Soleimani one of the most popular figures online

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Quote Originally Posted by general parsaian View Post

منگل خمینی امد فحش سنی ها داد ؟

ببین وقتی میگم
تو بلانسبت خوانندگان می گوزی و نمی دونی خودت بودی یا بغل دستیت بعضی ها باورشون نمیشه
بفرما
در جوایب اینکه من گفته ام کجا خمینی به سنی ها فحش داد
امدی و میگی من کجا این حرف را زدم
ولی در پست قبلی ات گفته ای که اولین کاری که خمینی کرد یک حمله نظامی و تبلیغاتی برعلیه سنیان بود

منگل شاخ و دم که نداره
:4:

بیسواد رمال, ببین من تو رو به چه روزی انداختم که دیگه از رو بینوایی و خرفتی و شاید هم فقط از رو وقاحت و بیشرمی , روخونی هم نمیتونی بکنی. من هنوز جایی نمیبینم که گفته باشم خمینی به سنی "فحش" داده! من همون حرفه خودم رو واسه تو بینوا دوباره تکرار میکنم: خمینی به دولت ها و ملت های سنی حملات تبلیغاتی, تروریستی و نظامی کرده. فحش کجا بود آخه رمال؟ کاش فقط فحش میداد.

خلاصه بهت گفته باشم بیسواد, من اینجا عین اجل معلق بالا سرتم, زر زر بیربط کنی, کس و شر و جفنگیات بار مردم کنی تو سرت میزنم. سرتو بکن تو آخور خوردت پسر جان, برو تسبیح بنداز, برو واسه حسین آب غوره بگیر, برو تو سر خودت بزن, فال بگیر, رمالی کن, نوحه خونی کن, رهبر حزب مهر باش ....هر غلطی دلت میخواد بکن, منتها خودتو وارد صحبت های مهم سیاسی و اجتمایی و فرهنگی و مذهبی نکن چون خشتکتو رو سر دهاتیت میکشم. روشن شد ملا؟ حالا برو ببینم چیکار میکنی پسر جان.

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
از خصوصیات بارز امام ، و طلبگان و مریدان جان فدای امام، این بود که هر وقت تا دسته به ماتحت شریفیشان فرود آمد، با کمال خشنودی، وقاحت و رضایت اعلام پیروزی نمودند.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بی آزار جان, این رو که گفتی, من یاد یک جریان کوچولو افتادم, شاید هم یک اعتراف باشه, نمیدونم. خلاصه من وقتی از جبهه در رفتم اومدم اروپا, به بسیاری چیز ها پی برده بودم, اینکه رادیو تلویزیون دولت اسلامی چقدر دروغ بار مردم میکرد, چقدر از جنگ ها رو ما میباختیم و تلفات میدادیم ولی وقتی تلویزیون رو وا میکردیم میدیدیم دارن جار پیروزی میزنن...سال ها گذشت و من مطالعاتم بیشتر شد, اروپا و کتاب خونه هاش شد واسه من یک گنج. میرفتم کار میکردم, درس میخوندم, ورزش میکردم و همیشه آخرین کسی بودم که از کتاب خونه شهر میومدم بیرون. خسته کوفته ولی احساس خوبی داشتم چون میدیدم خیلی چیز ها هست که میتونم هنوز بخونم. یه روز تو غذا خوری دانشگاه نشستم سر میزی که یه آشوری عراقی نشسته بود. یعنی مسیحی بود. به هر حال آدم چشش تو چش هم میوفته و شروع میکنه یه گپ کوچولو هم زدن. خلاصه اون فهمید که من ایرونی هستم و من فهمیدم که اون یه مسیحی عراقی. صحبت در یک مقطع به جنگ رسید و من داستان اینکه جبهه بودم رو تعریف کردم. خودم از خودم تعجب کردم ولی درونن هنوز احساس میکردم اون بابا دشمنمه. یک احساس بسیار پلید و بی پایه مخصوصا واسه منی که به قول خودم خیلی چیزا رو دیده بودم و در موردش خونده بودم. خلاصه اشتباهی کردم و واسه اینکه کم نیارم به بابا گفتم ما ولی جنگو بردیم. سر طرف پایین بود, مشغول خوردن بود, در همون حالت بهم گفت: چی رو بردید؟ باور میکنی پشت گوشام سرخ شد؟ چون میدونستم هیچی ندارم بهش بگم. این جریان اینکه ایران جنگ رو برد, رو دولت اسلامی چنان تو گوش مردم ایران کرده بود که هیشکی اصلا تصور اینکه کسانی وجود دارند که خلاف این حرف رو فکر میکنن ,برای ما ایرونی ها امکان پذیر نبود . همون لحظه میدونستم که طرف راست میگفت. با یه سوال کوچیک در اصل حرف رو تموم کرد. در جواب گفتم: نمیدونم. نتونستم وقیح باشم, زورم میومد بهش حق بدم ولی حاضر هم نبودم واقیعت رو پایمال کنم چون واقعا ما هیچی نبردیم. هرچه بود باخت بود. برای کل ملت, برای کل کشور. شروع کردن جنگ, دشمن تراشی بیخود, ٦ سال از ٨ سال حمله ور شدن دیوانه وار به خاک اون کشور, فرستادن بچه های اون مملکت رو مین و جلو توپ و تانک اونم نه برای دفاع از میهن بلکه برای تسخیر کربلا...و بعد ٨ سال در موزع ضعف بعد از ویران شدن نصو کشور, کشته و زخمی و معلول شدن ٢, ٣ ملیون ایرانی همون آتش بستی رو قبول کردن که میتونستن ٦ سال زود تر قبول کنن, آتش بستی که عراقی ها چند بار تکرارش کردند و خمینی اون حیوان بیمار و جلاد ملت ایران میگفت: راه قدس از کربلا میگذرد و جنگ یک نعمت الاهی است....

حالا تو فکر میکنی امثال این بی چشم و رو چه چیزا بار اون بدبخت میکردن فقط واسه اینکه کم نیارن؟ فکر کنم خودت میتونی مسجم کنی چه دروغ هایی بار اون بابا میکردن, چه کس و شر هایی سر هم میکردن که مبادا به یه عراقی بگن حق داره.

May 9, 2004
15,167
179

بیسواد رمال, ببین من تو رو به چه روزی انداختم که دیگه از رو بینوایی و خرفتی و شاید هم فقط از رو وقاحت و بیشرمی , روخونی هم نمیتونی بکنی. من هنوز جایی نمیبینم که گفته باشم خمینی به سنی "فحش" داده! من همون حرفه خودم رو واسه تو بینوا دوباره تکرار میکنم: خمینی به دولت ها و ملت های سنی حملات تبلیغاتی, تروریستی و نظامی کرده. فحش کجا بود آخه رمال؟ کاش فقط فحش میداد.

خلاصه بهت گفته باشم بیسواد, من اینجا عین اجل معلق بالا سرتم, زر زر بیربط کنی, کس و شر و جفنگیات بار مردم کنی تو سرت میزنم. سرتو بکن تو آخور خوردت پسر جان, برو تسبیح بنداز, برو واسه حسین آب غوره بگیر, برو تو سر خودت بزن, فال بگیر, رمالی کن, نوحه خونی کن, رهبر حزب مهر باش ....هر غلطی دلت میخواد بکن, منتها خودتو وارد صحبت های مهم سیاسی و اجتمایی و فرهنگی و مذهبی نکن چون خشتکتو رو سر دهاتیت میکشم. روشن شد ملا؟ حالا برو ببینم چیکار میکنی پسر جان.
بفرما
حالا میگه من کجا گفتم فحش داد
من گفتم که حملات تبلیغاتی به علیه سنی ها کرد
یعنی انتظار داشته مثلا منظور از فحش دادن اینه که خمینی بگه کیرم به دهن سنی ها
بعد میگه حمله تبلیغاتی وسیعی برعلیه سنیان کرد
خوب منگل بیا یک سند ارائه بده که خمینی حمله تبلیغاتی به سنیان کرد

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خوبه. از اون همه عر و گوز و زر زر بیربط , رسوندمت به دو خط که اون دو خط رو دیگه نمیشه کاریشون کرد چون اون دیگه ته مونده ذات شیعه تو بیسواده. بیچاره کسروی میونه تمام چیزای خوب و مفیدی که نوشته بود, در مورد شیعه مسلکانی مانند تو یه چیزی گفته بود که همیشه و تا موقعی که شما شیعه مسلکان وجود دارید, اون حرف هم پایدار خواهد ماند

دروغگويي كه از بدترين گناهانست, شیعیان در راه كيش خود پرهيز ندارند و آن را گناه نشمارند . شما اگر با يك شيعي (يك شيعي كه عامي نباشد ) به گفتگو پردازيد، خواهيد ديد همه به آن ميكوشد كه شكست نخورد و پشتش به زمين نيايد و اينست پياپي دروغها ميگويد چون كيشي كه بيپاست پيروان آن ناچارند كه با دروغها آنرا نگه دارند .

Oct 18, 2002
14,471
5
going back to the first post on this thread and the question posed by zob:

I have gone back about 4 weeks and checked the headlines of Mehr, Tabnak,Khabaronline and Fars...
On average I'm finding a new item on Soliemani almost once every 4-5 days. Sometimes totally a stretch to tie a story to haj ghasem.
There was a story in Khabar yesterday about Who is Soliemani's "ham razm" in Iraq. Some Iraqi BADR dude ,that spent many years in Iran moftkhori and eventually moved back to Iraq. The writer was going out of his way to menton Soliemani's name at least once in every paragraph, while the subject was supposed to be biography of this almari??? dude....

t is rather easy to conclude that propaganda machinery of the regime is working overtime to create a larger than life image for this dude. The same dude that had the lowest profile of secrecy with a cloud of mystery in the last 20 years.

seems like they are running out of romantic war stories. Soon we will hear stories about his choice of "madah", who he roots for in the derby, his comments on how eslah talabs ruined tehrans traffic,....

It is clear to me that

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بی آزار جان, متاسفانه اربابان آمریکای اینها در این جریان کم نقش نیستند. آمریکای ها دقیقا میدونن این کون نشور کیه و چیه و قشنگ هم میدونن پخی نیست. منتها برو رسانه های آمریکایی رو بخون, پر از همون مزخرفاتی هست که تو روزنامه های دولت اسلامی میخونی. اونا در ساختن شخصیت برای این کون نشور نقش دارن. مرتب بهش میگن یک شخص مرموز! یعنی مرتب دارن باد میندازن تو بادبون حیوانات رژیم. در صورتی که شخص که هیچی, هیچ دولت و کشوری در منطقه قدرت ضربه زدن به منافع امریکا (منظور همون لابی ها هست) رو نداره. دیر یا زود لهش میکن. آخه این کون نشور همه کارش یه گوله است که از هر خونه ایی , از هر طرفی میتونه بیاد و هر کسی میتونه اون گوله رو تو عراق شلیک کنه. در بزرگ کردن و بزرگ جلوه دادن این کون نشور دولت امریکا هم مثل دولت اسلامی ایران سهم داره.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
going back to the first post on this thread and the question posed by zob:

I have gone back about 4 weeks and checked the headlines of Mehr, Tabnak,Khabaronline and Fars...
On average I'm finding a new item on Soliemani almost once every 4-5 days. Sometimes totally a stretch to tie a story to haj ghasem.
There was a story in Khabar yesterday about Who is Soliemani's "ham razm" in Iraq. Some Iraqi BADR dude ,that spent many years in Iran moftkhori and eventually moved back to Iraq. The writer was going out of his way to menton Soliemani's name at least once in every paragraph, while the subject was supposed to be biography of this almari??? dude....

t is rather easy to conclude that propaganda machinery of the regime is working overtime to create a larger than life image for this dude. The same dude that had the lowest profile of secrecy with a cloud of mystery in the last 20 years.

seems like they are running out of romantic war stories. Soon we will hear stories about his choice of "madah", who he roots for in the derby, his comments on how eslah talabs ruined tehrans traffic,....

It is clear to me that

Thanks. The way GS is being marketed online as a patriot & different than the corrupt sepahis (baradarane ghachaghchi). It is systematic & it is going on in both factions. Even the US media blows him out of proportion. It looks like he is ready to be unleashed if something like 88 ever happened again.

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
Zobi jan
I think both regime proponents and opponents are miss-characterizing Soleimani's role.

The Regime has so many pawns that can effective server the Nezam well in domestic "security theater".

Soleimani's expertise is really asymmetric warfare and formation of paramilitary forces abroad.

I highly doubt they would waste the time of such a resource in domestic oppression ops. (it is completely different task that requires different expertise.)

He has had his hand full with Lebanon, Syria, Iraq, Yemen, Bahrain and Afghanistan.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Zobi jan
I think both regime proponents and opponents are miss-characterizing Soleimani's role.

The Regime has so many pawns that can effective server the Nezam well in domestic "security theater".

Soleimani's expertise is really asymmetric warfare and formation of paramilitary forces abroad.

I highly doubt they would waste the time of such a resource in domestic oppression ops. (it is completely different task that requires different expertise.)

He has had his hand full with Lebanon, Syria, Iraq, Yemen, Bahrain and Afghanistan.
You misunderstood me. I didn't mean he will be there to suppress any uprising. I meant he is being soaked in "ab namak" for a rainy day. Let's say oil drops to $50 & there are food riots & people start killing akhoonds. He would come out & preserve the system for sepah. The akhoonds would lose some ground but they would still be in the background.

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
You misunderstood me. I didn't mean he will be there to suppress any uprising. I meant he is being soaked in "ab namak" for a rainy day. Let's say oil drops to $50 & there are food riots & people start killing akhoonds. He would come out & preserve the system for sepah. The akhoonds would lose some ground but they would still be in the background.
well that is hypothetical.
but then again as I said crushing street demonstrations requires a very different skillset.

I.R already has many trained forces that can do this effectively (in a very shrewd evil fashion).

bringing real military force on the street was proven ineffective during Shah's reign, Mubarak and many other regimes.

and this is not Khamenie strategy anyway (That is making a single person too powerful). Don't be surprised if in a few years Khamenie forces Soleimani to retire. Khamenie has proven play book. use people to serve Nezam. When they gain enough credibility with people or the Nezam itself sideline them for a period of time. However don't sideline them too far so that they can't be reused to sideline another figure that grows too powerful.

Oct 18, 2002
14,471
5
I'm looking at Sepah as a cartel with massive economic interest as a motivating drive for grasp of power. They may not be on top of Khamenei's head, but sequence of 88 Coup de tat showed that they have a Say in who rules!

Soliemani can not be running desert land all the way to his 70s. He is due a retirement, and perhaps with a larger pension that he had calculated...

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
Who was funding this guy again? :)
استفاده ایران از بانک***های چینی» برای انتقال پول به نیروی قدس

خبرگزاری رویترز می نویسد که گزارش تازه ای از یک نهاد اطلاعاتی غربی «نشان می دهد» ایران از بانک های چینی برای انتقال پول به شرکت های مرتبط با نیروی قدس سپاه پاسداران استفاده می کند.
رویترز این خبر را روز سه شنبه، ۲۷ آبان، منتشر کرده و نوشته است که منبع آن یک گزارش هفت صفحه ای از یک نهاد اطلاعاتی غربی است، اما اطلاعات بیشتری در مورد این نهاد و منابع این گزارش ارائه نداده است.
این گزارش می نویسد که «شنژن لان هائو» که در تملک نیروی قدس است یکی از چندین شرکت مستقر در چین است که از طریق یک بانک چینی از ایران پول دریافت می کنند.
این گزارش می افزاید که بانک مرکزی ایران برای این امر، حساب هایی در بانک کونلون باز کرده است که از زیرمجموعه های شرکت ملی نفت چین است.
به نوشته رویترز، شرکت های ایرانی تحت کنترل نیروی قدس، ازجمله یک شرکت سرمایه گذاری به نام بامداد، از این حساب ها نقل و انتقالاتی را به برخی نهادهای چینی انجام می دهند که این نهادها یا در کنترل مستقیم نیروی قدس قرار دارند یا این که مانند «شنژن لان هائو» متعلق به نیروی قدس هستند.
تنظیم کنندگان این گزارش به نشانی ثبت شده برای شرکت «شنژن لان هائو» در شهر شنژن در جنوب چین مراجعه کرده اند، اما چنین شرکتی را در آن نشانی نیافته و مدیر ساختمان نیز به آنها گفته که نام چنین شرکتی را نشنیده است.
به نوشته این گزارش، زمانی که پول از بانک کونلون و دیگر نهادها منتقل می شود نیروی قدس می تواند از آن برای «انجام خریدهای خود در چین و تأمین مالی انواع اقدامات مخفی در دیگر کشورها» استفاده کند.
این گزارش البته این نکته را مطرح نمی کند که آیا دولت چین یا مقامات بانکی کونلون از احتمال ارتباط نقل و انتقالات پولی بانک کونلون با نیروی قدس آگاه هستند یا خیر.
وزارت خزانه داری آمریکا در سال ۲۰۱۲ بانک کونلون را به خاطر ارتباط تجاری با ایران و نقل و انتقال پول برای سپاه پاسداران مورد تحریم قرار داد، اما در آن زمان اشاره ای به نیروی قدس، نیروی برون مرزی سپاه، نشد.
در ادامه گزارش تازه آمده است که مقدار دقیق پولی که نیروی قدس احتمالاً از طریق بانک کونلون دریافت کرده مشخص نیست، اما مجموع پولی که طی سال گذشته از بانک مرکزی ایران به کونلون منتقل شده «صدها میلیون دلار» بوده است.
از نیروی قدس سپاه معمولاً به عنوان نیرویی یاد می شود که برای گروه هایی نظیر حزب الله لبنان، حماس، و شبه نظامیان شیعه در عراق پول و اسلحه تأمین می کند.
واشینگتن در سال ۲۰۰۷ نیروی قدس را در فهرست نیروهای حمایت کننده از تروریسم قرار داد و اتحادیه اروپا نیز در سال ۲۰۱۱ نیروی قدس را تحریم کرد.
محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران، روز ۲۵ شهریور گفت که شاخه برون مرزی این نیروی نظامی، معروف به نیروی قدس، «عملکرد خوبی» در کشورهای لبنان، سوریه و عراق داشته و «از نهضت های اسلامی حمایت های فکری و آموزشی کرده است

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
Great read. General may want us to think otherwise but Iran is a foreign country in Iraq or Syria and always will be.

http://www.understandingwar.org/sit...-Syria testimony -- Kim Kagan -- Nov 2014.pdf

American strategy complements Iranian goals, perhaps inadvertently. Iran is pursuing a strategy in Iraq that is analagous to the one it has been pursuing in Syria. It will create in Iraq a security structure in which anti‐American Iranian‐backed militia commanders operate side‐by‐side and overtly with Iraqi Security Forces with a degree of interdependence that will make them inseparable. Such a force can never be representative of Iraq as a whole, and will never be accepted over the long term by any of Iraq’s minority populations.