Rahmati in Navad

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
He refused to answer any question regarding TM, even refused to react to CQ childish act during press conference with 4 goalies(even Adel as die hard CQ fan admitted that was cheap shot by CQ!).

Good interview, he is not focusing more on his game and we see that on field.

http://footballitarin.com/video_page.php?id=16752

CQ childish act ?!! depends how it is looked at ,he took his keepers to press conference to show how much he believes in them and gave them confidence and respect ,how is this childish ?

if this is childish ,what would you call Rahmati's insult against team melli coach on TV ? what would you call his resignation from team melli at that critical time in our world cup campaign ?

Carlos Q has worked with many world class players in his time like Ronaldo ,Van nistelrooy and so on and disciplined them when needed be ,what does he have to prove to someone like Rahmati ?

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
CQ childish act ?!! depends how it is looked at ,he took his keepers to press conference to show how much he believes in them and gave them confidence and respect ,how is this childish ?

if this is childish ,what would you call Rahmati's insult against team melli coach on TV ? what would you call his resignation from team melli at that critical time in our world cup campaign ?

Carlos Q has worked with many world class players in his time like Ronaldo ,Van nistelrooy and so on and disciplined them when needed be ,what does he have to prove to someone like Rahmati ?
yes that was really stupid and low class act, rahmati shut his mouth for 2 years and didn'T answer to CQ comments during this period, yet CQ continue acting like little kid.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
yes that was really stupid and low class act, rahmati shut his mouth for 2 years and didn'T answer to CQ comments during this period, yet CQ continue acting like little kid.
Would you not agree that a gang of Rahmati supporters continue to put pressure on CQ regarding Rahmati and then he reacts by showing his support for the 4 keepers he has in his squad ?

I can't see how this is acting like a little kid as you put it , he is saying I believe in these 4 guys to keep goal and I don't trust a keeper who turned his back when in need and insult me on TV , I would have no dignity left if I have him back .

would you agree he has killed bazikon saalari in team melli by leaving players like Rahmati and Aghili out ? team melli has become a cohesive unit ,no one is chief and they are acting like die hard soldiers ,surly this is a good thing and the spirit they display working so hard knowing the mentality of the coach that no one is above the team.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Look Karbalaai Rahmati is a piece of dirt (which is nothing special, being a piece of dirt seems to be a basic requirement to become a member of IR teams) but even this piece of dirt is cleaner than that portuguese siaah baaze daghal who is so wolfish, who has adapted the lieing and deceiving mentality of iranians in a way that he even beat out other wolves like Ghale Noei which is unbelievable. The guy has stoned everybody in that federation. He gets paid for getting no results, he doesnt have to win anything, he doesnt have to play attractive, he will keep parking the bus against likes of UAE and Iraq, losing to them and he would still be able to rely on enough idiots who come and tell us about that one half of acceptable football against argentina.

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
Would you not agree that a gang of Rahmati supporters continue to put pressure on CQ regarding Rahmati and then he reacts by showing his support for the 4 keepers he has in his squad ?

I can't see how this is acting like a little kid as you put it , he is saying I believe in these 4 guys to keep goal and I don't trust a keeper who turned his back when in need and insult me on TV , I would have no dignity left if I have him back .

would you agree he has killed bazikon saalari in team melli by leaving players like Rahmati and Aghili out ? team melli has become a cohesive unit ,no one is chief and they are acting like die hard soldiers ,surly this is a good thing and the spirit they display working so hard knowing the mentality of the coach that no one is above the team.
You do such a cheap thing when you feel insecure. Call Rahmati whatever you want, he didn't say a single word regarding CQ and TM for over 2 years and yet CQ continue targeting him, what is the point? You don't want invite the guy, fine. Don't act like a kid.
CQ lose his credibility on this one.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
He refused to answer any question regarding TM, even refused to react to CQ childish act during press conference with 4 goalies(even Adel as die hard CQ fan admitted that was cheap shot by CQ!).

Good interview, he is not focusing more on his game and we see that on field.

http://footballitarin.com/video_page.php?id=16752

اتفاقاً بر عکس مهبد جان.ببین چه بلایی سر رحمتی این کیروش آورده که وقتی*** که این آقا که اونقدر منم و منم میکرد و به سر مربی*** و مربی*** میتاخت،مثل یک سگی*** که دائماً وق وق می***کند بعد یک دفعه صاحبش با صدای بلند می***گوید ساکت باش،افسار آقای رحمتی را که خدا هم حریفش نبود اینطور تو دستش نگاه میدارد.

کیروش کاری کرد که این بشر آدم شد،حالا فهمید که نمی***تواند به بزرگش توهین کند،این درسی*** شده برای دیگر فوتبالیستها.بدون شکنجه،بدون کتک،بدون شمشیر کشی***،درسی*** به این مردک اصفهونی داد که اگر پشت به تیم*** ملیت کنی***،بلایی که به سر بکا هم در منچستر اومد به سر اریک کانتونا در جام جهانی*** ۱۹۹۸ اومد،بر سر تو می***آورم که آورد.

راست می***گویی رحمتی ساکت بود چرا که کیروش ۲ سال پیش خفش کرد.واگر نه*** اگر خفه نمی***شد الان برات عربی*** می***رقصید.

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466

اتفاقاً بر عکس مهبد جان.ببین چه بلایی سر رحمتی این کیروش آورده که وقتی*** که این آقا که اونقدر منم و منم میکرد و به سر مربی*** و مربی*** میتاخت،مثل یک سگی*** که دائماً وق وق می***کند بعد یک دفعه صاحبش با صدای بلند می***گوید ساکت باش،افسار آقای رحمتی را که خدا هم حریفش نبود اینطور تو دستش نگاه میدارد.

کیروش کاری کرد که این بشر آدم شد،حالا فهمید که نمی***تواند به بزرگش توهین کند،این درسی*** شده برای دیگر فوتبالیستها.بدون شکنجه،بدون کتک،بدون شمشیر کشی***،درسی*** به این مردک اصفهونی داد که اگر پشت به تیم*** ملیت کنی***،بلایی که به سر بکا هم در منچستر اومد به سر اریک کانتونا در جام جهانی*** ۱۹۹۸ اومد،بر سر تو می***آورم که آورد.

راست می***گویی رحمتی ساکت بود چرا که کیروش ۲ سال پیش خفش کرد.واگر نه*** اگر خفه نمی***شد الان برات عربی*** می***رقصید.
This shit happen everywhere in world, players get into conflict with coach, shit happens. Khafe kard, chiro khafe kard baba. get over it.
He did mistake, everyone does, end of story. This laj-baazi of CQ only hurting TM.

Rahmati is best keeper in this country since Abdedzadeh and now is his prime for goalie. This only will fcuk TM. Just Laj o Laj bazi by coach.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

در این که این پستت هم مثل بقیه نوشته هات زاده یک مغز کوچیک و کاملا محدوده, در این که شکی نیست چون از حرف اول تا نقطه آخر باز جفنگیات خنده دار بار مردم کردی. چیزی که واسه من جالبه الان اینه که تو, همون بیسوادی که مرتب زر ایران و وطن رو میزنی, چطور به اصفهونی بودن یا نبودن رحمتی گیر میدی؟ تو که خودت اصلیت و ریشت در چراگاه های دوقوز آباد نهفته, چطور چنین بحثی رو به اینجا میکشی؟ اصفهونی بودن یا نبودن این آدم به این مطلب چه ربطی داره؟ مگه اصفهونی فحشه؟ حالا میگم چرا چنین موجوداتی هستید. درست همون هایی که اینجا مرتب زر زر وطن کردند و میکنند, بیوطن ترین موجودات هستند. شما ها اگه نوشته هاتون رو جمع کنند و تحلیل کنند, میبینیم در واقع منافق هستید. از روی ایده های سیاسی, همون ایرانی ها رو تفتیش کردید , فلانی چپی, بساری راستی,, اون یکی شاهی, دیگری مصدقی...یکی اصفهونیه, یکی مشهدی, یکی ترک پس پیف پیف,هرکی میاد میگه بابا حجازی هم زر زیاد میزده, روشن هم زر زیاد میزده و میزنه..میکنیدش دیو چهار سر, ولتون کنن,شما منافق های بیوطن پاس ایرونی رو هم ازشون میگیرید ...ولی آخر حرفتون میاید دوباره جار وطن میزنید, انگار نه انگار که نه فقط حجازی بلکه اونی هم که از حجازی ایراد میگیره ایرانیه, یعنی هموطنه. نه شما بیسوادا معنی وطن رو فهمیدید, نه اون اسطوره های گنده گوز و لافو تون مثل حجازی و روشن و غیره چون اونا هم بیشتر نفاق ایجاد کردند, بیشتر با دروغ ها شون همبازی های خودشون رو که اونها هم ایرانی بودند رو کوبیدند, به جای بار از رو دوششون ورداشتن, بار خودشون رو هم رو دوش اون بدبختا گذاشتن, به جای حمایت ازشون خوردشون کردند, کثافت کاری های خودشون رو هم گردان اونها گذاشتند بعد هم اومدن گفتن ما هرکاری میکنیم واسه مردم و ملت و وطن میکنیم. امثال تو بیسواد که هیچ, شما ها فقط مشت نمونه خروارید. اون مملکت اگه اکثریت مردمش میدونستن وطن چیه و هموطن یعنی چی, در طول تاریخ انقدر به هم خیانت نمیکردن,همدیگه رو تحویل تیغ نمیدادن, از همدیگه حمایت میکردن, سپر همدیگه میشدن, به ناتوان توسری نمیزدن, نمیچاپیدنش, جلو ستم سر خم نمیکردن, نوکر ستمکار نمیشدن...اون مملکت چون اکثریت مردم هیچوقت معنی و مفهوم وطن و هموطن رو نمیدونستن شده اون کثافت خونه که میبینیم وتو و امثال تو جزو همون نادان هایی هستید که همیشه در واقع منافق بودید ولی جار وطن رو زدید.

دلایل این عشقتون به کییروش هم خیلی برای من روشنه. این آدم یک سیاه باز دغل است و شما ها یک گرایش خاصی به اینجور آدم ها دارید چون خورده شیشه تو جنستونه. هر کثافت کاری این آدم رو آب طلا بهش میزنید. وقتی مثل آدم های روانی مرتب به کسی گیر میده که اصلا دیگه صداش در نمیاد, نشون میده این آدم اون جامه رو شناخته. میدونه باید بازار خودشو گرم نگه داره, آرامش زیادی هم بدردش نمیخوره. حالا شما بیسوادا اومدید اسم این بیماری رو گذاشتید جنگ با بازیکن سالاری. بازیکنی که اصلا تو تیم نیست و حرفی هم نمیزنه چه جنگی باهاش دارید؟ اصلا همون پروین و مایلی و قلعه نوعی مفنگی هم نمیذاشتن هیچوقت جیک بازیکن در بیاد. اونا هم به بازیکن اجازه نمیدادن نفس بکشه. خوب این چه هنریه ؟ وقتی تمام دار و ندار مربی گریت این باشه که نذاری کسی نفس بکشه یا به قول تو بیسواد افسارشون رو به دست بگیری, اون مربی به درد لای جرز هم نمیخوره. واقعیت اینه که این مرتیکه سیاه باز هیچ نتیجه ای نشون نداده, خوب پولی میگیره و مرتب صحنه سازی میکنه و حاشیه درست میکنه که اصل مطلب بوش در نیاد و اصل مطلب اینه که این بابا هیچ گهی نخورده, فوتبالی که تیمش بازی میکنه از فوتبالی که تیم مایلی کهن مفنگی بازی میکرد بد تره, ترسو تره. به امثال عراق جنگ زده و بی خانمان میبازه, امثال امارات میان ۹۰ دقیقه تیمشو لوله میکنن. حالا در سطح جهانی پیشکش, این آدم با این تیم یه جام آسیایی نبرده و نمیتونه ببره. آسیا که تازه ناتوان ترین فوتبال جهان رو داره, تیماش میان مقابل تیم جمهوری اسلامی شروع میکنن از دقیقه اول تا دقیقه ۹۰ با اعتماد به نفس کامل حمله کردن به قصد بردن این تیم. چون وقتی عراق و اردن و غیره این تیم رو میبرن, بقیه هم میخوان ببرن و میبرن.

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
Damesh garm, ama chera bayad Rahmati raahe tanafoso baz kone? To league bartar on Dr team kodom goorestooni bode?

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
گل را دیدم، دردم بیشتر شد!
حبیب‌زاده: رحمتی من را نجات داد
گلزن جوان ذوبی‌ها برابر استقلال درباره صحنه گلی که به ثمر رساند و مصدومیتی که دچارش شده توضیح ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، مهم‌ترین و شاید بدترین اتفاق شب اول از مسابقات هفته دوم، ضربه‌ای بود که وریا غفوری به صورت رضا حبیب‌زاده زد؛ حبیب‌زاده در دقیقه ۲۴ برای زدن گل، ضربه سر شیرجه‌ای داشت که در همین حین، وریا با پا می‌خواست توپ را دفع کند ولی ضربه سنگین او به صورت حبیب‌زاده برخورد کرد؛ حبیب‌زاده هم بلافاصله روی زمین افتاد و از حال رفت که مهدی رحمتی به موقع دست به کار شد و او را نجات داد. وقتی که نفس او قطع شد؛ رضا حبیب‌زاده مهاجم جوان ذوب‌آهن اصفهان که از آن اتفاقات چیزی به یاد ندارد، در مورد شرایط خودش و اتفاق عجیبی که تجربه کرد، با ایران ورزشی صحبت کرده که مشروح گفت‌وگوی او را در زیر می‌خوانید:

- آقای حبیب‌زاده، الان اوضاعت چطور است؟
خدا را شکر الان خیلی خوبم. خیلی بهترم و می‌توانم حرف بزنم.

- از بیمارستان مرخص شدی؟
بله، من امروز صبح (جمعه) مرخص شدم اما هنوز درد دارم.

- ظاهرا فکت از دو ناحیه شکسته.
بله، فک پایینم از دو جا شکسته اما فک بالایی‌ام سالم است.

- گفته می‌شود تکه‌ای از زبانت هم کنده شده.
نه، زبانم مشکلی ندارد اما از داخل لب‌هایم بریده شده و خونریزی داشت.

- بعد از اینکه ضربه به صورتت زده شد، از حال رفتی؟
نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. فقط می‌دانم در بیمارستان به هوش آمدم.

- گل تلخی بود.
هیچ‌وقت نمی‌توانم این گل را فراموش کنم.

- از این گل خوشحال هم هستی؟
نمی‌شود خوشحال نباشم چون به هر حال گل زدم و برای تیمم مثمرثمر بودم اما این شادی تلخی هم دارد.

- اما گل قشنگی شد.
شاید باور نکنید اما من نمی‌دانستم گل زدم. بعدا بچه‌ها گفتند چه گل قشنگی زدی، تازه متوجه شدم که گل زدم. بعد هم خواستم ویدئو را به من نشان دهند که آنجا بودم فهمیدم گل زدم. وقتی به هوش آمدم نه می‌دانستم بازی چه شده و نه اینکه گلم یادم می‌آمد. در واقع هیچ چیز یادم نمی‌آمد اما کلا نمی‌دانستم گل زدم.

- وقتی ویدئوی گلت را دیدی، چه حسی داشتی؟
راستش را بخواهید دردم بیشتر شد.

- از چه زمانی می‌توانی به تمرینات تیم برگردی؟
نمی‌دانم. چهارشنبه وقت عمل دارم که باید سه‌شنبه بیمارستان باشم تا بستری شوم.

- عمل چرا؟ مگر شکستگی، جابه جایی استخوان هم داشت؟
نمی‌دانم. فقط به من گفتند باید سه‌شنبه بستری شوم که چهارشنبه عمل شوم.

- چه زمانی متوجه نتیجه بازی شدی؟
من بازی را ندیدم، اما شب که به هوش آمدم به من گفتند ۲ بر ۲ مساوی شد.

- از نتیجه راضی هستید یا نه؟
باید می‌بردیم. من به جز ۲۰ دقیقه اول که خودم توی زمین بودم از بقیه بازی خبر ندارم اما در بازی خانگی باید می‌بردیم و برنامه‌مان هم روی برد بود. ۲ بار هم جلو افتادیم اما نشد ببریم.

- وریا غفوری بعد از این ضربه، خیلی ناراحت شد. با او صحبتی داشتی؟
بله، دیدم در اینستاگرام پست گذاشته و گفت که خیلی ناراحت است. اتفاقا می‌خواستم با او صحبت کنم و بگویم از این اتفاقات در فوتبال پیش می‌آید و ناراحت نباشد. با رحمتی هم صحبت کردم و باید بگویم از او خیلی ممنونم.

- ظاهرا اگر رحمتی در آن لحظه کمک نمی‌کرد، ممکن بود هر اتفاقی بیفتد...
بله، من امروز (جمعه) با آقامهدی صحبت کردم و خیلی تشکر کردم چون واقعا کمک بزرگی کرد.

- استقلالی‌ها ظاهرا خیلی جویای حالت بودند.
دقیقا. استقلالی‌های بی‌شماری به من لطف داشتند و جویای حالم بودند که از آنها تشکر می‌کنم. البته در کنار استقلالی‌ها، اصفهانی‌ها هم خیلی لطف داشتند که از همه به خاطر این پیگیری‌هایشان تشکر می‌کنم.

- صحبتی مانده که بخواهی به شخص خاصی بگویی؟
باز هم به وریا می‌گویم ناراحت نباشد، از مهدی رحمتی هم تشکر می‌کنم و از همه می‌خواهم دعا کنند که زودتر برگردم. امیدوارم بعد از این تعطیلی لیگ بتوانم برگردم. از آقاسعید(آذری) مدیر عامل باشگاه هم تشکر ویژه دارم چون تا ساعت دو شب بیمارستان بود و از کنار من تکان نخورد که لطفش را نشان داد. بچه‌های تیم هم همین‌طور. اکثر اعضای تیم آمدند و تا دیروقت بیمارستان بودند. آن هم بعد از یک بازی سنگین و خستگی زیاد.

http://www.varzesh3.com/news/1542987/حبیب-زاده-رحمتی-من-را-نجات-داد