TM Iran Information Thread

Hooshmand

National Team Player
Oct 12, 2011
8,433
796
UK
Blimey this young lad Payam Niazmand is bigger than Beiranvand!
Knock on wood... 🙏

A big contrast to brandgoh times of MirzaPoor, koodbaryan, Alavi, kameli......
A big guy but another seyed... so many of them in TM now a days.
Recently Ashkan and Saman have been introduced as seyeds.
How on earth are they seyeds most of them don't even look yemeni or Saudi.
 
Feb 18, 2005
13,661
1,407
A big guy but another seyed... so many of them in TM now a days.
Recently Ashkan and Saman have been introduced as seyeds.
How on earth are they seyeds most of them don't even look yemeni or Saudi.
Ma golhaayeh khandaanim...... Farzandaaneh Iranim! 😍

Ma Bayad daana baashim.....
Hoshyaaro beena baashim
Dar raaheh hefzeh Iran....
Baayad tavaana baashim. 🙏
 

Hooshmand

National Team Player
Oct 12, 2011
8,433
796
UK
Ma golhaayeh khandaanim...... Farzandaaneh Iranim! 😍

Ma Bayad daana baashim.....
Hoshyaaro beena baashim
Dar raaheh hefzeh Iran....
Baayad tavaana baashim. 🙏
Oghab jab mesle inke kheyli vaghte Iran narafty, man beyne February and End of April 2018 Iran boodam. Khabar nadari azize del.
alaan ke badtar ham shode.
 
Last edited:

houmanbahal

Moderator
Staff member
Mar 27, 2005
24,941
760
38
Ay baba, nashod in agha 2 hafte khafe she!!!!! inam shodeh yek dayous mesle baghie dayousa to Iran.حمله جدید از دبی؛ کی‌روش علیه وزیر ورزش: مردم نان ندارند، آنوقت یک تیم فرست کلاس می‌گیرد

چند ساعت بعد از صعود با صدرنشینی از گروه D سرمربی پرتغالی تیم ملی در حاشیه اولین تمرین بار دیگر صحبت های تندی بر زبان آورد.

کارلوس کی روش با تساوی بدون گل و با استراتژی ویژه خود توانست ایران را بالاتر از عراق با امتیاز مشترک اما تفاصل بهتر به مرحله یک هشتم نهایی برساند تا مسیر آسان تر تا فینال پیش روی تیم ملی قرار بگیرد. چند ساعت بعد از بازی حساس با رقیب همسایه در آل مکتوم بار دیگر کارلوس کی روش با تاختن به منتقدان و مخالفانش در ایران مدعی شد برخی ها به دنبال ضربه زدن به او دستیارانش هستند و در این راه شخص اول ورزش ایران هیچ ورودی نداشت چون تصمیم به ماندن من در تیم ملی ایران ندارد.

بعد از پیام تشکر رهبرانقلاب علیه من شدند

یک واقعیت وجود دارد آن هم این خواسته وزیر محترم ورزش ایران این نیست که کارلوس کی روش در تیم ملی بماند. ایشان در حالی که باید تحت هر شرایطی از من ، تیمم و همه همکارانم حمایت می کردند هیچ گاه این زحمت را به خود ندادند و مهم تر از همه برنامه های آماده سازی مد نظر من را با تردید اجرایی کردند، برنامه ای ضربه های زیادی خورد تا تیم آن گونه که باید آماده وارد امارات نشود. بعد از پیام تشکر رهبر انقلاب بعد از جام جهانی وزارت ورزش کاملاً علیه من شد.

وزیر ورزش نخواست به تفرقه ها پایان بدهد

باید اعتراف کنم اگر تفرقه و مسائلی از این قبیل در چندماه گذشته فوتبال ایران را در برگرفته است تنها مسئولش وزیر محترم ورزش و جوانان ایران است که هیچ گاه نخواستند به این ماجراها ورود کنند. شما الان شاهد هستید که به غیر از یک باشگاه خاص در لیگ برتر بقیه باشگاه ها از همه مسائل رقم خورده گلایه دارند.

با دروغ پراکنی دنبال ضربه زدن به تیم ملی بودند

چه شخصی از سوی یک سری رسانه و روزنامه خاص به همراه آقای مسعودی در حال بهره بردن است؟ چه اشخاصی در این بی نظمی و دروغ پراکنی هایی که در هفته های رو به ورود جام ملت ها رقم خورد در حال بهره بردن هستند؟ به نظر شما راه افتادن داستان هایی همچون آلکساندر، میک درموت و حتی ماجرای بازی احتمالی با آرژانتین بدون برنامه ریزی برای تیم ملی به راه افتاد؟ نه همه اینها از سوی یک نفر خاص هدایت می شود. به نظر شما آن نفر خاص و باشگاهش تحت حمایت مستقیم چه کسی می تواند این گونه پیش برود؟

مردم نان سر سفره ندارند آن وقت فرست کلاس می گیرند

وقتی ما مشکلات پایه ای در راه آماده سازی تیم ملی ایران داریم، وقتی مردم کشور ایران، مردانی که در راه تامین غذای سر سفره خانواده های خود در مضیغه هستند آن هم به خاطر مشکلات اقتصادی می بینیم که به این فرد و باشگاهش اجازه داده می شود با حمایت های خاص مالی سفر ویژه با پرواز فرست کلاس به ژاپن داشته باشند! با این وجود من و شاگردانم در تیم ملی همه کاستی ها را به جان خریدیم و یک مطلب را باید خطاب به مردم ایران با صراحت بیان کنم آن هم این که ما تا پایان جام ملت ها با قدرت تنها برای شادی طرفداران واقعی مان می جنگیم.

مسعودی هم جزو مهمی از آن سیرک است

الان زمان آن است افرادی که در دوسال گذشته احترام، شخصیت و غرور ملی ایران را زیر پا گذاشته و هر کاری دل شان خواست با ما انجام دادند، نام شان علنی شود. می خواهم با صراحت پیرامون آقای مسعودی صحبت کنم همان فردی که آن تصویر و دروغ را در فینال لیگ قهرمانان به راه انداخت. ایشان هم وصل است به همان سیرکی که در فوتبال ایران توسط گروهی خاص راه افتاده است! واقعا فکر می کنید این سیرک با اجازه چه کسی کارش را انجام می دهد؟

به تاج گفته بودند که من نباید باشم

حالا می خواهم به صورت شفاف درباره این گمانه زنی ها توضیح دهم. تنها مطلبی که الان می‌توان بگویم این است که شش ماه پیش فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت قرارداد من با این تیم شش ماهه باشد. این تصمیمی بود که گرفته شد و در آن برهه من احساسم را با آقای تاج در میان گذاشتم. اما این خواسته ای بود که از طرف فدراسیون و آقای تاج گرفته شد. الان باید بگویم چیزی را فهمیدم اگر آن موقع می فهمیدم هرگز قراردادم را با تیم ملی تمدید نمی کردم و آن هم این است که وزارت ورزش ورزش هرگز به دنبال ثبت قرارداد با من نبود. مطلبی که آن موقع نمی دانستم و الان فهمیدم این است که به آقای تاج گفته شده بود که قرارداد با من تمدید نشود.

می دانستم برخلاف میل وزیر در ایران نمی ماندم

من اگر این مطلب را می‌دانستم هرگز در ایران نمی ماندم. نمی خواستم برخلاف میل جناب آقای وزیر باشد. آقای تاج قبل از این به من گفته بودند که چرا از تیم ملی و فدراسیون حمایتی نیست. من هم اصلا دوست نداشتم به فدراسیون و یا تیم ملی آسیبی وارد شود. آقای سلطانی فر به هر دلیلی برنامه و یا گزینه ای دیگری دارند

بخواهیم قهرمان شویم، باید همه قدرت ها را شکست دهیم

"کره جنوبی شاید خوشحال باشد که در سمت دیگری از جدول قرار گرفته و فقط شاید در فینال به ایران برخورد کند. آیا تیمی هست که دوست نداشته باشید قبل از فینال ایران با آن بازی نکند؟" این سوال یک خبرنگار خطاب به کی روش بود. سرمربی پرتغالی هم اینطور پاسخ داد و گفت: شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را به چالش نکشید. شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را شکست ندهید. اگر ما بخواهیم قهرمان آسیا شویم، باید بهترین ها را شکست دهیم.

من نه قرمزم نه آبی

بعضی ها در زندگی قرمز را دوست دارند و به آبی علاقه ای ندارند و برخی هم برعکس؛ اما این استایل من نیست. من به همه حریفان احترام می گذارم. من مغرور نیستم که بخواهم انتخاب کنم که چه تیمی روبروی ما قرار بگیرد. بازی ها از این پس 50-50 هست. همه چیز برای برنده و هیچ چیز برای بازنده! دیگر هیچ تیمی نمی تواند بگوید مدعی مطلق است. از این به بعد شخصیت، کاراکتر و انگیزه لازم مهم است. روحیه تیمی و همچنین اتحاد بازیکنان چیزی است که از این پس روی آن تمرکز می کنیم.

روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب می کنم

سرمربی تیم ملی درباره حریف بعدی ایران گفت: 4 روز دیگر ما یک بازی خیلی مهم داریم که باید همه چیزمان را در این بازی بگذاریم. برای ما از این پس تک تک بازی ها فینال جام ملت هاست. فرقی هم نمی کند چه تیمی روبروی ما باشد. به حریف احترام می گذاریم و سعی می کنیم همیشه بهتر و بهتر باشیم. روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب باز کرده ام. برای من حال خیلی مهم است
 

houmanbahal

Moderator
Staff member
Mar 27, 2005
24,941
760
38
khob vaghti zer mizani, javab ham migiri. man nemifahman, ma vasate bazia hastim in chera gir dade be team bashgahi. Baba khafe sho dige. halam dige dare beham mikhoreh. Play your fucking game, win the damn tournament.

🔴باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در واکنش به ادامه‌دار شدن اظهارات کارلوس کیروش که مستقیم و غیر مستقیم از گذشته تا حال، پرسپولیس و ده‌ها میلیون هوادارانش را نشانه گرفته است. همچنین نظر به عدم ممانعت از این امر، توسط مراجع مسوول، ضمن تاکید بر ادامه حمایت از تیم ملی ایران، برای تنویر افکار عمومی‌، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است:

🔺️ اول؛ چند روز پیش از آغاز جام ملتهای آسیا سرمربی تیم ملی ایران، از تمام باشگاه ها، مربیان و فعالان حرفه ای فوتبال کشور درخواست کرد که "تا پایان تورنمنت پرچم صلح در دست بگیرند و از تیم ملی حمایت کنند" جدای از اینکه چنین رویه ای همواره در باشگاه و تیم پرسپولیس سرلوحه امور بوده است ،گویا پرچم صلح باید در دست ما بماند و برای موفقیت تیم ملی دعا کنیم و شخص سرمربی تیم ملی هر وقت اراده کرد، می تواند با شمشیرِ زهرآلود خود، تمام پرچم های صلح را پاره کرده ،فضا را مسموم سازد.

🔺️ دوم؛ ما هیچ فراز و صحنه ای از تاریخ فوتبال ایران را به یاد نمی آوریم که در میانه جام ملتهای آسیا یا هر تورنمنت ملی دیگر، سرمربی ایران به جای تمرکز روی تیم ملی، درباره یک باشگاه ایرانی یا یک مربی شاغل در لیگ برتر صحبت کند؛ آن هم نه صحبت های عادی، بلکه چندین و چند دروغ و ادعای واهی.

🔺️ سوم؛ بارها در سه فصل اخیر لیگ برتر ایران، سرمربی تیم ملی در بزنگاه های مهم و تعیین کننده لیگ، با انتشار بیانیه و حملات لفظی، پرسپولیس را در خطر قرار داده که البته با درایت و تلاش مدیریت باشگاه و کادرفنی، بازیکنان و البته هواداران پرسپولیس، از این پیچ های پرخطر به سلامت عبور کردیم.

🔺️ تمامی حملات گذشته از جمله نوشته یکی از دستیاران سرمربی تیم ملی در شب بازی با ماشین سازی یا بیانیه های سرمربی تیم ملی درست چند ساعت پیش از چندین دیدار مهم پرسپولیس و همینطور موضع گیری های وی درباره تیم های لیگ که در مصاحبه امروز نیز، شاهد یک نمونه از آن بودیم (ادعا درباره اینکه به یک باشگاه در ایران توجه ویژه می شود) تماما مصداق بارز "تلاش برای‌تاثیرگذاری در سرنوشت لیگ برتر ایران" است و اگر در هر کشور اروپایی که از نظر سرمربی تیم ملی ایران، مهد فوتبال حرفه ای است، این اتفاق رخ می داد قطعا بدون پاسخ نمی ماند. صد البته پاسخ آن بر همگان روشن است.

🔺️ چهارم؛ رفتارها و اظهارنظرهای سرمربی تیم ملی، از مرز هشدار هم عبور کرده و غیرقابل کنترل شده است چنانکه تا مرز دخالت در مسایل داخلی باشگاه پیش رفته است. متاسفیم از اینکه می بینیم گویا هیچ اصول محکمی در کار نیست تا رفتار سرمربی تیم ملی به عنوان یک شخصیت حقوقی مهم، در چارچوب آن حرکت کند. بدیهی است حق پیگیری و واکنش به این رفتارها و اظهارنظرها برای باشگاه پرسپولیس محفوظ است.

🔺️ پنجم؛ ادعاهای طرح شده درباره پرواز پرسپولیس به ژاپن و تافته جدا بافته نامیدن پرسپولیس، چنان سخیف و فاقد پایه مبنایی و عقلانی است که با برشمُردن مسائل مذکور و دفاع از تصمیمات باشگاه پرسپولیس، بیشتر به خودمان آسیب می زنیم و این ذهنیت را برای دیگران ایجاد می کنیم که پس از هر هجمه غیرمنطقی و غیرعقلانی، باشگاه پرسپولیس باید کلیات و جزئیات تصمیمات اش را توضیح دهد. در شان پرسپولیس و هواداران میلیونی این تیم نیست که درباره پرواز به ژاپن که بدون یک ریال کمک دولتی، بانکی و نهادی انجام شد، توضیح بیشتری بدهیم. انشاالله تیم ملی مثل پرواز به امارات، باز هم همچون گذشته بتواند از پرواز چارتر استفاده کند، چون تیم ملی هم در میادین بین المللی همچون بازیهای پرسپولیس در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا، در حال تلاش برای افتخارآفرینی برای ایران عزیز است.

🔺️ ششم؛ بارها از سوی مدیریت و همینطور سرمربی پرسپولیس، بر حمایت عملی از تیم ملی تاکید شده و باشگاه پرسپولیس همیشه در همین مسیر حرکت می کند اما این موضع همیشگی، به مفهوم پذیرش ادعاهای نادرست و سکوت مقابل "تلاش برای تخریب منافع باشگاه و تیم پرسپولیس" نیست. فوتبال ایران در تاریخ خود چنین موقعیتی را به ندرت تجربه کرده؛ موقعیتی که در آن سرمربی تیم ملی پرچم صلح و دفاع از منافع ملی را به دست همه اعضای فوتبال ایران بدهد و بعد خودش با شمشیر تمام پرچم ها را پاره کند. گو اینکه هیچ یک از این موارد در اراده مجموعه پرسپولیس و میلیون ها هوادار آن برای حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان خللی ایجاد نخواهد کرد.​
 

houmanbahal

Moderator
Staff member
Mar 27, 2005
24,941
760
38
end of CQ at TM...
Carlos Queiroz

3 mins ·
There are no words to express my gratitude to this players, for everything they have done all over these years, for their effort, support and commitment. It was an honour to be side by side with these great men, in this 8 year journey, facing all the adversities, always and always with great character, the top character for wich I believe they deserved to play the final. Congratulations to Japan, the best team tonight, but honour to Team Melli, for what they built for their people, for the football they show to the World, and for the legacy they take to the future. This was one of the best football families of my career and I wish all these players the best! Now the end is here. I did it my way, giving the very best of me, with the support of my staff - thank you guys! And gratitude you to all the Iranian fans
 

A8K

Ball Boy
Oct 22, 2016
3,034
516
fuck.ir
مبلغی که قطر صرف فوتبالش کرده کمتر از زیرمیزیها، حق دلالی‌ها، رشوه‌هاو حق حسابهایی بوده که در فوتبال ایران چپاول شده. تفاوت در مدیریته.مدیریتی که رییس کمیته انضباطی اخوند آن در کار دلالی لباس تیم ملی است و باشگاههایی مثل پاس و راه‌آهن را قربانی مدیریت سپاهیان دزد میکند