عکسی کمیاب از تیم فوتبال ایران

Feb 5, 2013
65
0
Rah Ahan shomal.jpg

با تیم راه آهن در شمال قبل از تشکیل تیم هما (گارد) وقتی*** من در تیم جوانان راه آهن بودم

Feb 5, 2013
65
0
homa56.jpg

تیم هما بعد از انقلاب به نظر من به خاطر خیلی*** مسائل که طرح کردنش اینجا مناسب نیست ، دیگر آن تیم "هما" نبود تنها اسمی از آن باقی*** بود ، و بعدا دیدیم که با ***یک برنامه ریزی دیگر حتی آن اسم هم از بین رفت ، به عقیده من هما واقعی*** از اواخر سال ۱۳۵۶ از ماهیت خود به تدریج دور شد،در سال ۱۳۵۴ ، به دلأئل سیاسی خیلی*** سعی شد این تیم را از درون خراب کنند که تا حدودی هم کم مانده بود موفق شوند که با هشیاری بچه******ها این نقشه انجام نشد ، همان زمانی*** که دهداری در لندن بیمار بود و خبر قلابی فوت او را منتشر کردند

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
View attachment 36012

با تیم راه آهن در شمال قبل از تشکیل تیم هما (گارد) وقتی*** من در تیم جوانان راه آهن بودم
Haal kardam baa in aks. Man az bachegi tarafdaare Rah Ahan boodam. Man khodam bache Moniriyeh hastam (badan raftim aghdasiyeh) o bache haaye moniriyeh hamishe ye alaaghe khaasi be Rah Ahan daashtan. Be har haal bache haaye jonoob shahr boodan o taraf daariye ham mahali haashoono mikardan.

Feb 5, 2013
65
0
Dahdari v 2 Bradar.jpg
دهداری و ۲ برادرش

dahdari.jpg

Shahin Tehran.jpg
هنوز این شعار در ذهنم است " شاهین دماونده ، مثل کوه الونده"

In occasion of Hazfi cup final, and on the occasion of keeping this thread on top :)

This may be ( not 00% sure)

Malavan (shire Gilan) the first winners of Hazfi cup (then called Pahlavi Cup)

Malavan fans' slogan was Jame Pahlavi , Male Pahlavi ( Bandar Pahlavi-Anzali's name during Pahlavi era)

IMG12425176.jpg

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,880
1,378
دوستان عزیز،عقاب عزیز،پاینده جان،جناب تیمسار و همهٔ بزرگان این سایت.سفر به اتمام رسید،و بار دیگر در کنار شما عزیزان هستم.عقاب عزیز برایم یک شعر فرستاد که همراه بود با یک عکس عالی*** ، و پاینده و جناب تیمسار هم که همچون همیشه من را خجالت زده کردند.اقای مهدوی هم که شاهکار کرد و عکس***هایش زبان زد این سایت شده،بی*** آزار،و دیگر بزرگان نیز همینطور.

روی این اصل هم دوباره بیاد بزرگ مرد فوتبال ایران،عکسی*** را از بازی تاج و پیکان ۱۳۴۸ برایتان میفرستم،ناصر حجازی،که بی*** تردید،هر وقت اسمش میاید من را به یاد عقاب البرز عزیز،با اون عکس***هایش می***اندازد،همینطور پاینده،جناب تیمسار،بیا***زار،و دیگر بزرگان این سایت.از اینکه در این یک ماه این سایت را زنده نگاه داشتید بسیار سپاس گذارم.

اما مژدهٔ خوب اینست که من تونستم که آرشیو خود را کامل کنم، و عکسهای زیبایی را برایتان بدست آوردم که به مرور برایتان میفرستم .

2989.jpg

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,880
1,378
kasra4.jpg

تقدیم به عقاب عزیز،ناصر زمانی*** که در شهباز بازی میکرد.عکس از کیهان ورزشی ۱۳۵۶.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,128
2,608
Strawberry field
دوستان عزیز،عقاب عزیز،پاینده جان،جناب تیمسار و همهٔ بزرگان این سایت.سفر به اتمام رسید،و بار دیگر در کنار شما عزیزان هستم.عقاب عزیز برایم یک شعر فرستاد که همراه بود با یک عکس عالی*** ، و پاینده و جناب تیمسار هم که همچون همیشه من را خجالت زده کردند.اقای مهدوی هم که شاهکار کرد و عکس***هایش زبان زد این سایت شده،بی*** آزار،و دیگر بزرگان نیز همینطور.

روی این اصل هم دوباره بیاد بزرگ مرد فوتبال ایران،عکسی*** را از بازی تاج و پیکان ۱۳۴۸ برایتان میفرستم،ناصر حجازی،که بی*** تردید،هر وقت اسمش میاید من را به یاد عقاب البرز عزیز،با اون عکس***هایش می***اندازد،همینطور پاینده،جناب تیمسار،بیا***زار،و دیگر بزرگان این سایت.از اینکه در این یک ماه این سایت را زنده نگاه داشتید بسیار سپاس گذارم.

اما مژدهٔ خوب اینست که من تونستم که آرشیو خود را کامل کنم، و عکسهای زیبایی را برایتان بدست آوردم که به مرور برایتان میفرستم .

View attachment 36116
Thanks a lot kasra jan , these pictures bring bitter sweet memories back , we lost this game 2-0 and the other goal was a penalty kick , but I did not remember the way this one was scored and thanks to thses brilliant pictures we can see what happened , prolific strikers of team melli Behzadi and Kalani at their best and a very young Hejazi who could not stop the two formidable forwards on this occasion , I remember watching this game live on TV and was quite sad with the result .