قابل توجه اعضاء ای اس پی

May 9, 2004
15,168
179
Bro Dalghak !!! ...general shashtarpoor !!! lol
ای بابا
من هنوز پست نکرده این امد و جواب داد
فکر کنم این ای دی را به چند نفر داده اند تا همین یک جمله را کپی کند و هی برای بنده پست کند
:iloveu:

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
aghay general Javab soal ma chi shod?
Good luck getting a straight, HONEST answer. This General character lies to his teeth.

I refer you to my very first post on this very thread!

While you're at it, please also find out if this "general" character is suffering from Obsessive, Compulsive Lying and Schizophrenia.

May 9, 2004
15,168
179
آقای گنرال عزیز چند تا سوال دارم فقط جواب اینها را بعده اوکی؟ ۱-آیا قبول داری که در انتخابات تقلب شده یا نه؟ ۲-آیا شما ضد رژیم هستی*** یا نه؟ کهلی*** ممنون عزیز جان.
جناب کوچ
به نظر من امکان ندارد در انتخابات تقلب نشده باشد
یعنی ممکن نیست بیش از چهل ملیون رای در صندوق ها افتاده باشد و همه انها صحیح بوده باشد
صد در صد تقلبی شده
ولی بنده بر این باور نیستم که مثلا موسوی بیست ملیون رای اورده انها را به نام احمدی نوشته اند
این هم غیر ممکن است
احمدی نژاد طرفداران زیادی دارد خیلی بیشتر از موسوی و کروبی و رضائی
جواب سئوال دو
بنده ضد رژیمی هستم ولی وقتی با یک عده که می خواهند تک تیر انداز بیاندازند در خیابانها
و هنوز نیامده حکم قتل ملیونها هم وطن را می دهند رژیم را بر این گونه افراد ترجیح میدهم
این گونه اشخاص میانه رو نیستند دمکرات نیستند ازادیخواه نیستند
اینها خودخواه هستند
خود خواه و کینه توز و عقده ای
شما نگاه کنید توی همین سایت می ایند و فحش ناموسی به بنده میدهند فردا اگر بیایند و حکومت کنند چه خواهند کرد؟
با افرادی مثل من که با رژیم موافق نیست اینگونه بر خورد میکنند
با ملیونها که طرفدار رژیم هستند چه میکنند ؟
با اشترها و رضا ها و ممبر ها باوفا ها و علی ها و حسن ها ارش ها و غیره و غیره ؟ چه خواهند کرد
به خدا می ترسم اینها با این همه نفرت بیایند روی رژیم و سازمان مجاهدین را سفید کنند
به همین خاطر بنده ضد رژیم هستم
ولی در مقابل این گونه افراد جبهه می گیرم حتی اگر در سنگر رژیم باشد
من نمی خواهم کشورم لبنان 82 بشود
نمی خواهم ایران صومالی بشود نمیخواهم دارفور را در ایران ببینم من نمی خواهم اینها بیایند و جوی خون راه بیاندازند
اگر یک فرد ایرانی محترم میانه رو واقعی
که نکند ان کاری را که انقلاب 57 کرد
یعنی کشتن هزاران ایرانی
نه فردی که مثل خلخالی ولی با کروات و فوکول بیاید و ملت را از دم تیغ بگذراند
انزمان وقتی شاه رفت خیلی طرفدار نداشت ولی بنده می دانم این رژیم طرفداران زیادی دارد یعنی اگر قرار باشد بکشیم یک برادر کشی خواهد شد که در طول تاریخ ایران ندیده ایم
اینها افراطی هستند
من با اینها مخالفم
به نظر من رژیم را باید کنار زد ولی نه با این اشخاص نه با این طرز فکر
شما عراق را نگاه کنید یک احمق دستور داد تا اعضای حزب بعث را از دوائر حکومتی بیرون کنند
می بینید تا الان عراق ناارام است
یک ملیون عضو حزب بعث بودند نودو نو درصد از انها نه کسی را کشته بودند نه جرم بزرگی انجام داده بودند
الان که کار از کار گذشته و فهمیده اند اشتباه کرده اند
می گویند که بعثی ها هم میتوانند در دولت کار کنند
ما در ایران چند ملیون بسیجی و پاسدار و خط امام و حزب اللهی داریم ؟
ملیونها
اینها اگر فردا بیایند میخواهند همان اشتباه را شاید بزرگتر از انرا تکرار کنند
اشتباه عراق و حزب بعث
فکر میکنید این ملیونها بسیجی و پاسدار و حزب اللهی ساکت می نشینند ؟
خیر
اینها شب و روز در گوششان خوانده اند که اگر کشته شدی میوری بهشت و شهدیان زنده اند و از این حرفها
فکر میکنید اگر اینها با این افکار رژیم را پس زدند
مثل انقلاب 57 بعد از چند صباحی همه چیر ارام می شود
به خدا اگر اینجنین فکر کنید اشتباه بزرگی مرتکب خواهید شد
فکر میکند ان بسیجی و پاسدار و مسجدی و حزب اللهی که روی مین میرفت و برایش مرگ یعنی بهشت جاویدان بود
می نشینند توی خانه ؟
یا در مقابل حمله اینها فرار میکنند
خیر جانم اشتباه محض است اگر اینچنین فکر کنید
ولی اگر ملت کم کم به خود ایند و بدانند می توانند بدون یک جنگ داخلی رژیم را کنار زد
و
بدانند که انهایی که می ایند مثل این رژیم خونخوار نیستند باور کنید رژیم از بین خواهد رفت
و مردم همه طرفدار انها خواهند بود من خودم دست انها را می فشارم
نه من بلکه اکثر مردم ایران
انوقت ان پاسدار و بسیجی و حزب اللهی چاره ای نمی بیند مگر انکه در جامعه جدید ادغام شود

متشکرم

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
جناب کوچ
به نظر من امکان ندارد در انتخابات تقلب نشده باشد
یعنی ممکن نیست بیش از چهل ملیون رای در صندوق ها افتاده باشد و همه انها صحیح بوده باشد
صد در صد تقلبی شده
ولی بنده بر این باور نیستم که مثلا موسوی بیست ملیون رای اورده انها را به نام احمدی نوشته اند
این هم غیر ممکن است
احمدی نژاد طرفداران زیادی دارد خیلی بیشتر از موسوی و کروبی و رضائی
جواب سئوال دو
بنده ضد رژیمی هستم ولی وقتی با یک عده که می خواهند تک تیر انداز بیاندازند در خیابانها
و هنوز نیامده حکم قتل ملیونها هم وطن را می دهند رژیم را بر این گونه افراد ترجیح میدهم
این گونه اشخاص میانه رو نیستند دمکرات نیستند ازادیخواه نیستند
اینها خودخواه هستند
خود خواه و کینه توز و عقده ای
شما نگاه کنید توی همین سایت می ایند و فحش ناموسی به بنده میدهند فردا اگر بیایند و حکومت کنند چه خواهند کرد؟
با افرادی مثل من که با رژیم موافق نیست اینگونه بر خورد میکنند
با ملیونها که طرفدار رژیم هستند چه میکنند ؟
با اشترها و رضا ها و ممبر ها باوفا ها و علی ها و حسن ها ارش ها و غیره و غیره ؟ چه خواهند کرد
به خدا می ترسم اینها با این همه نفرت بیایند روی رژیم و سازمان مجاهدین را سفید کنند
به همین خاطر بنده ضد رژیم هستم
ولی در مقابل این گونه افراد جبهه می گیرم حتی اگر در سنگر رژیم باشد
من نمی خواهم کشورم لبنان 82 بشود
نمی خواهم ایران صومالی بشود نمیخواهم دارفور را در ایران ببینم من نمی خواهم اینها بیایند و جوی خون راه بیاندازند
اگر یک فرد ایرانی محترم میانه رو واقعی
که نکند ان کاری را که انقلاب 57 کرد
یعنی کشتن هزاران ایرانی
نه فردی که مثل خلخالی ولی با کروات و فوکول بیاید و ملت را از دم تیغ بگذراند
انزمان وقتی شاه رفت خیلی طرفدار نداشت ولی بنده می دانم این رژیم طرفداران زیادی دارد یعنی اگر قرار باشد بکشیم یک برادر کشی خواهد شد که در طول تاریخ ایران ندیده ایم
اینها افراطی هستند
من با اینها مخالفم
به نظر من رژیم را باید کنار زد ولی نه با این اشخاص نه با این طرز فکر
شما عراق را نگاه کنید یک احمق دستور داد تا اعضای حزب بعث را از دوائر حکومتی بیرون کنند
می بینید تا الان عراق ناارام است
یک ملیون عضو حزب بعث بودند نودو نو درصد از انها نه کسی را کشته بودند نه جرم بزرگی انجام داده بودند
الان که کار از کار گذشته و فهمیده اند اشتباه کرده اند
می گویند که بعثی ها هم میتوانند در دولت کار کنند
ما در ایران چند ملیون بسیجی و پاسدار و خط امام و حزب اللهی داریم ؟
ملیونها
اینها اگر فردا بیایند میخواهند همان اشتباه را شاید بزرگتر از انرا تکرار کنند
اشتباه عراق و حزب بعث
فکر میکنید این ملیونها بسیجی و پاسدار و حزب اللهی ساکت می نشینند ؟
خیر
اینها شب و روز در گوششان خوانده اند که اگر کشته شدی میوری بهشت و شهدیان زنده اند و از این حرفها
فکر میکنید اگر اینها با این افکار رژیم را پس زدند
مثل انقلاب 57 بعد از چند صباحی همه چیر ارام می شود
به خدا اگر اینجنین فکر کنید اشتباه بزرگی مرتکب خواهید شد
فکر میکند ان بسیجی و پاسدار و مسجدی و حزب اللهی که روی مین میرفت و برایش مرگ یعنی بهشت جاویدان بود
می نشینند توی خانه ؟
یا در مقابل حمله اینها فرار میکنند
خیر جانم اشتباه محض است اگر اینچنین فکر کنید
ولی اگر ملت کم کم به خود ایند و بدانند می توانند بدون یک جنگ داخلی رژیم را کنار زد
و
بدانند که انهایی که می ایند مثل این رژیم خونخوار نیستند باور کنید رژیم از بین خواهد رفت
و مردم همه طرفدار انها خواهند بود من خودم دست انها را می فشارم
نه من بلکه اکثر مردم ایران
انوقت ان پاسدار و بسیجی و حزب اللهی چاره ای نمی بیند مگر انکه در جامعه جدید ادغام شود

متشکرم
GP, you are saying there was a fraud in the election, so you don't want to know what there was a fraud. When you are admitting that there was a fraud and Guardian Council said in 50 cities there were some irregularities, then what kind message is the government sending to the people.

Second, you said you are against this regime, may I ask why are you against the regime?

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,185
2,707
behbahan
دوستان و دشمنان
اگر کسی با من دشمنی دارد بنده اسمم اسماعیل اذرخش است
و از شما تقاضا دارم از اسم ژنرال پارسائیان در سایت های دیگر استفاده نکند
ژنرال میخواست من را قدغن کند که در اینجا چیزی بنویسم
و الان شما دارید برای من مشکل بزرگتری سر هم میکنید
چرا رفته اید در تویتر
https://twitter.com/Ashtar_ISP
اسم ژنرال را خراب میکنید
اگر مرد هستید اگر شرف دارید این کار رانکنید اگر دوست ندارید بنده اینجا چیزی بنویسم نمینویسم
ولی خواهش میکنم بار دیگر با اسم ژنرال پارسائیان در هیچ جا چیزی پست نکنید
و برای بنده مشکل فراهم نسازید
ادمهای دو رو و دغل باز و خبرچین زیاد است

متشکرم

خیلی*** ممنون از اطلاعات.
میدانستم که رضا،ممبر، امر شریف،و ده***ها عناوین دیگر به کار برده شده در***ای س پی ، همگی*** اسامی مبرزاتی و دشمن گول زن میباشند.
ولی*** قبلان مطرح شده بود که اسم حقیقی*** سردار ، حمید است. حتا برخی*** این افسانه بی***بدیل را افشین نامی*** میدانستند.
حالا مشکل شد چند تا: حمید افشین اسمییل ، و یا سردار رضاد آف د دی

Coach

Bench Warmer
Oct 18, 2002
787
0
Japan
آقای ژنرال از پاسخت ممنون، اینطور که شما جواب سوال دوم را دادی من هم با شما موافقم، البته من فکر نمیکنم که کشت و کشتار از انقللب ۵۷ بیشتر بشود، ولی*** در مورد جواب سوال اول، بیاد بگوام که چند سال است که از ایران دور هستید؟ در بتن مردم آقای احمدی نژاد و نظام طرفدار ندارد فقط ادمهی که منافشان حکم می***کند ترفدری میکنند ایران با ۲۰ سال پیش تفاوت زیادی کرده، من درست روز انتخابات از ایران آمدم، تمام تهران سبز بود دقیقا همان روحیه***ای بود که خاتمی برای بر اول با قاطعیت برنده شد، اما دلم نمیخواد که حرف من را قبول کنی***، شما خودت از موارد تقلب که آقای موسوی انتشار دادن را بخوانید و اگر توانستید تمام آن مورد را جواب قانع کننده بدهید تشریف بیاورید اینجا و با هم صحبت کنیم ولی*** کاری که شما می***کنید این است که مثل نظام حکم برخورد می***کنید، یعنی*** فقط حرف خودتان را میزنید بدون اینکه به موارد اشاره شده جواب قانع کننده بدهید، دقیقا برای همین مساله هست که شما مرده تخت و تز قرار میگیرید، و اگر شما جوابی*** برای موارد ذکر شده ندارید باز لزومی ندارد که شما حرف کسی*** را قبول کنید شما باید به احترم دیگرن سکوت کنید و یا دنباله جواب بگردید پس خواهشا این مورد را رایت خیلی*** ممنون، قرار میگیرید

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
ما در ایران چند ملیون بسیجی و پاسدار و خط امام و حزب اللهی داریم
پاسدار و بسیجی و حزب اللهی در جامعه جدید ادغام شود
Masht Eslam chera enghadar dorogh migi, gave Masht Hassan vaba gereft mord, dar narafte!!!! :caveman:

Inghadr dorogh nagoo, Bolouria emshab mianda!
Inghadr dorogh nagoo!!!

youtube.com/watch?v=aKq2ZxKzcmY&feature=related

May 9, 2004
15,168
179
آقای ژنرال از پاسخت ممنون، اینطور که شما جواب سوال دوم را دادی من هم با شما موافقم، البته من فکر نمیکنم که کشت و کشتار از انقللب ۵۷ بیشتر بشود، ولی*** در مورد جواب سوال اول، بیاد بگوام که چند سال است که از ایران دور هستید؟ در بتن مردم آقای احمدی نژاد و نظام طرفدار ندارد فقط ادمهی که منافشان حکم می***کند ترفدری میکنند ایران با ۲۰ سال پیش تفاوت زیادی کرده، من درست روز انتخابات از ایران آمدم، تمام تهران سبز بود دقیقا همان روحیه***ای بود که خاتمی برای بر اول با قاطعیت برنده شد، اما دلم نمیخواد که حرف من را قبول کنی***، شما خودت از موارد تقلب که آقای موسوی انتشار دادن را بخوانید و اگر توانستید تمام آن مورد را جواب قانع کننده بدهید تشریف بیاورید اینجا و با هم صحبت کنیم ولی*** کاری که شما می***کنید این است که مثل نظام حکم برخورد می***کنید، یعنی*** فقط حرف خودتان را میزنید بدون اینکه به موارد اشاره شده جواب قانع کننده بدهید، دقیقا برای همین مساله هست که شما مرده تخت و تز قرار میگیرید، و اگر شما جوابی*** برای موارد ذکر شده ندارید باز لزومی ندارد که شما حرف کسی*** را قبول کنید شما باید به احترم دیگرن سکوت کنید و یا دنباله جواب بگردید پس خواهشا این مورد را رایت خیلی*** ممنون، قرار میگیرید
خواهش می کنم دوست عزیز
بنده حرف شما را قبول دارم خیلی ها در تهران مخصوصا بالا نشینها طرفدار موسوی هستند
نه بخاطر چشم و ابرو ی موسوی بلکه بخاطر تنفری که از احمدی نژاد دارند
یعنی اگر خود جنابعالی هم کاندید می شدید همینها بجای پارچه سبزو موسوی عکس شما را بلند میکردند
ولی دوست گرامی قبول کنید که انهایی را که شما دیده اید همه مردم تهران و ایران نیستند
من دها بار گفتم باز تکرار میکنم
احمدی نژاد بیش از شصت سفر استانی داشته ؟ میدانید یعنی چه؟
یعنی از صدها شهر و روستا دور و نزدیک دیدن کرده است
این باعث شد طرفداران زیادی پیدا کند
قبلا روسای جمهور تهران را ایران می دانستند حتی برخی از انها جنوب شهر را هم جزو ادم حساب نمیکردند
احمدی نژاد به روستاهایی سر زد که قبلا معاون بخش هم انجا نمی رفت
این برای مردم خیلی خوشایند است
می دانم شما هم حرف بنده را قبول نمیکند
ولی همینجا در کویت اکثریت ایرانیان از قشر کارگر و زحمت کش هستند شایدفقط ده در صد از انها سرمایه دار و بقول گفتنی دستشان به دهانشان میرسد
اینجا به هر کسی که می گویم به کی رای دادی میگوید احمدی نژاد
طرفداران موسوی میخواستند اینجا جلوی سفارت تظاهرات کنند باور کنید بیشتر از بیست سی نفر نبودند
یکی از دوستان خودم هم رفته بود انجا و خیلی شاکی بود
می گفت هفتاد هزار نفر ایرانی بیست نفر هم نیامدند
گفتم جانم اینجا اکثرا قشر کارگر هستند اینها احمدی نژاد را میخواهند
تازه این رفیق خود ما هم اصلا رای نداده بود
بنده عکسی را ضمیمه کردم به خدا بجز اینها و شاید یکی دو نفر سمت راست وچپ کسی نیامده بود
من چون اینجا بحث میکنم هر ایرانی که اینجا می بینم از بقال و نانوا و کارگر تا تاجر و مغازه دار می پرسم به کی رای داده اید
بجز سه چهار نفر همه می گفتند احمدی نژاد
من از سی چهل نفر این سئوال را کردم
و در تصویر هم طرفداران سبز را در کویت می بینید
در صورتی که بیش از هفتاد هزار ایرانی در کویت است
حالا بر عکس مثلا کشوری مثل سوئد بنده مطمئا هستم اکثریت احمدی نژاد را نمیخواهند
زیرا در سوئد این قشر یعنی قشر کارگر و بیسواد کمتر است
و بخاطر اینکه شاید برخی از دوستان این سئوال برایشان پیش اید که من به چه کسی رای داده ام
باید بگویم به ارواح خاک پدرم به هیچکس رای ندادم
من نه احمدی نژاد را میخواهم نه موسوی نه اصلا کل رژیم
بنده مجبور نبودم قسم بخورم ولی بخاطر اینکه برخی از دوستان بی مروتی میکنند قسم خوردم که حداقل شاید شما باورتان شود
این هم طرفداران موسوی در بین بیش از هفتاد هزار ایرانی مقیم کویت
همانطور که می بینید همه کلاس بالا!!!آ

متشکرم

Attachments

Last edited:

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
خواهش می کنم دوست عزیز
بنده حرف شما را قبول دارم خیلی ها در تهران مخصوصا بالا نشینها طرفدار موسوی هستند
نه بخاطر چشم و ابرو ی موسوی بلکه بخاطر تنفری که از احمدی نژاد دارند
یعنی اگر خود جنابعالی هم کاندید می شدید همینها بجای پارچه سبزو موسوی عکس شما را بلند میکردند
ولی دوست گرامی قبول کنید که انهایی را که شما دیده اید همه مردم تهران و ایران نیستند
من دها بار گفتم باز تکرار میکنم
احمدی نژاد بیش از شصت سفر استانی داشته ؟ میدانید یعنی چه؟
یعنی از صدها شهر و روستا دور و نزدیک دیدن کرده است
این باعث شد طرفداران زیادی پیدا کند
قبلا روسای جمهور تهران را ایران می دانستند حتی برخی از انها جنوب شهر را هم جزو ادم حساب نمیکردند
احمدی نژاد به روستاهایی سر زد که قبلا معاون بخش هم انجا نمی رفت
این برای مردم خیلی خوشایند است
می دانم شما هم حرف بنده را قبول نمیکند
ولی همینجا در کویت اکثریت ایرانیان از قشر کارگر و زحمت کش هستند شایدفقط ده در صد از انها سرمایه دار و بقول گفتنی دستشان به دهانشان میرسد
اینجا به هر کسی که می گویم به کی رای دادی میگوید احمدی نژاد
طرفداران موسوی میخواستند اینجا جلوی سفارت تظاهرات کنند باور کنید بیشتر از بیست سی نفر نبودند
یکی از دوستان خودم هم رفته بود انجا و خیلی شاکی بود
می گفت هفتاد هزار نفر ایرانی بیست نفر هم نیامدند
گفتم جانم اینجا اکثرا قشر کارگر هستند اینها احمدی نژاد را میخواهند
تازه این رفیق خود ما هم اصلا رای نداده بود
بنده عکسی را ضمیمه کردم به خدا بجز اینها و شاید یکی دو نفر سمت راست وچپ کسی نیامده بود
من چون اینجا بحث میکنم هر ایرانی که اینجا می بینم از بقال و نانوا و کارگر تا تاجر و مغازه دار می پرسم به کی رای داده اید
بجز سه چهار نفر همه می گفتند احمدی نژاد
من از سی چهل نفر این سئوال را کردم
و در تصویر هم طرفداران سبز را در کویت می بینید
در صورتی که بیش از هفتاد هزار ایرانی در کویت است
حالا بر عکس مثلا کشوری مثل سوئد بنده مطمئا هستم اکثریت احمدی نژاد را نمیخواهند
زیرا در سوئد این قشر یعنی قشر کارگر و بیسواد کمتر است
و بخاطر اینکه شاید برخی از دوستان این سئوال برایشان پیش اید که من به چه کسی رای داده ام
باید بگویم به ارواح خاک پدرم به هیچکس رای ندادم
من نه احمدی نژاد را میخواهم نه موسوی نه اصلا کل رژیم
بنده مجبور نبودم قسم بخورم ولی بخاطر اینکه برخی از دوستان بی مروتی میکنند قسم خوردم که حداقل شاید شما باورتان شود
این هم طرفداران موسوی در بین بیش از هفتاد هزار ایرانی مقیم کویت
همانطور که می بینید همه کلاس بالا!!!آ

متشکرم
GP, you are saying there was a fraud in the election, so you don't want to know why there was a fraud. When you are admitting that there was a fraud and Guardian Council said in 50 cities there were some irregularities, then what kind message is the government sending to the people by investigating the irregularities.

Second, you said you are against this regime, may I ask why are you against the regime?

May 9, 2004
15,168
179
GP, you are saying there was a fraud in the election, so you don't want to know why there was a fraud. When you are admitting that there was a fraud and Guardian Council said in 50 cities there were some irregularities, then what kind message is the government sending to the people by investigating the irregularities.

دوست عزیز
بنده همانطور که گفتم ممکن نیست انتخابات بدون تقلب بوده باشد
ولی نه انچنان که شما فکر میکند
اکثر شما فکر میکنید که مثلا موسوی 20 ملیون رای اورده و احمدی چهار بعد بیست ملیون موسوی راددادند به احمدی
امکان اینکه یک ملیون دو ملیون تقلب شده باشد بعید نیست
و اصلا خود رژیم یک تقلب بود
ولی من بر این باور هستم که اطرفداران احمدی نژاد از طرفداران موسوی خیلی بیشتر هستند
و حتی با بودن این یک ملیون ودو ملیون تقلب باز احمدینژاد در دو اول مثل چهار سال پیش برنده میدان بوده
ولی همانطور که گفتم خود رژیم اصلا تقلب است

متشکرم

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
Ishon general nistan Aghaye Moradrashti !!

Inshon Aghaye Esmaeil Azarakhsh hastan ke ozveh goroh MEHR hastan be farmandehi General Parsaian !!!

اهورا، خدا، ماده، روح، جهان و غيره بده برکت به اين امسهاي مختلف ژنرال و پراکسيهاي مختلفي که اجازه ميدن به ژنرال با اسامي مختلف همه جا وارد بشه. درضمن ايشون تضادهاي شخصيتي فت و فراواني هم داره يه جا خواهان مبارزه با رژيمه جاي دگر ميگه مردم واقعا و اکثرا به احمدي نژاد راي دادن و مخالفان ول معطلند و کشت و کشتار هاي خيابوني کار تک تير اندازان سازمان مجاهيدينه...

Oct 18, 2002
7,941
0
704 Houser
جناب آقا اسماعیل این چقدر صحت داره که شما با آقای ژنرال روابط جنسی دارید؟ در همون سایت نوشتند​

May 9, 2004
15,168
179
اهورا، خدا، ماده، روح، جهان و غيره بده برکت به اين امسهاي مختلف ژنرال و پراکسيهاي مختلفي که اجازه ميدن به ژنرال با اسامي مختلف همه جا وارد بشه. درضمن ايشون تضادهاي شخصيتي فت و فراواني هم داره يه جا خواهان مبارزه با رژيمه جاي دگر ميگه مردم واقعا و اکثرا به احمدي نژاد راي دادن و مخالفان ول معطلند و کشت و کشتار هاي خيابوني کار تک تير اندازان سازمان مجاهيدينه...​
دوست عزیز
شما را هم این ایران زمین گول زد :(
من همین یک اسم را دارم در این سایت
و در مورد تضادهای شخصی بله بنده دائما با خودم در تضاد هستم!!!!!ا
اگر حق را دیدم با نا حق خود انرا نمی پوشانم
و انگاه که ناحق را دیدم به خود حق میدهم که جلویش بایستم و از کسی نهراسم
بنده در تضاد دائم هستم
نه مثل شما که تعصب باعث شده یک ضلعی فکر کنید یک ضلعی قضاوت کنید و یک ضلعی عمل کنید

من تضادم چون که با باطل شود
هم تضادم چون که عبد دل شوم

نیستم چون سنگ در حال سکون
همچو موجم تا که صد ساحل شوم

من سپیدم چون همه انگشت گشت
هم سیاهم چون سپید محفل شوم

من همان تاریکیم که نور را
جان دهد تا هم از او حاصل شوم

قطره ای پاکم ز ابری پاک باز
هم بیامیزم به خاک و گل شوم

ناقصم چون نقص ببینم هر زمان
تا ز علم نقص ها کامل شوم

عقل را با اهل عقل بازی دهم
تا که از دیوانگی عاقل شوم

هم فروشم عقل در بازار دل
تا که شاید هم ز اهل دل شوم

بله جانم

Coach

Bench Warmer
Oct 18, 2002
787
0
Japan
آقای ژنرال، من که گفتم نمیخواد حرف من را قبول کنی***، و یا اصولا حرف هیچ کس را، من میگم حالا که شما اعتقاد دارید که تقلب نشده پس بیایید در یک چارچوب بحث کنیم یعنی*** اینکه مواردی که آقای موسوی به عنوان تقلب ذکر کردن جوابی*** براش دارید؟
http://www.ghalamnews.ir/news-21213.aspx
http://www.ghalamnews.ir/news-21217.aspx
http://www.ghalamnews.ir/news-21218.aspx

May 9, 2004
15,168
179
جناب آقا اسماعیل این چقدر صحت داره که شما با آقای ژنرال روابط جنسی دارید؟ در همون سایت نوشتند​
جانم
این هم شد سئوال؟
بنده با ژنرال روابط جنسی دارم ؟؟؟
شما حتما خودتون گوگول مگولی هستید که این افکار شیطانی به سرتون میزنه
اگر دوست داشتی داستان جدید گوگول مگولی را می نویسم و نقش اول را به شما می دهم
اگر هم دوست نداری بگو
اگر نگفتی یعنی اشکال نداره و اگر نوشتم دیگه نیایی و بگی چرا و شکایت کنی

اسم داستان جدید را هم می گذارم گوگول مگولی و فارسی زبان اسرائیلی
:)