تظاهرات روز یکشنبه اول اسفندماه

Feb 7, 2004
13,568
0
میدان ولیعصر متشنج شده از 25 بهمن هم بدتره

تو میدان ولیعصر هستم
اینجا واقعا متشنج شده از 25 بهمن هم بدتره

raminio05

National Team Player
لیک گاز اشک آور بسمت تظاهرکنندگان در میدان ولیعصر

من مستقیما از میدان ولیعصر گزارش میکنم / میدان ولیعصر شلوغ شده پلیس ضد شورش به سمت جمعیت لحظاتی پیش گاز اشک آور شلیک کرد
من از طریق ایرانسل و با اپرا مینی این پیغام رو گذاشتم .
اطلاع رسانی کنید
here we go

Feb 7, 2004
13,568
0
تجمع تظاهرکنندگان در برابر صداو سیما

جرس: خبرهای رسیده از سطح خیابانهای شهر حاکی است، جمعی از مردم در برابر ساختمان صدا و سیما در خیابان ولی عصر تجمع کرده اند.

به گزارش شاهدان عینی مردم در خیابانهای سهرودی، میدان هفت تیر، انقلاب و ولی عصر تجمع کرده و شعار می دهند.

raminio05

National Team Player
11:45AM GMT

In a somewhat shocking bit of news, regime stalwart, and Speaker of Parliament, Ali Larijani, opines that house arrests of opposition figures and the use of force against people will “lead to nothing”. This is very significant for a number of reason. Larijani is considered to be close to the Supreme Leader, so his comment indicates that he must be somewhat distressed at the direction that things are heading, otherwise he would likely not stick his neck out in this manner.

Feb 7, 2004
13,568
0
: اخبار رسیده از تهران به رادیو زمانه، حکایت از این دارد که مخابرات تماس تلفن از خارج کشور به برخی نقاط تهران ( تماس با تلفنهای ثابت ) را از دقایقی پیش قطع کرده است. در برخی نقاط هم قطعی موبایل گزارش شده است.

Feb 7, 2004
13,568
0
وب سایت الف: یگان ویژه روز ۲۵ بهمن ترسیده بود

به گزارش کلمه ، وب سایت «الف» (متعلق به احمد توکلی، نماینده مجلس) در گزارشی اعلام کرد یگان ویژه پلیس و سربازان این نیرو روز ۲۵ بهمن ماه «ترسیده» بودند و گروهی از بسیجی ها که برخی از آن ها نیز بلاگر هستند با «باتوم فنری» در سرکوب های این روز دخالت داشتند.

به گزارش دیگربان، این سایت امروز یکشنبه اول اسفند ماه با انتشار گزارش مهدی فاطمی صدر از بسیجیان وبلاگ نویسی که در سرکوب ۲۵ بهمن ماه شرکت داشته نوشته که در این روز گروهی از بسیجیان مجهز به «باتوم فنری» بوده و به یگان ویژه پلیس «دلگرمی» می دادند.

Feb 7, 2004
13,568
0
12:05 شاهدان عینی می گویند "مغازه های شهر سنندج در استان کردستان، بسته است و حضور نیروهای امنیتی در سطح شهر مشاهده می شود.

May 12, 2007
8,093
11
تجمع تظاهرکنندگان در برابر صداو سیما

جرس: خبرهای رسیده از سطح خیابانهای شهر حاکی است، جمعی از مردم در برابر ساختمان صدا و سیما در خیابان ولی عصر تجمع کرده اند.
به گزارش شاهدان عینی مردم در خیابانهای سهرودی، میدان هفت تیر، انقلاب و ولی عصر تجمع کرده و شعار می دهند.

Feb 7, 2004
13,568
0
گزارش تظاهرات از شهر مهاباد

جوانان در میدان استقلال مهاباد آتش روشن کرده اند

و لحظه به لحظه بر تجمع کنندگان افزوده میشو

Feb 7, 2004
13,568
0
فوری؛ میدان ولیعصر در دست مردم

خبر فوری
تو را به خدا خبر رسانی کنید
من نمیتونم به بالاترین لاگین بشم

میدان ولیعصر در دست مردم
همین الان نیروهای ضد شورش از میدان ولیعصر به خیابانهای اطراف عقب نشینی کردند
جمعیت زیاد شده

Feb 7, 2004
13,568
0
نیروهای امنیتی با یورش به پاساژ های اطراف چهار راه ولیعصر، پاساژ ایرانیان، پاساژ ولیعصر، پاساژ رضا و... اقدام به تعطیلی آن ها نموده که موجب محبوس شدن برخی از شهروندان در پاساژ ها شده است.

ball_hugger

Bench Warmer
Feb 11, 2005
554
0
WOW things are moving really fast, I said this before the break out of protests exactly after the election and I feel the need to say it again.. "In to bemiri az oon to bemiria nist"

everything about this feels different, seems different...something big is coming, in one way or another!