The next dictator to go is...

Feb 7, 2009
468
0
So Mr I already know everything if its only 50 to 60 people demonstrating why your Arbabs dont let them come out and the whole world would see that out of 80 millions Iranians they are only 60 people that dont like the akhoonds and every one else is a supporter why do they have to panic as soon as they hear people planing to demonstrate ? sareh jadet mozakhraf nago to keh chand mahie bood khafeh bodi chera khafeh nemimoni.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,505
3,340
One by one the fucking dictator that torture their nations are going away to hell ...
At the end of the game, they don't even have one friend ....
This is the consequence of giving a national pain for decades ...
I hope all the dictators in middle east to go to hell ...
what a killer Gadafi is ...

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
چه تحلیل***هایی*** میده این جناب دکتر اشتر.

آخرین پستی که از***شان خواندم، حمالی
شریتمدی پفیوس و اطلاعات سپاه رو میکرد در قبل شهید دزدی و هتک حرمت شهید ژاله. حالا چه جراتی، چه جسارتی که قبل از این که اربابش اظهار نظر بکنه ،ایشون اظهار فضله میکنه!

توف به روی قذافی، ولی*** توف به روی شما بیشرف***های نمک خور و نمکدان شکن....

مادامی که از جمهوری ادباری حمایت میکرد از دیکتاتوری قذافی زر و ناله نمیکردید
...

Manzoor az hamali, totivar nagh sokhan shariatmadari va etellat Sepah

May 9, 2004
15,167
179
Go to school and get your money back!
من هم فکر میکنم شما باید یک کمی منطقی فکر کنید
اخر دوست عزیز مگر می شود بمب شیمیایی را برای پراکنده کردن تظاهرکنندگان استفاده کرد ؟!!!!ا

عجب

Last edited:
May 9, 2004
15,167
179
So Mr I already know everything if its only 50 to 60 people demonstrating why your Arbabs dont let them come out and the whole world would see that out of 80 millions Iranians they are only 60 people that dont like the akhoonds and every one else is a supporter why do they have to panic as soon as they hear people planing to demonstrate ? sareh jadet mozakhraf nago to keh chand mahie bood khafeh bodi chera khafeh nemimoni.
جناب اریو برزن
شما منظور بنده را نفهمیدید من نگفتم که فقط پنجاه شصت نفر بودند بلکه منظور این بود که تنها گروهای پنجاه شصت نفری پراکنده تظاهرات می کردند
و در رابطه با قول دوستمان دایراستیرز بود که گفتند می ترسم رژیم با بمب شیمیایی به مردم حمله کند
البته همچنین عقیده ندارم که اکثریت ضد رژیم هستند
شاید اکثریت طرفدار رژیم نباشند ولی حداقل به نظر می رسد بیطرف هستند و کاری به سیاست ندارند
اگر اکثریت ضد رژیم بودند می امدند و تظاهرات می کردند والا مگر ممکن است رژیمی بیاید و بگوید ای ملت برزید توی خیابانها و بر علیه ما سردمداران تظاهرات کنید؟
من عقیده دارم از ان دسته که به سیاست اهمیت می دهند اکثریت طرفداران رژیم هستند
باز سو تفاهم نشود فکر نکنید من می گویم این اکثریتی که طرفدار رژیم هستند حق با انهاست
خیر
ولی اینطور که پیداست رژیم طرفداران زیادی در بین مردم دارد که اقلیت نمی توانند کاری کنند
شما نگاه کنید 25 بهمن و یک اسفند با ان فراخوان و ان طومار و ان تبلیغات چند نفر امدند و بر علیه رژیم تظاهرات کردند ؟
یک تظاهرات صد نفری در کنار هم نتوانستند انجام دهند
لطفا نگویید با گاز اشک اور و موتور سوار و بسیجی می زدند
مردم لیبی را نگاه کنید با موشک و خمپاره و نیروی هوایی قذافی به انها حمله میکند
ولی ایا فرار کردند ؟
خیر
یا مصر و تونس
بحرین که کوچکتر از یک شهر ایران است ارتش نتوانست مقابل انها بایستد
تانک ها را اورند و مردم را به رگبار بستند ولی چه شد
دوباره میدان مروارید یعنی بزرگترین میدان شهر به دست تظاهر کنندگان افتاده
من مزخرف نمی گویم این شما هستید که وقایع را با میکروسکوپ می بینید و مورچه را اژدها می پندارید

بله جانم

May 12, 2007
8,093
11
Some people say that if millions of Iranian people gather aroung Azadi squer they may succeed like Egypen. I say even so IRI is brutal enough
to bomb(Chemical) people if they stay somewhere and won't leave.
I ask administrator to notice your trolling

May 9, 2004
15,167
179
تعجب نکنید
همانطور که گفتم قذافی ادم خونخوار و دیوانه ای است وتا اخرین رمق دست از کشت و کشتار بر نخواهد داشت
الان خودش را اینطور احساس میکند

[video=youtube;_6L8NFcMakk]http://www.youtube.com/watch?v=_6L8NFcMakk[/video]

May 9, 2004
15,167
179
Some people say that if millions of Iranian people gather aroung Azadi squer they may succeed like Egypen. I say even so IRI is brutal enough
to bomb(Chemical) people if they stay somewhere and won't leave.
I ask administrator to notice your trolling
حرف تو و جواب من کجاش ترولینگه؟؟؟؟
تو میایی و میگی من می ترسم رژیم مردم را با بمب شیمیایی بزنه
من گفتم کدام مردم ؟
الان می گی اگر بر فرض یک ملیون یک جایی تحصن کنند
خوب بگذار اول یک ملیون تحصن کنند بعدا بترس که رژیم بمباران کند
برای خودت خیالبافی میکنی و بعدا یک حرفی میزنی که من نمی دانم در فکر تو چی میگذره و منظورت چی بوده اخرش میایی میگی منظورم این بود که یک ملیون جایی تحصن کنند و رژیم بمب شیمیایی بزنه ؟؟!!!آ
بعدش هم میگی ترولینگ می کنی؟؟
تازه اگر یک ملیون تحصن کنند باز زدن بمب شیمیایی عاقلانه نیست چون دود ان به کیلومترها دورتر اثر خواهد گذاشت
مگر رژیم نمی تواند برفرضی که یک ملیون را بخواهد قتل عام کند از موشک و هواپیما و خمپاره استفاده کند
که تو از بمب شیمیایی می ترسی
عقل هم خوب چیزیه

Jun 18, 2005
10,889
5
Ghaddafi just appeared on Libyan state TV under an umbrella and in the front seat of a car. He said he went to the protesters and wanted to spend the night with them but it started raining.

I am not kidding you. Mardom ro khar gir ovorde. Veghahat ta che had? He is using jets to bomb his own people then he wants to go spend time with them!

Jan 23, 2003
3,619
0
If Gaddafi falls, it will be the latest clear demonstration that no amount of brutality can suppress an uprising, provided enough segments of the society participate in that uprising - something we are yet to witness in Iran.

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
I cant believe any Pilot would fly sorties against his own people.I can assure no Iranian regular air force pilot would ever commit such an act

Last edited:
Jun 18, 2005
10,889
5
I just saw a video of Libyan soldiers burned for not shooting on their own people. Very sad. And then dayoos Ghaddafi holds an umbrella and says he wishes he could spend time with protesters. I hope he never gets the chance to escape.

من هم فکر میکنم شما باید یک کمی منطقی فکر کنید
اخر دوست عزیز مگر می شود بمب شیمیایی را برای پراکنده کردن تظاهرکنندگان استفاده کرد ؟!!!!ا

عجب
حاجی بابا بی خیال،،، این جریان بمب شیمیایی رو ولش کن، یه دفعه یه کی ناراحت میشه و جوش میاره و میگه، "امیدوارم که اون بمب شیمیایی بخوره تو فرق سر خودت و خانوادت" ...... بعدش توی باز دوباره جواب میدی و اون هم میاد جواب میده .... آخه این که نشد کار، حاجی ولش کن بابا، یعنی چه آخه ................

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
Back then situation was alot different.Plus alot of the pilots refused that order. The Pilots ho carried those sorties at the time were fierce loyalist to Khomeni which whom were in the minority in the air force.

The order was given by Habibollah Baghi.