Recorde asef shekaste shod (31 sal)

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261

سرويس قهرماني - همگاني
عليرضا حبيبي، دووميداني كار 19 ساله كشورمان كه در مسابقات بين‌المللي دووميداني داخل سالن تهران ركورد 31 ساله رشته پرش سه گام را شكست، گفت: حدود يك سال است كه مي‌خواهم ركورد ايران را به نام خود كنم و اكنون از دستيابي به اين ركورد بسيار خوشحالم.
ركورددار پرش سه گام ايران و نفر چهارم آسيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: ركورد جديد، سيزدهمين ركورد من در پرش سه گام ايران بود. به طوري كه اكنون ركوردهاي نوجوانان، جوانان و بزرگسالان كشور در اختيار من است.
وي با بيان اين كه فكر نمي‌كردم به ركورد 16 متر و 23 سانتي‌متري دست پيدا كنم يادآور شد: حدود 6 ماه است كه از ناحيه‌ي پاشنه پا مصدوم هستم و در ماه‌هاي اخير پاي من در گچ بوده اما حدود 20 روز قبل از مسابقات، تمرينات هوازي و بدنسازي خود را آغاز كردم، تا اين مسابقه نيز به هيچ وجه پرش جدي انجام نداده بودم اما دراين مسابقه با يك تكنيك جديد آمده بودم كه با لطف خدا نتيجه مثبت داد.
حبيبي ادامه داد: در اين مسابقه تنها براي ارزيابي بدن و تكنيك جديد حاضر شدم ولي به هر حال ثبت يك ركورد جديد به من خيلي كمك كرد.
ركورددار پرش سه گام ايران با بيان اين كه ركورد آصف برايم بت شده بود تصريح كرد: خيلي تلاش كردم كه اين ركورد را بشكنم. اما فكر نمي‌كردم در اين مسابقات بتوانم به ركورد بالاي 16 متر دست پيدا كنم. اميدوارم در ساير مسابقات و با بهبود روند مصدوميتم، ركوردهاي بهتري را كسب كنم.
نفر چهارم پرش سه گام آسيا ادامه داد: نمي‌شود گفت در آينده به چه ركوردهايي دست پيدا مي‌كنم. تلاش من براي قهرماني در آسيا و كسب ركورد ورودي مسابقات جهاني و المپيك است. البته اين احتمال وجود دارد كه حتي در مسابقات آتي نتوانم اين ركورد را ثبت كنم. بايد ديد وضعيت بدني و تكنيكي‌ من چگونه خواهد شد.
حبيبي در پايان گفت: هدف من تحصيل و ورزش با هم است و از فردا تمرينات خود را شروع مي‌كنم.