What are your thoughts on "hezb mehr" ?

Status
Not open for further replies.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
mesle inke jedi jedi "clown-less" shodim.......
دیروز تا دید که این ترد داره کم کم از لیست اصلی تردها حذف میشه یکی دو تا پست کرد. بعد دوباره رفت تو کما. در هرصورت باید اینجا نهضت رو زنده نگهداشت تا نتونه بدون اینکه جواب خذعبلاتش رو راجع به حزب مهر بده بیاد و بخواد عالم دهر بازی راه بندازه

جالبیش اینه که اون یوزنیم دیگش هم ساکته ساکته
:D

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
جالبیش اینه که اون یوزنیم دیگش هم ساکته ساکته

رفری جان، اگه منظور شما ممبر اف قیه، ایشون یک دو سه هفته ایی میشه که به دلیل تهدید جانی به من و خانواده من و ادءای هم دست بودن با جمهوری خوک ها در کشتن ندا آقا سلطان (حالا راجع به فحش های خواهر و مادر به اون خدا بیامرز و به من چیزی نمیگم ) از این سایت بن شدن.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
رفری جان، اگه منظور شما ممبر اف قیه، ایشون یک دو سه هفته ایی میشه که به دلیل تهدید جانی به من و خانواده من و ادءای هم دست بودن با جمهوری خوک ها در کشتن ندا آقا سلطان (حالا راجع به فحش های خواهر و مادر به اون خدا بیامرز و به من چیزی نمیگم ) از این سایت بن شدن.

جالبه که سردار با یه یوزر یه ادبیات داره و با یوزر دیگرش ادبیات و کیبرد دیگری بکار میبره.
در هر صورت حقشه پهلوون جان. چه یوزرش بن بشه و چه بخواد یه مدتی کم پیدا باشه تا آبا از آسیاب بخوابه. اما این نهضت همچنان ادامه دارد و خواهد داشت.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
Have a safe trip ZE Jaan.

If you see any of Hezbe Mehr guys in your trip, let them know we love them. Tell them we will keep the vigil as we know General is the only hope for Iran and Iranians as there is no sense of humor left among us and he is the one with all the IQ and sense of humor left for Iranians. :D :D :D

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,161
11
If you see any of Hezbe Mehr guys in your trip, let them know we love them. Tell them we will keep the vigil as we know General is the only hope for Iran and Iranians as there is no sense of humor left among us and he is the one with all the IQ and sense of humor left for Iranians.
Also tell them there are a lot of unanswered questions - many loose ends
inquring minds need to know

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

سردار

راستش بحث شیرین ک3 و ک3 شناسی خوبه که توی ترد دیگه دنبال میکنی ولی فعلا برای شما بحث روشن کردن حزب مهر از اوجب واجباته. پس وانمود نکن که با ک3 و ک3 شناسی میتونی از زیر بحث حزب مهر فرار کنی

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
من طرفدار رژیم نیستم

خودتی جانم

طرفدار ادمهایی با عقلیت و فکر شما هم نیستم

اگه طرفدار ما بودی که بایستی خودکشی میکردیم. شکر اهورا را که حتی افکارت نزدیک افکار ما نیست تا پستهای مسخره حزب مهرت باعث سرافکندگی ما بشود.

بلکه فکر میکنم اگر عقلیت و طرز فکر شما از عقلیت اخوند بدتر نباشد بهتر نیست

این شما شما کردنته که منو کشته :)
ولی خوب جالبه که خودت هم میدونی همه اعضا به جز چند تا یوزر ساختگی خودت و اشتر خان همه و همه نظرات تو را اصلا قبول ندارند.

ازادی از نظر شما ازادی بیان در چهار چوب تفکرات و همفکران شماست

و از نظر شما در ولایت فقیه خلاصه میشود میگی نه چند بار ازت پرسیدم نظرت رو راجع به خمینی بگو و تو تفره رفتی. چند بار به اسم سخن از پیشرفتهای علمی اومدی و به هرکی که مخالف جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود تهمت زدی که میخواهند ایران خرابه باشد.

بله خودت هم میدونی که خودتی عزیز. سیاه کاری هم که میخواهی بکنی اقلا رنگ درست حسابی بیار

اگر یکی امد و گفت به نظر من احمدی نژاد از موسوی بیشتر رای اورده می ایید هزار بر چسب میزنید و توهین میکنید

برچسب و توهین کجاست. پستهای خودت رو پست میکنم تو عصبانی میشی و به اونا میگی توهین؟
ازادی از نظر شما توهین به مقدسات من و امثال من است
و ازادی از نظر شما موافقت با ارای شما و همفکرانت است
برو ان تریدی را که ادمین مجبور شد ببند را ببین دوستانت حتی به همفکر خودشان هم رحم نکردند و چنان ده بیست نفری ریختند سر عشقی که بابا بعد از هزاران پستی که یک توهین هم در ان نبود از کوره در رفت و توهین کرد
چرا؟
چون امده و گفته به نظر من همه اینهایی که در شام احمدی نژاد بودن خائن نیستند و باید تدقیق کرد که چرا امده اند!!ا

گرد و خاک نکن. اونهمه آدم اومدند از عشقی دفاع کردند تو ندیدی. فقط دو سه نفر رو دیدی که با عشقی بشدت مخالف بودند و حالا همه رو ضد آزادی بیان میدونی. اما وقتی به جنایات جمهوری اسلامی تو روز روشن میرسه سکوت مرگبار میگیرتت و حتی اگه جاش باشه پارازیت هم میندازی که موضوع رو منحرف کنی. فکر نکن مردم خرند و نمیفهمند. مشکلت اینه که فکر میکنی کسی از قصد و نیت پستهات با خبر نیست و نمیدونه که تو قصد اصلیت چیه.

انوقت شخاصی مثل شما و دوستانتان می خواهید بیایید چه گلی بر سر ملکت ایران بزنید

ایران و سرنوشت ایران رو ول کن. من و تو هیچکاره ایم. خیلی جوش بزنیم بتونیم دو کلمه اطلاعات به هموطنان خودمون تو این جو خفقان برسونیم. باقیش دیگه دست خودشونه.
اما موضوع ما اینجا اینه که تو تا وقتی که اینقدر احترام برای دیگران قائل نیستی که همه رو خر و الاغ حساب میکنی و پستهای حزب مهرت رو تکذیب نمیکنی و ملقک بازی در میاری همینه که هست. من شده صد دفعه هم اون پستها رو دوباره پست میکنم. خود اون پستها بسیار گویا هستند که تو چقدر خودت رو از همه اعلم و عاقلتر میدونی و همه رو خر و الاغ محسوب میکنی.

حتما اولین کاری که میکنید هر کسی را که عمامه یا ریش داشت مزدور قلمداد میکنید روی اسفالت می کشید

من مطمئنم که بعضی ها این ذهنیت رو دارند. در هر صورت خودت رو خیلی منزه ندون. فعلا که جمهوری اسلامی هر جنایتی رو مرتکب میشه و تو واکنشت اینقدر واضح و روشنه که طرف اوناست. حالا هی بگو تو دلت قنج نمیره وقتی تمامی مردم ایران و صدای اونا سرکوب شده و هی خودت رو راضی کن که نه ان رای آورده بود و اینا همه اش فتنه بوده و اگر بیان عمامه و ریشیها رو رو آسفالت میکشن. اما حقیقت اینه که تو بایستی برگردی به واقعیت حی و حاضر اینجا و توی این فروم. جائی که همه رو خر و ابله فرض میکنی. اگه نمیکنی آخه این نامه چیه:

آخه چرا ملت رو خر حساب میکنی؟
حالا هی خودت رو به موش مردگی بزن و بگو بهت توهین میشه. انتظار داری با پستهای مثل نامه بالا برات به به و چه چه هم بکنند؟

دوم از ان بنابر ازادی که شما خواهید داد
هر کسی ازاد است که اشخاصی را که با افکار شما موافق نیستند تهمتی بزنند و راهی زندان کنند

چی داری به هم میبافی. مگه همه آدمهائی که باهات موافق نیستند از یک حزبند و یک گروه؟ هرکسی مسئول حرفها وپستهای خودشه. اینهمه آدم توی این فروم هستند که مخالف زبان تند و برخورد تندند. اما تو این عادته که فکر میکنی با این منطقهای صد من یک غاز و ننه من قریبم بازی کار به جائی میبری و باز هم همه رو خر و ابله و پپه حساب میکنی آقای عقل کل

سوم بنا بر ازادی شما هر کسی ازاد است به اسلام که اکثریت ایرانیان تابع ان هستند توهین کنند

کی توهین کرد؟ حتما باید بیائیم و به پستهای معجزه قرآنت به به و چه چه بگیم تا توهین محسوب نشه؟ بشر قرن بیست و یکم میلادیه نه نهم هجری قمری. مردم دارند فوج فوج خردگرائی پیشه میگیرند چون دیگه عصر رمالی و خرافه گرائی گذشته. حالا تو با این قضیه مشکل داری باید خودت رو اصلاح کنی. اینکه کسی اعتقاد به مذهب تو نداره توهین به مذهب تو نیست. کسی نیومد وسط نماز تو شلوارت رو از ماتحتت بکشه. ما فقط میگیم از نظر منطقی دین تو دیگه تاریخ مصرفش گذشته. ایران هم اگه آزادی بیان باشه و مردم هر کتابی رو که خواستند بخونند و راحت راجع به عدم اثبات خدا حرف بزنند اونجا هم خیلی ها دیگه به جفنگیات آخوندا گوش نخواهند داد. این کجاش توهینه؟ تو هم بگو جفنگیات خردگراها. ما ناراحت میشیم؟

این است ازادی شما
دمکراسی شما هم به همین منوال
مشت نمونه خروار است

خروار نشونه چیه؟ اینهمه جنایات توسط رژیم اسلامی و تو هنوز هم مرتب سعی در سفسطه و مغلطه برای توجیه تمامی اون جنایات میکنی و اونوقت مشت نمونه خروار بازی در میآوری.

راستش رو بخوای من فکر میکنم که حتی این روشهای غلطی که بعضا بین ماها میبینی به خاطر اون تربیت دینی و آخوندی ایرانه که تو هی میخوای ازش دفاع کنی و هرگونه نقد و انتقادی از آن را توهین حساب میکنی. اگر کسی میخواد به حسین فحش خواهر مادر بده به خاطر اینه که یک عمر یاد گرفته که به جای منطقی خوندن تاریخ باید به یزید فحش و لعنت بفرسته و حتی یکبار هم کسی جرات اینکه بگه یزید ممکنه که اونقدر ها هم آدم بدی نبوده را نداشته چون امثال تو اونرو متهم به توهین به مقدسات و حسین میکنند. وقتی اینطوری یاد گرفتند انتظار داری بتونند خیلی متمدنانه با مخالفان خودشون برخورد کنند؟
شما از رفیق خودتان نمی گذرید دم از ازادی بیان و این کلماتی که مفهوم ان را هم نمی دانید میزنید ؟
به قول گفتنی
ان کس که با مادر خود زنا کند
با دیگران چه ها کند

خودتی - فکر نکن متوجه نمیشیم که داری توهین میکنی. هر چی میگی خودتی.

پس به فکر عینک باش جانم
شما هم به فکر یک آواتاری باش که نه تین ایجر باشه و نه دیوی به اسم راسپوتین.

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,161
11
اگر یکی امد و گفت به نظر من احمدی نژاد از موسوی بیشتر رای اورده می ایید هزار بر چسب میزنید و توهین میکنید

نه پدر جان
شما میتوانید فرض کنید اکثر مردم ایران طرفدار احمدی هستند....به شما مربوط است.
ولی*** وقتی*** حتی برای صباحی اینجا ادای دشمن جمهوری اسلامی را در میاورید آنوقت مشکل پیش میاد - یعنی*** شما یا میشوید دشمن مردم ایران که اکثریت آنها احمدی و جمهوری اسلامی را به قول شما میخوان - و یا مارو گذاشتی سر کار و همانطور که به شما گوشزد شد: خودتی

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
من این پست را برای ادمین می فرستم ببینم ایا تذکر میدهند
یا خیر
تذکر بابت چی؟

بابت توهین به شخصیت خیالی ژنرال پارسائیان که شما ساختیدش و ادعای نمایندگیش رو میکنی یا به مقدسات خیالی شما که راسپوتین رو در برمیگیره؟ بله اون کشیش ولد زنا بوده و قاتل و شخصیت مزخرفی داشته. یعنی میگی کسی حق نداره به خیالات شما و وهمیات حزب مهرهم توهین کنه؟
یعنی که ما الاغیم و نمیدونیم که حزب مهر چیزی نیست جز ملقک بازی و مسخره بازی شما؟

راستش بعد از اینکه جواب پست بالا رو به ژنرال دادم دارم فکر میکنم از نظر قوانین آی اس پی چرا ما باید محدود باشیم که حتی به خود پست کننده ای که خود را ژنرال پارسائیان مینامد نباید حرف درشت بزنیم. منظورم اینست که ما وقتی میگوئیم ژنرال فلان است و بهمان است منظورمان این شخصیت خیالی است که اون یوزر مربوطه برای خود ساخته و بر اساس آن اعلامیه صادر میکند و ادا و اصول حزب مزلف مهر و تین ایجر بازی راه انداخته. بعد پشت سپر آزادی بیان و چه میدانم اینکه نباید به او توهین بشود سنگر میگیرد. این که نمیشود.

به نظر من حتی فحش خواهر مادر به ژنرال پارسائیان رواست و توهین به پست کننده محسوب نمیشود. چون ژنرالی وجود ندارد. این اسم مستعار اوست و به قول خودش شخصیتی غیر از اوست. من از مدریتورها میخواهم که هرگونه فحش و ناسزا به این شخصیت خیالی را به همانند فحش بنده به آلیس در سرزمین عجایب فرض کرده و هیچ تبعاتی برای آن در نظر نگیرند.

آقایون لطفا نظر خود را در این مورد بیان بفرمائید که آیا با تشخیص و نظر من موافق هستید یا خیر

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,161
11
هرگونه فحش و ناسزا به این شخصیت خیالی را به همانند فحش بنده به آلیس در سرزمین عجایب فرض کرده و هیچ تبعاتی برای آن در نظر نگیرند
:wave: looooool

I wish to extend a special thanks to ZE for starting this important thread.

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
من بشخصه فکر میکنم که حزب مهر همون حزب آب زرشک و هویجه. البته سخنانی راجع به این حزب در آیات مکی و مدنی هم آمده بوده که، مطمئنن حضرات فقه شناس و ریش پرست میتونن برای ما توضیحات بیشتری بدن.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
من بشخصه فکر میکنم که حزب مهر همون حزب آب زرشک و هویجه. البته سخنانی راجع به این حزب در آیات مکی و مدنی هم آمده بوده که، مطمئنن حضرات فقه شناس و ریش پرست میتونن برای ما توضیحات بیشتری بدن.
LOOOOOOOOOL

و بعله این حزب مهر هم از اون چیزهائی است که آمریکا نتوانست اما سردار ما توانست.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

گفتم این جواب من در ترد دیگر اینجا هم مرتبط است. پس دوباره اینجا پست میکنم که این نهضت هم زنده بماند. :D

البته اشتباه نشه ها. من ادعای شاعری ندارم. بلکه اینها که میگویم بسی معر است چون راستش حزب معر مهر بیش از معر سزاوارش نیست. :D

میدهی قلوه به پایان، میستانی تو جیگر
قصد پایان میکنی و اسم او را مختصر

تو سخن از معرفتها میزنی، ای تو بی مهر و وفا
من که میدانم کِه ای، ای رهرو حزب جفا

تو ز وجد احمدی وجد فراوان میکنی
تو به اسمی مسخره اهلا و سهلان میکنی

عکس تین ایجر زنی، حب غلامان میکنی
بازی حزبت جفنگ است، سخره بر شیران کنی
گه بگوئی یک منافق، کشت آن ندا را از قفا
گه بگوئی مرد دانشمند خلق را، کشته همچو او خدا
کرده ای خلق از خودت، نه یکی یوزربلکه یوزرهابه پا
چون شوی رسوای جمع ما، میزنی داد و کنی فریادها

تو مشو غره که جمع، میزند صوت و کشد مر کارت را
میدهد فرمان پنالتی ها ، بهر هر پستت که دارد خطاها، فولها

Last edited:

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

جناب

این کارها چیست که می کنی ؟

زشته

من فکر کنم این ترولینگ باشد

حالا اگر من اینکار را در ترید شما می کردم حتما سریع می رفتید و شکایت می کردید و بعد هم یک ترید وا مصیبتا

باز میکردید و دو سه نفر را دور خودت جمع می کردی که بدادم برسید

بله جانم

شما اشتباه فکر میکنید که این ترولینگ است دوست عزیز. کم آورده ای داری دنبال سوراخ دعا میگردی و ننه من غریبم بازیت دوباره شروع شده

من فقط یک لینک به پیشینه مسائلی که در اینجا مطرح کردم دادم تا باقی هم بدانند که من چرا آن معر را در مدح جنابعالی و حزب بازیتان نوشته ام.

حالا جوابی برایت دارم که در همان تردی که مثل پونه ازش بدت میاد میفرستم که دیگر داد و فریاد نزنی و ننه من غریبم بازی در نیاوری.

سردار - آیا تو به راستی از عنوان کردن حزب مهر و پستهای راجع به پست مهر اینقدر فراری هستی و دوست نداری ما آنها را یاد آوری کنیم؟ اگه نیستی چرا اینقدر از اینکه اون پستها رو عنوان میکنیم و بهشون لینک میدیم اینقدر ناراحت میشی؟ مگر نبایستی به آنها افتخار کنی و خوشحال بشوی؟

Last edited:
Oct 18, 2002
14,471
4
Antelope Valley,California

به دنبال فتنه فعالان مدنی، و به دستور نماینده خدا در زمین مقام معظم رهبری، کلیه آیات مدنی از قرآن حذف شده و بنا به مصوبه بیت رهبری ، از این پس فقط آیات مکی رسمیت دارند.
جناب پهلوان، لطفا از هر گونه ذکر و رجوع به آیات مدنی خودداری فرموده و عوامل فتنه را در این امر همراهی نفرمائید.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
به دنبال فتنه فعالان مدنی، و به دستور نماینده خدا در زمین مقام معظم رهبری، کلیه آیات مدنی از قرآن حذف شده و بنا به مصوبه بیت رهبری ، از این پس فقط آیات مکی رسمیت دارند.
جناب پهلوان، لطفا از هر گونه ذکر و رجوع به آیات مدنی خودداری فرموده و عوامل فتنه را در این امر همراهی نفرمائید.

LOOOOOL

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
Some old post by Sardar elsewhere that might shed a bit more light on the subject of HEZBE MEHR:

http://members.boardhost.com/abadan/msg/2696.html

GENERAL PARSAIAN coming to free iran after 39 days
Posted by BEHZAD on 8/26/2004, 11:02 pm
62.150.176.159

salam dostane aziz
GNERAL PARSAIAN promised that he gonna free iran in 39 days (35)
now all the world are know who is the GENERAL PARSAIAN
some people here was making fun of our leader
he(GENERAL PARSAIAN) promised before 2 years that HE gonna free iran in OCTOBER 2ED 2004 and so many people in paltalk and yahoo and other internet sites WAS thinking that is a joke but you gonna see we ( MEHR ORGANIZATION ) are not joking we creat an army before 4 months for it
ITS SURPRISE FOR YOU? YOU DONT BELIVE IT? YOU THINK ITS A JOKE ?
than wait till OCTOBER THE 2ED 2004 AT ZERO HOUR.

--------------------------------------------------------------------------------
Message Thread:

GENERAL PARSAIAN coming to free iran after 39 days - BEHZAD 8/26/2004, 11:02 pm

« Back to thread

Status
Not open for further replies.