Some serious demonstration in Mashhahd and other cities

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
kheyli bayd yek seri aadam bi gheyrat bashan ke intori daran pedareshoon o dar miyaaran hich kaari nakonan mabaaada felan o bisaar ...

what is funny is that people who say and propagate this bullshit scenario themselves if you try to take one mm from them they go into a rage and want a mile back but when it comes to others they are all concerns and bleeding hearts.

alaan 20-40 darsad e mardom e iran vazeshoon jooriye ke they don't give a fuck agar iran ham syria besheh. chizi ke nesfe een forum nemifahman in e ke ...

zendegi e oon bad bakhta hamin alaanesh mese syria o libya hast shomaha be mardom dooroogh migin ke nist

May 9, 2004
15,168
179
You are most likely right but there is no concrete evidence that Iran will follow the path of the countries you mentioned, its just a good guess. In the end, for the hungry and oppressed, Iran's national integrity might not be first priority.

I also agree that IRI has done excellent job to deprive people from a charismatic leader, and to fragment Iranian society across ethnic, economic, religious, political, and social lines (IMO education is not a differentiating factor anymore, a lot of poor are educated and a lot of educated are poor now). Nonetheless finding unity is very difficult if not impossible.

But all of the above are based on the assumption that IRI will also remain the same.
A single major event can turn the table totally around. For example if Khameni all of the sudden dies of "natural causes" IRI camp will be deprived from a charismatic leader as well. Or if Moosavi dies suspiciously the entire green folks will be on the street...

IRI had so much of internal shedding, and Khamenei's paranoia did not help either that after he is gone the best cards they have for leadership are raeesi and mesbah!
با وجود قومیت های مختلف
و فروریزی مذهبی که این قومیت ها را یکپارچه کرده وضع ایران اگر بدتر از سوریه و لیبی نشود بهتر نخواهد شد
من فرض را بلر ان گرفته ام که رژیم سقوط کرده
روز بعد از سقوط ایا انقلابیون ناسیونالیستی برخورد میکنند ؟
ایا مذهبی یا ایدئولوژیکی مذهبی به شکل جدید ؟
ایا به شکل یک انقلاب برای همه ؟
به نظر من از این سه مورد مورد دوم ممکن نیست
زیرا بعد از انقلاب مذهب در ایران جایی بخصوصی نخواهد داشت
مورد اول باعث میشود قومیتها به پا خیزند و هریکی قسمتی را بخواهد تجزیه کند
تنها مورد سوم هست که می تواند یک انقلاب سالم تلقی شود
برای بدست اوردن ان یعنی مورد سوم من فکر میکنم الان با این اپوزسیون که یا ناسیونالیستی برخورد میکنند یا ایدئولوژیکی با مسئله برخورد میکنند
اصلا فضا متساعد نیست
تنها یک رهبر ان هم بعد از سالها می تواند چنین فضایی را کم کم خلق کند
اینجا بود که در جواب رئال مادرید گفتم اگر امریکا واقعا بله فکر مردم ایران بود و منفعت مردم ایران را میخواست
سعی میکرد نقطه مرکزی در طی این سالها بوجود اورد
تا توده های مردم دور ان جمع شوند و به صلاح ایران یکپارچه بدون تنش بعد از سقوط رژیم کنونی تلاش کنند
به نظر من یک اران سکولار به معنای واقعی میتواند الترناتیو خوبی باشد
ولی متاسفانه حتی سکولارهای ما نمیدانند سکولاریسم یعنی چه
بابا امده اسم خودش را گذاشته سکولار و میگه اگر فردا ایران ازاد شد عرب نمی دانم چه میکنیم مسلمان عرب است و از این حرفها
ایران اینده می بایستی یکپارچه برای تمام ایرانی ها تمام قومیت ها و مذاهب جای ازادی باشد
که با طرز تفکر اپوزسیون امروزی چنین چیزی میسر نیست
تازه بدون ساختن فرهنگی متعالی که از تربیت درست کودکان می بایستی شکل بگیرد
فردا همین اش و همین کاسه را خواهیم داشت حتی در یک نظام کاملا سکولار
دزد عمامه ای به دزد کرواتی تبدیل میشود
باز ملت شاکی میشوند
یادم میاید یکی از شعارهای انقلاب 57 این بود
ما شاه دزد نمیخوایم
ما شیر بز نمیخوایم
شاه سقوط کرد
الان همان شعارها فقط جای شاه با اخوند عوض شده

May 21, 2003
19,849
147
another reply to General Islamic Republic:

general joon hich rahbar ghodratmandi ham hichi laazem nadareh.

rahbar yek seri gaav o goosaleh lazem daran ya khoda parasta ke khodeshoon balad nistan miran toilet kooneshoono paak konan bayd ghoran beheshoon yaad bedeh.

eenayee ke miran kheyaaboon masjed a ro atish mizanan hamoon behtar ke rahbar nadashte bashan ke bassij ham nadoone kiro bokosheh.

oon rahbar dayooseshoon 2009 chi shod yek dafeh be yek million nafar goft beran khoone hame meze gooz chapidan khoone.

een jariyani ke shooroo shode hala hala ham tamoom nemisheh.

kheyli ham behtare ke halat e koochak o cheriki gerefteh. kamelan dorost daaran raftar mikonan.

1000 ta hamleye koochik a 10 nafare too 200 noghte kheyli behtar az yek tazahorat e 200 000 nafari ye aroome.

be shomahayee ham ke migin iran mishe sooriye o libi o een chizaa, iran already shod libya o sooriye vaghti ke sarbaz haaye omar nahavand o bordan. iran 1400 saale sooriye as faghat bazihaa enghad shootan ke nemifahman

May 21, 2003
19,849
147

rahbar yek seri gaav o goosaleh lazem daran ya khoda parasta ke khodeshoon balad nistan miran toilet kooneshoono paak konan bayd ghoran beheshoon yaad bedeh.

eenayee ke miran kheyaaboon masjed a ro atish mizanan hamoon behtar ke rahbar nadashte bashan ke bassij ham nadoone kiro bokosheh.

oon rahbar dayooseshoon 2009 chi shod yek dafeh be yek million nafar goft beran khoone hame meze gooz chapidan khoone.

kheyli ham behtare ke halat e koochak o cheriki gerefteh. kamelan dorost daaran raftar mikonan.

1000 ta hamleye koochik a 10 nafare too 200 noghte kheyli behtar az yek tazahorat e 200 000 nafari ye aroome.

be shomahayee ham ke migin iran mishe sooriye o libi o een chizaa, iran already shod libya o sooriye vaghti ke sarbaz haaye omar nahavand o bordan. iran 1400 saale sooriye ast faghat bazihaa enghad shootan ke nemifahman

May 9, 2004
15,168
179
jalebeh ke aakharesh peydaat mishe hamishe.
dar heyn gheybet mizaneh.

nokteye avalet taghriban dorost e. ke taa chand nafar koshteh shodan mardom raftan khoone.

nokteye dovomet raje be har jo marjo iran syria shodan o inaa, javaebsho be oon char mahal daadam. motasefam ino migam vali kamelan mese akhound haa o bassiji haa harf mizani. albate khob az post haat saal hast maloom ke taraf daar jomhoori ye eslami hasti va khob choon taraf daar oon a hasti bayd een chizaa ro begi ke mardom betarsan naran support konan
تو یا از موضوع چگونه سوریه به این ضوع رسید خبر نداری یا از اینکه تجزیه طلبی در ایران از صد سال پیش وجود داشته خبر ندارد
اگر برگردی به قبل از جریانات سوریه می بینی که هیچ دلیلی بر اینکه سوریه وارد یک جنگ داخلی شود وجود نداشت
من طرفدار رژیم نیستم
ولی تو به من بگو بدور ازتعصب اگر رژیم عوض شه الترناتیو ان چیست ؟
چه کسی یا کسانی حکم خواهند کرد
خواهش میکنم جواب این سئوال را به من بده
متشکرم

May 9, 2004
15,168
179

be shomahayee ham ke migin iran mishe sooriye o libi o een chizaa, iran already shod libya o sooriye vaghti ke sarbaz haaye omar nahavand o bordan. iran 1400 saale sooriye ast faghat bazihaa enghad shootan ke nemifahman
خوب این حرفت که اران 1400 سال پیش شد سوریه کس و شعره و جواب نداره
ولی در پستت نوشته بودی اخر کار پیدات شد !!امنظورت چیه ؟
من که از سومین نفری بودم که در این ترید پست کردم
یعنی چی اخرش پیدات شد ؟!!!!ا

May 21, 2003
19,849
147
تو یا از موضوع چگونه سوریه به این ضوع رسید خبر نداری یا از اینکه تجزیه طلبی در ایران از صد سال پیش وجود داشته خبر ندارد
اگر برگردی به قبل از جریانات سوریه می بینی که هیچ دلیلی بر اینکه سوریه وارد یک جنگ داخلی شود وجود نداشت
من طرفدار رژیم نیستم
ولی تو به من بگو بدور ازتعصب اگر رژیم عوض شه الترناتیو ان چیست ؟
چه کسی یا کسانی حکم خواهند کرد
خواهش میکنم جواب این سئوال را به من بده
متشکرم
alternative e sh chiyeh ... soalet dar had e mahd e koodak e ...ya inke ziaad too khavar e miyaane zendegi kardi concept entekhabat o inaa kamelan az code postit birooneh.

alternative entekhabat e bad avaz kardan e ghanoon e asaasi, bad avaz kardan e hame chi ba raye aksariyat.

che kasaani hokm mikonan yani chi?

mage mardom gaav o olaaghan ke hakem lazem dashte bashan, mage alaan zamaan e haroon ol rashideh?
kojaayee baba to ??

nokhost vazir,
farmandar,
shahrdar,
namayandeye majles
namayandeye congere ...

eenaa 'HOKM' mikonan gohe ziaadi ham bokhoran mardom fori bar kenareshoon mikonan

May 21, 2003
19,849
147
خوب این حرفت که اران 1400 سال پیش شد سوریه کس و شعره و جواب نداره
ولی در پستت نوشته بودی اخر کار پیدات شد !!امنظورت چیه ؟
من که از سومین نفری بودم که در این ترید پست کردم
یعنی چی اخرش پیدات شد ؟!!!!ا
ahaye pooya khan va aghaye sooroosh khaan,
lotfan be man begin chera een ban nemishe vaghti fohsh mideh.

areh avalesh post kardi ozaye oonvar ghamar dar aghrab shod gheybet zad hala ke bassiji haa rikhtan biroon baaz peydaat shod.

az too eslaami tar peyda nemishe jigar. to bayd be akhound haa ham dars bedi.

bad ham kos o sher goftan asan az alef taa ye e to.
albate oon harf be nazare to bayd ham kos o sher biyaad choon hamoontor ke goftam kheyli az shomaha asan az bachegi behetoon yaad nadadan irani boodan yani chi. mayasho nadaareen. hamoon too hoze o ghoran o inaa bozorg shodin :drunk:

May 9, 2004
15,168
179
alternative e sh chiyeh ... soalet dar had e mahd e koodak e ...ya inke ziaad too khavar e miyaane zendegi kardi concept entekhabat o inaa kamelan az code postit birooneh.

alternative entekhabat e bad avaz kardan e ghanoon e asaasi, bad avaz kardan e hame chi ba raye aksariyat.

che kasaani hokm mikonan yani chi?

mage mardom gaav o olaaghan ke hakem lazem dashte bashan, mage alaan zamaan e haroon ol rashideh?
kojaayee baba to ??

nokhost vazir,
farmandar,
shahrdar,
namayandeye majles
namayandeye congere ...

eenaa 'HOKM' mikonan gohe ziaadi ham bokhoran mardom fori bar kenareshoon mikonan
عمو تو اصلا میفهمی چی میگی؟
ما در مورد روز بعد از انقلاب صحبت میکنیم
شما جوری میگی انتخابات انگار در مورد رئیس جمهور بعد از ترامپ حرف میزنیم
من میگم رژیم سقوط کرد چه گروهی با چه ایدئولوژی و سیاستی جایگزین خواهد شد
شما میگی مردم انتخاب میکنند ؟
خوب مگه نبایستی مردمی که انتخاب میکنند ایده ای داشته باشند ان ایده چیست
لطفا طفره نرو جواب بده

May 21, 2003
19,849
147
عمو تو اصلا میفهمی چی میگی؟
ما در مورد روز بعد از انقلاب صحبت میکنیم
شما جوری میگی انتخابات انگار در مورد رئیس جمهور بعد از ترامپ حرف میزنیم
من میگم رژیم سقوط کرد چه گروهی با چه ایدئولوژی و سیاستی جایگزین خواهد شد
شما میگی مردم انتخاب میکنند ؟
خوب مگه نبایستی مردمی که انتخاب میکنند ایده ای داشته باشند ان ایده چیست
لطفا طفره نرو جواب بده
no to nemifahmi man chi migam. kheyli fargh dareh :ess-expert:

een jomleye sevomet neshoon mide ke TO NEMIFAHMI MAN CHI MIGAM.

hala migam ke BEFAHMI (albate omidi be fahmidan e to nadaaram vali khob say mikonam)

vaghti regime 'soghoot' kard har gooroohi ba har ideology miyaad jelo mireh khodesho sabt mikone campaign e entekhabati shooroo mikone rooye masaeli ke mardom daran, miran internet tv mobahese mikonan mardom miran ray midan.

baaz ham migam choon too ziaadi too kuwait o inaa gahsti baraat een chizaa mese film haaye takhayoli ye vali trust me dar keshvar haaye normal intori mardom zendegi mikonan BEDOON E 'HAKEM' O 'ALLAH' o een mozakhraf haa.

hala fek konam ke FAHMIDI.

age NAFAHMIDI momkene age ghoran ya bahar ol anvaar ro bekhooni befahmi ya shayd ham sab kon behet vah-y besheh

May 9, 2004
15,168
179
no to nemifahmi man chi migam. kheyli fargh dareh :ess-expert:

een jomleye sevomet neshoon mide ke TO NEMIFAHMI MAN CHI MIGAM.

hala migam ke BEFAHMI (albate omidi be fahmidan e to nadaaram vali khob say mikonam)

vaghti regime 'soghoot' kard har gooroohi ba har ideology miyaad jelo mireh khodesho sabt mikone campaign e entekhabati shooroo mikone rooye masaeli ke mardom daran, miran internet tv mobahese mikonan mardom miran ray midan.

baaz ham migam choon too ziaadi too kuwait o inaa gahsti baraat een chizaa mese film haaye takhayoli ye vali trust me dar keshvar haaye normal intori mardom zendegi mikonan BEDOON E 'HAKEM' O 'ALLAH' o een mozakhraf haa.

hala fek konam ke FAHMIDI.

age NAFAHMIDI momkene age ghoran ya bahar ol anvaar ro bekhooni befahmi ya shayd ham sab kon behet vah-y besheh
به همین سادگی
هر گروهی میره خودش رو معرفی میکنه و همه میگن خوش امدی !!!ا
اولا گروهایی که هستند کاملا مخالف یکدیگر هستند حتی بین سلطنت طلبها
چه رسه به مجاهدین خلق و گروهای دیگه که اصلا راضی نمیشن مثلا رضا پهلوی بیاد و خودش رو معرفی کنه
میگن ما هزاران کشته دادیم تو چکاره ای که بعد از پدرت اومدی میخوای خودت رو جا کنی
این والش
دوم از ان تو اصلا به جمله خودت که من با قرمز مشخص کردم نگاه کن
با جمله اولت در تضاده کامله
بهت میگم چطور در تضاده
تو دین را به تمسخر گرفته ای فردا فکر کن یگ گروه هم امد گفت بابا ما از دست رژیم راضی نبودیم ولی مسلمان هستیم و اکثریت داریم
میخواهیم یک حزب اسلام راه بیاندازیم
یکی مثل تو میگه بیا خودت رو معرفی کن
نه بلند میشی خیلی دل رحم باشی با چوب و چماق میفتی به بختشون
که ای مادر به خطاها شما مسلمونا مملکت رو به گاه دادید
یارو میگه بابا مردم به ما رای دادن تو میگی تقلب شده بزند و بگیرید
و خدایا به امید تو روز از نو روزی از نو و بگیرو ببند و بکش بکش
بعد یک گروه دیگه از راه میرسه میاد خودش رو معرفی میکنه
سئوال اقا شما چه گروهی هستید
ما خلق عرب هستیم امده ایم و حقوق خلق عرب را می خواهیم میخواهیم حزب پان عرب راه بیاندازیم
و خواهان جدایی عربستان (خوزستان)از وطن گرامی شما هستیم
گروه بعد
سلام ما اومیدیم خودمان رو معرفی کنیم
شما چی گروهی هستید خودتان را معرفی کنید
ما خلق کرد هستیم که سالها بخاطر رژیم جمهوری اسلامی و قبل از ان شاه تحت فشار و اذیت بودیم
امده ایم و می خواهیم به برکت این انقلاب کردستان ازاد راه بیاندازیم
گروه بعد
سلام علیکم
سلام خودتان را معرفی کنید
ما والله ملت ستم دیده بلوچستان هستیم که رژیم قبلی بسیاری از جوانان ما را شهید کرد فکر کنم شهید عبدالمالک ریگی را یادتان هست
که در مبارزه با رژیم گذشته چه جنگ ها که نکرد و بسیاری از خونخواران ان رژیم را کشت و سعی ما الان به برکت نعمت های این نقلاب مردمی
ان است که بلوچستانی ازاد داشته باشیم اگر اسم فلان شهر را به ریگی شهر تبدیل کنید هم بد نیست
گروه بعدی
بنده علیحضرت رضا پهلوی هستم که بسیاری از تظاهر کنندگان خواستار برگشتن بنده بودند
یادتان می اید اولین شهدای انقلاب با مشت های گره کرده از طرفداران اینجانب بودند
امده ام که به ملتم خدمت کنم البته بشکل دمکراسی
اخه زمان پدرم داشت دمکراسی را یاد مردم میداد و هنوز به ان سطح نرسیده بودند که دمکراسی برقرار شود
ولی الان به برکات این انقلاب بنده امده ام که تاج و تخت راه بیاندازم باز تکرار میکنم بوسیله دمکراسی
گروه بعد خلق اذربایجان امده و میخواهد ثبت نام کند
بعد هم ترک و لر و فارس و بقیه تو صف قطار ایستادند مثل هر یک ورقه ای در دست که ثبت نام کنند
همینطور هر گروهی می اید و خودش را معرفی میکند هر گروهی هم به سهم خودش کشته داده و مبارزه کرده
حق دارند دیگه
البته در اخر معلوم نیست این گروها به کی خودشان را معرفی میکنند فکر کنم از جمله شما اینطور برداشت میشه
که یک عده که در راس هستند می بایستی این گروها بیایند و خودشان را به ان معرفی و ثبت نام کنند!
!!ا
که این باز جای سئوال دارد
دیدی چقدر ساده است که هر گروهی بیاد و خودش را معرفی کند ؟
البته مثلا وقتی عرب می ایدو خودش رامعرفی کند که خوزستان خود مختار شود جنابعالی و امثال جنابعالی با چوب و چماق رهبران گروه را لته پار میکنید
و وقتی مثلا گروه شما می اید و به عرب و مسلمان و تجزیه طلب فحشانی میکند
انها هم دست به چماق میشوند
فکر کرده ای به هیمن سادگی همه چیز مثل قصه مامان بزرگ به خوشی تمام میشه
ان هم با این همه جهت گیری هایی که حتی قبل از این انقلاب فرضی وجود دارد
شما در مورد اتحادیه اروپا یا کشورهای اسکاندیناوی صحبت میکنی نه ایران بعد از انقلاب فرضی
بابا از خواب بیدار شو منطقی فکر کن
چی چی هرگروهی می ایدو خودش ذارا معرفی میکند که انگار در تیاتر نشسته ایم و هر بازیگری قبل از بازی سلام میکند
یا در شرکتی عده ای امده اند که برای کار ثبت نام کنند
کدوم مردم رای میدن ؟
اگر عربها رای دادن که خودمختاری میخواهند فکر میکنی بقیه راض میشوند
یا کردو بلوچ و اذری
اگر یک گروهی یک اخوند دیگر را انتخاب کرد چی ؟
شما قبول میکنید که مثلا حجته الاسلام و والمسلمین ایت الله بیاید و رئیس شود؟
رای مردمی هم اورده
حرف زدن خیلی ساده است

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
Good Morning, nice and warm with another cup of coffee!

Where is AN these days?

IRI as it is today, is a state with uncountable different ethnicities. A new retarded/backwarded revolution will split this jack-off IRIGC state (à la former Yugoslavia) and that is exactly what superpowers striving to achive.
Hate'm all fuckin Bolschovics, Fuck'm all Retards!

Wolves won't ever lose sleep over the opinions of sheep, wake fuckin up you all!

Matthew 10:16
"Behold... behold, I send you out as sheep in the midst of wolves. Therefore be wise as serpents and harmless as doves".

May 21, 2003
19,849
147
به همین سادگی
هر گروهی میره خودش رو معرفی میکنه و همه میگن خوش امدی !!!ا
اولا گروهایی که هستند کاملا مخالف یکدیگر هستند حتی بین سلطنت طلبها
چه رسه به مجاهدین خلق و گروهای دیگه که اصلا راضی نمیشن مثلا رضا پهلوی بیاد و خودش رو معرفی کنه
میگن ما هزاران کشته دادیم تو چکاره ای که بعد از پدرت اومدی میخوای خودت رو جا کنی
این والش
دوم از ان تو اصلا به جمله خودت که من با قرمز مشخص کردم نگاه کن
با جمله اولت در تضاده کامله
بهت میگم چطور در تضاده
تو دین را به تمسخر گرفته ای فردا فکر کن یگ گروه هم امد گفت بابا ما از دست رژیم راضی نبودیم ولی مسلمان هستیم و اکثریت داریم
میخواهیم یک حزب اسلام راه بیاندازیم
یکی مثل تو میگه بیا خودت رو معرفی کن
نه بلند میشی خیلی دل رحم باشی با چوب و چماق میفتی به بختشون
که ای مادر به خطاها شما مسلمونا مملکت رو به گاه دادید
یارو میگه بابا مردم به ما رای دادن تو میگی تقلب شده بزند و بگیرید
و خدایا به امید تو روز از نو روزی از نو و بگیرو ببند و بکش بکش
بعد یک گروه دیگه از راه میرسه میاد خودش رو معرفی میکنه
سئوال اقا شما چه گروهی هستید
ما خلق عرب هستیم امده ایم و حقوق خلق عرب را می خواهیم میخواهیم حزب پان عرب راه بیاندازیم
و خواهان جدایی عربستان (خوزستان)از وطن گرامی شما هستیم
گروه بعد
سلام ما اومیدیم خودمان رو معرفی کنیم
شما چی گروهی هستید خودتان را معرفی کنید
ما خلق کرد هستیم که سالها بخاطر رژیم جمهوری اسلامی و قبل از ان شاه تحت فشار و اذیت بودیم
امده ایم و می خواهیم به برکت این انقلاب کردستان ازاد راه بیاندازیم
گروه بعد
سلام علیکم
سلام خودتان را معرفی کنید
ما والله ملت ستم دیده بلوچستان هستیم که رژیم قبلی بسیاری از جوانان ما را شهید کرد فکر کنم شهید عبدالمالک ریگی را یادتان هست
که در مبارزه با رژیم گذشته چه جنگ ها که نکرد و بسیاری از خونخواران ان رژیم را کشت و سعی ما الان به برکت نعمت های این نقلاب مردمی
ان است که بلوچستانی ازاد داشته باشیم اگر اسم فلان شهر را به ریگی شهر تبدیل کنید هم بد نیست
گروه بعدی
بنده علیحضرت رضا پهلوی هستم که بسیاری از تظاهر کنندگان خواستار برگشتن بنده بودند
یادتان می اید اولین شهدای انقلاب با مشت های گره کرده از طرفداران اینجانب بودند
امده ام که به ملتم خدمت کنم البته بشکل دمکراسی
اخه زمان پدرم داشت دمکراسی را یاد مردم میداد و هنوز به ان سطح نرسیده بودند که دمکراسی برقرار شود
ولی الان به برکات این انقلاب بنده امده ام که تاج و تخت راه بیاندازم باز تکرار میکنم بوسیله دمکراسی
گروه بعد خلق اذربایجان امده و میخواهد ثبت نام کند
بعد هم ترک و لر و فارس و بقیه تو صف قطار ایستادند مثل هر یک ورقه ای در دست که ثبت نام کنند
همینطور هر گروهی می اید و خودش را معرفی میکند هر گروهی هم به سهم خودش کشته داده و مبارزه کرده
حق دارند دیگه
البته در اخر معلوم نیست این گروها به کی خودشان را معرفی میکنند فکر کنم از جمله شما اینطور برداشت میشه
که یک عده که در راس هستند می بایستی این گروها بیایند و خودشان را به ان معرفی و ثبت نام کنند!
!!ا
که این باز جای سئوال دارد
دیدی چقدر ساده است که هر گروهی بیاد و خودش را معرفی کند ؟
البته مثلا وقتی عرب می ایدو خودش رامعرفی کند که خوزستان خود مختار شود جنابعالی و امثال جنابعالی با چوب و چماق رهبران گروه را لته پار میکنید
و وقتی مثلا گروه شما می اید و به عرب و مسلمان و تجزیه طلب فحشانی میکند
انها هم دست به چماق میشوند
فکر کرده ای به هیمن سادگی همه چیز مثل قصه مامان بزرگ به خوشی تمام میشه
ان هم با این همه جهت گیری هایی که حتی قبل از این انقلاب فرضی وجود دارد
شما در مورد اتحادیه اروپا یا کشورهای اسکاندیناوی صحبت میکنی نه ایران بعد از انقلاب فرضی
بابا از خواب بیدار شو منطقی فکر کن
چی چی هرگروهی می ایدو خودش ذارا معرفی میکند که انگار در تیاتر نشسته ایم و هر بازیگری قبل از بازی سلام میکند
یا در شرکتی عده ای امده اند که برای کار ثبت نام کنند
کدوم مردم رای میدن ؟
اگر عربها رای دادن که خودمختاری میخواهند فکر میکنی بقیه راض میشوند
یا کردو بلوچ و اذری
اگر یک گروهی یک اخوند دیگر را انتخاب کرد چی ؟
شما قبول میکنید که مثلا حجته الاسلام و والمسلمین ایت الله بیاید و رئیس شود؟
رای مردمی هم اورده
حرف زدن خیلی ساده است
hoseleye khoondan e hame chert o pertato nadaram faghat too javab e jomleye avalet migam,

agar maghz mardom mese to 'hakem' ee nabashe, areh be hamoon sadegi.

boro enaa ro bebin ke BEFAHMI

http://www.iranpressnews.com/source/210716.htm
http://www.iranpressnews.com/source/210714.htm
http://www.iranpressnews.com/source/210715.htm

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
فيلم/ تبریز ،با شعار «آذربایجان ملته چکلمز بو ذلته» مردم آدربایجان ذلت نمی پذیرد و شعار مرگ بر دیکتاتور 15 دی

Entezami forces blocked all the roads and busses coming into Tabriz from adjacent cities for esteghlal tractorsazzi game in hopes of preventing larger gatherings

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=145349

Oct 18, 2010
6,271
849
i don't have the time to read 22 pages but wanted to post my take on
the recent events in iran.sorry if i am repeating already posted sentiments.

it seems to me these demos were a controlled explosion by the national
security agencies in iran.i think they smelled something being cooked up
by trump and his semitic dogs in isreal & saudi and decided to force their
hand and make them go all in before the flop is revealed to use a poker
analogy.they were not ready to implement their plans yet since it was still
in the planning and asset allocation stages.but once they saw an opening
decided to exploit it.but that was a big mistake since they have now lost
all the advances they made in their planning and asset allocation plans.
which is why they are so mad now and are ranting wildly about iran and
iranians.they have to go back to square 1 now and start all over again.
trump have very little time now since starting this fall and the midterm
elections he is in the reelection mode and nothing else will matter to him.
so the 'regime' implemented their vaccination plan against trump's rabies
with this little episode and very little damage.and trump is stupid playing
poker with persians since much smarter presidents were not able to beat
them in that game.and if he is stupid enough to try again he will not only
lose his shirt and pants but most probably his virginity too.