TM Iran Information Thread

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
Again I am not questioning CQ's judgement but where else other than CD we may need Montazeri? RB we have Vorya and Sadegh Moharrami. LB we have Milad and if needed Ehsan. So I really don't get why Montazeri keeps getting invited. If it was up to me I would only take Ashkan and Jalal Hossaini and give chances to younger players instead of Montazeri and specially Shojaei.
I have no eye dear! 😍

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
I didn't even know we were planning to play against Bolivia! and Trinidad and Tobago? lol

How will these quality friendlies prepare us against Asian teams?

I guess we should be happy we have friendlies to begin with.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
I didn't even know we were planning to play against Bolivia! and Trinidad and Tobago? lol

How will these quality friendlies prepare us against Asian teams?

I guess we should be happy we have friendlies to begin with.
Forget chelokabab soltani for the time being..... Right now Addasi, abgoosht and Omelette is all we can afford to beat hunger.

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
Forget chelokabab soltani for the time being..... Right now Addasi, abgoosht and Omelette is all we can afford to beat hunger.
and what if you have diarrhea? What you need is then only simple rice and yogurt which we can afford! Why going out of our ways to get abgoosht and Addasi when they wont even help us?

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
and what if you have diarrhea? What you need is then only simple rice and yogurt which we can afford! Why going out of our ways to get abgoosht and Addasi when they wont even help us?
Sorry mate, you have gone a bit too technical for me and my little knowledge can't keep up,if your hands are clean pass the onion please! 😍

Feb 4, 2005
25,247
5,458
کی‌روش درباره اظهارات اخیر رضا شاهرودی در گفت‌وگو با تسنیم مبنی بر اینکه کی‌روش اجازه استفاده از کمپ تیم‌های ملی و ساختمان پک را به تیم امید نمی‌دهد و همچنین گلایه‌های حمید استیلی، تصریح کرد: من لباسم ۴ جیب دارد. یک جیب را برای ساختمان پک گذاشتم و جیب پایین‌تر را برای زمین کمپ تیم‌های ملی. جیب دیگر را برای مقام‌ها و جام‌هایی که به دست خواهیم آورد قرار داده‌ام و ... تا بتوانم همه اینها را با خود به منزل ببرم. فقط الان دنبال یک مهندس هستم که ببینم چطور اینها را در جیبم جای دهم!

وی گفت: دو سال پیش وقتی ساختمان پک آماده شد جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون در محل ساختمان پک داشتیم. در آن جلسه کادر تیم ملی زیر ۱۷ سال، کادر تیم ملی بانوان و تیم ملی زیر ۲۳ سال نیز حضور داشتند. تک تک آنها محل‌هایی (دفتر کار) برای خود در اینجا انتخاب کردند اما تا به امروز هیچ یک از آنها در دفتر خود حضور پیدا نکردند و این دفترها همانند همان روز اول افتتاح ساختمان پک است. دلیل ساختن این ساختمان این بوده که تمام تیم‌های ملی از آن استفاده کنند. من در این ساختمان با علی پروین، وینفرد شفر و علی دایی دیدار کردم و شخصا به آنها گفتم حتی باشگاه‌ها هم در صورت لزوم می‌توانند از امکانات ساختمان پک استفاده کنند. این زمین کمپی هم که آماده شده فرصت خوبی است تا تمام تیم‌های ملی از آن استفاده کنند.

کی‌روش یادآور شد: اینکه استیلی ادعا می‌کند نتوانسته برای دیدن ساختمان پک به آنجا برود به این دلیل بوده که احتمالا سرش خیلی شلوغ است. او چطور وقت کرد به روسیه بیاید و از تماشای بازی‌های تیم ملی لذت ببرد؟ چطور وقت کرد به اردوی تیم ملی بیاید و با بازیکنان ملاقات کند اما تا به امروز وقت نکرده به ساختمان پک سر بزند؟ ایشان خودشان در این مورد توضیح خواهند داد. به غیر از این موارد مدارکی داریم که ثابت می‌کند این تیم‌ها از امکانات ساختمان پک استفاده کرده‌اند. اینکه می‌گویند من چه مشکلی با تیم امید دارم تاکید می‌کنم من در زندگی‌ام مشکلی با شخصی ندارم اما افرادی را که دروغ می‌گویند را دوست ندارم.