So this is why all IR officials are ugly

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233

منتخب 27 ساله شورای شهر قزوین رد صلاحیت شد، چون خوش چهره بود

انتخابات شورای شهر قزوین امسال هم یک پدیده داشت. دختر 27 ساله‎ای که گوی رقابت را ازبسیاری از نام*داران سیاسی و فرهنگی قزوین ربود و توانست با نزدیک به 10هزار رای، اولین عضوعلی‎البدل شورای شهرنام بگیرد.

رسانه‎های قزوین او را پدیده انتخابات نامیده‎اند؛ دانشجوی کارشناسی ارشد معماری و عضو انجمن خوش*نویسان قزوین که با ورزش‎های رزمی هم میانه خوبی دارد. پوسترهای تبلیغاتی‎اش هم با دیگران تفاوت داشت. مدیر برنامه‎هایش یکی از هنرمندان قزوین بود و ستادش محل تجمع نسل جوان‎تر که پوشش و رفتارشان به دل کهن*سالان محافظه‎کار قزوین ننشست.

کلید اعتراض را هم یکی ازهمین کهن*سالان موتلفه زد. «صفت‎الله صالحی» که روزگاری مدیر روابط‎عمومی شهرداری قزوین بود، در وبلاگش به نحوه تبلیغات برخی از نامزدهای انتخابات شورای شهر اعتراض کرد و خواستار رسیدگی هیات‎ نظارت به این مساله شد. همان زمان رسانه‎های محلی قزوین از جمع‏آوری پوسترهای تبلیغتی دو نامزد انتخابات خبر دادند و نوشتند که «مریم نخستین احمدی» و «شهلا عطایی» به هیات نظارت فراخوانده شده و تذکر گرفته‎اند.

در آن روزها کم*تر کسی تصور می‎کرد در میان بزرگان سیاست قزوین، دختر 27 ساله بتواند جایی در میان منتخبان شورای شهر داشته باشد. اما وقتی نتیجه انتخابات اعلام شد، «نینا سیاهکالی مرادی» بالاتر از برخی از اعضای پیشین شورای شهر قرار گرفت و برای رسیدن به صحن علنی شورای شهر تنها 700 رای کم‎ داشت.

هیات نظارت نتیجه انتخابات را تایید کرد و اعضای منتخب شورای شهر کنارهم نشستند تا درباره شهردار آینده تصمیم بگیرند. «علی فرخزاد»، نفر اول شورای شهر قزوین یکی از شهردارهای احتمالی معرفی شد و همین شانس نینا سیاهکالی مرادی را برای نشستن بر صندلی شورای شهر افزایش داد.

در حالی که او و همراهانش در انتخابات منتظر خروج یک‎نفر از اعضای شورای شهر بودند تا دختر 27 ساله بر صندلی شورای شهر بنشیند، شایعه ابطال آرای او به رسانه‎های غیر رسمی قزوین راه یافت.

خودش می‎گوید:«هنوز چیزی به من ابلاغ نشده است. من نمی‎دانم، بروید از همان‎هایی که خبر داده‎اند بپرسید که چه اتفاقی افتاده است. من اطلاعی ندارم و نمی‎دانم چه اتفاقی افتاده است. نزدیک به 10 هزار نفر در انتخابات به من رای داده‎اند و بر اساس رای آن‎ها من نفر اول علی‎البدل هستم.»
اما «سیدرضا حسینی» نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر قزوین می‎گوید: «آرای ایشان باطل شده است چون ایشان صلاحیت نداشته و هیات اجرایی و هیات نظارت هر دو صلاحیت این خانم را رد کرده‎اند.»

او درباره دلیل ردصلاحیت نینا سیاهکالی مرادی می‎گوید:«دلایل را به خود ایشان ابلاغ کرده‎ایم و خودشان می‎دانند.» اما پدیده انتخابات شورای شهر قزوین می‎گوید: «چیزی به من نگفته‎اند و من اطلاعی ندارم. دلیلش را از همان‎هایی که خبر را تایید می‎کنند بپرسید.نمی‎دانم! نه می‎توانم تایید کنم و نه تکذیب.»
27 سال سن دارد و دانشجوی معماری دانشگاه آزاد قزوین است و عضو انجمن خوش*نویسان. مخالفانش می‎گویند رای چهره آورده است. خوش*سیما است و جوان. هیات نظارت هم به پوسترهای انتخاباتی‎اش معترض است و همین مساله را بهانه کرده تا مانع راه یابی او به شورای شهر شود.

eerooni

Bench Warmer
Nov 9, 2002
1,996
1
Toronto
IR does everything opposite to the days of HIM the Shah, so if our ministers were educated, smart and well dressed, now they are ugly, dumb and lack basic education(and hygiene). If Iran was modern, forward looking and well respected, now its backward, obsolete and hated everywhere.

What we have to ask ourselves is why did we get rid of an 5,000 year monarchy to have Arab loving backward clerics rule our beloved nation???!!hmmmm

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
This business of Ghazvin is totally foreign in today's Iran. It is interesting how cultural matters freezes in time with the diaspora as time moves on in the homeland.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Who says IR doesn't like good looking people?! ;) Rohani's new deputy of legal affairs.... At least she seems pretty smart on the surface - PhD in international law from University of Glasgow...

13920521000348_PhotoI.jpg

Feb 24, 2012
308
0
Who says IR doesn't like good looking people?! ;) Rohani's new deputy of legal affairs.... At least she seems pretty smart on the surface - PhD in international law from University of Glasgow...

View attachment 34844
She looks like one of the ghouls in the "Thriller"-video, lol.

Joking aside, I'm sure she is very competent and hope she will do good things for our country.

Jun 7, 2004
3,196
0
IR in many ways is the rebellion and revenge of the ugly, moldy, tasteless, and unkempt against the Pahlavi era.

In modern history, anywhere in the world, I do not think there has been a better dressed head of state than the Shah himself-absolutely impeccable. And to make it in the regime you had to be well groomed. On the flip side, I think IR has produced the most nastily dirtily dressed and ungroomed officials than any other regime in the world-totally tasteless to the point that is beyond belief.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
You can take baboons out of the zoo FP jaan, but you can't take the zoo out of baboons! ;)

They even do official state ceremonies bare foot, have more facial hair than many primates, and do a lot of the chest banging common amongst apes, but I guess we should be thankful that they're not running around bare arsed - at least not yet! :confused-