عکسی کمیاب از تیم فوتبال ایران

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
از رویداد‌های مهم در نیمه نهایی ناصر حجازی پنالتی تیم کامبوج را مهار می‌کند و وقتی‌ داور پنالتی بسود ایران :giggle::giggle::giggle::giggle:اعلام می‌کند ناصر حجازی پنالتی را برای ایران میزند که آنهم به اوت میزند. asia1972-1.jpg

Last edited:

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
Can any old timers provide any info about this picture? It's a game between Iran and Arsenal played in Shiraz, probably in the early to mid 70s. Does anyone know the date, result and lineups or really just any info about this game? The Arsenal player in the picture is Dave MacKinnon.

1706324933184.jpg

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
I think they were Arsenal youth team and this game ended 2-2 , A young Frank Stapleton was with them .
Sorry I git it wrong, don't know the results, iran drew 2-2 with Brazil
But rest assured Kasra will come up with all the details backed with evidence in colour.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
سلام دوستان عزیز

در جواب آقای رامین من عکس هأیی از بازی ارسنال و جوانان ایران دارم که می‌خواهم برایتان بفرستم ولی‌ وقتی‌ می‌خواهم عکس‌ها را بفرستم چون عکس‌ها را اسکان کردم و به شکل پی‌ دی اف است حتا وقتی‌ هم که دانلود کردم مینویسد
and when I try to insert into the insert image
it says
something went wrong please contact the administrator
ANY suggestion?

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
اما تا این مساله ما حل شود که بتوانم عکس‌ها را بفرستم در مورد این بازی توضیح میدم

این بازی در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۵۳ انجام شد در مقابل ۲۰ هزار

تماشاگر.

بازیکنان جوانان ایران

خاکسار تهرانی‌

حسن نظری

محمد دادکان

غلام پیروانی

حبیب خبیری شاهرخ مطیعی ناصر مسلمی مسلم خوانی حمید مجد تیموری علیرضا حیدری

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
بازیکنان ارسنال

کولد دروازبان

مکنین ، الری، مدن ، دیون ،ابراین،بولینگ(کاپیتان)، ریکس ، گلدچایلد، استاپلتن، ویلیامز

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
درود به عقاب عزیز که دقیقا درست گفت. فرانک استاپلتن تنها ٔگل بازی را میزند در دقیقه ۳۴ مسابقه و ارسنال بازی را ۱-۰ میبرد. در این بازی جوانان ارسنال حاکم بی‌ چون و چرای مسابقه بودند بخصوص در توپ‌های هوأیی.

این مسابقه در استادیم تاجگذاری شیراز انجام شد.

در دقیقه ۱۰ بازی ایران یک فرصت عالی‌ تک به تک با دروازبان ارسنال داشت که شوت مجد تیموری به کنار دروازه رفت.

بعد از آن بود که ارسنال بازی را در دست گرفت دقیقه ۱۶ شوت و پاس ویلیامز به ریکس رسید که مسلمی توپ را از دم دروازه ایران در میاورد.

در دقیقه۳۴ بازی سانتر ویلیامز و ضربه سر دقیق سر استاپلتن از میان دو مدافع جوانان و دروازبان این تیم توپ دات تور دروازه ایران می‌نشیند،

در دقیقه ۳۶ مسابقه قیچی زیبا علیرضا حیدری میرفت که نتیجه را ۱-۱ کند که کولد دروازبان ارسنال با شیرجه زیبا این توپ را می‌گیرد.

نیمه اول ۱-۰ تمام میشود،

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
در نیمه دوم،ایران یک پارچه حمله میشود با ۲ تعویض در خط حمله،حبیب شریفی و حسین فداکار به جای مجد تیموری و علیرضا حیدری وارد زمین میشوند.

بهترین فرصت در دقیقه ۷۰ برای ایران بود که شوت از راه دور هافبک ایران به تیر افقی دروازه خورد و ضربه سر حسین فداکار در یک قدمی‌ ٔگل به اوت میرود طوری که روشن زاده گزارشگر تلویزیون گفت نزدن این ٔگل از زدنش سختر بود.

در نیمه دوم ارسنالیها سعی‌ در نگاه داشتن بازی داشتند و بسیار بی‌ رغبت بازی میکردند طوری که توسط تماشاگران ایران هو شدند. در نیمه دوم ارسنالیها با نگاه داشتن بازی و انجام یک بازی حرفه یی نشون دادند که چقدر فاصله بیا فوتبال دو کشور میباشد،

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
داوری این مسابقه از کره جنوبی بود و کمک داورها از لهستان و ایران

این یک تورنیمنتی از جوانان ایران،ارسنال،کره جنوبی،مجارستان و منتخب خوزستان و پاکستان بودند.

که در ۲۳ بهمن ۱۳۵۳ فکر کنم به میلادی ۱۹۷۴ شود انجام شد و در روز دوم اسفند ۱۳۵۳ فینال مسابقات انجام شد.

سپهبد حجت،کامبیز اتابای و استاندار شیراز آقای پیروز مهمانان این مسابقات بودند.

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
سلام دوستان عزیز

در جواب آقای رامین من عکس هأیی از بازی ارسنال و جوانان ایران دارم که می‌خواهم برایتان بفرستم ولی‌ وقتی‌ می‌خواهم عکس‌ها را بفرستم چون عکس‌ها را اسکان کردم و به شکل پی‌ دی اف است حتا وقتی‌ هم که دانلود کردم مینویسد
and when I try to insert into the insert image
it says
something went wrong please contact the administrator
ANY suggestion?
وقتی اسکن می‌کنی دکمه عکس را بزن نه دکمه داکیومنت.