محمد بن احمد شمس***الدین المقدسی

May 9, 2004
15,168
179

قبل از اینکه اصلا تو بیسواد بچه شیعه شروع کنی من گفته بودم که تو صد ها سایت شیعه تو ایران چه کار ها که نمیکنن. برای دفاع از صادق مثل مرغ سر بریده داری پر پر میزنی. حتی یک جمله هم ننوشتی که به این جریان ربطی داشته باشه. هدف مثل همیشه گنگ کردن فکر و تباه کردن دید مردم و به حاشیه کشیدن جریان است. شفافیت دشمن اصلی شما شیعه مسلک هاست. با زیاده گویی و جفنگ گویی صحبت رو اصلا به راه های دیگه میکشید. گفته بودم, شما ها انقدر حقیر و صغیریید که حتی میرید اون قسمت و اون گفته صادق رو اصلا عربیش رو هم عوض میکنید در صورتی که جریان خیلی ساده است. صادق اون چیزی رو گفته که من اون بالا نوشتم و قسمت قرمز اون میگه: ما از قریش هستیم, پیروان ما عرب و دشمنان ما ایرانیان هستند.

« قَالَ سَمِعْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ علیه السلام یقُولُ نَحْنُ قُرَیشٌ وَ شِیعَتُنَا الْعَرَبُ وَ عَدُوُّنَا الْعَجَمُ»

خودتو بکشی, عرب به ایرانیان میگفت عجم. همین امروز هم وقتی میگن عجم, منظور ما ایرانی ها هستیم.

ببینید یه همچین چیز ساده ای رو این یاوه سرای وقیح به کجا ها کشیده. چه جفنگیات بیربطی رو اینجا سر هم کرده. گفتم که شیعه ایرانی یک مریضی و بیماریست. اینها در قایقی نشستن که انقدر سوراخ داره که اینها نمیدونن کدوم سوراخ رو بگیرن. انقدر دور و ور این دروغ پردازان, واقعیت ها زیاد هستند که اینها الان صد ها ساله که در موقیعت دروغ پردازی و دروغ گویی کامل به سر میبرن. اینها انقدر به کسانی عشق ورزیدن که هیچ تره ای برای ایران و ایرانی خورد نکردن, انقدر پایبند کسانی شدن که حتی ایرانی کشتند و توهین کردند که هیچ راهی براشون نمونده غیر از جعل کتاب, جعل تاریخ با وقاحت تمام و تباه کردن ذهن مردم با این دروغ ها و جفنگ های مهیب و کاملا آشکار.
خوب بنا بر این حرف تو
پس اگر او روایت را از صادق قبولی داری می بایستی بقیه روایت ها رو هم قبول داشته باشد
مخصوصا ان دو حدیثی که از بخاری و مسلم یعنی حدیث هایی است که صد در صد در نزد مسلمانان مخصوصا سنی ها مورد قبول است
حالا این همه گرد و خاک نکن بیا بگو ان حدیث ها بر طبق گفته خودت که می گویی عجم یعنی ایرانی را قبول داری یا خیر
گفتم توهین و فحش و گرد و خاک نکن
خیلی ساده است بگو بله قبول دارم
یا خیر قبول ندارم
تا بحث رو ادامه بدهیم و خواننده قضاوت کند
بخواهی شیر تو شیر بکنی همانطور که از اهواز رفتی امام صادق از امام صادق رفتی نهج البلاغه از نهج البلاغه رفتی تاریخ طبری جنگ قادسیه
من اشخاصی مثل تو را خوب می شناسم انجا که دیدی این بابا شمس الدین چه کینه ای شخصی با مردم اهواز داشته و همچنین دیدی که حدیث کاملا متضاد با ان حدیث شمس الدین در
کتبی قدیمی تر از ان است
رفتی تو بحث روایت صادق
برایت دلیل اوردم از خود همان امام صادق و حضرت محمد و علی و کتاب بخاری و مسلم و مسند احمد
می گویی عجم یعنی ایرانی
با تو 10 هزار دولار شرط می بندم اگر پای همین گفته خودت بمانی و نزنی زیرش
حالا بیا و جواب سئوالی را که کردم بده
منتظرم

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
کس نگو شیعه. من تماما در یک خط حرکت میکنم. هرچی گفتم در این راستاست که این مردم ببینن چه شخصیت هایی رو سرور خودشون کردن. محمد تره ای برای ایران و ایرانیان خورد نمیکرد, از قدیم خواب پایین آوردن ایران و گرفتن تاج کسری و ثروت تیسفون بود. با سلمان فارسی در این باره صحبت میکرد. تمام کسانی که بعد از اون به خلافت و امامت و چه میدونم کفالت رسیدن هیچکدوم هیچ تره ای برای ایران و ایرانی خورد نکردند. ایران فقط یک غنیمت بود, ملتش برده بودند, زن و بچه هاش به عنوان برده به شهر های عرب فرستاده میشدند و ازشون همه نوع بهره برداری میشد. تمام تاریخ اون حضرات تو در ایران به این شکل رقم خورده. همشون هم در این راه با هم بودند, چه عمر , چه علی, چه عثمان, چه حسین, صادق....تاریخ براتون آوردم, حدیث آوردم, کتاب آوردم و تو بچه شیعه دروغ پرداز خودتو بکشی تو تمام اون کتاب های قدیمی هم عجم با ایرانی برابر بود و در اون روایات از صادق, صادق علنا میگه ما اعراب قریش بر عجم ها برتری داریم (و متاسفانه داشتند). ما قریشیم, هواداران ما عرب و دشمنان ما عجم هستند. فقط صادق هم نبود, من کتاب تاریخی آوردم که میبینیم اعراب مسلمان به چه چشم حقارت و صغارتی به ایرانیان شکست خورده نگاه میکردند. فقط هم صادق نبود که انقدر عرب عرب میکرد, علی هم عرب رو برتر میدانست و بقیه نیز چنین بودند. علی در ایران کشتار میکرد, همونطور که عثمان و عمر هم کردند. اینها رو همه تاریخ بهمون میگه. حالا خودتو بکش, یاوه بگو, در مدح اینها نوحه و روضه بخون. تاریخ ایران و اسلام اینست که من گفتم. جالب اینجاست که شما بیماران شیعه, از یک طرف تمام اون قاتلان ایرانیان رو میپرستید, جرمشون رو میپوشونید, ولی امروز بعد از ۱۴۰۰ سال که دیگه هیچ عربی هیچ کاری بهمون نداره , دشمن تراشی میکنید. مرتب یک کشور عرب سنی پیدا میکنید که به عنوان دشمن به مردم ارائه بدید. میگم دیگه بیماریید. اون عرب های مسلمانی رو که سرمون رو میزدند و از خونمون آسیاب راه میانداختن رو کردید سرور این ملت, اون عرب هایی که امروز کاری بهمون ندارن رو کردید دشمنمون. این تمام جنسیت و ماهیت پلید و تباه شما بیماران است. تو حالا هر گهی که میخوای بخور. تمام

May 9, 2004
15,168
179
نگاه کن جانم
اینطوری نه من میتونم جواب تو رو بدم نه تو اصلا میتونی جواب من رو بدی
نه خواننده میتونه چیزی سر در بیاره
فقط اندسته که دوست دارند حرف جنابعالی را قبول کنند این پست های تو رو میخوانند و اندسته که دوست دارند حرف من را باورکنند
پست های من را می خوانند
من بر این باور هستم که تو عمدا این کار را می کنی که جریان شیر تو شیر بشه
و هیچکس نفهمه کی چی گفت و اخر کار بگی دیدی علی چی چی گفت دیدی صادق چی چی گفت دیدی محمد گفت زنهای اهواز بی وفا هستند
این بچه شیعه ها فرهنگ ندارند و از این مزخرفات که تو هر سطر از پست هایت می نویسی
من هم می تونم برم 40 صفحه همینطور قطار کنم و احادیث نقیض ومتضاد با این احادیثی که می زنی این صفحاتی که پست میکنی
بیارم از همان کتابها
میگم از همان مصادر و منابع
الان اگر واقعا تو میخواهی بحث کنی بیا یکی یکی رو هر موضوعی بحث کنیم
مثلا از همان موضوع اهواز و کتاب شمس الدین که خودت ترید را باز کردی دوباره شروع میکنیم
نخواستی باشه از حدیث صادق شروع میکنیم
نخواستی از حدیث علی
یا هر مصدر جدیدی که الان بعد از این پست میزنی شروع میکنیم
به این شکل که تو یک حدیث می اوری از هر مصدری که دوست داری
و من جواب میدهم با مصادر و اسنانید خودت
و بحث به این شکل پیش می رود
اگر این را قبول داری در پست بعد یک حدیث بزن و بگو بیا با این شروع کنیم
اگر واقعا به حرف خودت عقیده راسخ داری با این شکل یک بحث پیش می رود
والا من بخوام جواب شمس الدین را بدهم از بحارالانوار بیاوری بروم شمس الدین را رها کنم که جواب بحالاانوار را بدهم هنوز جواب نداده بروی سر تاریخ طبری
بعد بپری به مسند احمد و صحیح البخاری اصلا چنین بحثی ممکن نیست
من هم می توانم همین شکل شیر تو شیر برای تو ده صفحه هی کپی پست کنم و پست کنم
منتظر جواب جنابعالی هستم

متشکرم