را بسوی این نوجوان و کلا تیم شهپر جلب میکند

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
Nasrollah Abdollahi 's nick name was " Nassi Khoshgeleh " ....

I couldn't find a picture of Fardin ...he was born to be a movie star before becoming a world class wrestler ...

100003770.jpg

سالهای ابتدایی از تماشاگران و مشتریان پروپا قرص زمین خاکی محله چهارصد دستگاه ( تماشاگر) بود و سرانجام در کلاس سوم دبیرستان بعضویت یکی از تیمهای محلی ( شاهین شرق ) در می آید . شاهین شرق زیر نظر استاد دهداری اداره میشد و نصرالله عبدالهی آنروزها یکی از مهاجمان آن تیم بود

در آن روزها مسابقات داخلی خانواده شاهین در زمین دانشسرای عالی در جریان بود و با لغو پروانه باشگاه شاهین قرار بر آن شد که یک تیم جوانان از جمع بازیگران انتخاب شده تا سپس زیر نظر پرویز دهداری فوتبال را پیگیری نمایند از آن مسابقات ستاره هایی همچون محمود خوردبین - اکبر حقیقت ( مهاجم بزرگ باشگاه برق تهران ) - محمدرصا خلعتبری .... و نصرالله عبداللهی متولد شدند تا بار دیگر تاریخ فوتبال ایران تراش خوردن جوانان بی تجربه را از استاد بی همتای فوتبال شاهد باشد

سپس به جمع آنها سهام میرفخرایی - علیرضا خورشیدی - یوسف مهدوی ..... افزوده شده تا تولد تیمی بنام گارد را در اواخر سال 46 شاهد باشیم تیمی که یکی از صفحات دلنشین کتاب فوتبال ایران است با تولد گارد پست او نیز در فوتبال تغییر میکند پرویز دهداری اعتقاد داشت فیزیک عالی بهمراه خوی جنگندگی او را گزینه ای مطمئن برای خط دفاع گارد تبدیل خواهد نمود بدین سبب او از جمع مهاجمان به صف مدافعان منتقل شد تا در کنار سهام میر فخرایی زوجی دلپذیر را تشکیل دهند تشخیص صحیح استاد نزدیک به ده سال بعد در میدان سخت المپیک مونترال یار و یاور حشمت خان مهاجرانی و گروه ایران شد

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
Friend I am very passionate about abedzadeh not because of his 'good looks' as being emphasized here as the meat of the post but the charisma and confidence he exude druing our WCQ and further.

I was big on Hejazi until someone first hand told me, he was requested money by naser khan to be given playing time. I wasn't there but have reason to believe this as our football has been like that. Naser khan still has a very high place in our hearts and for some abedzadeh definitely not too far behind in certain aspects of both football/off the field.

Who cares about looks anyway, it's the substance that matters.

اینکه اصلا توی این باغ***ها نبودید.

چهره عابدزاده که یک چهره صد در صد بازاری،بساز و بفروشی،که به نظر من اصلا زیبایی نداشت.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
100003704.jpg

اما حیف رضا ئعلچگر شد.امروز وضیعت بسیار نامناسنی دارد.حیف.روزی او را از جهت خوش تیپی*** با بازیکنان ایتالیا مقایسه میکردند،اما امروز..حیف از تو ئعلچگر قدرت را ندونستی.

غلامرضا نعلچگر هافبک خلاق آبیپوشان پایتخت , از جوانان شایسته جام تخت جمشید که نظم دلپذیری به خط میانی تاج میبخشید با حضور جکیچ نقش او پر رنگ شد تا آبی های پایتخت خلع بزرگان ن را در میانه میدان پر کنند ...

بیوگرافی

نام رضا نعلچگز ( غلامرضا )

تولد 1337 تهران

باشگاه تاج ( استقلال ) 66 - 1356

سابقه ملی 63 - 1356

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
100007990.jpg

نعلچگر و پیچش مو، مایلی***کهن و زیر ابرو

چند سال پیش پرویز مظلومی، مربی فعلی استقلال، گفت که متأسف است؛ متأسف از این***که باید خبر بدهد رضا نعلچگر، بازیکن محبوب استقلال در دهه*** ۶۰، با ماشین مسافرکشی می***کند.

نعلچگر هافبک راست تیم افسانه***ای استقلال بود که در سال ۱۳۷۰ قهرمان آسیا شد. در پرتماشاگرترین روز تاریخ ورزشگاه آزادی، ۱۵ مهر ۱۳۶۲، این نعلچگر بود که در دقیقه*** ۵۸ ، پس از دریبل تحقیرآمیز حمید درخشان با پای چپ توپ را روی سر مظلومی انداخت تا استقلال نخستین دربی پس از انقلاب را ببرد.

در آن سال***ها میان شهرت فوتبالی و ثروت، میان***بُری از پیش***موجود روی موج***های رسانه***ها وجود نداشت و فیلترهای عقیدتی و سیاسی، برای طی فاصله*** طولانی میان شهرت تا بخت، تعیین***کننده بودند. مقایسه*** سرنوشت نعلچگر با هم***پستی***اش در تیم رقیب، محمد مایلی***کهن، به خوبی اهمیت چنین فیلترهایی را نشان می***دهد.

تعداد بازی***های ملی محمد مایلی***کهن ۶۲ ساله و نعلچگر، تقریبا برابر است، اما بازه*** زمانی***ای که آن دو ملی***پوش ماندند، به نفع مایلی***کهن سنگینی می***کند. وقتی در آستانه*** بازی***های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی، «طرح ۲۷ ساله***ها» اجرا شد، مایلی***کهن ۲۸ ساله یکی از سه استثنای این قانون بود. طنز ماجرا آن که در همان بازی***ها بود که مایلی***کهن در مقابل کویت، پس از تعویض، به شکلی عجیب از زمین خارج نمی***شد و با داور جر و بحث می***کرد. آن داور را او بعدتر دشمن انقلاب نامید.

جدا از اختلاف فاحش به لحاظ تکنیکی و هوش و بازی***خوانی، مهم***ترین تفاوت نعلچگر و مایلی***کهن اما در چهره***شان بود. اولی موهایش را بالا می***زد و فرق باز می***کرد، دومی اما ریش داشت. آن روزها قضیه*** ریش و سیمای حزب***اللهی، هنوز آن***قدر اهمیت داشت که نعلچگر به خاطر آن و البته به دلیل ظهور و درخشش مجید نامجومطلق در سطح ملی، به جایگاهی که شایسته*** آن بود دست نیابد. نقل است پرویز ابوطالب، سرمربی وقت تیم ملی، در اعتراض به اعمال نظر حراست سازمان تربیت بدنی در مورد علیدوستی و نعلچگر و …، از سمتش استعفا داد.

تا اوایل دهه*** ۷۰ که هنوز ماجرای آداب و آیین اسلامی جدی بود، نه فقط نعلچگر، که کسانی مثل کورش تشت***زر و حتی رضا احدی هم قربانی به اصطلاح خوش***تیپی و صورت بدون موی***شان شدند.

در آن سال***ها، اخلاق و سیما و منش حزب***اللهی، آن***قدر که قابلیت کسانی مثل نعلچگر را سد می***کرد، دست و پای بازیکنانی چون مجتبی محرمی و رضا کرمانی***مقام را نمی***بست. سوسول بودن از لات بودن قطعا به مراتب ننگ***آورتر و مسأله***سازتر بود. خوش***شانسی***ها و بختیاری***های شخصی را اگر فاکتور بگیریم، به طور کلی شرایط موفقیت برای بازیکانی از جنس امیر قلعه***نوعی بیشتر فراهم بود. همان***طور که در اواخر دهه*** ۶۰، برای علی پروین در قیاس با ناصر حجازی فرصت بیشتری برای مربی***گری وجود داشت …، شاید علت حال و روز امروز علی اکبریان پشت میله***های زندان را بتوان در همان دورانی جست که فوتبال برای «خوش***تیپ***ها» خوش***یمن نبود؛ نه فقط به خاطر پیامدهای شهرت یک***شبه که علاوه بر آن به دلیل فشارهای اجتماعی، فرهنگی و مذهبی بر فوتبالیست***ها.

پس از پایان دوره*** بازیگری، نعلچگر دستیار سوکوموروخوف شد، مایلی***کهن دستیار پروین؛ یک دهه بعد اما یکی کاملا از صحنه*** فوتبال محو شد و دیگری سرمربیگری تیم ملی را در کارنامه داشت.

«دعای کمیل، جوان***گرایی و غیرت ایرانی»؛ آن زمان که نعلچگر مسافرکشی می***کرد، مایلی***کهن با این نسخه*** عجیب توانست تیمی درست کند که کره جنوبی را به شکلی تحقیرآمیز شکست دهد.
جوانی و محتوای دینی تزریق***شده در تیم انگیزه، شور و انسجام ایجاد کرده بود، اما اثر این نسخه*** تدخیری چندان بادوام نبود. مایلی***کهن در نیمه*** راه جایگزین شد تا تیم از راه***یابی به جام جهانی باز نماند.

در دو سالی که مایلی***کهن بر نیمکت تیم نشست، اگرچه بازمانده***های شایسته*** پیراهن ملی (مهدی پاشازاده، جواد زرینچه، محمد نوری، محمد تقوی و …) عمدتا پیراهن آبی بر تن داشتند، اما مسأله صرفا علایق خاص رنگی سرمربی نبود و معیارهای مذهبی-عقیدتی نیز در انتخاب***ها دخیل بود.

پرسش***های به***جامانده از آن دوران کم نیستند: نعیم سعداوی بر چه مبنایی در زمان مایلی***کهن دو سال لباس ملی را بر تن کرد؟ آیا خط زدن رضا شاهرودی قبل از جام ملت***های امارات و ترجیح مهرداد میناوند که در آن زمان قاری قرآن بود، مبنایی عقیدتی نداشت؟

در زمان مایلی***کهن، برگزاری مراسم مذهبی مثل تلاوت قرآن و دعای کمیل بخشی ثابت از برنامه***های تیم ملی بود. بعدتر مایلی***کهن یک بار در برنامه*** نود با توضیح این که حساسیت***های او نه عقیدتی و مذهبی که سنتی-عرفی هستند، تصریح کرد «بازیکنی که زیر ابرو بردارد، باید برود فوتبال بانوان بازی کند».

زیر ابرو در فوتبال ایران مسأله*** مهمی است و مایلی***کهن تنها کسی نیست که به برداشتن زیر ابرو حساسیت نشان داده است. پس از سقوط تیم پر ستاره*** استیل***آذین از لیگ برتر، محمود یاوری نیز در برنامه*** نود دلیل نتایج وحشتناک تیمش را فساد بازیکنان دانست. یاوری فساد را این***طور معنی کرد: «برداشتن زیر ابرو و تخلیه شدن توسط گرل***فرند.»

Last edited:
May 9, 2004
15,167
179
She comes across as calm and approachable.. I think thats why even if thats not what you have in mind.
Ppl are comfortable and like that trait.
درسته این هم یکی از دلایل است
شما به چیز مهمی اشاره کردید و ان قابل دسترس بودن است این یکی از مهمترین دلایلی است که شخص جذب طرف اخر می شود
ولی چیزی که باعث میشه دانسته یا نا دانسته چنین چهره های زیبا به نظر برسد
چشمهای اوست که حتی بدون لبخند انگار دارد لبخند می زند
اگر دقت گنید پفی که زیر پلکهای پایین چشم اوست
باعث میشه به نظر بیاید که دارد لبخند می زند
اگر انگشتت را روی عکس محل لب ها بگیری فکر میکنی که در عکس دارد لبخند می زند
لبخندی با شوق و عشق
مثل لبجند ژکوند
به چشمها دقت کنید

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,867
1,364
Iren 2.jpg

ایرن، هنرپیشه ایرانی

«ایرن زازیانس»، بازیگر ایرانی ِ ارمنی***تبار سینما و تئاتر در بیستم مردادماه سال ۱۳۰۶ در بابلسر در شمال ایران دیده به جهان گشود. او در سال ۱۳۲۲ به همراه خانواده***اش به تهران مهاجرت کرد.او تا دیپلم در دبیرستان درس خواند و در نمایش***های نمایش***های دبیرستانی نیز فعالیت داشت. اولین کاری که موجب شد ایران به صورت جدی وارد عالم هنر و تئاتر بشود نمایش «کارمند شریف» نام داشت. آن***روزها عبدالحسین نوشین در زندان بود و همسر او لرتا، ایرن را برای بازی در نقش خانم مارگریت ویندرمیر نوشته اسکار وایلد نامزد بازی می***کند. لرتا برای تایید نوشین، ایران را به همراه خود به ملاقات نوشین می***برد و نوشین او را برای این نقش مناسب می***یابد. ایرن از سال ۱۳۲۹ فعالیت هنری خود را با گروه نوشین در تئاتر سعدی پی گرفت و در نمایش «بادبزن» نوشته اسکار وایلد بازی کرد. عبدالحسین نوشین را بنیانگذار تئاتر نو در ایران می شناسند. او از سران حزب توده بود. پس از تیراندازی به محمدرضاشاه در بهمن***ماه ۱۳۲۷ ممنوعیت***هایی برای حزب توده ایجاد شد. سران حزب توده بازداشت شدند و نوشین نیز در این میان بازداشت شد. او در دادگاه به سال زندان محکوم شد اما از زندان به همراه سایر زندانیان حزب توده فرار کرد و به شوروی سابق رفت. پس از فرار نوشین به شوروی، گروه تئاتری او نیز از هم می***گسلد و ایرن به گروه محمدعلی جعفری در تئاتر فرهنگ ملحق می شود و در کنار توران مهرزاد و شهلا ریاحی فعالیت هنری می***کند. «محمدعلی جعفری را می***توان پی***گیرترین و وفادارترین شاگرد نوشین دانست. جعفری پس از از آزادی از زندان کودتا در اواخر سال ۱۳۳۳ نخستین وظیفه خود را گرد آوردن یاران پیشین دانست.»

ایرن و اختر کریمی زند در فیلم اکبر دیلماج

ایرن در سال ۱۳۳۷ از طرف محمدعلی جعفری و عطاالله طاهد به سینما دعوت می***شود. ایرن کار سینمایی***اش را با بازی در فیلم***های «مردی که رنج می***برد»، ساخته***ی جعفری و «چشم به راه» به کارگردانی عطالله زاهد آغاز می***کند. ایرن در سال ۳۷ در فیلم سینمایی «قاصد بهشت» به کارگردانی ساموئل خاچیکیان نیز ایفای نقش کرد. ایرن می***گوید که آن زمان سینما در تسخیر فیلم***های ایتالیایی بود اما با اکران فیلم «قاصد بهشت» مدتی سینما از سیطره ی فیلم***های ایتالیایی بیرون آمد. او درباره نقش های سينمايی اش می گويد «بازيم در نقش های مختلف متفاوت بود. هر نقشی برايم ويژگی خودش را داشت و سعی می کردم زن هايی را که نقش شان را بازی می کردم، درک کنم. سير در احوال اين زنها و مطالعه در باره آنها برايم خيلی جالب بود. به خصوص که هميشه می گفتم من به علاوه يک زن ديگر، يک تکامل است.» یکی از فیلم***هایی که ایران در آن ایفای نقش کرد و در زمان خود سروصدای بسیار کرد و موجب توقیف آن شد، فیلم «محلل» بود.فیلم محلل، فیلمی کمدی و عاشقانه بود که نصرت کریمی در سال ۱۳۵۰ آن را کارگردانی کرده بود. نصرت کریمی پس از انقلاب به خاطر ساخت این فیلم پیش از انقلاب بازداشت شد و چند ماهی را در زندان سپری کرد. این فیلم در آن زمان مورد اعتراض مرتضی مطهری، روحانی شیعه قرار گرفت. نصرت کریمی پس از انقلاب اسلامی به دلیل کارگردانی این فیلم علاوه بر زندان، از کار و تدریس نیز ممنوع شد. ایرن پس از انقلاب که از کار باز داشته شد و در سال ۱۳۶۲ به آلمان سفر کرد. او قصد داشت که در آلمان بماند و زندگی کند. خواهر ایران در آلمان زندگی می***کرد.

ایرج قادری و ایرن در فیلم موسرخه

ایران در این مورد می***گوید: «سال ها به زندگی جمعی سينما عادت کرده بودم و زندگيم از طريق دستمزد فيلم هايی که بازی می کردم، می گذشت و چون همسر و فرزند نداشتم، سينما همه زندگيم بود و نياز داشتم چيزی را به جای سينما در زندگيم جايگزين کنم. سال ۶۲ برای ديدار خواهرم به آلمان رفتم، در آنجا به خودم گفتم حالا که ديگر نمی***توانم در سينما فعاليت کنم، بايد به فکر چاره باشم. به کمک دوستان در فرانکفورت در يک کلاس فشرده زبان و کلاس آموزش بهداشت و زيبايی پوست ثبت نام کردم و چهارده ماه دوره ديدم. دلم نمی خواست به يک کشور خارجی پناهنده شوم و از يک دولت خارجی کمک بگيرم. به رغم اصرار خواهرم، ترجيح دادم به ايران برگردم و در کنار مردمی باشم که فيلم های مرا می ديدند. سال ۶۴ در بحبوبه بمباران***های تهران، برگشتم و بلافاصله کارم را شروع کردم. ایرن پس از سال***ها دوری از سینما در سال ۱۳۸۷در نقشی کوتاه در فیلم «شیرین» مقابل دوربین عباس کیارستمی قرار گرفت. ایرن در مورد نقش***هایی که بازی کرده است می***گوید: «بازیم در نقش***های مختلف متفاوت بود. هر نقشی برایم ویژگی خودش را داشت و سعی می***کردم زن***هایی را که نقششان را بازی می***کردم، درک کنم. مطالعه درباره آن***ها برایم خیلی جالب بود و در هر زمان با نقشی که داشتم زندگی می***کردم. همه نقش***هایم را دوست دارم و نمی***توانم هیچ***کدام را بر دیگری ترجیح دهم و یا حتی نمی***توانم بگویم کار با کدام کارگردان و یا بازی در کنار کدام بازیگر برایم مهمتر بوده*** است اما آن چه مسلم است فیلم خروس به دلیل نقش متفاوتی که نسبت به سایر نقش***هایم داشته***ام را بیشتر می***پسندم.» ایرن زازیانس، شنبه هفتم مردادماه ۱۳۹۱ بر اثر سرطان ریه در سن ۸۵ سالگی در تهران درگذشت.

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
Yeah we went from Sepideh to Mahmoud Khordbin. WTF?
hahahah, :10: so funny! Just went through the thread. So true, that was odd for me too! Hala ageh man ax zan mizashtam, migoftin man Lesbianam! ;)

U guys know my fav most attractive guy! + some pictures of Robert Pires. I follow his wife(a model) on Instagram just bc she shares lots of pics of herself with topless Pires on the beach! ;) Pires-2.jpg mahdavikia.jpg Pires-1.jpg

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
I put up a pic of her and Pires too, just so u see a female pic in this thread after a while! :aylar:bebinin cheghadr open-mindedam?!

pires-3.jpg

Yeah we went from Sepideh to Mahmoud Khordbin. WTF?
دلمون خوش بود توی این ترد چهارتا عکس درست حسابی از دلبران زیبا میبینیم. همش ریش و پشم و خایه بود

.
.
.
.

ما ۱ ساعت صغری کبرا چیدیم که کسری این ترد رو خراب نکن بدترش کرد.

پدر جان گفت عکس یه نفر که ازش خوشتون میاد ، والا به همین سادگی*** گفت

ذوب آهن جان آقا برش دار. اگر ترد رو خراب می***کنه باید برش داری . چرا خجالت میکشی . کسری دوست من هست ولی*** فروم قوانین خودش رو داره​