What are your thoughts on "hezb mehr" ?

Status
Not open for further replies.

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
ما بلاخره نفهمیدیم جریان این حزب آب هویج و شرو ور چی شدا، گماشته عزیز

آقا ضد انقلاب، ایشون مثل اینکه گفته بود که دو نفر قراره در راه حزب آب دوغ خیار نفله شن، درسته؟

رخصت پهلوان،
میدونید که این حاجی جفنگیات زیاد میگه، این یکی از پی ام هایی هستش که به من زد،

Originally Posted by General Parsaian
شما به نصیحت من گوش نکردید
و برعکس به این اتش دامن می زنید
کار عاقلانه ای نکردید
یکی از همکاران من باید کشته شود
و این بخاطر اشتباه شما بود

البته خود شما میدونید که اثرات بخارات ساندیس خیلی بد تر از این هست، من فکر میکنم این تازه اولشه و این حاجی مزخرفات بیشتر رو در آینده اینجا پست کنه. توجه کردین که هر چند وقتی میاد میگه به زودی یک مطلبی رو خواهم نوشت !!!

Wow !!! Look what I found !!!

GENERAL PARSAIAN coming to free iran after 39 days
Posted by BEHZAD on 8/26/2004, 11:02 pm
62.150.176.159

salam dostane aziz
GNERAL PARSAIAN promised that he gonna free iran in 39 days (35)
now all the world are know who is the GENERAL PARSAIAN
some people here was making fun of our leader
he(GENERAL PARSAIAN) promised before 2 years that HE gonna free iran in OCTOBER 2ED 2004 and so many people in paltalk and yahoo and other internet sites WAS thinking that is a joke but you gonna see we ( MEHR ORGANIZATION ) are not joking we creat an army before 4 months for it
ITS SURPRISE FOR YOU? YOU DONT BELIVE IT? YOU THINK ITS A JOKE ?
than wait till OCTOBER THE 2ED 2004 AT ZERO HOUR.

payan

Captain
Dec 12, 2002
8,517
1
usa
too many talk about hezbe mehr but still i don't know nothing about it, who founded ,who are members ,what is thier idealogy ..etc ..
zedeenghalb jan hey goft mikhad efshahgary bekonad vali hanooz ma cheezi nashnideem .

!!!! پایان جان !!! اگر تا حالا جریان را نفهمیدی .... حالا حالاها باید منتظر بمونی !!!! خلاصه برات بگم، رئیس و تنها عضو این حزب مهر، همین حاجی خودمونه. ایدئولوژیی ؟؟؟؟؟ بابا دست خوش ....، چرا از من میپرسی ؟؟؟؟؟ از حاجی بپرس. به ساندیس خوری و مزدوری یه کم فکر کن شاید چراغت روشن شه !! البته اگر روشن شد یه بوقی هم برا ما بزن !!! ...... افشاگری ؟؟؟؟؟ آقا پایان ....، دیگه نداشتیما .....؟؟؟، شما وقتم بده، یواش یواش

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
too many talk about hezbe mehr but still i don't know nothing about it, who founded ,who are members ,what is thier idealogy ..etc ..
zedeenghalb jan hey goft mikhad efshahgary bekonad vali hanooz ma cheezi nashnideem .
Payan jon,

Agha, take a little time and go through this whole thread. Pay particular attention to the posts made by Agha Referee, then you'll get your answers.

This Gomaashteh Character has been at it for a looooooong time, changing from a Shahollahi, to a Ghoran expert, to a 007 agent, to Esmaal Shoofer, to some Bijan Character, to some ninety year old teryaki "General" and now, god knows what. But, most of all, he's just a thinly disguised supporter of the Mullah Regime and AN in particular.

Cheers.

May 9, 2004
15,082
176
Wow !!! Look what I found !!!

GENERAL PARSAIAN coming to free iran after 39 days
Posted by BEHZAD on 8/26/2004, 11:02 pm
62.150.176.159

salam dostane aziz
GNERAL PARSAIAN promised that he gonna free iran in 39 days (35)
now all the world are know who is the GENERAL PARSAIAN
some people here was making fun of our leader
he(GENERAL PARSAIAN) promised before 2 years that HE gonna free iran in OCTOBER 2ED 2004 and so many people in paltalk and yahoo and other internet sites WAS thinking that is a joke but you gonna see we ( MEHR ORGANIZATION ) are not joking we creat an army before 4 months for it
ITS SURPRISE FOR YOU? YOU DONT BELIVE IT? YOU THINK ITS A JOKE ?
than wait till OCTOBER THE 2ED 2004 AT ZERO HOUR.
جناب
شما اگردقت کنید می بینید که این پست مال هفت سال پیش یعنی زمانی است که هخا می خواست به ایران برود
ومن دو سال قبل از ان گفته بود که کسی را به ایران می فرستیم
یعنی درست دو سال بعد از گفته من هخا امد و همان حرف را زد
می توانید در همین سایت هم اگر هنوز ارشیو سال 2002 موجود باشد ترید بنده را پیدا کنید و بخوانید
من در جایی گفتم که هخا ساخته دست حزب مهر بود خود هخا تمام حرفهایی را که زد وکار هایی را که انجام داد همه و همه را برایش دیکته کرده بودیم
قبل از هخا قرار بود عده ای از اپوزسیون وارد کاری شوند که به مصلحت ایران نبود
به همین خاطر مجبور شدیم هخا را علم کنیم تا بقیه را ساکت کنیم
ولی این فتح الله یعنی هخا ادم احمقی بود و کار را خراب کرد
همه این کارها را حزب مهر انجام داد و همه اینها را من برنامه ریزی کرده بودم ولی متاسفانه اپوزسیون احمق و اشخاصی مثل هخا که دست نشانده ما بود بر عکس عمل کرد
معلوم شد هخا هم
مثل سعید سکوئی و فولادوند و مرزبان همه خائن و دست نشانده رژیم هستند

بله جانم

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
جناب
شما اگردقت کنید می بینید که این پست مال هفت سال پیش یعنی زمانی است که هخا می خواست به ایران برود
ومن دو سال قبل از ان گفته بود که کسی را به ایران می فرستیم
یعنی درست دو سال بعد از گفته من هخا امد و همان حرف را زد
می توانید در همین سایت هم اگر هنوز ارشیو سال 2002 موجود باشد ترید بنده را پیدا کنید و بخوانید
من در جایی گفتم که هخا ساخته دست حزب مهر بود خود هخا تمام حرفهایی را که زد وکار هایی را که انجام داد همه و همه را برایش دیکته کرده بودیم
قبل از هخا قرار بود عده ای از اپوزسیون وارد کاری شوند که به مصلحت ایران نبود
به همین خاطر مجبور شدیم هخا را علم کنیم تا بقیه را ساکت کنیم
ولی این فتح الله یعنی هخا ادم احمقی بود و کار را خراب کرد
همه این کارها را حزب مهر انجام داد و همه اینها را من برنامه ریزی کرده بودم ولی متاسفانه اپوزسیون احمق و اشخاصی مثل هخا که دست نشانده ما بود بر عکس عمل کرد
معلوم شد هخا هم
مثل سعید سکوئی و فولادوند و مرزبان همه خائن و دست نشانده رژیم هستند

بله جانم
een arAjeef madanieh ya mimaki (I mean maki)?

حاجی، خودمونیم این حزب مهر شما مثل بادمجون تخمی می مونه!!!! رفتین آدم پیدا کردین ... گذاشتین سر کار بعد طرف ر.. به تمام حزب !!!! (پایان جان این رو داشته باش !!!!)

خوب حاجی، شما که طرح براندازی داشتین یهو چی شد که ساندیس خور شدید ؟؟؟؟؟ اوا این مسیج این زیر دیگه چیه؟؟؟؟ عجیبها .... حالا مطمٔنی که تو دو سال قبلش گفتی*** ؟؟؟؟؟!!!! راستی این شماره ها چیین که بعد از اسم هر شهری گذاشتی !!!

payame general parsaiian be arteshe delavare iran
dostan in payame general parsaian abar marde iran be arteshe iran ast
---------------------------------------------------------------------------
Ba drod sepahbod parsaian hastam rahbare hezbeh MEHR
Ey farzandane HAKHAMANESH va GEEL va HO VAKH SHTARA ey navadegane aryou barzan .va ey farzandane sepahe javedan
IN JANEB be lalehaye sorkhy ke az khone sepahe koroshe bozorg roeedeh ast sogand yad mikonam ke ta peerozeye nahayee bar zahakeyan va shekaste ahreemane taazy pekar froo naneham ..
ey artesheyane bepa kheezeed va mara dar in rahe ahorayee yary daheed. ey artesheyan inak tareekh be azme shoma chashm dokhte ast va peykare iran neyaz bekhone man va shoma darad .BEPAA KHEEZEED VA MARA YARY DAHEED
AZ ANN EDEH AZ ARTESHEYAN KE DAR IRAN HASTAND MIKHAHAM RAMZE ZEER RA DAR ASRA VAGT EJRA KONAND VA MONTAZERE PEYAME DIGARE MAN BASHAND ,,ISREAL 87RET/ POREYA 378TIOT/ PARVIZ 564/ ISREAL05/DORNA5609/
ROMA1499/OTTAWA24065/ZAMBIA4509/ENGLAND/
2WOM/
HOLLAND045/MALMO096/LONDON0567/ESREAL04595
BOSTON0556/ESREAL5859
5010+9658+0013+0059+04509+5768.
tamam
GENERAL PARSAIAN

May 9, 2004
15,082
176
حاجی، خودمونیم این حزب مهر [/COLO
,,ISREAL 87RET/ POREYA 378TIOT/ PARVIZ 564/ ISREAL05/DORNA5609/
ROMA1499/OTTAWA24065/ZAMBIA4509/ENGLAND/
2WOM/
HOLLAND045/MALMO096/LONDON0567/ESREAL04595
BOSTON0556/ESREAL5859
5010+9658+0013+0059+04509+5768.
tamam
GENERAL PARSAIAN

از PJ
بپرس او تنها کسی بود که تو این سایت توانست قسمتی از اینها را حل کند
فکر کنم ای کیو ایشان انقدر بالا است که بتواند کمک شما کند

بله جانم

حاجی بی خیال پ ج ....، بگو چی شد که یک دفعه از فکر و طرح براندازی رژیم به ساندیس خوری افتادی .... و از آریو برزن و فرزندان هخامنش و گیل آاو واخ اشترا (یه سری چرت و پرت !!!) به اسلام / عرب شناسی ؟؟؟

een arAjeef madanieh ya mimaki (I mean maki)?
Mr. ardesheer
I explained in page 7 of this thread that ayat madani az mod oftadeh. General , being a sarbaz gomashte, is strictly party man and no longer uses ayat madani as reference.

Here is the memo that instigated my word of advise to PN on page 7 of this thread:

طلأعیه دفتر بیت رهبریطلأعیه دفتر بیت رهبری :

نظر به اینکه عوامل فتنه و عده قلیل ۲۴ ملیونی خس و خاشاک آشوب***هایی*** در میهن اسلامی ما تحت عنوان جنبش مدنی به راه انداخته اند،من بعد کلیه مصادیر قرآنی موسوم به آیات مدنی از درجه اعتبار ساقط ، و مسلمین و امت عزیز اسلام را واجب است که فقط به آیات مکی رجوع نمایند.

رو نوشت :

نماینده رهبری در کائنات- حضرت باریتعالی
نماینده جناب شریعتمداری و ذوب شدگان در ولایت در ینگه دنیا- دکتر سوسک نسب
نماینده ارتش سیبری- جناب فرهاد فاشیسم طلب عشق تنکه محمود
عاشقان رهبر در کویت- دکتر قوقولی دوست ساندیس پناه
حزب مهر
اسمال آذرخش
کلیه سربازان گمنام هزار ای*** پی با ای*** کیو ملیونی
اندیشمندان ولاییی ساندیس خور- کیانوش نفتچی

Dec 12, 2002
8,517
1
usa
zede enqleab jan, agge hezbe mehr is only one person ,the founder ,member all one then what all the fuss about it .
anyway if as you said hezbe mehr is just one person in that case i will ask god; khoda ye pooli be man bede ,ye aghli ham be general .

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
پس چی شد؟ دو نفر تلف شدن یا نه؟ این حزب مهر پس شاید همون حزب ک* و شعره؟ کو این گماشته بیاد کمی بناله و ببافه؟

Status
Not open for further replies.