رضا پهلوی خواستار محاکمۀ رهبر ایران شد

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
درود بر رضا شاه دوم

مرگ بر تازی و تازی صفتان٬ قلدران٬ چاقو کشان٬ زنجیر چرخان٬ ساندیس خوران٬ عرزشگران٬ خشتک دران٬ بسترسازان٬ محبت با صیغه جورکنان٬ اهل دودان٬ و سایر امت بانوآوران

یا ایهل لذی تقا ضات الروسپی فی الجواکش، من فرج الفراخ یشتبه الهوا کش٬ و انتم لا حشرون, یو ستوپید ببون

درود بر اسرائیلیون

درود بر جنرال قاطرون

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
Now that is a hard one. For the same reason that Khomeini didn't go to Tehran until Shah left and he felt his ass would be safe. Give me a break.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
درود بر رضا شاه دوم

مرگ بر تازی و تازی صفتان٬ قلدران٬ چاقو کشان٬ زنجیر چرخان٬ ساندیس خوران٬ عرزشگران٬ خشتک دران٬ بسترسازان٬ محبت با صیغه جورکنان٬ اهل دودان٬ و سایر امت بانوآوران

یا ایهل لذی تقا ضات الروسپی فی الجواکش، من فرج الفراخ یشتبه الهوا کش٬ و انتم لا حشرون, یو ستوپید ببون

درود بر اسرائیلیون

درود بر جنرال قاطرون

ROFLMAO :yaay::yaay::yaay:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
درود بر رضا شاه دوم

درود بر اسرائیلیون

درود بر جنرال قاطرون

( جناب ِ موتوری ِ عزیز گرامی ( و ۴ تا هندونه ی ِ دیگه هم زیر ِ بَغلت

مگر من در این ترد به شما چیزی گفتم که آمده اید و اینگونه توهین می کنید ؟

عجبا

عاقلان دانند

متشکرم

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :D :D

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
درود بر رضا شاه دوم

درود بر اسرائیلیون

درود بر جنرال قاطرون

LOOOLLL!! San Fran Tastic my man! ROFLMFAO!!!