Thoughts on Beiranvand

May 9, 2004
15,166
179
^ the coach was practically under Daei's guide..

shoma kheili "varooneh" moshahedeh mikoni dar aghlab mavared.. ba'desham yek long ass text farsi minevisi ke tojeeh koni.
چی رو توجیه کنم ؟
این که رکود دایی رو کسی نتونسته و نمیتونه بزنه ؟
این توجیه داره ؟
اینی که دایی تقریبا با هر تیمی که با ایران بازی کرده تو اسیا گل زده ؟
این توجیه نداره تو نمیخواهی قبول کنی
بعد میگی دایی زیاد بازی کرده من برای هاشمیان که یکی از بهرتین مهاجمان ایران در ان دوره بود را مثل زدم
او با 50 بازی تنها 15 گل زده
خوب فرض کنیم هاشمیان 200 بازی میکرد ایا با این امار میتونست رکورد دایی رو بشکنه ؟
خیر

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
No one will ever get close to Daei record let alone break it. People keep saying Daei scored against weak teams. That's not true because many others played those teams too and failed. He scored against all teams from low to high. From best teams in the world to the worst teams in the world. Basically in any game he played he had a high chance of scoring. That's the bottom line of Daei. Plus he played for along time. From 93 to 2006 and keep in mind Daei was about 24 when he came to the national team. Imagine a Daei at 21 or 22 and how many more goals he would have scored. Daei came to the picture big time in the 1994 world cup qualifiers where Iran was in a group of 5 I think. Losing their first game 3-0 to Korea and then defeating Japan 2-1. That 3-0 was Iran's worse loss up until this loss against Japan btw.

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
چی رو توجیه کنم ؟
این توجیه داره ؟
بعد میگی دایی زیاد بازی کرده من برای هاشمیان که یکی از بهرتین مهاجمان ایران در ان دوره بود را مثل زدم
خوب فرض کنیم هاشمیان 200 بازی میکرد ایا با این امار میتونست رکورد دایی رو بشکنه ؟
خیر
In the US they say never get on "scientology's mailing list" they never go away. Thank you for a duplicate experience.. let's keep it light and consider it done..

May 9, 2004
15,166
179
Tymsar Jan Ali Daei was Branko's boss.
I am surprised someone as smart as you overlook that.

Hashemian was either on the bench or confined to play in the wings.
عقاب جان حالا فرض رو هم بر این بگیریم که اصلا همه کاره تیم ملی علی دایی بود
ایا شما قبول دارید که او بهترین مهاجم تاریخ ایران و اسیا بوده یا خیر ؟
سئوال این است
سئوال این نیست که دایی حق کی را خورده
اقا من بلانسبت کیرم به دهن دایی مگه دایی برادر یا خویش و قوم منه
که فکر میکنی ازش دفاع میکنم
اگر ماجد عبدالله مهاجم عربستانی که من ازشون نفرت دارم هم بود ازش دفاع میکردم در اینمورد
من تعصبی صحبت نمیکنم از روی امار و ارقام بدون هیچ تعصب دارم صحبت میکنم
بعضی ها اینجا از دایی یا فلان خوششان نمیاید میخواهند حق بابا رو بخورند
گفتند به تیمهای تخمی گل زده اوردم که گلهای دایی به تیمهای تخمی کمتر از باقری بوده
گفتند خیلی بازی کرده معدل هاشمیان رو اوردم که علی دایی چند درصد در بازی گل زده و هاشمیان چند درصد
گفتند پیر بوده اوردم در همان وقتی که سن و سالی داشت چهار پنج گل او باعث شد تیم ملی 7 امتیاز از روی گلهای دایی بگیره و صعود کنیم
حالا شما می فرمایید برانکو تو جیب دایی بود
حرفتون قبول و همانطور که گفتم ک دهن دایی ولی من از بیرون زمین چکار میکرده و اخلاق و اداب و مردانگی صحبت نمیکنم
از اینکه مهاجم اول اسیا بود یا نه صحبت میکنم

May 9, 2004
15,166
179
In the US they say never get on "scientology's mailing list" they never go away. Thank you for a duplicate experience.. let's keep it light and consider it done..
شما یک حقیقتی که مثل روز روشن رو نمی خواهی قبول کنی
همه مهاجم های کره و ژاپن و ایران و عربستان واسترالیا با تیمهای ضعیف و قوی بازی کردند
چرا هیچکدام دایی نشد؟
اها چون برانکو تو جیب دایی بود !!!ا

May 9, 2004
15,166
179
الان رکود گلزنی در جام اسیا در دست علی دایی است با 14 گل زده
خوب این را در نظر بگیرید
در جام اسیا همه مهاجمان کره و ژاپن و عربستان و کویت و ایران از زمان پروین و مظلومی و روشن بازی کرده اند
چرا رکود علی دایی 14 گل است و هیچ بازیکنی نزدیک این رکود نشده است ؟؟؟
در جام اسیا که دیگه مالدیف و نپال حضور نداشتند که کسی بگه 14 گلی که زده و رکورد را شکسته مربوط به مالدیف و نپال بوده
اگر هم بوده بقیه تیمها هم با همین تیمها بازی کرده اند
در بوندسلیگا که دیگه مالدیف نبوده 19 گل زده
در جام اروپا به میلان و چلسی ا س رم گل زده
فک کنم اولین بازیکن اسیایی بود که در جامهای باشگاهایی اروپا پنج شش گل زده

Last edited:

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
چی رو توجیه کنم ؟
این توجیه داره ؟
خیر
Tymsar Jan
عقاب جان حالا فرض رو هم بر این بگیریم که اصلا همه کاره تیم ملی علی دایی بود
ایا شما قبول دارید که او بهترین مهاجم تاریخ ایران و اسیا بوده یا خیر ؟
سئوال این است
سئوال این نیست که دایی حق کی را خورده
اقا من بلانسبت کیرم به دهن دایی مگه دایی برادر یا خویش و قوم منه
که فکر میکنی ازش دفاع میکنم
اگر ماجد عبدالله مهاجم عربستانی که من ازشون نفرت دارم هم بود ازش دفاع میکردم در اینمورد
من تعصبی صحبت نمیکنم از روی امار و ارقام بدون هیچ تعصب دارم صحبت میکنم
بعضی ها اینجا از دایی یا فلان خوششان نمیاید میخواهند حق بابا رو بخورند
گفتند به تیمهای تخمی گل زده اوردم که گلهای دایی به تیمهای تخمی کمتر از باقری بوده
گفتند خیلی بازی کرده معدل هاشمیان رو اوردم که علی دایی چند درصد در بازی گل زده و هاشمیان چند درصد
گفتند پیر بوده اوردم در همان وقتی که سن و سالی داشت چهار پنج گل او باعث شد تیم ملی 7 امتیاز از روی گلهای دایی بگیره و صعود کنیم
حالا شما می فرمایید برانکو تو جیب دایی بود
حرفتون قبول و همانطور که گفتم ک دهن دایی ولی من از بیرون زمین چکار میکرده و اخلاق و اداب و مردانگی صحبت نمیکنم
از اینکه مهاجم اول اسیا بود یا نه صحبت میکنم
Yes I agree he was ,for 10 years 1994-2004 .

He was the envy of any team in Asia.

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
I really hope that Qatari guy does not break Ali Daei record from the 1996 Asian cup. Daei has 8 and that guy just tied him in their last game against UAE. But keep in mind he will have 1 more game played by the final than Daei did in 1996 since no round of 16 existed there. For that if he does not score the record still remains Daei's.

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
I really hope that Qatari guy does not break Ali Daei record from the 1996 Asian cup. Daei has 8 and that guy just tied him in their last game against UAE. But keep in mind he will have 1 more game played by the final than Daei did in 1996 since no round of 16 existed there. For that if he does not score the record still remains Daei's.
LOL Beiro was telling another 10 minutes and we would have lost 3-4 more goals in Japan's game and the reporter took away the mic.. (and yes only dAei's record against maldives, butan and sri lanka still holds )

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
Yes you are so right. All those guys were in the Asian Cup. Why are you so accustomed to making idiotic comments????

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
^Who is that last comment for? a few here are having fun? and Moez Ali broke Ali Daei's record for a single tournament.

May 9, 2004
15,166
179
^Who is that last comment for? a few here are having fun? and Moez Ali broke Ali Daei's record for a single tournament.
یادت نره معز علی با یک بازی بیشتر تونست یک گل بیشتر از علی دایی بزنه
و همچنین تیمهایی مثل کره شمالی در این دوره از هر تیمی پنج شش گل خورد که سهم معز 4 گل به این تیم بود
در صورتی که علی دایی در ان دوره به کره جنوبی یکی از قدرتمدترین تیمهای جام 4 گل زدو نتیجه رو از 2-1 به 6-2 تبدیل کرد
هنوز هم رکورد در دست علی دایی با 14 گل در دو دور
ه