تحلیلی در مورد متفکران و سخنگویان جنبش سب&#158

Natural

IPL Player
May 18, 2003
2,559
3
جناب ممبر
اگر شما اکثریت هستید چرا انقلاب نمی کنید
خیابانها سبز نشد و نمی دانم میدان ازادی سبز نشد یعنی چه؟
اگر واقعا اکثریت هستید فردا بریزید توی خیابانها و انقلاب کنید
اگر هم اکثریت هستیدو از چوب و چماق می ترسید پس همان بهتر که بنشینید توی خانه هایتان و سکوت کنید
زیرا ادم ترسو بدرد حکومت کردن نمی خورد
یعنی فردا اگر کشور را قبضه کردید امارات یک تشر می زند و تمب کوچک و تمب بزرگ و تمبانتان را هم تقدیم این عرب ها می کنید
امریکا از ان طرف تشر می زند کردستان را به کردها و خوزستان را به عربها و بلوچستان را به بلوچ ها می دهید
بقیه را هم بلانسبت به گه می کشید

بله جانم

This post shows you are definitely a regime supporter. If I had any doubt, this one cleared it for me. Thanks for the clarification.

May 9, 2004
15,168
179
This post shows you are definitely a regime supporter. If I had any doubt, this one cleared it for me. Thanks for the clarification.
جناب
برای من مهم نیست که شما من را طرفدار رژیم بدانید یا ندانید
ولی وقتی یکی می اید و می گوید ما اکثریت هستیم ولی از ترس نشستیم توی خانه هایمان این بنده را عصبی می کند
چطور سال 57 مردم زمان حکومت نظامی می ریختند توی خیابانها و جلوی تانک قرار می گرفتند
الان از بسیجی می ترسید؟
شماها ابروی اپوزسیون را برده ایدو دم از اکثریت می زنید
انزمان که اعلیحضرت داشت با چشم گریان ایران را برای همیشه ترک می کرد نشستید توی خانه هایتان
الان هم نشستید دم از اکثریت می زنید
رژیم دو نفر را اعدام کرد شما ها مثل موش رفتید توی خانه هایتان قایم شدید
در صورتی که سال 57 مردم جلوی تانک ایستادند
این باعث می شود که من حتی رژیم را به شما ترجیح بدهم

بله جانم

Jul 2, 2006
813
0
جناب ممبر
اگر شما اکثریت هستید چرا انقلاب نمی کنید
خیابانها سبز نشد و نمی دانم میدان ازادی سبز نشد یعنی چه؟
اگر واقعا اکثریت هستید فردا بریزید توی خیابانها و انقلاب کنید
اگر هم اکثریت هستیدو از چوب و چماق می ترسید پس همان بهتر که بنشینید توی خانه هایتان و سکوت کنید
زیرا ادم ترسو بدرد حکومت کردن نمی خورد
یعنی فردا اگر کشور را قبضه کردید امارات یک تشر می زند و تمب کوچک و تمب بزرگ و تمبانتان را هم تقدیم این عرب ها می کنید
امریکا از ان طرف تشر می زند کردستان را به کردها و خوزستان را به عربها و بلوچستان را به بلوچ ها می دهید
بقیه را هم بلانسبت به گه می کشید

بله جانم
اگر ما دو تا جزیره را به عربها بدهیم
شما همه ایران را به عرب ها داده اید بله جانم