Rasoul Randy Esfahanian افساید تقدیر

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
I had met and played with this guy in Los Angeles. By random I read tonite that he had died about 8 months ago. Anyone know of him/cause of death? Good footballer in Los Angeles scene and played with honarmandan. He was with offside program on TV as well. RIP ( if you recall it was reported as Andy's passing last year by mistake ; اونی که واقعا درگذشت "رندی" بود نه اندی ...رندی مجری برنامه ای درباره کل کل استقلال -پرسپولیس داشت .. )

https://www.facebook.com/Manook.kh/posts/دردنامه-یی-برای-رندی-آن-دوست-جوانسالی-که-دوست-همه-ما-بود-رندی-آن-طفل-شیرین-تیم-ه/1199688673495408/

Last edited:

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir

random post from the 'net
رندی یا رسول اصفهانیان:
با اینكه از بچگی در امریكا بزرگ شده فوتبال رو به خوبی میفهمه حتی با اینكه یك استقلالی 2 اتیشه هست ولی هم خودش فوتبالیست بوده و هم اطلاعات خوبی نسبت به فوتبال ایران داره و با اكثر بازیكنان ایران هم در ارتباط هست و زیاد هم از روی تعصب نظر نمیده و همیشه تا اونجایی كه من دیدم به پرسپوليسی ها احترام گذاشته من خودم از نزدیك دیدمش بچه ی بسیار با ادب و فهیمی هست و كلا فوتبال رو هم خوب میفهمه و خودش هم فوتبالیست بوده
كلا حیف رندی هست كه خودش رو قاطی مانوك و صفریان كرده:

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
I am reading a sudden heart issue around Dec 2017 time. He's left with a young son, Ashton from what I gather. He was a very very good player playing unprofessional local leagues at the time I was..

life is so unfair.