قابل توجه اعضاء ای اس پی

May 9, 2004
15,168
179
دوستان و دشمنان
اگر کسی با من دشمنی دارد بنده اسمم اسماعیل اذرخش است
و از شما تقاضا دارم از اسم ژنرال پارسائیان در سایت های دیگر استفاده نکند
ژنرال میخواست من را قدغن کند که در اینجا چیزی بنویسم
و الان شما دارید برای من مشکل بزرگتری سر هم میکنید
چرا رفته اید در تویتر
https://twitter.com/Ashtar_ISP
اسم ژنرال را خراب میکنید
اگر مرد هستید اگر شرف دارید این کار رانکنید اگر دوست ندارید بنده اینجا چیزی بنویسم نمینویسم
ولی خواهش میکنم بار دیگر با اسم ژنرال پارسائیان در هیچ جا چیزی پست نکنید
و برای بنده مشکل فراهم نسازید
ادمهای دو رو و دغل باز و خبرچین زیاد است

متشکرم

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
General aziz, I had you in my ignore list for a while till firends here send me PM that General has lost it and .... General Aziz, or should I call you Aghaye Azarakhsh, Jaryan chiyeh ??? Chi shodeh ?

Albateh nazare man inke shoma inha ro vase mezah va khandeh gozashtid ke dostan chon in roz ha narahat hastan kami bekhandan va ....

Dastet dard nakoneh, made my day :)
looooool, :knight2:

Last edited:
May 9, 2004
15,168
179
General aziz, I had you in my ignore list for a while till firends here send me PM that General has lost it and .... General Aziz, or should I call you Aghaye Azarakhsh, Jaryan chiyeh ??? Chi shodeh ?

Albateh nazare man inke shoma inha ro vase mezah va khandeh gozashtid ke dostan chon in roz ha narahat hastan kami bekhandan va ....

Dastet dard nakoneh, made my day :)
looooool, :knight2:
خیرجناب
بنده اگر از کسی دستو بگیرم از اخوند نمی گیرم
ژنرال پارسائیان هرکس که باشد نه اخوند کروبی ورفسنجانی است نه یار امام میر حسین موسوی

بله جانم

May 9, 2004
15,168
179
General can you tell me about your military background?
دوست گرامی
اگر بنده را می خواهید جایی استخدام کنید
حاضر هستم سی وی خود را برای شما به ایملتان پست کنم
لازم به پست کردن در اینجا نیست

متشکرم

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
دوستان و دشمنان
اگر کسی با من دشمنی دارد بنده اسمم اسماعیل اذرخش است
و از شما تقاضا دارم از اسم ژنرال پارسائیان در سایت های دیگر استفاده نکند
ژنرال میخواست من را قدغن کند که در اینجا چیزی بنویسم
و الان شما دارید برای من مشکل بزرگتری سر هم میکنید
چرا رفته اید در تویتر
https://twitter.com/Ashtar_ISP
اسم ژنرال را خراب میکنید
اگر مرد هستید اگر شرف دارید این کار رانکنید اگر دوست ندارید بنده اینجا چیزی بنویسم نمینویسم
ولی خواهش میکنم بار دیگر با اسم ژنرال پارسائیان در هیچ جا چیزی پست نکنید
و برای بنده مشکل فراهم نسازید
ادمهای دو رو و دغل باز و خبرچین زیاد است

متشکرم
نام این داستان ژنرال پارسائیان است
داستانی واقعی از یکی از دوستان بنده
البته به جای اسم واقعی ایشان نام مستعار خود در سایت ای اس پی یعنی ژنرال پارسائیان به کار برده ام
که اسم داستان هم همان است

جناب پهلوان نایب
بنده همان ژنرال هستم

دوست گرامی
من و خانواده ام از طرفداران شاه بودیم و هستیم
تا ان حد که شاید ما از معدود ایرانیانی بجز پهلوی ها بودیم که در مصر بالا سر شاه فقید اخرین ساعات زندگی او را دید
........

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
general joon
joone azizet nemisheh - aslan sarf nemikoneh
tazeh vaght hal kardaneh

BTW - do you think Russians are now fullt controling Iran ? Did they just conduct the Coup to take over British Interests ?

May 9, 2004
15,168
179
BTW - do you think Russians are now fullt controling Iran ? Did they just conduct the Coup to take over British Interests ?
دوست گرامی
البته روسها دوست ندارند اصلاح طلبان قدرت را در ایران به دست بگیرند
زیرا نزدیکی ایران با امریکا به نفع انها نخواهد بود
ولی کودتاه؟
کدام کودتاه جانم خودتان را گول نزنید
شما هم برای دلخوشی خودتان ج*ق سیاسی می زنید نه کودتایی در کار بود نه چیزی
تنها تند روها در ایران بعد از اینکه در مقابل غرب در مورد انرژی اتمی سر سختی کردند قدرت بیشتری پیدا کردند
این هم که می گویند انتخابات و ارای موسوی را دزدیدن و دادند به احمدی نژاد چرت و پرتی است که غرب
برای گول زدن و اغتشاش برخی از ایرانیها و به قدرت رساندن اصلاح طلببان توی بوق کرده بودند
والا خود غربیها هم می داند چنین چیزی نیست
بنده بارها گفته ام انهایی که پای صندوق های رای رفتند اکثرا به احمدی نژاد رای دادند
باور نمی کنید خودتان شخصا امتحان کنید
چطور ؟
بیست یا سی شماره از شهرها و روستاهای مختلف ایران را شانس پیکنید و بنویسید
بعد به هر یک از ان شمارهای تلفن بزنید
سئوال ؟ شما رای داده اید
بله
خیر
اگر رای داده اید به چه کسی
احمدی نژاد
موسوی
رضایی
کروبی
بعد در صد بگیرید و خودتان و وژدان(وجدان) خودتان
کار نداشته باشید اگرالعربیه امدو گفت موسوی شصت درصد از ارا را اورده العربیه قبل از انتخابات می گفت موسوی
اکثریت را می اورد ودر مرحله اول پیروز خواهد شد ؟
به چه حسابی ؟
بعد هم یک کسی امده بود و بحث میکرد و میگفت موسوی اگر بیاید جزایر سه گانه را به امارات پس میدهد
باید به ادم احمقی مثل این شخص گفت اولا موسوی این کار را نمی کند
دوم از ان مگر موسوی می تواند

بله جانم

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
My dear General -
You still don't believe or understand Iranians may not be the stupid baboons you think they are I don't know the environment you grew up in - but just like the rest of Iran, in Tehtan alone which holds 1/5 of Iran's total population - we always considered Ahmadinejad as a joke that he is. We never believed in any IRI elections - in fact Iranians consider Shiite Clergies as Crooks - if you don't know that, then you don't know us. That is fine - just rest assured as much as you don't know us - we know you. We know all about your kind. Most importantly we know you are fighting a losing cause. One you have to protect with knives.

May 9, 2004
15,168
179
My dear General -
You still don't believe or understand Iranians may not be the stupid baboons you think they are I don't know the environment you grew up in - but just like the rest of Iran, in Tehtan alone which holds 1/5 of Iran's total population - we always considered Ahmadinejad as a joke that he is. We never believed in any IRI elections - in fact Iranians consider Shiite Clergies as Crooks - if you don't know that, then you don't know us. That is fine - just rest assured as much as you don't know us - we know you. We know all about your kind. Most importantly we know you are fighting a losing cause. One you have to protect with knives.
دوست عزیز
نه یک پنجم بلکه به نظر من کسانی که فکر می کنند احمدی نژاد یک جوک است و او را بخاطر
قیافه مضحک و شلخته اش مسخره میکنند بیش از ان چیزی است که شما می گویید
البته
توجه داشته باشید
البته
در بین رفقای و هم شکلها و هم مشربان شما
شما با ان روستایی و فقیر شلخته که ته ریش هفته پیش را نرسیده که صاف و صوف کند نمی گردید
شما با یک مشت ادم مثل خودتان خوشتیپ و خوش قواره که با انتر نت و یو تیوب و تویترو فیس بوک سر وکار دارند می گردید
شما ان روستایی که دستهایش پینه بسته و لبهایش ترکیده را نمی بینید
ان فقیری که کفش کهنه مدیر اداره را پا کرده و به سوراخ ته کفش اهمیتی نمی دهد نمی بینید
شما با ان بیچاره ای که در یک اطاق چهار در چهار هفت سر عایله را سرپرستی میکند نمی گردید
البته که خوشتیپ هایی مثل شما و دوستانتان باید از احمدی نژاد جوک بسازند
اخر این هم قیافه است که برود جلوی روسای اخرین سیستم اروپایی
جناب احمدی نژاد را همان کسانی انتخاب کردندو دوست دارند که هم قیافه احمدی نژاد هستند
همان کفش پارها و ته ریش نزدها و چهار در چهاری ها رای دادند
توی ایران سر سگ هم بزنی از این جور ادمها ریخته
فکر نکنید که ایران فقط بالا شهر تهران است و بس یا فقط ادمهای کلاس بالایی مثل شما رفتند و رای دادند
نه جانم ان کفش پاره ها زودتر از من و شما رفتند و رای دادند وبعد هم رفتند سر بیل زدن

اگر تمام ملت ایران خوشتیپ و خوش قواره و کلاس بالا مثل من و شما بودند احمدی نژاد حتی مدیر یک دبستان هم نمی شد
خوب حالا چکار کنیم
برویم و به ان روستایی و ان کفش پاره و ان لب ترکیده که در یک اطاق بدون تخت خواب یک لحاف را خرج شش نفر می کند
بگوییم احمدی نژاد خوش تیپ نیست یک ادم خوش تیپ سه تیغه و یا یک ادم سرخ و سفید وتوپل مپولی را انتخاب کنید ؟
عزیز م مردم ایران بیش از هفتاد ملیون هستند کلاس بالا هایی مثل من و شما و خوش تیپ هایی مثل ما ها بچه های ای اس پی کم گیر می اید جانم
باید قدر خودمان را بدانیم

بله جانم

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
Siah Bazi cheghadr goroohban ghandali ?
I see and know the Roustaii - I have worked with them. They are the last to care or even know AN. The hard working farmer that you pretend to support hates AN - because the free White & Black Fertelizers which were given to him by his local Agriculture Dept. has been cut due to lack of budget. You don't know what the Black& White is because you know nothing about our agriculture - expect crying crocodile tears for the poor old farmer.
I just hope I don't run into the likes of you after Iran is freed - because not seeking revenge on behalf of all our suffering youth would be a challenge for me.

Jun 30, 2009
258
15
دوست گرامی
اگر بنده را می خواهید جایی استخدام کنید
حاضر هستم سی وی خود را برای شما به ایملتان پست کنم
لازم به پست کردن در اینجا نیست

متشکرم
good idea .....send us your CV..... there is a security guard position open at the local mall .... fits your qualification, given all your military background

May 9, 2004
15,168
179
Siah Bazi cheghadr goroohban ghandali ?
I see and know the Roustaii - I have worked with them. They are the last to care or even know AN. The hard working farmer that you pretend to support hates AN - because the free White & Black Fertelizers which were given to him by his local Agriculture Dept. has been cut due to lack of budget. You don't know what the Black& White is because you know nothing about our agriculture - expect crying crocodile tears for the poor old farmer.
I just hope I don't run into the likes of you after Iran is freed - because not seeking revenge on behalf of all our suffering youth would be a challenge for me.
دوست عزیز
احمدی نژاد در طی چهار سال ریاست خود به صدها روستا و شهرک سر زد
مردم این روستاها و شهرک ها اصلا اسمی از موسوی نشنیده بودند و حتی تا الان نشنیده اند
زیرا انها با اخبار خارجی و انترنت و این جور چیزها سرو کار ندارند
خیلی هنر کنند تلویزیون و اخبار رژیم را گوش میدهند
اینها احمدی نژاد را می خواهند
شما نمی خواهید حقیقت را قبول کنید جانم
فکر میکنید همه مردم همین هایی هستند که انترنت و بی بی سی و سی ان ان می بینند
در بین این قشر ادمهایی هستند که فکر میکنند انترنت و سی ان ان یک نوع مرض یا خوراکی است
وقتی اسم موسوی را میشنوند نمی دانند او کیست
در صورتی که همین قشر مستقیما احمدی نژاد را دیده اند
بیش از شصت دیدار استانی کم نیست جانم در هر دیدار دها هزار امده اند و مستقیما به احمدی نژاد گوش داده اند
شما می ایید و از یوتیوب حرف میزنید

بخواب جانم حال ندارید

Attachments