Soleimani one of the most popular figures online

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
This thread has led to manifest a typical Iranian mentality.

some people unnecessarily build Soleimani into a Douglas MacArthur type of figure.

and then others try to present him as an incompetent figure because of the ideology he serves.

The reality is gray place in between.

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
نه برعکس
از وقتی که سلیمانی به عراق امد از پیشرفت داعش جلوگیری شد و در مدت چند هفته امرلی جرف الصخر و تا چند روز دیگه شهر بیجی را داعش از دست خواهد داد
همین کار را برای بشار اسد انجام داد تا جایی که سوری های طرفدار بشار با او مانند یک قهرمان ملی برخورد میکنند
اخبار را دقیق تر گوش کن

This is what Syria looks like 3 years after Soleimani entered the scene. He was sent there with one big mission. Keep the land route to Iran open. Without it Hezbollah has to go back to farming the land. Look at the map. You wanna drive to Tehran from Damascus?

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
This thread has led to manifest a typical Iranian mentality.

some people unnecessarily build Soleimani into a Douglas MacArthur type of figure.

and then others try to present him as an incompetent figure because of the ideology he serves.

The reality is gray place in between.

Thing is you belong to a group which is very common too: Those who thing everything is gray even if its clearly black or white. You are the type of guy that will always try to turn the most obvious and clear things to a muddy thing because you like the gray zone by default. This world though provides a lot of clear things, which people have not learned to recognize as they are. Its the system, its the fucked up education we recieve that makes us to undecisive people who nowadays are not able to see things clearly. Believe me this is a disease too. This actually is the most common disease of the first world people who however call it "liberal". The Liberal of our age is a man like you: Not able to get along with clarity, always and instinctively trying to create gray zones where there is none.

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
One more item about this mofo...
He is not all about that "war hero" image that sepah and ablahan are making out . He is also about Gasht "sar-al-allah".... Those mofos on the bike with the mission of creating heaven on the earth :) via arbadeh,ghame keshi, and hezar koft va zahremar dige...

May 9, 2004
15,166
179

اگه من حرفی واسه گفتن داشتم و مملکت به باب میل من اداره میشد اون کشور بهشت میشد..
اره درسته می بینم که این سایت رو بهشت کردی
و به دوست و دشمن بالاتر از گل نمیگی

ان یکی پرسید اشتر را که هی
از کجا می ایی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خود پیداست از زانوی تو

May 9, 2004
15,166
179
na etefaghan bar aks e harf e to (mesl e hamisheh)

soleymani o amash ham hich gohi natoonestan bokhoran tanhaa chizi ke ISIS ro yek zareh pishravisho yavash kardeh bomb haaye americayee eh.

bad ham ISIS ke kos mashang nist aval be basra o baghdad hamle kone, yavash yavash doresho taz eef mikonan bad mizanan too.

Soleymani kojaa bood vaghti ISIS dovomeen shahr e aragh ro (mosul) ro ba 800 ta doone jangjoo gereft.
ببین دوست عزیز
وقتی می گویم به نظر می رسد شما یعنی اکثر شما خبر ها را نمی شنوید همین است
اولا وقتی که داعش به موصل رسید ژنرال سلیمانی ارتشی که بعد از دستور سیستانی تشکیل شد را در اختیار نداشت
و اصلا در عراق نبود
دوم از ان موصل ژنرالهای عراقی که خریده شده بودند تحویل داعش دادند و این برای همگان اشکار است
سوم از ان به اعتزاف رئیس وزرای عراق این سلیمانی بود که از سقوط اربیل جلوگیری کرد
چهارم شما بروید ببینید اوباما در مورد اتحادبا ایران در برابر داعش چه گفته
بله ضربات امریکا بسیار موثر بوده
ولی وقتی بخواهی زمین را تصرف کنی یا از پیشرفت تروریست ها که یک ارتش نظامی نیستند و در بین مردم قرار دارند
جلوگیری کنی احتیاج به نیروی زمینی دارد
کوبانی بهترین مثال است
مگر الان امریکا چهل روز نیست که داعش را در انجا بمباران می کند
چطور هنوز در محاصره است
هرچند که صدها نیروی کمکی از طرف ترکیه وارد شهر شد
ولی هنوز کوبانی محاصره است
چنانکه گفتم ضربات هوایی امریکا بسیار موثر بوده ولی روی زمین این پیاده نظام است که حکم می کند
الان هم دیدد که امرلی که ماها در محاصره داعش بود ازاد شد
در صورتی که کوبانی با همه این ضربات هنوز محاصره است
پس نیروی زمینی اگر همتای نیروی هوایی نباشد کمتر نیست
به قول یکی از ژنرالهای عراقی اسمان عراق در دست امریکا و زمینش در دست ارتش است
همینطور جرف صخر و دها روستای دیگر
و همین امروز ارتش عراق وارد بیجی شد
بروید و در اینمورد بیشتر تحقیق کنید تا ببیند چرا مردم عراق و سوریه تا این حد قاسم سلیمانی را می شناسند

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
اره درسته می بینم که این سایت رو بهشت کردی
و به دوست و دشمن بالاتر از گل نمیگی

ان یکی پرسید اشتر را که هی
از کجا می ایی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خود پیداست از زانوی تو

اره ٤پا شیعه مسلک, بقیه نوشته هامو اسکیپ کردی ناقلا؟ معلومه , بایدم بکنی, چون تو دقیقا همونی هستی که من گفتم. یک دروغ گوی فرست طلب مزدور که یه روز رهبر حزب مهر تو اسرائیل و یه روز مرید کون نشوری مثل قاسم سلیمونی. بلاخره دیگه گفتن نداره, کارنامه هممون آشکاره اون چیزی هم که عیان است چه حاجت به بیان است؟ اره عمو جون, تو اونی, ما هم اینیم. در مورد این سایت هم باید بگم که باز جفنگ گفتی چون بیش از این در چنته نداری. این سایت رو من اداره نمیکنم که بخوام بهشت یا جهنمش کنم بیسواد. ولی حالا که حرفشو زدی, میگم اره: این سایت هم بهشته. اگه ایران هم مثل این سایت اداره میشد, اون کشور هم بهشت میشد. وقتی یک سایت هم به امثال من, و هم به کون نشور رذلی مانند تو که نه فقط مزدور یک رژیم ایران سیتزه بلکه مردم رو علنا تهدید به پیگرد شخصی میکنه, اجازه بیان مطلب میده, اون سایت از امثال تو و رژیم تو خیلی سر تره. رژیم تو و خود تو اجازه این کار رو به مردم نمیدید. همون که گفتم, تو کون نشورشیعه مسلک خودت تشنه به خون امثاله منی. پس بیا یه کاری بکن بیسواد: بیا بشین یه مدت فقط بخون و چیز یاد بگیر و انقدر کس و شر نگو. میدونم, سخته واست چون تو خونته, ذاتتو نمیتونی عوض کنی ولی یه سعی کوچولو میتونی بکنی که. این رو بهت گفته باشم ٤پا, سطح صحبت در این سایت بالاتر از هر سایت فارسی زبان دیگری در جهان است. چه از نظر سیاسی, چه از نظر فرهنگی, اقتصادی, ورزشی و اجتماعی . میدونی یعنی چی؟ یعنی هر کسی از هر سایت دیگری بیاد باید خودش رو بکشه بالا وگرنه اینجا نمیتونه وارد صحبت ها بشه. آره, اینجا بهشته چون تو طی این سال ها به مرور زمان دروغ زدایی شده, کثافت زدایی شده , در سطح بالا صحبت شده, ..یعنی بسیاری از مردم در این سایت به درجه ای رسیدن که دیگه به این راحتی گول هر شارلاتانی رو نمیخورن. اگه ایران و مردم ایران به چنین درجه ای از آگاهی و درک رسیده بودن, باید کلاشون رو مینداختن بالا.

May 9, 2004
15,166
179
سلیمونی پخی نیست, تا همین چند سال پیش اصلا حرفی ازش نبود. اینا همشون تولیدات تبلیغاتی رژیم شیعه مسلکه. تمام تاریخ این فرقه بر پایه ساختن شخصیت های دروغین بوده و سلیمونی هم اولینشون نیست. دروغ, تبلیغات و نیرنگ. شیعه و فرهنگ شیعه از روز اول بر پایه این ٣ اصل بوده و هست. سلیمونی هم زاده همین خط و قائده است. تو همون عراق هم اگر اصلا کسی باشه که اینو آدم حساب کنه باز همون شیعه هاشون هستند.
این که سرت را توی برف کنی گرگ ناپدید نمی شود
دمن خودت را دست کم بگیری بجز ضرر به خودت چیزی حاصلت نمی شود
سلیمانی به قول تو پخی نیست
این را به سوری ها که بعد از دخالت سلیمانی در سوریه توانستند از سرنگونی بشاراسد که در استانه سقوط بود
و تقریبا همه باور داشتند به سرنوشت قذافی دچار خواهد شد
بکویید
چه انها که طرفدار رژیم سوریه هستند چه انها که ضد رژیم سوریه هستند همه و همه در این توافق دارند که ژنرال سلیمانی مهره اصلی در عدم سقوط بشار بوده است
در عراق هم از دوست و دشمن سلیمانی بپرسید برایتان خواهند گفت
از امریکاییهایی بپرسید که در عراق جنگیدند
از ان سناتور امریکایی بپرسید که گفت خون اکثر کشته شدگان سرباز امریکایی در عراق گردن سلیمانی است
خوب به نظر تو پخی نیست
ولی وقایع و شواهد با گفته تو کاملا مغایر است
سرت رو بکن توی برف

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
این که سرت را توی برف کنی گرگ ناپدید نمی شود
دمن خودت را دست کم بگیری بجز ضرر به خودت چیزی حاصلت نمی شود
سلیمانی به قول تو پخی نیست
این را به سوری ها که بعد از دخالت سلیمانی در سوریه توانستند از سرنگونی بشاراسد که در استانه سقوط بود
و تقریبا همه باور داشتند به سرنوشت قذافی دچار خواهد شد
بکویید
چه انها که طرفدار رژیم سوریه هستند چه انها که ضد رژیم سوریه هستند همه و همه در این توافق دارند که ژنرال سلیمانی مهره اصلی در عدم سقوط بشار بوده است
در عراق هم از دوست و دشمن سلیمانی بپرسید برایتان خواهند گفت
از امریکاییهایی بپرسید که در عراق جنگیدند
از ان سناتور امریکایی بپرسید که گفت خون اکثر کشته شدگان سرباز امریکایی در عراق گردن سلیمانی است
خوب به نظر تو پخی نیست
ولی وقایع و شواهد با گفته تو کاملا مغایر است
سرت رو بکن توی برف

جفنگ نگو بابا آمریکایی ها خودشون یه پای این جریان بودن و هستن. خودشون شما ها رو آوردن سر کار, و جزو کسانی هستند که در تبلیغات باد کردن سلیمونی دست دارن. اینا از همون اول هم دولت اسلامی ایران رو به خاطر همین آوردن سر کار. برای به وجود آوردن ربع و وحشت در منطقه. مشخصه که اون آمریکای میاد هندونه زیر بغل کون نشووری عین سلیمونی میزاره. همونطور که گفتم, شما ها رو اصلا خود آمریکای ها بزرگتون کردند. همون آمریکایی که اون زر رو در مورد سلیمونی زد, خودش خوب میدونه که زیر نظر و حمایت خود امریکا بود که مزدوران دولت اسلامی ایران مانند همین کون نشور مثل آب خوردن در عراق ورود و دخول میکردند و آمریکای ها قشنگ همه چیز رو میدیدند و میزاشتن کارشون رو بکنن. اینکه میگم سلیمونی با تبلیغات بزرگ شده, فقط تبلیغات رژیم تو نیست, تلبیقات حامیان رژیم تو هم هست که اونا تازه بسیار توانمند تر هستند. از روزی که این رژیم سر کار اومده, دولت امریکا هم همدستشون بوده و در تبلیغات هم بهشون کمک کرده. در بزرگ کردن و فوت کردن در اون بادکنک دولت اسلامی ایران, امریکا از روز اول نقش بسزایی بازی کرده. امریکا بدون برنامه عراق رو به این روز ننداخته و اینکه کون نشووری عین این سلیمونی در عراق راحت میره و میاد و سال هاست که به گروهک های تروریستی کمک میکنه بدون اجازه امریکا میسر نمیشد و نمیشه. امریکا اگه این کون نشور خیلی بهش لطمه زده بود, با یه تک تیر خودش رو از شرش خلاص میکرد. چیزی رو که شما نوچه ها و مزدوران رژیم هنوز نفهمیدید این است که دولت اسلامی ایران و امریکا در عراق منافع ضد هم ندارند. اینا از زمان جنگ با عراق جفتشون یک هدف مشخص و مشترک دارند و اون از بین بردن عراق است. یعنی شما هر غلطی که در امریکا میکنید, با هماهنگی با دولت امریکا و اجازه اونها میکنید ولی نمیاید بگید که. اینو همیشه گفتم, بازم میگم: رژیم تو دستبوس دولت آمریکاست, منتها مریدان و مزدورانش مانند تو رو در تاریکی گذاشته میگه بزار فکر کنان ما پخی هستیم و تو دهان امریکا میزنیم. شما ها گل خورده های رژیم خودتون هستید که یه پولی به حسابتون واریز میکنن و اون یه خورده عقلی رو هم که داشتید رو ازتون میخرند.

May 9, 2004
15,166
179
This is what Syria looks like 3 years after Soleimani entered the scene. He was sent there with one big mission. Keep the land route to Iran open. Without it Hezbollah has to go back to farming the land. Look at the map. You wanna drive to Tehran from Damascus?

جناب
به همین نقشه ای که زدی خوب دقت کن
و یاد ان روزها که تروریست ها در قلب دمشق در یک کیالومتری قصر بشار رسیده بودند باش
یاد ان روزها که سرتاسر مرز لبنان و سوریه در دست همین ها بود و حمص در دست اینها بود
اگر سلیمانی و حزب الله نبودند الان دو سال پیش اسد سقوط کرده بود
روزانه هزار نفر از ترکیه وارد سوریه می شوند مسلحاني که به گروه داعش تعلق دارند عربستان و قطر و کویت دها ملیارد دلار خرج کردند
ترکیه روی سقوط بشار در عرض چند ماه شرط بندی کرد
امریکا و انگلیس اسلحه دادند و از اینها پشتیبانی کردند
خیلی ها باور نمی کردند اسد بتواند در مقابل این همه چند ماه بیشتر دوام بیاورد
ولی الان ما در استانه سال 2015 هستیم و تقریبا ارتش الحر از بین رفته و تنها مشکل همان داعش است که اگر واقعا امریکا در پی از بین بردن ان بود
ترکیه را مجبور به جلوگیری از ورود انها می کرد و غائله در عرض چند ماه پایان می یافت

May 9, 2004
15,166
179
One more item about this mofo...
He is not all about that "war hero" image that sepah and ablahan are making out . He is also about Gasht "sar-al-allah".... Those mofos on the bike with the mission of creating heaven on the earth :) via arbadeh,ghame keshi, and hezar koft va zahremar dige...
جناب
حرف جنابعالی را باور کنیم یا این همه خبر در مورد سلیمانی و اینکه او در عراق و سوریه تا ان حد نفوذ دارد که از نفوذ روسای این دول بیشتر است
حرف شما را باور کنیم یا اینکه گفته می شود سلیمانی ارتش عراق را رهبری میکند
حرف شما را باور کنیم یا امریکا
این ترید هم فکر کنم بردار ان تریدی خواهد شد که دوست عزیزمان بی هنر دو سال پیش پست کرد
و برای سقوط بشار روزشماری می کردند
الان هم شما می فرمایید این سلیمانی مفو هیچ پخی نیست و چه و چه
البته این تنها سلیمانی نیست منظور سپه قدس است
ممکن است بعد از سلیمانی جانشین او هم به همین شکل رفتار کند
الان شما نگاه کن چهار پایتخت عربی زیر نفوذ ایران است
و در همه انها سپاه قدس دخالت دارد
ماها قبل از سقوط صنعا شایعاتی بر این اساس بود که سپاه قدس حوثیان یمین را مسلح می کند تا بر حکومت یمن سیطره پیدا کنند و باب المندب را تسخیر کنند
الان می بینیم این شایعات بی اساس هم نبوده
خوب یک ادم به قول شما مفو تا انجا در باره اش شایعات می شود که سقوط صنعا ر ا به او ربط می دهند
حتما می بایستی در مورد برداشت شما از این ادم مفو شک کرد

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
جناب
حرف جنابعالی را باور کنیم یا این همه خبر در مورد سلیمانی و اینکه او در عراق و سوریه تا ان حد نفوذ دارد که از نفوذ روسای این دول بیشتر است
....

بابا انقدر مخ مردمو نخور, حرف هرکی رو که دوست داری باور کن. آخه خودمونیم کسی که از اون رژیم مزد میگیره, حقوق میگیره, مگه اجازه داره بیاد ضد اون رژیم عمل کنه؟ آخه بابا همه که مثل تو خر نیستن که. تو اینجایی اصلا واسه زدن این حرفا. واسه ما اینجا هدف پیشرفت درک و دانش سیاسیه , واسه تو اینکار یک "جابه" که بخاطرش حقوق میگیری. برو عمو جون, برو تو در همون حد و حدود معجزات قرآن و رمالی هستی. برو همون ترد مسخره معجزات قرانتو بکش بالا بشینیم کمکی با هم بخندیم.

May 9, 2004
15,166
179

جفنگ نگو بابا آمریکایی ها خودشون یه پای این جریان بودن و هستن. خودشون شما ها رو آوردن سر کار, و جزو کسانی هستند که در تبلیغات باد کردن سلیمونی دست دارن. اینا از همون اول هم دولت اسلامی ایران رو به خاطر همین آوردن سر کار. برای به وجود آوردن ربع و وحشت در منطقه. مشخصه که اون آمریکای میاد هندونه زیر بغل کون نشووری عین سلیمونی میزاره. همونطور که گفتم, شما ها رو اصلا خود آمریکای ها بزرگتون کردند. همون آمریکایی که اون زر رو در مورد سلیمونی زد, خودش خوب میدونه که زیر نظر و حمایت خود امریکا بود که مزدوران دولت اسلامی ایران مانند همین کون نشور مثل آب خوردن در عراق ورود و دخول میکردند و آمریکای ها قشنگ همه چیز رو میدیدند و میزاشتن کارشون رو بکنن. اینکه میگم سلیمونی با تبلیغات بزرگ شده, فقط تبلیغات رژیم تو نیست, تلبیقات حامیان رژیم تو هم هست که اونا تازه بسیار توانمند تر هستند. از روزی که این رژیم سر کار اومده, دولت امریکا هم همدستشون بوده و در تبلیغات هم بهشون کمک کرده. در بزرگ کردن و فوت کردن در اون بادکنک دولت اسلامی ایران, امریکا از روز اول نقش بسزایی بازی کرده. امریکا بدون برنامه عراق رو به این روز ننداخته و اینکه کون نشووری عین این سلیمونی در عراق راحت میره و میاد و سال هاست که به گروهک های تروریستی کمک میکنه بدون اجازه امریکا میسر نمیشد و نمیشه. امریکا اگه این کون نشور خیلی بهش لطمه زده بود, با یه تک تیر خودش رو از شرش خلاص میکرد. چیزی رو که شما نوچه ها و مزدوران رژیم هنوز نفهمیدید این است که دولت اسلامی ایران و امریکا در عراق منافع ضد هم ندارند. اینا از زمان جنگ با عراق جفتشون یک هدف مشخص و مشترک دارند و اون از بین بردن عراق است. یعنی شما هر غلطی که در امریکا میکنید, با هماهنگی با دولت امریکا و اجازه اونها میکنید ولی نمیاید بگید که. اینو همیشه گفتم, بازم میگم: رژیم تو دستبوس دولت آمریکاست, منتها مریدان و مزدورانش مانند تو رو در تاریکی گذاشته میگه بزار فکر کنان ما پخی هستیم و تو دهان امریکا میزنیم. شما ها گل خورده های رژیم خودتون هستید که یه پولی به حسابتون واریز میکنن و اون یه خورده عقلی رو هم که داشتید رو ازتون میخرند.

تو دست دائی جان ناپلئون را از پشت بستی
امریکا رژیم ایران را اورد تا ضد امریکا بشه بعد صدام را اورد انداخت به جون ایران
بعد خودش صدام را برداشت و داعش را اورد
بعد سلیمانی را اورد تا سربازان امریکایی را بکشه
بعد طالبان را اورد
قبلا بن لادن را اورده بود تا در افغانستان دخالت کنه بعد کارزای را اورد تا جلوی طالبان را بگیرد
بعد جیش حر را اورد تا جلوی بشار را بگیرد
بعد النصره را اورد جلوی جیش الحر بعد مالکی را اورد سر کار
و بعد داعش را اورد جلوی مالکی
بعد سلیمانی را اورد جلوی داعش
و قبل از ان اسرائیل را اورده بود
و حزب الله را اورد انداخت به جون اسرائیل
بعد به ایران گفت اروانیوم غنی سازی کن تا من بیایم بگویم نکن
بعد ایران اورانیوم غنی سازی کرد
و امریکا امد گفت نکن و تحریماتی علیه ایران انجام داد
بعد به ایران گفت موشک بساز تا من بگویم نساز
بعد ایران ساخت و امریکا گفت نساز
بعد به ایران گفت هواپیما ارکیو را بیار پایی
ایران اورد پایین گفت پس بده
بعد حتما اگر رژیم سقوط کرد امریکا کرده و یکی دیگه میاد باز امریکا اورده و میگه این کار را بکن تا من بگم نکن
کس خلی هم حدی داره

Attachments

May 9, 2004
15,166
179

بابا انقدر مخ مردمو نخور, حرف هرکی رو که دوست داری باور کن. آخه خودمونیم کسی که از اون رژیم مزد میگیره, حقوق میگیره, مگه اجازه داره بیاد ضد اون رژیم عمل کنه؟ آخه بابا همه که مثل تو خر نیستن که. تو اینجایی اصلا واسه زدن این حرفا. واسه ما اینجا هدف پیشرفت درک و دانش سیاسیه , واسه تو اینکار یک "جابه" که بخاطرش حقوق میگیری. برو عمو جون, برو تو در همون حد و حدود معجزات قرآن و رمالی هستی. برو همون ترد مسخره معجزات قرانتو بکش بالا بشینیم کمکی با هم بخندیم.

به قول گفتنی روسپی روش خوابیدی بهش میگی جنده میگه فامیلت جنده است
حالا شدی تو
توی اون ترید که باهات دو هزار دلار شرط بندی کردم فرار کردی ورفتی توی ترید فوتبال و یک ماه پیدات نشد عمو
اگر یادت رفته یادت بیارم
در مورد معنی ادنی الارض بود
در مورد ایه غلبت الروم بود
یادت هست ؟
خوب الان میخوای گردو خاک کنی که اونجا کنف نشدی ؟
اخر کار چون خودت ورفقات دیدید منطقی نمی توانید بحث کنید فحاشی کردید
تنها کسی که امد و بحث کرد ارین بود
ویک بحث چند صفحه ای داشتیم
تو که منگلی و بجز کپی پست چیزی سرت نمیشه و اگر کپی پست نداشتی میای و کس و شعر زیادی می نویسی
راستی دو هزار دلار من چی شد منگل ؟
:looti:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
جناب
ماها قبل از سقوط صنعا شایعاتی بر این اساس بود که سپاه قدس حوثیان یمین را مسلح می کند تا بر حکومت یمن سیطره پیدا کنند و باب المندب را تسخیر کنند
خوب یک ادم به قول شما مفو تا انجا در باره اش شایعات می شود که سقوط صنعا ر ا به او ربط می دهند

ببین ٤پا, من فکر کنم این جریان قاسم سلیمونی و اینکه پخی نیست رو تو درست نگرفتی. حالا من میخوام از این مهملات و مزخرفات که واقعا فقط میتونه حاصل کار یک مغز پر از اختلال و موهومات باشه, یک جریانی در بیارم که بشه فهمید.

اول اینکه آدم فقط باید بتونه دو دوتا چهار تا کنه و خیلی زود میفهمه که منافع دولت اسلامی ایران و دولت امریکا در عراق از روز اول کاملا مشترک بوده: هدف نه فقط امریکا و دولت اسلامی ایران بلکه حتی اسرایل از روز اول یک چیز بوده و اون نابودی عراق و حزب بعث و از بین بردن انسجام اون کشور بوده. اصلا هیچ شکی در این نبوده و نیست. خوب, دولت امریکا دقیقا میدونسته که به چه نوع حیوانی داره کمک میکنه که در ایران بیان رو کار. سخنان خمینی همیشه واضه بوده و در کتاب ها و نطق هاش اهدافش هم مشخص بوده. یعنی میدونستن چه جانوریه و قشنگ همین جانور رو زیر بال و پرش رو گرفتن و آوردن سر کار. اولین کاری که این جانور کرد, یک حمله عظیم تبلیغاتی و نظامی به سنیان منطقه بود. اصلا واسه همین کار این حیوان رو آوردن سر کار. از روز اول تریست های شیعه به فرمان خمینی در عراق شروع کردند بمب گذاری و ترور سیاستمداران عراقی. دقیقا از همون روز اول تروریست های شیعه شروع کردند بمب گذاری و آشوب در بحرین و عربستان. اون چیزی که ما میبینیم , اون سلیمانی که تو شدی مریدش, دقیقا طبق گفته خودت , کار خاصی نمیکنه, کار جدیدی هم نمیکنه. داره راهی رو میره که دولت اسلامی ایران از روز اول آمدن رو کار داره انجام میده و اون به هم ریختن ساختار منطقه است. دقیقا چیزی که آمریکای ها دنبالش بودند و هستند و چه هزاران میلیارد دلاری که شرکت های مختلف آمریکای از حضور امریکا در منطقه و از ترس عرب های سنی از وحشی گری شیعیان ایران در منطقه در نیاوردند. حالا تو میگی تو کثافات کاری های یمن هم دست داشتن؟ خوب باشه, من هم همین رو میگم منتها برداشتمون از این جریانات با هم فرق میکنه. واسه تو تمام این عملیات تروریستی و آشوب ها و بمب گذاری ها ترور ها...یک شهرت به حساب میاد, چون به هر حال حقوق بگیر اون نظام هستی, واسه من تمام اونها سر رشته و دلایل اصلی افتادن نفاق بین سنی و شیعه در منطقه و به پا شدن آشوب و بدبینی در منطقه است. من وقتی میگم سلیمونی پخی نیست, دلیل دارم و دلیلم این است که به هیچ وجه با مغز و فکر سالم جور در نمیاد که کون نشوری عین سلیمونی بدون اجازه و حتی درخواست آمریکایی ها بتونه در منطقه نطق بکشه. منطقه ای که کاملا زیر پوشش نظامی و ماهواره ای امریکاای ها بوده و هست. آخه کدوم اقل سالم قبول میکنه که امریکا میاد, دولت بعثی عراق, قوی ترین نیروی نظامی منطقه و با ساختار ترین و مستحکم ترین دولت منطقه رو با اون برنامه بزرگ تحریم و تضیف و و بعد حمله نظامی چنان بکوبه و از بین ببره, بعد بعد تو یک عدد کون نشور ریشو که تومبونشو نمیتونه بکشه بالا اونم تو عراق, زیر نظر و جلوی چشم خودشون بمونه؟ آخه کدوم عقل سالم این رو قبول میکنه غیر از اینکه اون عقل عقل ناقص یک مرید و مزدور سر سپرده رژیم جمهوری اسلامی باشه؟

میگی فلان ارتشی آمریکایی گفته سلیمونی دستش به خون نظامیان آمریکایی اغشته است. خوب من میگم این همون کمک تبلیغاتی هست که حرفشو میزنم. این حرف ها رژیم تو رو باد میکنه, به مریدان رژیم مثل تو کمک میکنه بیاید اینجا همون حرف رو تکرار کنید و یک سری هم واقعا این کس و شر ها رو باور میکنند بدون اینکه از مغز خودشون استفاده کنند. اون آمریکایی که این حرف رو زده دقیقا اومده باد تو بادبون شما ها بندازه. خودش میدونه سلیمونی هیچ پخی نیست, سلیمونی از خودشونه, زیر نظر خودشون اجازه داره عراق رو به نفاق بکشونه, زیر نظر خودشون سلیمونی اجازه داره به گروهک های تروریست در عراق کمک کنه که به جون هم بیفتند. اهداف مشترکند و دولت اسلامی به عنوان یک دولت دست نشونده دولت امریکا داره با ارباب همکاری میکنه. حالا اگه واقعا هنوز مغز سالمی وجود داره که فکر میکنه امریکا که از پس بزرگترین ارتش منطقه و سرسخت ترین دولت منطقه به اون صورت بر اومد, نمیتونه عین آب خوردن یه گوله حروم این کون نشور کنه اگه به منافع امریکا ضربه میزنه, دیگه اونوقت باید به مغز سالم هم شک کرد. آره عمو جون, سلیمونی و ارتش قدس و این گروهک ها هیچ کدومشون پخی نیستند چون دارن زیر نظر کسانی عمل میکنند که هروقت اراده کنند میتونن عین سگ بکشنشون . منتها نمیخوان چون اینها رو اصلا واسه همین اعمال آوردن سر کار. در منطقه ما الان ٤٠ ساله هیچ کاری انجام نشده که با منافع امریکا سازگاری نداشته باشه. تنها کسی که ضد منافع امریکا کار میکرد صدام بود که اون هم دیدی چه بروزش آوردند. هرکی دیگه باقی مونده از خودشونه. شما ها که در لیست خودمونی ها بالای بالا هستید.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
به قول گفتنی روسپی روش خوابیدی بهش میگی جنده میگه فامیلت جنده است
حالا شدی تو
توی اون ترید که باهات دو هزار دلار شرط بندی کردم فرار کردی ورفتی توی ترید فوتبال و یک ماه پیدات نشد عمو
اگر یادت رفته یادت بیارم
در مورد معنی ادنی الارض بود
در مورد ایه غلبت الروم بود
یادت هست ؟
خوب الان میخوای گردو خاک کنی که اونجا کنف نشدی ؟
اخر کار چون خودت ورفقات دیدید منطقی نمی توانید بحث کنید فحاشی کردید
تنها کسی که امد و بحث کرد ارین بود
ویک بحث چند صفحه ای داشتیم
تو که منگلی و بجز کپی پست چیزی سرت نمیشه و اگر کپی پست نداشتی میای و کس و شعر زیادی می نویسی
راستی دو هزار دلار من چی شد منگل ؟
:looti:
برو بیسواد, برو مزدور اون ترد معجزات قرآنت رو بکش بالا دوباره با هم بخونیم ببینیم چه جفنگیاتی که ننوشتی. بابا تو سر تا پات یک رمال بیسواده. خجالت هم نمیکشی, راست راست تو چش آدم نگاه میکنی دروغ میگی. پسر اون ترد معجزات قرآن شد آرامگاه تو. آره عمو جون. برو بچسب به همون رمالی و معجزات قرانی, تو رو چه به این حرفا؟
حالا از رمالی و معجزات قرانی گذشته, حزب مهرت تو اسرایل چی شد پس؟ حزب مهر کجا, مریدی قاسم سلیمونی رو کردن کجا؟

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

تو دست دائی جان ناپلئون را از پشت بستی
ا

دقیقا همین نشون میده که راست میگم. این جریان دایی جان ناپلون همیشه آخرین حربه اونایی هست که دیگه دستشون به جای بند نمیشه و زری واسشون نمونده که بزنن. دایی جان ناپلون همیشه موقعی ازش استفاده میشه که طرف متوجه میشه ریده و زیر جریان زائیده . با همین واژه دائی جان ناپلون رژیم ها و رسانه های "مین استریت " سعی میکنند آزاد اندیشانی رو که به واقعیت نزدیک شدند رو خفه و دیسکردیت کنن. وقتی خود تو میومدی میگفتی اونایی که با اسد میجنگن انقلابی نیستند بلکه تروریست های مزدور هستند, کل جهان به خود تو میگفت دائی جان ناپلون. متوجه شدی بیسواد؟ روشن شد؟ واقعیت اینه که تو از نظر دانش و درک و فهم اصلا در حد امثال من نیستی. تو سال هاست که سر کلاس درسی, منتها یک چیزی بائس شده هیچوقت نتونی درس بگیری و اون یک: این بوده که مزدور هستی و اجازه درس گرفتن نداری و دو: اینکه ذات و ماهیت شیعه علی الاهی داری و این خودش بزرگترین مانع تفکر درست و آزاد است.

Oct 18, 2002
14,471
5
جناب
حرف شما را باور کنیم یا امریکا
این ترید هم فکر کنم بردار ان تریدی خواهد شد که دوست عزیزمان بی هنر دو سال پیش پست کرد
و برای سقوط بشار روزشماری می کردند
حتما می بایستی در مورد برداشت شما از این ادم مفو شک کرد
Harf arbabeto bavar kon :)

Oct 18, 2002
14,471
5
Akhe mashang dalghak.....

Shoma be ma bego kodom harfeto bavar konim?

Kooni bodanat mooshi jon ? ( not that there is any thing wrong with)

Hezb mehri bodanat???

Pire mard bazi? Bache bazi?

Halaji ghoran va tahlil ayat maki madani?????

Akhe kos mashang, aslan post man ro khondi? Che rabti be javab to dasht? Are you denying that he had a major role in gasht sar-al-allah?

Mesle ebn-al--vaght ,you are just waiting to jump in and spread rejim propaganda..... Sad dafe goftam ,do ta mohandes harf mianan , ye general 4pa nemipare vast bege man bil daram....

ESMAL AZARAKHSH kojaii????????Bia in jeneralet hesabi az kore dar raft............

Oct 18, 2002
14,471
5
Shit, seems like I shattered the romantic fantasy of this "shovalieh" on the white horse that speaks a mix of Arabic and farsi and after fotohat va ghazavat eslami :), comes and grabs 4payian to awesomeland of ever happy :) ... OOPS

Soleimani started his military career in his region in Kerman and was part of "lashgar sar-ol-alah 74" ,and participated in Iran Iraq war as member of lashgar sar-oallah....
His best friend was another soleimani from Kerman region ,haj ahmad soleimani...which later on was killed.
Before joining sepah ghods, two soleimanis and other friends from kerman sar allah unit formed this motor cycle para military squad "to preserve " religious values named gasht sar-allah

I could not find the photos of soleimanis on a motor cycle with sarallah head bands, but they were on the archives of Mehr news agency up to 2 weeks ago,last time I checked...

For those with a bill in hand and ready to jump in to conversations of mohandes' , following book is recommended reading..........Then they can believe :)

کتاب کارنامه عملیاتی لشکر 41 ثار***الله و کارنامه عملیاتی استان کرمان در دفاع مقدس با مقدمه سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب نبردهای پیروز با موضوع مرور کارنامه عملیاتی لشکر 41 ثار***الله و بررسی کارنامه عملیاتی استان کرمان در دفاع مقدس با مقدمه***ای از سردار قاسم سلیمانی فرمانده رزمندگان استان***های کرمان و سیستان و بلوچستان و هرمزگان و فرمانده لشکر 41 ثار الله در دفاع مقدس و نیز فرمانده فعلی سپاه قدس منتشر شد.

این کتاب با شرح عمیلات ثامن***الائمه و نحوه حضور استان کرمان در این نبردها آغاز شده و در ادامه شرحی از حضور گردان شهید بهشتی از استان کرمان در این نبردها را ارائه می***دهد.