Volleyball- Iran premier league Playoffs

Oct 18, 2002
14,471
4
Antelope Valley,California
#1
مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاههای ایرانپگاه ارومیه به فینال رسیدتیم والیبال پگاه ارومیه با ارایه یک بازی سرعتی و جذاب توانست بر تیم برق تهران غلبه کند.به گزارش خبرنگار" مهر" اگرپگاه ارومیه زوج طلایی، کواچ، مارکوویچ را نداشت، بی شک در برابرتیم با انگیزه برق درتهران به دردسرمی افتاد، اما در روزی که امیرحسینی بازی ساز با تجربه پگاه ارومیه با هوشیاری همه توپها را به این دوبازیکن اروپایی ختم کرد، پگاه ارومیه توانست درتهران برق را 29 بر27، 25 بر21 و25 بر21 مغلوب کند.


برقی ها که امیدوار بودند درتهران برای پگاه درد سرسازشوند، وقتی دردفاع روی تورخوب عمل کردند وتوپهای برگشتی را هم جمع نکردند، خیلی راحت تسلیم شدند. شاید اگرست کوویچ در استفاده ازمهدی مهدوی پاسوردوم خود را این قدراصرارنداشت وبه پرویزپزشکی پاسورسرعتی میدان می داد، برق با نتیجه ای بهتر ازمیدان خارج بشود. بهرحال این ارومیه بود که نبرد پاسورها را در یک دیدارحساس ازآن خود کرد وخیلی راحت به فینال لیگ برتروالیبال باشگاههای تهران رسید.
پگاه درحالی با این پیروزی به فینال لیگ برتررسید که روزسه شنبه هفته آینده با برنده دیدارصنام و پیکان برسرعنوان قهرمانی دیداررفت را برگزارخواهد کرد.