What's the deal with threads "locked" for comments?

Kian Pars

Bench Warmer
Dec 9, 2005
1,862
93
If a thread is locked for comments it shouldn't be in "general discussions".
You either remove it if it's inappropriate , or let member comment on it.

Iksanihc

Well-known member
Feb 14, 2019
622
232
من نمیفهمم اینجا یکی دو نفر هستن که به هیچ عنوان هیچ حرفی واسه گفتن ندارن, نه سواد کافی دارن که در صحبت ها شرکت کنن, وقتی هم چیزی مینویسن, کاملا مشخصه که به صورت حقیرانه ای فقط به قصد انگولک کردن طرف مقابل مینویسن. یه مشت موجود بی ارزش. اینا میان ترد رو میبندن در صورتی که ترد گناهی نکرده, مثلا اون ترد الله گناهی نکرده, یه آشغال ملا صفت فقط اومده اونجا زر زر بیخود کرده. خوب زر زرشو پاک کنید, نه؟ خوب شما ها ادمین ها که دست به بن کردنتون خوب بوده, چطور فقط یه نفر رو مثل نقل و نبات بن میکردید؟ اگه نمیخاید کس و شر های این بچه ملا و دار و دسته یاوه گویان رو پاک کنید, خوب بزنید در کونش برن پی کارشون. چرا تو این سایت فقط زورتون به یه نفر میرسیده, اونم کسی که به کلی از شما ها درس ایران شناسی و سیاست داده؟ مملکت بیخود نیست به این روز افتاده. همیشه اونی که دانشش از بقیه سر بوده, به دست بیسوادان کوبیده شده. اینجا هم به همین شکله. همیشه گفتم, اون فرهنگ کثیف با از مملکت بیرون زدن اتوماتیک از بین نمیره, اون فرهنگ رو ایرانی ها اومدن با خودشون خارج هم آوردن. به درک. ببندین. اون یکی دوتا ترد مفید رو هم درشو رو به خاطر یه مشت بچه ملا بی ارزش ببندید.

Pooya

Administrator, Technical Team Director
Staff member
Sep 23, 2004
34,288
955
Vancouver, Canada
www.IranSportsPress.com
If a thread is locked for comments it shouldn't be in "general discussions".
You either remove it if it's inappropriate , or let member comment on it.
Ostad, if 2 people are not civilized enough to have a discussion without insulting one another, without being able to use proper words, then the best is to lock :) we should move them though, you have a point.

Bache Tehroon

Moderator
Staff member
Oct 16, 2002
38,778
1,079
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
Why moved? why not ban the member who doesn't follow the rules? The rules should apply to every member not to some.
Because banning people sucks. I hate it. Been cleaning up people's childish garbage for days now. It's fucking tiring. I keep asking them nicely to keep it civilized.

But really...banning people sucks. I hate it.

Feb 4, 2005
22,375
2,185
Because banning people sucks. I hate it. Been cleaning up people's childish garbage for days now. It's fucking tiring. I keep asking them nicely to keep it civilized.

Let’s ban the people who keep it civilized. Start we me.

Nov 10, 2002
8,341
375
The problem is that every individual in this forum believes that his (I don't user her cause it is non-existent lol) own ideology is the correct and the only one. There are certain individuals in this site with complete different mindset. They are not going to change nor any human really changes that significantly. So what is the point of insulting in the manner that is happening. Whether you are in favor of regime or not, believing religion or not, liking Iranian football or not, that is the way it is going to be. Now you can have a laugh at it but to say f ... this or f ... that, in every single forum is disgusting.

The point of political debate or any forum is to have completely different and opposite mindsets. So you have to present your ideas and there will be some people who agree with you and some that disagree. Please at least respect this small community that only has 10 active members. Don't get me wrong, I am not perfect either and I get emotional sometimes because it is so hard to accept that people have 180 degree beliefs but then again that is the way it is. C'est la vie.

rahim

Bench Warmer
Oct 23, 2003
820
152
behbahan
Seems to me the approach of removing thread is an encouragement to the provocator that seemingly can guess what reaction he can anticipate, hence derailing informative threads that go against their ideology.
Yes civilized is good, but how about those who attempt to provoke or derail with a soft but motivated tongues?
The approach shown by the provocing element in this thread has been tried successfully by the supporters of certain persuasion the past. It is just depriving the few that care to be read and learn the informative contexts.

Iksanihc

Well-known member
Feb 14, 2019
622
232

خوب سروش جان, تو میدونی من دوست دارم و اینو جدی میگم, یکی از با معرفت ترین ایرانی هایی هستی که من در دنیای سایبری تو این ۲۰ سال اخیر دیدم, منتها دوست عزیز, چطور این جریان بدتون اومدن از بن کردن, الان یادتون اومده؟!این خوب ظلمه به کسی که حرف واسه گفتن داره, ثابت کرده که دانشی واسه ارائه دادن داره و هیچوقت به سایت توهین نکرده. اینجا ولی پوفیوزی وجود داره که اصلا واسه به پر و پاچه من پیچیدن وارد شده. از تو پست اولش اینو اصلا خودش هم گفته. طرف سالی ۲ بار میاد اینجا, همه چی رو به هم میریزه, به هیچ وجه هم هیچ قصد مفید بودن نداره چون میدونه, دستش بازه, کسی کاره به کارش نداره, میاد کس و شر میگه, ۴ تا دیوث دیگه رو هم که منتظر فرصت هستن رو هم تحریک میکنه, یه مدت سایت رو به هم میریزه, دوباره میره همونجایی که همیشه هست. خوب این آدم چطور میتونه این اجازه رو به خودش بده که ترد های کسانی رو به گا بده که اینجا همیشه سعی کردن مفید باشن؟ خوب شما از بن کردن خوشت نمیاد, ولی با این کار داری ظلم میکنی به کسی که واسه این سایت وقت گذاشته, سعی کرده چیزی ارائه بده و تو میدونی من اینکار رو کردم. اونوقت یک انگلی که صرفا فقط واسه دعوا راه انداختن میاد و هنوز یک تک دونه پست نداشته که خود شما بتونی بهش بگی مفید, دستش اینجا وازه, هروقت دلش میخواد میاد, کس و شر هاشو میگه, دوباره میره و ما میمونیم با عواقبش. حالا شما میتونی بگی خوب اون کس و شر میگه, تو جواب نده, ولی تو میدونی بعضی درگیری ها وقتی به چند سال میکشه و عمیقه, دیگه نمیشه راحت ازشون گذشت, به هر حال تنش پیش میاد. به این راحتی ها هم نیست, سیب زمینی که نیستیم بشینیم تموشا کنیم چطور ۲, ۳ تا بیسواد که سابقه در انگولک کردن و به هم ریختن تعادل سایت دارن, مرتب با همون حربه ساده و بدون اینکه کسی کاری به کارشون داشته باشه, همون گه همیشگی رو میخورن. یه سریشون انقدر پر رو هستند, بعد چند ماه میان, درست موقعی هم که دارن دوباره شر به پا میکنن, یه دوتا دری وری هم بار سایت و ادمین میکنن. بابا دمتون واقعا گرم! الان یه دفعه از بن کردن بدتون اومده. والا یه موقعی همتون دستتون رو دکمه بن بود و اونم فقط واسه یه نفر.

Iksanihc

Well-known member
Feb 14, 2019
622
232
بیا, مثلا این مرتیکه به چه درد این سایت خورده تا حالا؟ ولی هروقت فرصت گیر میاره میوفته دنبال اون چند تا بیشرف دیگه. انقدر بیشرفی و بی مروتی رو من فقط میون ایرونی ها دیدم. به این عربا مرتب فخر میفروشن, ولی من باهاشون سر و کار داشتم, یه تار موشون با مروت تر و باشرف تر از دار و دسته اینهاست. اینا فرهنگشون قشنگ فرهنگ جمهوری اسلامیه و خودشونم نمیدونن. من متوجه شدم, هر سگی که هراز گاهی ضد جمهوری اسلامی پارس میکنه, هیچ دلیل بر این نمیشه که آدم ایران دوست و درستی باشه. باید صبر کرد یه مدت حرفاشون رو شنید یا خوند. اکثرشون, پروفایل فرهنگی, اجتمایی شون, هیچ فرقی با رژیمیا نداره.

Bache Tehroon

Moderator
Staff member
Oct 16, 2002
38,778
1,079
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
چینسکی جان
نود و نه درصد ماها هیچ فرقی با عوامل اون رژیم نداریم. پاش بیافته هممون یه پا خلخالی و لاجوردی هستیم. به ایرانی بودن هم ربط زیادی نداره. کلا آدما همینن. هم میتونن با معرفت و مهربون باشن و هم میتونن عوضی باشن. اینجا که نه جای عوضی بازیه نه جای مهربانی و عشق ورزی. یه مکان مجادله ست. مهم اینه اینجا موقع بحث و جدل تبدیل به بدترینِ خودمون نشیم

مطمئنا همه یه حرفی برا گفتن دارند. خیلیهاش هم واقعا مزخرفه و با عقل طرف بحث اصلا جور در نمیاد. دلیل نمیشه طرف رو به باد فحش و ناسزا و تمسخر گرفت. من خودم آدم زیاد مهربونی تو بحث نیستم و راحت از کوره درمیرم ولی فحش دادن رو درست نمیدونم چون از بحث اصلی آدم رو دور میکنه و به طرف فرصت برتری اخلاقی میده. نشون دهنده ی ضعف هم هست و کلا تر میزنه به همه چیز

واقعا اگر خود شما کمتر وارد مجادلات آمیخته با فحش و ناسزا میشدی خیلی های دیگه هم میفهمیدن که واقعا در خیلی موارد حرف درست رو میزنی و من به شخصه بارها بعد از خوندن پستات به فکر فرو رفتم. کاش یه مقدار نسبت به رفتار و منش دیگران کمتر عکس العمل نشون بدی. اینجا جایی نیست که کسی بتونه به کس دیگه ضربه ای وارد کنه. پس با علم به این مسئله دلیلی نداره کلمات و جملات نه چندان دلچسب دیگران تاثیر آنچنانی روی آدم بذاره. راحت میشه ازش گذشت

بن کردن افراد بسیار کار مزخرفیه. در طول سالیان تعداد دعواهایی که سر "بن" نکردن افراد من کردم خیلی زیاده. بریدن صدا و بستن در به روی هیچکس خوب نیست. من نمیدونم چرا انقدر از این کار متنفرم. شاید یه آسیب کودکیه یا شایدم یه نوع وسواس

بابا انقدر به هم فحش ندید! حالا میخوایید بدید بدید ولی دیگه نه توی هر پست. درضمن فحش جنسی اصلا صورت خوشی نداره. سایت رو زشت و زننده میکنه

Kian Pars

Bench Warmer
Dec 9, 2005
1,862
93
چینسکی جان
نود و نه درصد ماها هیچ فرقی با عوامل اون رژیم نداریم. پاش بیافته هممون یه پا خلخالی و لاجوردی هستیم. به ایرانی بودن هم ربط زیادی نداره. کلا آدما همینن. هم میتونن با معرفت و مهربون باشن و هم میتونن عوضی باشن. اینجا که نه جای عوضی بازیه نه جای مهربانی و عشق ورزی. یه مکان مجادله ست. مهم اینه اینجا موقع بحث و جدل تبدیل به بدترینِ خودمون نشیم

مطمئنا همه یه حرفی برا گفتن دارند. خیلیهاش هم واقعا مزخرفه و با عقل طرف بحث اصلا جور در نمیاد. دلیل نمیشه طرف رو به باد فحش و ناسزا و تمسخر گرفت. من خودم آدم زیاد مهربونی تو بحث نیستم و راحت از کوره درمیرم ولی فحش دادن رو درست نمیدونم چون از بحث اصلی آدم رو دور میکنه و به طرف فرصت برتری اخلاقی میده. نشون دهنده ی ضعف هم هست و کلا تر میزنه به همه چیز

واقعا اگر خود شما کمتر وارد مجادلات آمیخته با فحش و ناسزا میشدی خیلی های دیگه هم میفهمیدن که واقعا در خیلی موارد حرف درست رو میزنی و من به شخصه بارها بعد از خوندن پستات به فکر فرو رفتم. کاش یه مقدار نسبت به رفتار و منش دیگران کمتر عکس العمل نشون بدی. اینجا جایی نیست که کسی بتونه به کس دیگه ضربه ای وارد کنه. پس با علم به این مسئله دلیلی نداره کلمات و جملات نه چندان دلچسب دیگران تاثیر آنچنانی روی آدم بذاره. راحت میشه ازش گذشت

بن کردن افراد بسیار کار مزخرفیه. در طول سالیان تعداد دعواهایی که سر "بن" نکردن افراد من کردم خیلی زیاده. بریدن صدا و بستن در به روی هیچکس خوب نیست. من نمیدونم چرا انقدر از این کار متنفرم. شاید یه آسیب کودکیه یا شایدم یه نوع وسواس

بابا انقدر به هم فحش ندید! حالا میخوایید بدید بدید ولی دیگه نه توی هر پست. درضمن فحش جنسی اصلا صورت خوشی نداره. سایت رو زشت و زننده میکنه
I don't agree with the first sentence of your post, you have no proof for that, so don't make it a fact. People who live outside of Iran have most probable seen or felt what democracy is and how it works. If they behave differently here that's another story. We have to tell our openion, let other people do the same and if we don't like it, just ignor them ( I have couple of them on my ignore list), but to keep it civil Admins should interfere and ban who muddy the waters.