به مناسبت انقلاب شکوهمند اسلامی

May 9, 2004
15,168
179
آقا صف دخترهای خود فروش و انهای که به کشورهای عرب فرستاده شدند فراموش نشود. همچنین خود فروشهای داخلی و کودکهای بی سرپرست. صف زندانیهای سیاسی در کل کشور و شهرها هم همین طور . گور پدر خودشو هرچی آخوند و مزدور و طرفداراشون .
با عرض پوزش از شما استاد گرامی
و همچنین صف پژوهان
صف ویزا یادتان نرود که از همه در بین این صف ها مهمتر بوده و هست

بله جانم

May 12, 2007
8,093
11
متشکرم جناب دایراستیرز
بگذارید قبل از اینکه در مورد اصل موضوع سخن بگویم به عرضتان برسانم چرا براتون تنکس زدم
این ترانه یکی از خاطره انگیز ترین ترانه های عمر من است
یادش بخیر چه زود گذشت
توی یک پارتی بودم انروزها ریش بلندی هم داشتم
خوب جوانهای ان روزها اکثرا موهای بلند و ریش بلند یعنی ما هم هیپی بودیم
خیلی دختر انجا بود
این اهنگ رو گذاشته بودند و من بین اون دخترها کازاشوک می رقصیدم یه دختر روسی از اونهایی که خوراکم بود به تور ما خورد
من انزمانها خیلی تو باغ این چیزها نبودم
الان که این اهنگ رو شنیدم گفتم اخ که چه تیکه هایی رو انزمان از دست دادم
وقتی که زانوهام انقدر قرت داشت که کازاشوک را بهتر از روسها و قزاقها می رقصیدم
الان که از ناف به پایین خرابه از ناف به بالا اباد شده چه فایده
این جریان چه بودیم و چه شدیم شما هم همینطور
انزمانی که ازادی بیشتری داشتیم حداقل از نظر اجتماعی و پارتی و این جور چیزها بجز افتابه سازی چیز دیگری بلد نبودیم
الان که همه چیز می سازیم یه قسمت دیگه از زندگیون فلجه
ای کاش ادم پیر نمی شد
ای کاش زمان شاه برگرده بجای افتابه ماهواره بفرستیم هوا
که هم از بالای ناف کار درست باشه هم از زیر ناف
Hala bazia hastan bar akse to un vaghta to savake shah boodan hala raftan to savake khamenei.
noono be nerkhe rooz mikhorand.

There is difference between camparing shah with islamic repaublic and islamizing iran or not.
I am not discassing if shah was ideal. I am saying I was less dpressed when the country were not islamized.

You belive your tallent grew larger when women are forced to hejab.

Last edited:

YePaDoPa

Elite Member
Oct 30, 2002
3,160
147
بهروز خان،
تاحالا نشنیده بودم کسی واژه مرتیکه را به این شکل استفاده کند! کی میتونه به بهروز کمک کنه و واژه مناسبتری به جای شوت پیشنهاد کنه؟

مرتیکه شوت
.

:d

YePaDoPa

Elite Member
Oct 30, 2002
3,160
147
بله جانم، درست است.
حال برای گرفتن یک پوئن بیشتر یک واژه دیگر در همان وزنی که گفتید هم پیشنهاد کنید؟

YePaDoPa

Elite Member
Oct 30, 2002
3,160
147
باید به شما هم گوشزد کنم که این واژههای پشنهادی شما پیشوند مرتیکه هم نیاز دارند! به مانند مرتیکه الدنگ، مرتیکه جاکش، یا مرتیکه ازگل

Silverton

National Team Player
Nov 6, 2004
4,524
6

ياد آن زمان كه چندی از شور ِ انقلابی
هرگز نبود يك دَم در ديده خواب ما را
« تا مرگِ شاهِ خائن نهضت ادامه دارد »
گفتيم و از مسلسل آمد جواب ما را
برديم ماديان را از بهر ِ فحل دادن
برعكس ، آرزوها ، شد مُستجاب ما را
كونی و كله قندی داديم و بازگشتيم
ديگر نماند وامی از هيچ باب ما را
گر انقلاب اين است ، باری به ما بگوييد
ما انقلاب كرديم يا انقلاب ما را

توضیح : " فحل دادن " به معنی جفت گیری کردن ِ اسب ِ ماده ( مادیان ) با اسب ِ نر ِ اصيل و به منظور آبستن شدن ماديان است
صاحب ماديان برای تشکر ، کله قندی نيز به صاحب اسب ِ نر ، هدیه می کند
این رسم هنوز در روستاهای خراسان اجرا می شود
کنایه ی شاعر هم که روشن است : جریان ِ فحل ِ مادیان شد.هم ترتیبش داده شد ، هم کله قند داد
They practice idol-worshipping in plain form. Yet they are "Islamic" :)

May 9, 2004
15,168
179
Hala bazia hastan bar akse to un vaghta to savake shah boodan hala raftan to savake khamenei.
noono be nerkhe rooz mikhorand.

There is difference between camparing shah with islamic repaublic and islamizing iran or not.
I am not discassing if shah was ideal. I am saying I was less dpressed when the country were not islamized.

You belive your tallent grew larger when women are forced to hejab.
جناب
من نگفتم حجاب یا بی حجابی باعث شده
نگفتم که تقصیر شاه بوده
گفتم دویست سال تحقیر ملت باعث شده بود ما حتی برای بسته بندی واجبی از مهندسان فرانسوی کمک بگیریم
این ترفند استعمار بوده
کاری به شاه و خمینی هم نداشته
حداقل مستقیما مربوط به رژیم کنونی یا قبلی نبوده
این بلا در افکار مردم رسوب کرده است و هنوز هم بسیاری از ایرانیان اینطور فکر میکنند
مثل رفقای شما که هر پیشرفتی شد یا کره شمالی بوده یا چوب پنبه بوده

Hassan1980

Bench Warmer
Feb 17, 2008
1,835
0
Toro khoda in dalghaka ro negah konin inja. Kharej az keshvar neshastan daran pars mikonan. Agar mardin berin to tehran ba pasdara ya basiji ha yeki do konin hehe :p

May 9, 2004
15,168
179
پس چی فکر کردی دوست عزیز
اینها را یا از لبنان سوریه اورده اند یا از بورکینا فاسو یا کره شمالی
مردم ایران در خانه نشسته اند و الان دو سه سال است منتظر اعلامیه جدید موسوی هستند تا بریزند بیرون و تظاهرات کنند

بله جانم

May 12, 2007
8,093
11
جناب
من نگفتم حجاب یا بی حجابی باعث شده
نگفتم که تقصیر شاه بوده
گفتم دویست سال تحقیر ملت باعث شده بود ما حتی برای بسته بندی واجبی از مهندسان فرانسوی کمک بگیریم
این ترفند استعمار بوده
کاری به شاه و خمینی هم نداشته
حداقل مستقیما مربوط به رژیم کنونی یا قبلی نبوده
این بلا در افکار مردم رسوب کرده است و هنوز هم بسیاری از ایرانیان اینطور فکر میکنند
مثل رفقای شما که هر پیشرفتی شد یا کره شمالی بوده یا چوب پنبه بوده

Nakheir to hose elmi tahghigh mikonan mahvare dorost mikonan miferestan have.
En pishrafta ro age shaham bood Iran karde bood to en 30 sal. En ro to mossesse haye elmi kardan
Tahghir????????
Alan Irano tahsin mikonan?

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
It must be getting harder and harder for the regime to find people they can bus to these pro-IR rallies, so they must be flying them in from wherever they can get them (likely countries in Africa they sell arms too). Plus, if they learnt anything in the past few years is that whoever shows up to the rally this year, can and will likely be your enemy by next year, so it's best to get people you can send as far away from Iran as possible when the rally is finished. Also, you know how Iranians are Saeed joon. This day you give them Sandis, next year they expect chelo-kabob and zoolba baamiyeh with it. IR just can't afford to keep paying like that...

May 9, 2004
15,168
179
Nakheir to hose elmi tahghigh mikonan mahvare dorost mikonan miferestan have.
En pishrafta ro age shaham bood Iran karde bood to en 30 sal. En ro to mossesse haye elmi kardan
Tahghir????????
Alan Irano tahsin mikonan?
دوست عزیز
شاید اگر شاه بود بهتر هم پیشرفت می کردیم
که می داند چه می شد
ولی بخاطر داشته باشید همیشه وقتی ملتی زیر فشار بوده و سعی کرده پیشرفت کرده
اگر کسی تحسین کند یا تحقیر کند باید دید ان طرف به چه خاطر تحقیر یا تحسین میکند
مثلا غنی سازی اورانیوم
کشورهای غربی خوشششان نمی اید ایران غنی سازی اورانیوم داشته باشد
چون به نفع انها نیست
اگر فردا ایران غنی سازی را متوقف کند تحسین میکنند
خوب ما این تحسین را نمی خواهیم
زمان شاه که دیگه نمیدانم حزب الله و حماس نبود
شاه میگفت چون شما قیمت کالاهای خود را بالا برده اید ماهم باید نفت را گران کنیم
خوششان نیامد
خوب ما که نباید هرچه غرب گفت بگوییم رو چشممان چون اگر نگفتیم تحقیر میکنند و اگر گفتیم تحسین میکنند
امده از هزاران مایل انطرف تر دها کشتی جنگی و سرباز بلند کرده اورده تو منطقه تازه ما شدیم جنایتکار و باید تحقیر شویم
خوب اگر ایران به امریکا چند پایگاه نظامی مانند امارات و قطر بدهد به نظر شما ما را تحسین میکنند؟
به نظر شما این تحسین کردن خوب است؟
از نظر من اگر چنین بخواهند ما را تحسین کنند از تحقیر هم بدتر است
من کاری به شاه و رژیم ندارم
به نظر من ایران باید حرف اول را در منطقه بزند امریکا خوشش بیاید نیاید سرش را بزند به دیوار یه زمانی ما لشکر میکشیدیم کشتی ها ما یونان را فتح میکرد
الان امریکا امده بیخ گوش ما وز وز میکند
من از این خوشم نمی اید
امریکا و کلا غرب وقتی تحسین میکنند که کشوری حامی منافع انها باشد اگر نبود تحقیر میکند امریکا چین را هم تحقیر میکند
امریکا قزر را تحسین میکند
عربستان را هم تحسین میکند

May 12, 2007
8,093
11
It must be getting harder and harder for the regime to find people they can bus to these pro-IR rallies, so they must be flying them in from wherever they can get them (likely countries in Africa they sell arms too). Plus, if they learnt anything in the past few years is that whoever shows up to the rally this year, can and will likely be your enemy by next year, so it's best to get people you can send as far away from Iran as possible when the rally is finished. Also, you know how Iranians are Saeed joon. This day you give them Sandis, next year they expect chelo-kabob and zoolba baamiyeh with it. IR just can't afford to keep paying like that...
I wonder how many of those wearing masks beatting people were forigners!
Behrou jan En hassan kachal kie zer zer mikone

May 12, 2007
8,093
11
Does any one have a statistic over life average before and after rev? Befor rev many lived colse to a 100 years in our family. After rev 80 seems to be the highest level.