ویدئو گلهای تاج هاپول اسرائیل ۱۳۴۹ فینال جام باشگاههای آسیا

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375

سلام و درود به دوستان عزیزم در این سایت.
پس از چند وقت غیبت حضورم را با ویدئو بازی تاج و هاپول اسرائیل آغاز می‌کنم.
گلی اول توسط هاپول وارد دروازه تاج میشود توپ با ضربه سر رزنتال هافبک قدرتمند اسرائیل پس از خردن به انگشتان ناصر حجازی وارد دروازه تاج میشود و این تیم ۱-۰ جلو میافتد.
ولی بعد رایکف با یک تعویض عالی علی جباری کاپیتن تاج را از زمین بیرون میکشد و غلام وفا خواه مرد جامها را وارد زمین می‌کند .بازی تا دقیقه ۸۱ ۱-۰ بسود هاپول بود که ضربه کرنر مهدی هاج محمد و ضربه سر وفا خواه نتیجه را ۱-۱ می‌کند.
از دقیقه ۵.۳۰ ویدئو نگاه کنید .

البته سعی کنید که همه ویدئو را نگاه کنید بسیار جالب است. از بازی تاج در جام میلز تا بازی با کلن آلمان و حضور پله ....

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,191
2,715
behbahan
بسيار ممنون آقاى دكتر

ويديو جالبى بود ، فقط به نظرم اشتباهى تاريخى داشت
در زمان بازيهاى اسيائىً١٩٧٤ و تلاش براى ساخت
مجموعه هاى مورد نياز براى بازيها تيمسار مسئول سازمان تربيت بدنى نبود و بازيهاى اسيائى در دوران تيمسار حجت انجام شد و همانطور تاسيس استاديوم اريامهر

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
به به جناب دکتر عزیز. بسیار خوشحال شدم پست شما را دیدم. کامروا باشید. چند وقت پیش اینجا صحبت شما بود و با دوستان نقشه کشیدیم برای شما پستی بزاریم تا برگردید به منزل خود. بهرحال مسروریم از بازگشت شما.
بازگشت همه به سوی ای اس پی است.
طبق معمول هم با دست پر آمدید

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
بسيار ممنون آقاى دكتر

ويديو جالبى بود ، فقط به نظرم اشتباهى تاريخى داشت
در زمان بازيهاى اسيائىً١٩٧٤ و تلاش براى ساخت
مجموعه هاى مورد نياز براى بازيها تيمسار مسئول سازمان تربيت بدنى نبود و بازيهاى اسيائى در دوران تيمسار حجت انجام شد و همانطور تاسيس استاديوم اريامهر
سلام رحیم عزیز ممنون از لطف شما.بسیار ممنون از توضیح شما در مورد استادیوم آریامهر.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
به به جناب دکتر عزیز. بسیار خوشحال شدم پست شما را دیدم. کامروا باشید. چند وقت پیش اینجا صحبت شما بود و با دوستان نقشه کشیدیم برای شما پستی بزاریم تا برگردید به منزل خود. بهرحال مسروریم از بازگشت شما.
بازگشت همه به سوی ای اس پی است.
طبق معمول هم با دست پر آمدید
درود بر شما عقاب جان.هیچی بهتر از این نیست که در کنار شما عزیز باشم.