بازداشت مرد ایرانی به اتهام قتل همسرش در م&amp

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
بازداشت مرد ایرانی به اتهام قتل همسرش در منچستر

zimg_001_15.jpg

روزنامه ایران : مرد 35 ساله ایرانی همسر 30 ساله خود را با 19 ضربه چاقو در منچستر به قتل رساند.
به گزارش پلیس انگلیس، حسادت شوهر باعث بروز این قتل شده است. پلیس انگلیس گزارش داده رفتار فرخنده-مقتول- حسادت و بدبینی جهانگیر-قاتل- را برانگیخته و باعث بروز این واقعه خونین شده است. اطلاعات پلیس حاکی است، جهانگیر یک هفته قبل از اقدام به قتل همسرش، وی را تهدید به مرگ کرده بود. مأموران جسد فرخنده را در آپارتمان***شان واقع در منچستر یافته***اند. براساس گزارش پلیس، فرخنده در سال 2012 با شوهرش جهانگیر در حالی ازدواج کرده که از شوهر قبلی خود یک پسر شش ساله داشت. اطلاعات پلیس حاکی است پسر شش ساله فرخنده نخستین کسی است که با جسد مادرش روبه***رو شده بود. در شب حادثه فرخنده به مهمانی رفته بود که شوهرش او را در حال گفت***وگو با یک مرد دید و این موضوع باعث خشم جهانگیر شد و به همین خاطر در مشاجره شدیدی با زنش او را با ضربات پیاپی چاقو به قتل رساند. جهانگیر پس از دستگیری از سوی پلیس قتل همسرش را پذیرفته و آن را ناشی از حسادت و کنترل نکردن احساسات خود توصیف کرده است. پلیس انگلیس می***گوید جهانگیر سال***هاست در این کشور زندگی می***کند و به***خوبی با خلق و خوی مردم و زندگی آن***ها در کشورهای اروپایی آشنایی داشته است. «کارلا کاتینگ» یکی از دوستان فرخنده درباره این قتل به پلیس گفت: فرخنده دو ماه قبل از آن***که کشته شود برایم تعریف کرده بود شوهرش با او بدرفتاری می***کند. فرخنده حتی یک***بار گوشی تلفنش را روشن گذاشته بود که من حرف***های شوهرش را هنگام مشاجره با او بشنوم و از این طریق شنیدم که جهانگیر با فرخنده در حال دعوا بوده و وی را تهدید به مرگ می***کرد و سیلی محکمی هم به صورت فرخنده زده است.

اظهارات «کارلا» در دادگاه علیه جهانگیر بود. یکی دیگر از دوستان خانوادگی این زوج به نام «عبدالمجید» در جریان بازجویی گفت جهانگیر یک بار ضربه***ای به صورت فرخنده زد و این به خاطر آن بود که فرخنده به او در مورد رفت و آمدها و ارتباط***هایش دروغ می***گفت. عبدالمجید اضافه کرد او و فرخنده فرزندانشان را به یک مدرسه می***بردند و بارها فرخنده را دیده که صورتش کبود شده و زیر چشم***هایش ورم داشت. این شاهد اضافه کرد: حتی یک***بار فرخنده به من گفت قصد دارد از جهانگیر جدا شود و رفتارهای او را به پلیس گزارش دهد. با وجود این درگیری***ها بین زن و شوهر منجر به قتل فرخنده شد و قاتل (جهانگیر) پس از ضربات چاقو به گردن همسرش، جسد او را در اتاقی رها کرد تا این***که پسر فرخنده با دیدن در قفل شده اتاق خواب با پلیس تماس گرفت و گفت ساعت***هاست مادرش از خواب بیدار نمی***شود و پلیس هم پس از ورود به آپارتمان با جسد خونین این زن روبه***رو شد.
جهانگیر در دفاع از خود در دادگاه گفته که شب قتل یک ناشناس 25 بار با تلفن همراه همسرش تماس گرفته اما فرخنده هیچ پاسخی به این تماس***ها نداده است.
با توجه به اظهارات متهم، قاضی «جان جونز» در این باره می***گوید: قاتل تلفن***های همسرش را شنود می***کرد و قتل با برنامه***ریزی صورت گرفته است، او حتی بارها همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داده و تهدید به مرگ کرده بود. به گزارش پلیس، هدف از ازدواج جهانگیر با فرخنده تنها برای اقامت بیشتر در بریتانیا بوده در غیر این صورت مجبور به ترک بریتانیا و بازگشت به ایران می***شد.

http://www.iranianuk.com/page.php5?id=20140308031718006

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,508
3,342
You should be a maniac to stab someone 19 times. I hope he goes to darkest place in earth.

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
خاک بر سرمان. داریم هر روز پله های ترقی در خارج را هم طی میکنیم

May 9, 2004
15,168
179
خوب اگر این مرد می دانسته زنش ارتباطات نامشروع دارد طلاقش میداد
دیگه چرا این همه دردسر و بزن بکش راه انداخته
زنه هم می بایستی طلاق می گرفت و هر کاری می خواست می کرد
طلاق را برای همین گذاشته اند

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
خوب اگر این مرد می دانسته زنش ارتباطات نامشروع دارد طلاقش میداد
دیگه چرا این همه دردسر و بزن بکش راه انداخته
زنه هم می بایستی طلاق می گرفت و هر کاری می خواست می کرد
طلاق را برای همین گذاشته اند
Apparently in the text it says the woman married the guy to be able to stay in the UK! Otherwise she couldn't.

May 9, 2004
15,168
179
Apparently in the text it says the woman married the guy to be able to stay in the UK! Otherwise she couldn't.
جناب
این جمله که زن بخاطر اینکه بتواند مقیم بریتانیا شود با مرده ازدواج کرده تحلیل و تفسیر می خواهد
1- زنه به مرده گفته که من بخاطر اینکه بتوانم در بریتانیا زندگی کنم با تو ازدواج میکنم
که در اینصورت می یبایستی مرده هم به شکلی مزدش را گرفته باشد
و حق نداشته که بخاطر اینکه زن با مرد دیگری رابطه داشته ناراحت شود
2- زنه نقش یک زن عاشق را بازی کرده مرد را فریب داده تا بتواند در بریتانیا مقمیم شود
که در اینصورت می بایستی وقتی که مرد از رابطه زن با مرد دیگری مطلع شده او را طلاق بدهد
و این کار را نکرده و زن را کشته
می بینیم که در اینجا نقش ها متفاوت است
یکجا زن و مرد با هم قرار گذاشته اند که بخاطر اینکه زن مقیم شود ازدواج کنند
در جای دیگری زنه مرد را فریب داده
در هر دو صورت کشتن زن کار بسیار اشتباهی بوده هرچند که در استدلال دوم زن هم در این حادثه تا اندازه ای نقش داشته

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
جناب
این جمله که زن بخاطر اینکه بتواند مقیم بریتانیا شود با مرده ازدواج کرده تحلیل و تفسیر می خواهد
1- زنه به مرده گفته که من بخاطر اینکه بتوانم در بریتانیا زندگی کنم با تو ازدواج میکنم
که در اینصورت می یبایستی مرده هم به شکلی مزدش را گرفته باشد
و حق نداشته که بخاطر اینکه زن با مرد دیگری رابطه داشته ناراحت شود
2- زنه نقش یک زن عاشق را بازی کرده مرد را فریب داده تا بتواند در بریتانیا مقمیم شود
که در اینصورت می بایستی وقتی که مرد از رابطه زن با مرد دیگری مطلع شده او را طلاق بدهد
و این کار را نکرده و زن را کشته
می بینیم که در اینجا نقش ها متفاوت است
یکجا زن و مرد با هم قرار گذاشته اند که بخاطر اینکه زن مقیم شود ازدواج کنند
در جای دیگری زنه مرد را فریب داده
در هر دو صورت کشتن زن کار بسیار اشتباهی بوده هرچند که در استدلال دوم زن هم در این حادثه تا اندازه ای نقش داشته
injaa kamelan baaz mozakhraf gofti haaji joon.

martikeye dayoos zadeh chaghoo zan o koshteh oon vaght zan e ham taa hadi naghsh dashteh.

vel kon een tarze fekr arabi ro. een tarze fekr akhound va emaam o peyghambar e ARAB e.

say kon irani fekr koni

May 9, 2004
15,168
179
injaa kamelan baaz mozakhraf gofti haaji joon.

martikeye dayoos zadeh chaghoo zan o koshteh oon vaght zan e ham taa hadi naghsh dashteh.

vel kon een tarze fekr arabi ro. een tarze fekr akhound va emaam o peyghambar e ARAB e.

say kon irani fekr koni
جناب
طرز فکر ایرانی و عراقی نداره جانم
شما احساساتی به موضوع نگاه میکنید
اولا من گفتم کشتن زنه کار بسیار بسیار اشتباهی بوده
ولی وقتی گفتم زن هم تا اندازه ای نقش داشته هر عاقلی می تواند بفهمد که زن تا اندازه ای در این حادثه نقش داشته نمی شود انکار کنید
اگر مثلا یک مردی زنی را بخاطر اینکه پولش را بدزد به او تجاوز کند یا بخاطر سرپوش گذاشتن بر حقیقتی او را بکشد
اینجا زن هیچ نقشی نداشته ولی در اینجا مرد به خاطر انکه زنش با مرد دیگری بوده و فهمیده که زن او را فریب داده او را کشته
که باز تکرار میکنم کار اشتباهی کرده
صدها قتل به همین سبب در کشورهای غربی از جمله امریکا رخ میدهد
انها هم باید فارسی فکر کنند ؟
در مورد اینکه می فرمایید این طرز فکر امام و پیغمبر است باید بگویم
امام و پیغمبر می گوید کسی نمی تواند به زنش تهمت ارتباط غیر مشروع بزند مگر اینکه چهار شاهد بیاورد که زن را در حال زنا دیده باشند !ا
خوب پیغمبر و امام کجا گفته که اگربه زنت شک کردی او را بکش ؟
مگه داستان افک را نشنیده ای
که همه از جمله خود پیغمبر به عایشه شک کردند که او زنا کرده
و تنها چیزی که اتفاق افتاد عایشه رفت خانه پدرش ابوبکر و پیغمبر به خانه ابوبکر نرفت تا انزمانی که ثابت شد که عایشه زنا کار نبوده
برو جانم یکم تحقیق کن در این موارد و همینطوری از روی احساسات ضد مذهبی که از کودکی در ذهنت انبار شده حرف نزن
باز بر می گردیم به موضوع اصلی
باز میگویم مرد کار بسیار بسیار اشتباهی کرده
ولی زن هم دراین حادثه بی نقش نبوده
تو میگویی فارسی فکر کن
یعنی مثل ان پادشاه ایران که وقتی بو برد که همسرش با یکی از ارتشیان رابطه دارد دستور داد ان جوان را کشتند و از گوشت او خورشت تهیه کرد
و به همسرش خوراند ؟
یا بهتر نیست به شکل غربی فکر کنم مثلا مثل دکتر مارتین مک نایل که او هم همسرش را تکه تکه کرد
یا دواین جنسون یا اوجی سیمپسون؟
یا هزاران نفر دیگر که به همین دیلی همسرهایشان را از پین گرفته تا امریکا از جنوب افریقا گرفته تا المان کشتند
حالا تو می خواهی بگویی که مثلا ایرانی ها نمی دانم پارسها ایران باستان توش از این چیزها نبوده ؟
شما با این قضیه کاملا احساساتی برخورد کرده اید

May 21, 2003
19,849
147
جناب
طرز فکر ایرانی و عراقی نداره جانم
شما احساساتی به موضوع نگاه میکنید
اولا من گفتم کشتن زنه کار بسیار بسیار اشتباهی بوده
ولی وقتی گفتم زن هم تا اندازه ای نقش داشته هر عاقلی می تواند بفهمد که زن تا اندازه ای در این حادثه نقش داشته نمی شود انکار کنید

har agheli ?
yani har aghel e adam koshi manzoorete areh ?
bad een soal pish miyaad ke dar char choob che tarze fekri yek aghel adam kosh misheh, oon ham dobare bar migarde be mamad o ali o areh ooreh shamsi koore ke hame aghel e emaam o peyghambar boodan dar zemn mesle rig adam mikoshtan.

aziz e man,
een tarz e fekr e ghoroon e vostaayee he.

va een ro ham bande motmaen shodam ke tarifi ke jenab e aali az aghl va aadam e aghel darid 180 daraje ba tarif man tafaavot dareh

اگر مثلا یک مردی زنی را بخاطر اینکه پولش را بدزد به او تجاوز کند یا بخاطر سرپوش گذاشتن بر حقیقتی او را بکشد
اینجا زن هیچ نقشی نداشته ولی در اینجا مرد به خاطر انکه زنش با مرد دیگری بوده و فهمیده که زن او را فریب داده او را کشته
na kheyr jenaab e general shoma sad dar sad eshtebaah mikonid.
adam koshi yani vahshiyat.
agar oon khanoom tahesh baad midadeh va ahle haal o hool boodeh een ghater adam kosh bayad yek joori az lahaze ghanooni moch ishoon ro migerefte va az lahaz e ghanooni pedar e zan o dar miyaavordeh.
vahshi gari be hich jaa nemireseh.

be hamin dalil hast ke dar een selseleh mamalek ghanoon e madani keshvar kamelan az mozakhrafaat deen o khoda joda hast ke jeloye een vahshi baazi ha gerefteh she.

که باز تکرار میکنم کار اشتباهی کرده
oon o ke azizam har olaaghi midoone eshtebaah kardeh. een goftan nadareh.

صدها قتل به همین سبب در کشورهای غربی از جمله امریکا رخ میدهد
انها هم باید فارسی فکر کنند ؟
aslan ham intori nist agar ham soorat begirad aksaran een karhaa makhsoose mazhabiyoon e jahan e sevomi hast hala momkene shahrvand amrica ya har goorestoone digeyee ham bashan
در مورد اینکه می فرمایید این طرز فکر امام و پیغمبر است باید بگویم
امام و پیغمبر می گوید کسی نمی تواند به زنش تهمت ارتباط غیر مشروع بزند مگر اینکه چهار شاهد بیاورد که زن را در حال زنا دیده باشند !ا
خوب پیغمبر و امام کجا گفته که اگربه زنت شک کردی او را بکش ؟
مگه داستان افک را نشنیده ای
که همه از جمله خود پیغمبر به عایشه شک کردند که او زنا کرده
و تنها چیزی که اتفاق افتاد عایشه رفت خانه پدرش ابوبکر و پیغمبر به خانه ابوبکر نرفت تا انزمانی که ثابت شد که عایشه زنا کار نبوده
برو جانم یکم تحقیق کن در این موارد و همینطوری از روی احساسات ضد مذهبی که از کودکی در ذهنت انبار شده حرف نزن
باز بر می گردیم به موضوع اصلی
باز میگویم مرد کار بسیار بسیار اشتباهی کرده
ولی زن هم دراین حادثه بی نقش نبوده
تو میگویی فارسی فکر کن
یعنی مثل ان پادشاه ایران که وقتی بو برد که همسرش با یکی از ارتشیان رابطه دارد دستور داد ان جوان را کشتند و از گوشت او خورشت تهیه کرد
و به همسرش خوراند ؟
یا بهتر نیست به شکل غربی فکر کنم مثلا مثل دکتر مارتین مک نایل که او هم همسرش را تکه تکه کرد
یا دواین جنسون یا اوجی سیمپسون؟
یا هزاران نفر دیگر که به همین دیلی همسرهایشان را از پین گرفته تا امریکا از جنوب افریقا گرفته تا المان کشتند
حالا تو می خواهی بگویی که مثلا ایرانی ها نمی دانم پارسها ایران باستان توش از این چیزها نبوده ؟
شما با این قضیه کاملا احساساتی برخورد کرده اید
na kheyr dari baaz safsateh mikoni.

dorost dari masalaro varoone jelveh mikoni.

hala behet migam chera:

man kamelan daram be masale manteghi (bedoon e ehsaas) negah mikonam va migam agar een mosalman e gaav mifahmid ke adam koshtan kaar gheyre akhlaghi va vojdani va mohemtar gheyr ghanooni ast inkar ro nemikard va as lahaze EHSAASI hich joor nemishe een ro tojih kard.

Shoma mifarmaayeed (baa ehsaas va bedoone mantegh) ke kaar eshtebaah boodeh vali khob zan ham moghaser boodeh. hala dalile een ke moghaser boodeh ro nemigi, vali HES (EHSAAS) mardit khodeto mizari jaaye oon gaav e bi shakh o dom va migi khob zan e folan karde be gheyrat e yaroo bar khorde kard zade koshtatesh...

lotf kon masaelo napichoon. manteghi bahs kon. injaa ke hame bache shiro khore nistan. hame ham zayeedeh America o texas o che midoonam sweden nistan baba joon.
maa ham iran bozorg shodim va anva o aghsam olaagh haro mesle een martikeye dabang ro didim

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
بعضی ها خیلی روانی هستن به خدا. احتمالا یارو احساس کرده دختره بهش ریده و ازش استفاده کرده تا فقط بیاد انگلیس. این هم بالاخره مرد ایرانیه دیگه...

May 9, 2004
15,168
179
har agheli ?
yani har aghel e adam koshi manzoorete areh ?
bad een soal pish miyaad ke dar char choob che tarze fekri yek aghel adam kosh misheh, oon ham dobare bar migarde be mamad o ali o areh ooreh shamsi koore ke hame aghel e emaam o peyghambar boodan dar zemn mesle rig adam mikoshtan.
جناب شما جوری نشان می دهید که انکار من گفته ام خوب کرده کشته
من می گویم که زن هم در این حادثه نقش داشته است
درست مثل اینکه کسی برود و بخواهد بجای رد شدن از روی پل عابر پیاده از وسط خیابان رد شود
اینجا اگر ماشینی با او تصادف کرد و کشته شده تقصیر تقصیر را ننده است
مقصر راننده است
اشتباه از راننده بوده
ولی ان عابر پیاده هم در این حادثه نقشی داشته هرچند که اندک بوده
اینجا هم ان خانوم می بایستی طلاق میگرفت و می گفت که من از تو خوشم نمی اید طلاقم بده و به دادگاه می کشاند
ما در مورد یک موضوع بخصوص در اینجا بحث میکنیم
پیغمبر کشت و امام کشت در این بحث جایی ندارد
و همانطور که گفتم دلایل و شواهد و می گوید که پیغمبر و امام در یک چنین قضیه ای نمی کشند

aziz e man,
een tarz e fekr e ghoroon e vostaayee he.

va een ro ham bande motmaen shodam ke tarifi ke jenab e aali az aghl va aadam e aghel darid 180 daraje ba tarif man tafaavot dareh
من فکر کنم تعریف شما از انسان و عقل و این چیزها یک تعریف افلاطونی باشد که تنها روی کاغذ ممکن است
شاید من اشتباه میکنم
می شود بیایید و برای من توضیح دهدیک ه تعریف شما چیست ؟

متشکرم

na kheyr jenaab e general shoma sad dar sad eshtebaah mikonid.
adam koshi yani vahshiyat.
agar oon khanoom tahesh baad midadeh va ahle haal o hool boodeh een ghater adam kosh bayad yek joori az lahaze ghanooni moch ishoon ro migerefte va az lahaz e ghanooni pedar e zan o dar miyaavordeh.
vahshi gari be hich jaa nemireseh.
در این رابطه با شما کاملا موافق هستم
be hamin dalil hast ke dar een selseleh mamalek ghanoon e madani keshvar kamelan az mozakhrafaat deen o khoda joda hast ke jeloye een vahshi baazi ha gerefteh she.
جناب چه قانونی ؟
کدام کشور متمدنی ؟
منظورتان امریکاست یا اروپا؟
خوب اگر کشتن یک زن وحشیگری است
در مورد کشتن یک ملیون کودک عراقی ان هم بخاطر تحریمهای امریکا و غرب در سالهای 1994 تا 2003 چه میگویید
یک ملیون کودک
این قانون که می فرمایید خیلی متمدن است کجا بود ؟

aslan ham intori nist agar ham soorat begirad aksaran een karhaa makhsoose mazhabiyoon e jahan e sevomi hast hala momkene shahrvand amrica ya har goorestoone digeyee ham bashan
بیشتر مذهبیون از این وحشیگری ها میکنند ؟
برو امارهای شهر نیوریورک را نگاهی بیانداز و انرا با کشور هفتاد و داندی ملیونی ایران یا الجزایر مثلا مقایسه کن
خواهید دید که تعداد قتل در نیویورک بیش از ایران هفتاد ملیونی و الجزایر است
خوب پس با این منطق شما نیویرک می بایستی مذهبی ترین شهر دنیا باشد؟
نه جانم کاری به مذهب و نمی دانم خدا و پیغمبر ندارد

na kheyr dari baaz safsateh mikoni.

dorost dari masalaro varoone jelveh mikoni.

hala behet migam chera:

man kamelan daram be masale manteghi (bedoon e ehsaas) negah mikonam va migam agar een mosalman e gaav mifahmid ke adam koshtan kaar gheyre akhlaghi va vojdani va mohemtar gheyr ghanooni ast inkar ro nemikard va as lahaze EHSAASI hich joor nemishe een ro tojih kard.
جناب
یکم منطقی باشید
شما می فرمایید چون این مسلمان بوده زنش را کشته
اولا هیچ جای اسلام نگفته زنت را بخاطر اینکه با او اختلاف داری بکش
دوم از ان پس هر کسی زنش را بکشد مسلمان است؟
اوجی سیمپسون مسلمان بود ؟ دکتر مارتین و جنسون چطور ؟
این همه قتل در نیوییورک و کلا امریکا همه مسلمان هستند ؟
اخه این چه حرفی است که شما می زنید
مهمتر از همه
این یارو که زنش را کشته اگر مسلمان بود می رفت یک زنی را می گرفت که توی سکس پارتی شرکت کنه ?

این همه ایرانی تو خارج هستند نمی دانند قبله کدام طرف است اگر فردا یکی یکی را کشت میشه مسلمان
خوب می بینید که تا چه اندازه این منطق جنابعالی اشتباه اشتباه است

Shoma mifarmaayeed (baa ehsaas va bedoone mantegh) ke kaar eshtebaah boodeh vali khob zan ham moghaser boodeh. hala dalile een ke moghaser boodeh ro nemigi, vali HES (EHSAAS) mardit khodeto mizari jaaye oon gaav e bi shakh o dom va migi khob zan e folan karde be gheyrat e yaroo bar khorde kard zade koshtatesh...

lotf kon masaelo napichoon. manteghi bahs kon. injaa ke hame bache shiro khore nistan. hame ham zayeedeh America o texas o che midoonam sweden nistan baba joon.
maa ham iran bozorg shodim va anva o aghsam olaagh haro mesle een martikeye dabang ro didim
خوب
یعنی شما می فرمایید چون این مسلمان بوده زنش را کشته
درسته ؟
من می پرسم
پس چرا مردهای دیگر که همسرانشان را نمی کشند مسلمان نیستند ؟
چرا بقیه مسلمانان تا با زنشان اختلاف پیدا می کنند انها را نمی کشند
با منطقی که شما در مورد ربط دادن اسلام این قاتل و کشتن زنش می فرمایید باید جوابی منطقی برای دو سئوال بالا داشته باشید
لطفا پاسخ دهید

متشکرم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
تو خجالت هم نمیکشی، نه؟

یارو اومده طرف رو کشته ۱۸ بار چاقو زده اونوقت تو میگی مقتول هم نقش داشته. بعد یک مثال تخمی در مورد ماشین و خیابون میزنی که کاملا بی ربطه
.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
This happened last year.the trial is underway right now and here is a report on the trial by Manchester Evening News.

http://www.manchestereveningnews.co...s/jabeen-younis-death-jealous-husband-6777349

'Jealous' husband threatened to kill 'flirtatious' wife a month earlier, murder trial hears

Bride Farkhanda Younis suffered regular violence at the hands of Jahangir Nazar, court told

A 'jealous' husband who stabbed his ‘flirtatious’ bride to death threatened to kill her a month before, a court heard.

Farkhanda Younis had once been ‘head over heels’ in love with Jahangir Nazar but suffered regular violence at his hands, it is alleged.

Nazar is alleged to have been jealous, controlling and possessive - and resentful of his ‘flirtatious and attractive’ wife having ‘many boyfriends.'

On the night Ms Younis died she had met a previous partner for a lovers’ tryst. The prosecution in Nazar’s murder trial in Manchester say he believed by marrying her he could secure his stay in Britain.

Ms Younis, 30, who was known as ‘Jabeen’, was found stabbed to death at her home at Bamford Street, Chadderton on April 19 after her young son from a previous relationship called 999. Nazar, 35, has admitted manslaughter, but denies murder, saying he was mentally ill at the time.

Carla Cutting, a friend of Ms Younis, told court in a statement she learnt Nazar had killed her from an overheard conversation, three days after it happened.

“Jabeen was always talking about (Nazar) and showing pictures of him. She was very proud of him and at first seemed head over heels - but their relationship was very stormy. She was talking about splitting up with him but then they would be back together”, Ms Cutting said.

“The last time I spoke to Jabeen was on Facebook two days before her death. She said she could not talk because ‘you know who’ (Nazar) was present. I can remember one occasion about a month before Jabeen’s death, when I was present when she was speaking to Nazar on her mobile phone.

“The phone was on loudspeaker so I could hear both sides of the conversation, I could hear them arguing - I heard him threaten to give her a slap and then say, ‘I will kill you.’ At the time I just thought this had been said in anger, in the heat of the moment, rather than a genuine threat”, she said.

Another friend, Abdul Majeed, told Manchester Crown Court he saw Nazar ‘hit Jabeen in the face very hard’ when he believed she was lying to him about where she had been. Mr Majeed said he and Ms Younis took their children to the same primary school, telling court “I have seen her on many occasions with black eyes, every other week or two.’

Mr Majeed told court that Ms Younis had told him she was going to leave Nazar and had ‘got police involved.'

Asked how often he believed she suffered violence from Nazar, Mr Majeed said: “It started to become something that was normal in her life.”

Oct 1, 2004
8,122
205
Are they Iranian actually?
The names sound Pakistani to me.
Not to say Iranians don't do this shit, but it is possible.

May 21, 2003
19,849
147
درست مثل اینکه کسی برود و بخواهد بجای رد شدن از روی پل عابر پیاده از وسط خیابان رد شود
اینجا اگر ماشینی با او تصادف کرد و کشته شده تقصیر تقصیر را ننده است
مقصر راننده است
اشتباه از راننده بوده
ولی ان عابر پیاده هم در این حادثه نقشی داشته هرچند که اندک بوده
اینجا هم ان خانوم می بایستی طلاق میگرفت و می گفت که من از تو خوشم نمی اید طلاقم بده و به دادگاه می کشاند
ما در مورد یک موضوع بخصوص در اینجا بحث میکنیم
پیغمبر کشت و امام کشت در این بحث جایی ندارد
و همانطور که گفتم دلایل و شواهد و می گوید که پیغمبر و امام در یک چنین قضیه ای نمی کشند

من فکر کنم تعریف شما از انسان و عقل و این چیزها یک تعریف افلاطونی باشد که تنها روی کاغذ ممکن است
شاید من اشتباه میکنم
می شود بیایید و برای من توضیح دهدیک ه تعریف شما چیست ؟

متشکرم

در این رابطه با شما کاملا موافق هستم

جناب چه قانونی ؟
کدام کشور متمدنی ؟
منظورتان امریکاست یا اروپا؟
خوب اگر کشتن یک زن وحشیگری است
در مورد کشتن یک ملیون کودک عراقی ان هم بخاطر تحریمهای امریکا و غرب در سالهای 1994 تا 2003 چه میگویید
یک ملیون کودک
این قانون که می فرمایید خیلی متمدن است کجا بود ؟

بیشتر مذهبیون از این وحشیگری ها میکنند ؟
برو امارهای شهر نیوریورک را نگاهی بیانداز و انرا با کشور هفتاد و داندی ملیونی ایران یا الجزایر مثلا مقایسه کن
خواهید دید که تعداد قتل در نیویورک بیش از ایران هفتاد ملیونی و الجزایر است
خوب پس با این منطق شما نیویرک می بایستی مذهبی ترین شهر دنیا باشد؟
نه جانم کاری به مذهب و نمی دانم خدا و پیغمبر ندارد

جناب
یکم منطقی باشید
شما می فرمایید چون این مسلمان بوده زنش را کشته
اولا هیچ جای اسلام نگفته زنت را بخاطر اینکه با او اختلاف داری بکش
دوم از ان پس هر کسی زنش را بکشد مسلمان است؟
اوجی سیمپسون مسلمان بود ؟ دکتر مارتین و جنسون چطور ؟
این همه قتل در نیوییورک و کلا امریکا همه مسلمان هستند ؟
اخه این چه حرفی است که شما می زنید
مهمتر از همه
این یارو که زنش را کشته اگر مسلمان بود می رفت یک زنی را می گرفت که توی سکس پارتی شرکت کنه ?

این همه ایرانی تو خارج هستند نمی دانند قبله کدام طرف است اگر فردا یکی یکی را کشت میشه مسلمان
خوب می بینید که تا چه اندازه این منطق جنابعالی اشتباه اشتباه است

خوب
یعنی شما می فرمایید چون این مسلمان بوده زنش را کشته
درسته ؟
من می پرسم
پس چرا مردهای دیگر که همسرانشان را نمی کشند مسلمان نیستند ؟
چرا بقیه مسلمانان تا با زنشان اختلاف پیدا می کنند انها را نمی کشند
با منطقی که شما در مورد ربط دادن اسلام این قاتل و کشتن زنش می فرمایید باید جوابی منطقی برای دو سئوال بالا داشته باشید
لطفا پاسخ دهید

متشکرم
eyn e yek bacheye dabestani laj va safsateh mikoni aziz jaan.

yani manzoor e shoma az sohbat kardan vaghat avaz kardan masale asli bad ham rabt dadanesh be chizhaaye kamelan motofaregheh hast.

man choon hoseleye tafreh raftan va safsateh ro nadaram motasefane nemitoonam be een sohbat edaame bedam.
ozr mikham general.

May 9, 2004
15,168
179
تو خجالت هم نمیکشی، نه؟

یارو اومده طرف رو کشته ۱۸ بار چاقو زده اونوقت تو میگی مقتول هم نقش داشته. بعد یک مثال تخمی در مورد ماشین و خیابون میزنی که کاملا بی ربطه
.
جناب
این شما هستید که درک نمی کنید
وقتی که زنه می بینه مرده حاضر نیست که زنش برود و سکس پارتی راه بیاندازد
چرا رفته ؟
خوب ایا این کاری را که زن کرده خود باعث این کار وحشیانه و اشتباه مرد نشده ؟
جواب
شده
خوب به این می گویند نقش داشته
وقتی که من می گویم نقش داشته شما فکر نکن که منظور من این بوده که کاری را که مرد کرده کار درستی بوده
مثال را هم که نفهمیدی
اصلا بیخیال تو راست میگی

May 9, 2004
15,168
179
eyn e yek bacheye dabestani laj va safsateh mikoni aziz jaan.

yani manzoor e shoma az sohbat kardan vaghat avaz kardan masale asli bad ham rabt dadanesh be chizhaaye kamelan motofaregheh hast.

man choon hoseleye tafreh raftan va safsateh ro nadaram motasefane nemitoonam be een sohbat edaame bedam.
ozr mikham general.
خواهش میکنم کیوان جان
خلاصه عقیده من بر این است که این نوع قتل ها نه تنها در بین ایرانی ها و شرقی ها رخ می دهد بلکه در غرب هم بیش از شرق دیده می شود