عکسی کمیاب از تیم فوتبال ایران

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
درود کسری جان، کجایی عزیز کم پیدایی، من رفتم کارلوس را آوردم بلکه بیشتر بیایی ، گینز هم کم پیدا شده، بلکه شما کمک کنی بیاد.
جایزه سپاس فرزانه تاییدی هم سر میز بغل شامپاین، روشن و نراقی ، همه چیز جور بوده، جای ما خالی .

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
درود کسری جان، کجایی عزیز کم پیدایی، من رفتم کارلوس را آوردم بلکه بیشتر بیایی ، گینز هم کم پیدا شده، بلکه شما کمک کنی بیاد.
جایزه سپاس فرزانه تاییدی هم سر میز بغل شامپاین، روشن و نراقی ، همه چیز جور بوده، جای ما خالی .
درود به عقاب عزیز صد در صد عقاب جان من هم اینجام

بخصوص بعد از پیروزی ایران با کارلوس کیروش

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
درود به عقاب عزیز صد در صد عقاب جان من هم اینجام

بخصوص بعد از پیروزی ایران با کارلوس کیروش
درود بر شما، بله بازی هدفمند و با برنامه‌ای بود ، تاثیر کیروش کاملا واضح بود، نظم و دیسیپلین و اعتماد به نفس در تیم و بازیکنان موج میزد . بازی تیم انگلیس را هم دیدم و به گرفتن نتیجه مقابل آنها امیدوار شدم.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
به مناسبت بازی ایران و انگلستان.در جام جهانی ۲۰۲۲

۴۳ سال پیش حشمت مهاجرانی تیم انگلستان را به مبارزه خوانده بود.

در اون زمان تیم ایران بر بام قله آسیا نشسته بود آنچنان که اونقدر تیم ایران به اعتماد به نفس رسیده بود که تیم انگلیس را به مبارزه خوانده بود.

در اون زمان رادیو بی‌بی سی لندن با اشاره به این موضوع که تیم ایران به جام جهانی ۷۸ آرژانتین راه پیدا کرده بود در مصاحبه یی که با مربی آن زمان انگلیس داشت به این نتیجه رسیده بود که چرا تیمی مثل انگلیس که جز ۱۶ تیم برتر دنیا بود باید به جام جهانی راه پیدا نکند ولی تیم ایران که بقول مفسر انگلیسی بسیار ضعیفتر از انگلیس بود باید به جام جهانی راه پیدا کند.

این مصاحبه اون زمان به دل مربی تیم فوتبال ایران یعنی حشمت مهاجرانی و کنفدراسیون فوتبال اون زمان ایران خوش نیومد.

روی این اصل حشمت مهاجرانی تیم انگلیس را به بازی فرا میخواند که به علت انقلاب این بازی هرگز انجام نشد. hejazi6.jpg

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
naser hejazi86.jpg
ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران که هرگز فراموش نمی‌شود.بسیاری از افراد هنوز هم که هنوز است باور نمی‌کردند که این اسطوره فوتبال پس از درخشش در جام جهانی ۱۹۷۸ مورد توجه تیم منچستر یونایتد قرار گرفته بود و در یک قدمی ورود به این تیم بود.

این پا ورقی از دنیای ورزش اون زمان در دوره انقلاب است که من آن را برای شما میفرستم.مدرکی دال بر قبولی و وجود این اسطوره فوتبال ایران در تیم منچستر یونایتد.

اگر فدراسیون اون زمان ما به اعتصاب بر نمیخورد و تیم شاهین اجازه خروج ناصر را میداد شاید کلا سرنوشت ناصر هم عوض میشد و او الان در کنار ما بود.

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
View attachment 46154
ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران که هرگز فراموش نمی‌شود.بسیاری از افراد هنوز هم که هنوز است باور نمی‌کردند که این اسطوره فوتبال پس از درخشش در جام جهانی ۱۹۷۸ مورد توجه تیم منچستر یونایتد قرار گرفته بود و در یک قدمی ورود به این تیم بود.

این پا ورقی از دنیای ورزش اون زمان در دوره انقلاب است که من آن را برای شما میفرستم.مدرکی دال بر قبولی و وجود این اسطوره فوتبال ایران در تیم منچستر یونایتد.

اگر فدراسیون اون زمان ما به اعتصاب بر نمیخورد و تیم شاهین اجازه خروج ناصر را میداد شاید کلا سرنوشت ناصر هم عوض میشد و او الان در کنار ما بود.
With all due respect,
DOn't you think if soltan was around, his focus would be on a total different issue. I think let's stick with those if we know what they are.
Be a leader in the mentality and attitude he established early on.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
View attachment 46154

درود بر شما کسری جان، این مقاله را ندیده بودم.
آن زمان بی‌صبرانه منتظر بازی او در یونایتد بودیم و متاسفانه بخاطر یک مشت مغرض و حسود و جوگیر که این روزها هم کم نیستند و تو همین سایت هم میتونی پیداشون کنی که گودرز را به شقایق وصلت میدند انجام نشد.
یک ترول هم هست که مثل مگس موذی
همه جا میکربش رو پخش میکنه .
بزرگترین حسرت ورزشی ما را رقم زد.
کسری جان با همین فرمون برو جلو .

Last edited:

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
درود بر شما کسری جان، این مقاله را ندیده بودم.
آن زمان بی‌صبرانه منتظر بازی او در یونایتد بودیم و متاسفانه بخاطر یک مشت مغرض و حسود و جوگیر که این روزها هم کم نیستند و تو همین سایت هم میتونی پیداشون کنی که گودرز را به شقایق وصلت میدند انجام نشد.
یک ترول هم هست که مثل مگس موذی
همه جا میکربش رو پخش میکنه .
بزرگترین حسرت ورزشی ما را رقم زد.
کسری جان با همین فرمون برو جلو .
دمت گرم عقاب جان،دقیقا همین است که میگی.عشقی عقاب جان:love::love:

Last edited:

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
فینال جام باشگاه تهران بین پیکان و تاج که ۲-۰ بسود پیکان به اتمام رسید.پائین صفحه نبرد تک به تک ناصر حجازی

و کلانی را مشاهده می‌کنید.
.و پیشرفت فوتبال ما را در آن زمان ببینید جک تیلور داوری که فینال جام جهانی ۱۹۷۴ را داوری کرده بود داور این بازی بوده.البته این بازی حدود ۵ سال قبل از جام جهانی ۱۹۷۴ بود

14-01237-00002 (1).jpg

Last edited:

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
فینال جام باشگاه تهران بین پیکان و تاج که ۲-۰ بسود پیکان به اتمام رسید.پائین صفحه نبرد تک به تک ناصر حجازی

و کلانی را مشاهده می‌کنید.
.و پیشرفت فوتبال ما را در آن زمان ببینید جک تیلور داوری که فینال جام جهانی ۱۹۷۴ را داوری کرده بود داور این بازی بوده.البته این بازی حدود ۵ سال قبل از جام جهانی ۱۹۷۴ بود

View attachment 46180
دمت گرم کسری جان ، این بازی را یادم هست که از تلویزیون مستقیم پخش میشد ، پنالتی پروین و شیرجه بلند حجازی را یادم هست . عکس اون هم روی جلد اولین شماره دنیای ورزش بود. ممنون که خاطره‌ سازی کردی .

Last edited:

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,873
1,370
دمت گرم کسری جان ، این بازی را یادم هست که از تلویزیون مستقیم پخش میشد ، پنالتی پروین و شیرجه بلند حجازی را یادم هست . عکس اون هم روی جلد اولین شماره دنیای ورزش بود. ممنون که خاطره‌ سازی کردی .
Image (13).jpg

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
دمت گرم کسری جان ، گنجینه عکس های کمیاب و تاریخی و اطلاعات درجه یک هستید، عکس دنیای ورزش از زاویه کنار دروازه بود که شیرجه بلند حجازی تا نزدیکی تیر دروازه رسیده بود ولی مغلوب سرعت و زاویه توپ پروین شد ،

Feb 4, 2005
25,253
5,470
دمت گرم کسری جان ، گنجینه عکس های کمیاب و تاریخی و اطلاعات درجه یک هستید، عکس دنیای ورزش از زاویه کنار دروازه بود که شیرجه بلند حجازی تا نزدیکی تیر دروازه رسیده بود ولی مغلوب سرعت و زاویه توپ پروین شد ،
حجازی مغلوب نشد، پروین خوش شانس بود. من یادمه چون تو پادگان این بازی را برای سربازها نشون میدادند