عکسی کمیاب از تیم فوتبال ایران

Feb 5, 2013
65
0
me , Mahdi, v ,,,.JPG

سال ۱۹۷۶ ، ترکیه،

من و مهدی غزال، سفری زمینی*** از آلمان به ایران ، در جاده***ای در ترکیه ، موقع زدن بنزین ، ۲ تن*** از داوران خوب ایران را دیدیم ، زمانی و صالحی، که بعد از آن بقیه مسیر تا ایران را با هم طی*** کردیم ،یادم است در بازی هما و سپاهان ، در اصفهان وسط بازی زمانی*** به من گفت بازی خیلی*** بد است خوابم گرفته ***یک کاری کنید ، هرجا هستند شاد و سلامت باشند

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
teame homaa hamishe ye teame khaasi bood. Najib tarin, baa fahm o sho oor tarin o khosh akhlaagh tarin teame football dar iran, che dar zamoone shah va che taa modati bad az enghelaab, Homa bood.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Mamnoon babate in thread kasra aziz va jenab mahdavi

jenab mahdavi : man bekhatere eghtezaye senni tabban shoma va bazihatono be yad nemiaram va fagat esmetono shenide bodam , ama nemidonestam mohammad reza mahdavi baradar shomast . kojast va chi kar mikone alan?

dar zemn har chi ke rajebe marhom dehdari goftid doroste , man ishono ba TM avakhere daheye 80 yadame va che teami dorost kardan ba 4 ta javoon bad az estefaye aksare bazikonaye TM be khater moshkel ba dehdari

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Yeki az madod bazikonaye homa bad az eneghab ke be in team vafadar mond ahmad sajjadi bod , fekr konam ba pirhan homa ham retire shod .

Feb 5, 2013
65
0
IMG_2228.JPG

مهبدز عزیز، با تشکر از لطفت، به چند دلیل من خیلی*** مایل نیستم بیشتر از این مطلبی پست کنم، فکر می***کنم چون اکثر دوستان در این سایت خیلی*** جوان هستند ، مطالب ۴۰ -۵۰ سال قبل فوتبال ایران برای آنها خیلی*** جالب نیست، و دیگر اینکه فوتبال ایران در این سالها اساسا سیاسی شده، اگر چه در دوران من هم تا حدودی بود، در این سایت با تجربه***ای که من دارم نباید وارد این مقولات شد ، و من هم چون دوست ندارم از این کادر خارج شوم ، نمیتوانم مطالبی که میخواهم پست کنم ، مخصوصاً در مورد تیم هما که از ابتدا ***یک تیم فقط فوتبال نبود.

با تشکر از همه دوستان، اگر زمانی*** مطلبی قابل پست در اینجا بود حتما در خدمت خواهم بود

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,880
1,378
doostan aziz man dar safar hastam.ta 2 hafteye digar bar migardam,va aks haaye jalebi ra barayetan miferestam.montazeram bashid.

ostad aziz,agha mahdavi gol,lotfan ma ra az post haayetan mahroom nakonid.

May 9, 2004
15,168
179
tymsar aziz mokhlesam.
استاد سفر خوش بگذره
بابا همینطوری بی خبر رفتی و ما همه روتو خماری گذاشتی
من اولین ترید فوتبال رو که جستجو می کنم ترید جنابعالی است و با ان عکس های زیبا که الان هم گل بود و به سبزه نیز اراسته شد و مهدوی عزیز هم عکس های بسیار جالبی پست میکنند
از درگاه خداواند متعال برای شما خوشوقتی و سلامتی در سفرتان را ارزو می کنم
خلاصه بسیاری از دوستان منتظر برگشت جنابعالی هستند
دعای خیر ما هم این بیت از خواجه شیراز است
ان سفر کرده که صد غافله دل همره اوست
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
View attachment 36003

مهبدز عزیز، با تشکر از لطفت، به چند دلیل من خیلی*** مایل نیستم بیشتر از این مطلبی پست کنم، فکر می***کنم چون اکثر دوستان در این سایت خیلی*** جوان هستند ، مطالب ۴۰ -۵۰ سال قبل فوتبال ایران برای آنها خیلی*** جالب نیست، و دیگر اینکه فوتبال ایران در این سالها اساسا سیاسی شده، اگر چه در دوران من هم تا حدودی بود، در این سایت با تجربه***ای که من دارم نباید وارد این مقولات شد ، و من هم چون دوست ندارم از این کادر خارج شوم ، نمیتوانم مطالبی که میخواهم پست کنم ، مخصوصاً در مورد تیم هما که از ابتدا ***یک تیم فقط فوتبال نبود.

با تشکر از همه دوستان، اگر زمانی*** مطلبی قابل پست در اینجا بود حتما در خدمت خواهم بود

من خیلی متاسفم دوست عزیز...من دقیقا میدونم مطلب شما چیست و واقعا متاسفم که به جائی رسیدیم که به عنوان بازیکن اسبق هما نتونید حرفتون رو همونطور که دوست دارید بدون روپوش گذاشتن روی واقعیات , بزنید . به هر حال من شما و تیم نجیب شما و بازیکن های فهمیده , افتاده و در عین حال با پرنسیپ هما رو همیشه دوست داشتم و هنوز هم دارم.

Feb 5, 2013
65
0
Iranian Vs. USA.jpg
Alexi Lalas

سال***ها پیش وقتی*** تیم ملی آمریکا در سن دیگو ، اردو داشت ، از تیم ما ، به نام "ایرانیان " دعوت کردند برای ***یک بازی تمرینی ، این عکس آن بازی است ، من و دفاع تیم آمریکا

Nov 24, 2002
27,860
1,466
View attachment 36003

ghorban ma az postha va aksaye post shode tavasote shoma nahayate lezzato mibarim, momkene ke doran bazigari shoma yaade man ya kheili haye dige nabashe amma be har hal morori ba gozashteha braya ma ta hadi javoon tarha ham bad nist ke hich kheili ham khobe :)

eradat