Ruhollah Zam arrested

May 9, 2004
15,082
176
یکی از اعضای حزب مهر دستگیر شد
ایشون ده سال در حزب فعالیت میکرد
بقیه داستان را بعدا به شکل بیان میکنم

Bache Tehroon

Moderator
Staff member
Oct 16, 2002
38,741
1,062
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
یکی از اعضای حزب مهر دستگیر شد
ایشون ده سال در حزب فعالیت میکرد
بقیه داستان را بعدا به شکل بیان میکنم
ژنرال به نظر من این داستانها را مجانی منتشر نکنید. شما با کمی سرمایه گذاری و تبلیغ به راحتی میتوانید پشتیبانی شرکتهایی مثل نت فلیکس یا آمازون رو جلب کنید و یک سریال چند فصلی در مورد فعالیتهایتان در حزب مهر و سرنوشت اعضای آن بسازید. به نظر من از سریال سوپرانوز چیزی کمتر نخواهد داشت

حتی داستان پیرمرد را (با اینکه ربطی به حزب مهر ندارد) میتوانید به عنوان یک "فلش بک" به صورت مداوم و بارها و بارها در سریال نشان دهید. بعید میدونم رامین دیگه از پای تلویزیون تکون بخوره

ژنرال به نظر من این داستانها را مجانی منتشر نکنید. شما با کمی سرمایه گذاری و تبلیغ به راحتی میتوانید پشتیبانی شرکتهایی مثل نت فلیکس یا آمازون رو جلب کنید و یک سریال چند فصلی در مورد فعالیتهایتان در حزب مهر و سرنوشت اعضای آن بسازید. به نظر من از سریال سوپرانوز چیزی کمتر نخواهد داشت

حتی داستان پیرمرد را (با اینکه ربطی به حزب مهر ندارد) میتوانید به عنوان یک "فلش بک" به صورت مداوم و بارها و بارها در سریال نشان دهید. بعید میدونم رامین دیگه از پای تلویزیون تکون بخوره
LOL

دقیقا همون ریدن پیر مرد باعث همه این توهمات شده.

Zob Ahan

Moderator
Staff member
Feb 4, 2005
16,430
899

Obneh ie ha an original Netflix series.